10 кращих програм та інструментів для управління патчем

10 найкращих програмного забезпечення для управління патчем

Оновлення пристроїв – це основна практика кібербезпеки. Якщо пристрої використовують застаріле програмне забезпечення або мікропрограмне забезпечення, вони можуть бути вразливими до кібератак і низької продуктивності. Програмне забезпечення управління патчем так само важливо, як і моніторинг продуктивності для забезпечення безпеки пристроїв.

Інструменти управління виправленнями допомагають адміністраторам віддалено оновлювати пристрої за допомогою однієї платформи. У цій статті ми розглянемо найкращі програмні засоби та інструменти для управління патчами на ринку.

Чому мені потрібно використовувати програмне забезпечення для управління патчем?

Інструменти управління виправленнями важливі, оскільки вони дозволяють оновлювати кілька пристроїв з одного місця. Замість того, щоб оновлювати багато пристроїв окремо, ви можете оновити їх колективно через одну платформу. З одного інтерфейсу користувача ви можете натискати оновлення програмного забезпечення та програмного забезпечення на пристрої, підключені до вашої мережі.

Програмне забезпечення управління патчем корисне, оскільки економить час користувача та значно покращує керування виправленнями. Перебуваючи в стані підтримувати оновлення пристроїв, знижується ймовірність того, що пристрій не буде виправленим та порушено.

Ось перелік найкращих програм для управління патчами:

  1. Менеджер патчів SolarWinds (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Менеджер патчів для систем Windows, який є частиною більш широкого набору засобів управління ІТ-інфраструктурою.
  2. PRTG Network Monitor (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Монітор ІТ-інфраструктури, який також контролює версії програмного забезпечення та операційної системи.
  3. Atera (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Хмарний менеджер патчів, призначений для розгортання керованими постачальниками послуг (MSP).
  4. ManageEngine Patch Manager Plus (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Менеджер патчів для Windows, Linux та Mac OS, який підтримує понад 750 програм.
  5. GFI LanGuard Менеджер виправлень для пристроїв Windows, Linux та Mac OS, що працює на Windows.
  6. Комплект для управління хмарою Хмарний інструмент, який виправляє програмне забезпечення на Windows, Linux та Mac OS.
  7. Управління патчем SysAid Цей інструмент управління патчами є частиною SysAid IT Asset Management. Може підтримувати ручні стратегії виправлення або налаштовуватися на автоматичне виконання.
  8. Італійське управління патчем Менеджер патчів для системи Windows, який також може віддалено виправляти програмне забезпечення в Linux.
  9. Automox Цей інструмент виправляє програмне забезпечення в Windows, Linux та Mac OS, яке працює автоматично.
  10. Касея ВСА Цей менеджер виправлень є частиною системи віддаленого моніторингу та управління для використання у MSP.

1. SolarWinds Patch Manager (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)

Менеджер патчів SolarWinds

Перше в цьому списку Менеджер патчів SolarWinds. Менеджер патчів SolarWinds є інструментом, для якого використовується Управління патчами Microsoft WSUS. Цей інструмент інтегрується з SCCM і пропонує користувачам можливість автоматизувати виправлення. Іншими словами, вам не потрібно додавати патчі вручну, щоб бути в курсі останніх. Якщо з патчами є якісь проблеми, тоді можна діагностувати проблеми Агент оновлення Windows.

Досвід управління патчем, який пропонує компанія SolarWinds Patch Manager дуже зручний у користуванні. На інформаційній панелі стану патча ви можете переглянути останні патчі та 10 кращих відсутніх патчів, щоб побачити, де потрібно покращити безпеку вашої мережі..

Якщо вам потрібні додаткові деталі, ви також можете переглянути стан кінцевих точок SCCM та додаткові сторонні виправлення. Підтримуються оновлення таких програм: Adobe, Апач, Apple, Цитрикс, Dell, Google, Бізнес HP, Malwarebytes, і VMware.

Існують також звіти про відповідність патчів, які можна використовувати для деталізації стану патчів та загальних нормативних вимог. Вся ця інформація може бути надіслана іншим членам вашої команди для подальшого аналізу.

Загалом Менеджер патчів SolarWinds добре підходить для тих, хто шукає рішення управління патчами WSUS та SCCM з простою інформаційною панеллю та звітами про відповідність патчу. Менеджер патчів SolarWinds починається від ціни в 3750 доларів (2845 фунтів). Також є 30-денна безкоштовна пробна версія в наявності.

SolarWinds Patch ManagerЗавантажте 30-денну безкоштовну пробну версію

2. Мережевий монітор Paessler PRTG (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Скріншот монітора мережі PRTG

PRTG Network Monitor широко відомий як платформа моніторингу мережі, але також пропонує можливості управління патчем. За допомогою цього інструменту можна перевірити наявність виправлень Windows та інших оновлень у вашій мережі. Якщо на пристрої виникають проблеми з оновленням, ви можете бачити це через подання панелі інструментів.

Тут є також сповіщення забезпечувати оновлення статусу патча в реальному часі. Наприклад, якщо патч не працює, то вам може бути надіслано попередження з додатковими подробицями. Щоб використовувати систему оповіщень, все, що вам потрібно зробити, це налаштувати датчик для типу системи, яку ви хочете контролювати. PRTG Network Monitor використовує настроювані датчики для вимірювання певних сегментів вашої мережі.

Наприклад, є Датчик статусу оновлень Windows (PowerShell). Цей датчик можна використовувати для моніторингу наступної інформації: час, що минув з моменту останнього оновлення, встановлені оновлення Windows, відсутні оновлення Windows, і приховані оновлення. Вся ця інформація класифікується за ступенем суворості та показується вам числовими та графічними метрами.

Ви можете налаштувати порогові значення для кожного датчика, щоб ви отримували повідомлення, коли певні критерії будуть виконані. Ви можете налаштувати PRTG Network Monitor щоб повідомити про момент пропуску оновлення. Повідомлення надсилаються через електронною поштою, СМС, або push-сповіщення.

Існує безкоштовна версія PRTG Network Monitor яка підтримує до 100 датчиків. Якщо вам потрібно більше, ви можете придбати одну з платних версій. Ціна платних версій залежить від необхідної кількості датчиків. Платні версії починаються з PRTG 500 який забезпечує 500 датчиків за ціною 1600 доларів (1214 фунтів стерлінгів). Ти можеш завантажити безкоштовну пробну версію з PRTG Network Monitor.

Paessler PRTG Network MonitorЗавантажте 30-денну безкоштовну пробну версію

3. Управління патчем Atera (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Управління патчем Atera

Атера – це рішення управління патчем та платформа RMM. Цей інструмент є розроблений спеціально для малого та середнього бізнесу і забезпечує моніторинг на основі інформаційної панелі. Він базується на SaaS, тому ви можете оновлювати виправлення на своїх пристроях, незалежно від того, де ви знаходитесь. Патчі можна ідентифікувати та автоматично оновлюється щоб оновлювати вашу мережу з мінімальними зусиллями.

Керування виправленнями на Атера можна використовувати для перегляду стан системних ресурсів у режимі реального часу, активних користувачів, оновлення Windows, SQL-сервери, Обмін, Активна Директорія, VMware, і Hyper-V. Ви також можете автоматично відкривати нові доступні виправлення та планувати оновлення щомісяця або щотижня.

Сповіщення – ще одна функція, яка допомагає залишатися на вершині безпеки мережі. На головній інформаційній панелі вам показано поломку Останні сповіщення які класифіковані та кольорові з додатковими деталями. Це допомагає вам тримати інформацію про те, що відбувається у вашій мережі, і якщо якісь пристрої залишаються вразливими.

Атера пропонує чіткий досвід управління патчем, який би добре функціонував у будь-якому середовищі підприємства. Однак цінник робить Атера ідеально підходить для менших організацій, які хочуть зменшити витрати. Це коштує $ 79 (£ 59,95) за техніку для необмежених пристроїв. Є також 30-денний безкоштовний пробний період.

30-денна безкоштовна пробна версія AteraStart

4. ManageEngine Patch Manager Plus (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

ManageEngine Patch Manager Plus

ManageEngine Patch Manager Plus це інструмент управління патчем, який можна використовувати для виправлення Windows, Mac OS, і Linux комп’ютери. Платформа пропонує підтримку понад 750 програм. ManageEngine Patch Manager Plus може бути розгорнуто в приміщенні або в хмарі і так само зручно керувати віртуальними машинами та серверами, як і настільні пристрої. Управління патчем автоматизоване, коли підключені пристрої скануються та оцінюються автоматично.

Основна частина досвіду управління патчами здійснюється через панель приладів. На приладовій панелі пропонується: вигляд патча, весь комп’ютер вид, і детальний вигляд. Кожен вид відображає різну інформацію. Наприклад, вигляд патча Опція показує вам патчі, доступні для вашої мережі, тоді як всі перегляд систем показує стан поточних пристроїв. Зміна цих параметрів допомагає визначити пріоритетну інформацію, яку ви хочете бачити.

Одна виняткова функція, доступна на ManageEngine Patch Manager Plus це можливість тестування та затвердження патчів. “перевірити та затвердитиФункція дозволяє тестувати виправлення на невеликій групі комп’ютерів, перш ніж застосовувати будь-які зміни до всієї мережі. Використання цієї функції гарантує, що ви не розгортаєте жодних патчів, які виключають вашу мережу з роботи!

Існує три версії ManageEngine Patch Manager Plus: the Безкоштовне видання, ПрофесійніВидання, і Enterprise Edition. Пакет Free Edition підтримує до 25 комп’ютерів. Професійна версія підтримує більші локальні середовища та надає звіти про управління патчами та сторонне управління патчем. Професійне видання пропонує оновлення антивірусного визначення та можливість тестування та затвердження виправлень. Також є безкоштовна пробна версія.

ManageEngine Patch Manager PlusDownload 30-денна безкоштовна пробна версія

5. GFI LanGuard

Скріншот GFI Languard

GFI LanGuard це рішення для управління патчем, яке може виправляти пристрої Windows, Mac OS та Linux. Його підтримують понад 60 000 оцінок уразливості, щоб допомогти оновити ваші пристрої. GFI LanGuard може контролювати понад 60 сторонніх програм, включаючи: Активний Python, FileZilla Client, Веб-сервер Apache, Apple QuickTime, Adobe Reader, Adobe Acrobat, Основний FTP, Nmap, Гугл хром, Mozilla Firefox, Програвач VMware, і більше.

Все, що вам потрібно бігти GFI LanGuard це Microsoft Windows Server 2016 Standard DataCenter, Microsoft Windows Server 2012, Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Windows 10 Pro / Enterprise, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Vista або Microsoft Small Business Server 2011.

Організація середнього розміру, яка шукає рішення управління патчем, яке є надійним та зручним для розгортання, було б радимо розглянути GFI Languard. Інструмент коштує $ 24 (£ 18) за однорічну підписку. Існує також структура ціноутворення на основі вузла, яка коштує $ 26,00 (£ 19) на користувача для вузлів 25-49. Між вузлами 50-249 це зменшується до $ 14,00 (£ 10,62), а потім падає до $ 10 (7,59 £) за вузол за 250-2999. Також є безкоштовна пробна версія яку ви можете завантажити тут.

6. Комплект для управління хмарою

Скріншот Cloud Management Suite

Комплект для управління хмарою – це універсальне рішення для управління патчами, яке пропонує підтримку Windows, Мак, Linux, і сторонні програми. Цей інструмент базується на хмарі та доступ до нього через веб-браузер. Комплект для управління хмарою можна розгорнути менше ніж за годину. З моменту запуску програми з’являються автоматизовані запити виправлень, які показують вам Критичний і Топ-10 патчів Windows щоб ви могли розпочати управління патчем.

Якщо вам потрібно детальніше ознайомитися з патчами, ви можете створювати звіти. Звіти надають вам запис даних про виправлення, які ви створили в режимі реального часу. Для додаткової безпеки над своїми патчами ви можете включити двофакторну аутентифікацію з електронною поштою або СМС.

Існує три версії Комплект для управління хмарою: Основи хмарного управління Suite, Комплект для управління хмарою, і Безпека в реальному часі. Версія Essentials пропонує виправлення сторонніх сторінок та виявлення пристроїв за допомогою одного облікового запису користувача консолі. Версія Essentials пропонує п’ять облікових записів користувачів консолей і звіти. Запропонована версія програми Cloud Cloud Suite в реальному часі необмежені облікові записи користувачів і карти розташування живих пристроїв. Ви можете завантажити безкоштовну пробну версію тут.

7. Управління патчем SysAid (SysAid IT Asset Management)

Програмне забезпечення управління патчем SysAid

Управління патчем SysAid це інструмент, який інтегрується в Управління активами в системі SysAid який призначений для того, щоб підтримувати оновлення комп’ютерів та серверів Windows. Патчі можуть бути автоматично і вручну оновлено. Інструмент розроблений для того, щоб зробити процес настройки максимально простим, а користувальницький інтерфейс підтримує цю зручність роботи: від управління патчами до налаштування оновлень вручну.

Управління патчем SysAid підтримує багато різних сторонніх програм, включаючи: Adobe Flash, Mozilla Firefox, Гугл хром, Java, Справжній гравець, Сафарі, Skype, Mozilla Thunderbird, Yahoo Messenger, Apple iTunes, і 7-Zip. Іншими словами, ви можете відстежувати більшість сторонніх служб і програм, не виходячи з платформи.

Досвід управління патчем, який пропонує компанія Управління патчем SysAid є що запропонувати підприємствам усіх розмірів. Для придбання доступні три версії: Ля карт, Повна і Основні. Однак вам потрібно зв’язатися безпосередньо з компанією, щоб переглянути пропозицію. Також є безкоштовний період випробовування які можна завантажити тут.

8. Італійський менеджмент патчів

Італійське управління патчем

Італійське управління патчем – це ще одне рішення управління патчем, яке спрощує процес управління патчем. Італійське управління патчем розроблений спеціально для патчів Windows і може оновлюватись Windows 2000, Windows XP, Золото Windows XP, Windows Vista, Віста, Золото, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, і Windows 10. Сторонні виправлення доступні за запитом, якщо вам потрібні патчі для інших пристроїв.

Користувацький інтерфейс є відносно базовим, але він виконує роботу добре. З запуску ви можете почати автоматично виявити пристрої у вашій мережі почати виявляти та виправляти майбутні вразливості.

З цього моменту ви можете створювати політику для автоматичного планування оновлень. Це означає, що комп’ютери будуть оновлюватися на автоматизованій основі. Ви також можете піти на крок далі і віддалено розгортати оновлення для машин Windows та Linux. Таким чином, управління Itarian Patch забезпечує винятковий досвід управління патчами.

Небагато інструментів пропонують повне рішення для управління віддаленими патчами Італійське управління патчем робить. Один з привілей о Італійське управління патчем полягає в тому, що ви можете завантажити його безкоштовно перед оновленням (вам потрібно буде зв’язатися безпосередньо з компанією, щоб отримати пропозицію). Все, що потрібно для початку – це ввести електронний лист. Безкоштовна пробна версія італійського управління патчем доступна тут.

9. Automox

Скріншот Automox

Automox є операційною системою для патчів ОС та сторонніх розробників Windows, Мак, і Linux систем. На Automox, в наявності виправлення розгортаються автоматично. Однак на інформаційній панелі ви також можете переглянути доступні патчі та приймати або відкинути в міру необхідності. Існує також можливість переглянути додаткову інформацію, якщо вам потрібно знати більше, перш ніж розгорнути патч. Можна навіть створювати спеціальні сценарії продиктувати спосіб розгортання патчів.

Ця програма також пропонує підтримку ряду сторонніх додатків. Adobe, МозілаFirefox, і Гугл хром – це лише деякі імена, які Automox пропонує підтримку. Суміш ОС і сторонньої підтримки робить Automox ідеально підходить для більшості корпоративних середовищ, оскільки він може підтримувати безліч різних постачальників програмного забезпечення.

Доступні два варіанти ціноутворення Automox: the Основні і Повна версії. Основна версія працює на рівні 1,60 (1,21 фунта) за кінцеву точку на місяць. Повна версія виставляється на суму $ 4,00 (3,04 фунта) за активну кінцеву точку на місяць. Основна відмінність між ними – це те, що пропонує Повна версія розширені функції політики, а механізм виправлення на основі правил, і спеціальні сповіщення кінцевих користувачів. Також є 15-денна безкоштовна пробна версія яку ви можете завантажити тут.

10. Касея ВСА

Касея ВСА

Нарешті маємо Касея ВСА. З Касея ВСА ви можете переглянути стан патчів пристроїв, підключених до вашої мережі в реальний час. Ви можете сказати, чи є в машині доступні патчі незалежно від того, включено чи вимкнено. Вся ця інформація відображається через один вигляд інформаційної панелі, щоб ви нічого не пропустили. Ви також можете контролювати Перезапис профілів і блокувати виправлення які ви не хочете розгортати.

Одна з ключових точок продажу Касея ВСА полягає в тому, що вам не потрібно підтримувати централізований загальнодоступний файл або кеш локальної мережі. The Тканина кінцевої точки агента ефективніше надсилає пакети оновлень, зменшуючи слід ресурсу, необхідний для оновлення підключених пристроїв.

Крім того, щоб переконатися, що ви не відстаєте, Касея ВСА має систему сповіщень. Ви налаштовуєте платформу для надсилання сповіщення, якщо такі проблеми, як дефрагментація, розпізнаються на пристрої.

Касея ВСА також пропонує більш широкі можливості моніторингу мережі для вимірювання ключових показників, таких як ЦП, використання пам’яті, використання диска, і використання пропускної здатності забезпечити всебічне покриття. Можливість керувати фізичним здоров’ям пристроїв поряд із статусом патчів робить це вершиною рішення для управління лінійним патчем.

Ціна Kaseya VSA залежить на необхідну кількість кінцевих точок. Чим більше кінцевих точок у вас, тим вища ціна. Однак вам доведеться зв’язатися безпосередньо з компанією, якщо ви хочете переглянути пропозицію. Хоча також є 14-денна безкоштовна пробна версія доступні тут.

Найкраще програмне забезпечення для управління виправленнями: SolarWinds Patch Manager та ManageEngine Patch Manager Plus

Хоча існує багато різних інструментів управління патчами, Менеджер патчів SolarWinds, ManageEngine Patch Manager Plus, і Облачне управління хмарою виділяються як одні з найкращих у цьому списку. Кожен з цих інструментів має проектну та виробничу цінність для підтримки мереж усіх розмірів. Ці три інструменти мають конкурентоспроможні ціни, роблячи їх доступними і для менших організацій.

Однак якщо цінник цих інструментів занадто високий, як інструмент PRTG Network Monitor є грізною альтернативою. Можливість створення власних датчиків управління патчем допомагає надати вам всю функціональність деяких інструментів більш високої ціни без витрат (хоча ви завжди можете також переходити до платних версій!).

Крім того, якщо ви хочете отримати загальні функції моніторингу мережі, ви можете просто надати датчики моніторингу мережі, щоб вести вкладки у вашій мережі. Поєднання управління патчами та моніторинг мережі корисно для обмеження можливостей вразливості будь-яких форм і розмірів.

Інвестиції в інструмент управління патчами окупляться протягом тривалого часу, оскільки ви будете постійно оновлювати пристрої мережі та захищати їх від вразливих місць. Спроба вручну оновити виправлення непослідовно може мати катастрофічні наслідки, якщо кібератак використовує незахищену вразливість. Використовуючи інструмент управління патчем, ви можете знизити ризик успішної атаки та залишатися в мережі.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me