10 кращих програм для резервного копіювання сервера

Кращі сервери резервного копіювання


Незважаючи на високу надійність обчислювальної техніки, потрібно враховувати ризик виходу з ладу через шкоду навколишньому середовищу або шкідливу діяльність. Резервне копіювання даних може мати дві форми: серію періодичних знімків або поступові оновлення початкової копії.

Вибір стратегії, яку ви оберете, залежатиме від стабільності вашого оточення. Наприклад, частіше в середовищі розробки роблять повні періодичні копії всіх даних на випадок, коли програміст робить помилкові зміни в програмному забезпеченні, внаслідок чого дані неправильно коригуються.

Поступові резервні копії виконуються набагато швидше. Після первинної копії вмісту сервера будь-які доповнення або зміни негайно прошиваються до резервної копії, що робить копію a дзеркальний сервер.

Просто копіювати вміст одного сервера на носій інформації або інший сервер, що зберігається на одному веб-сайті, може виявитися недостатньо. Пожежа чи затоплення у ваших приміщеннях буде знищено ваш резервний пристрій, а також оригінальний сервер. Краще планувати копіювання даних на пристрій, який фізично розташований в іншому місці. Завдяки Інтернету передача цих даних може бути налаштована для автоматичного запуску у фоновому режимі без необхідності використання портативного носія інформації.

Передача даних в Інтернеті завжди повинна бути захищена процедури аутентифікації та шифрування. Вам також потрібно переконатися, що конфіденційність даних гарантується на резервному веб-сайті, якщо це місце, яке не управляється вашою організацією..

У вас є багато варіантів, коли шукаєте виїзний об’єкт для резервного копіювання. Завдяки жорсткій конкуренції оренда місця на хмарних серверах стала дуже дешевою. Тут є також синхронізація пропозицій врахуйте, які поєднують програмне забезпечення та простір, необхідний для резервного копіювання ваших серверів в одному пакеті послуг.

Найкраще програмне забезпечення для резервного копіювання сервера

Ми взяли до уваги безліч різних обставин, з якими виникне будь-яка компанія, коли потрібно створити резервну копію сервера. Ми також розглядали наявні програмні пакети та сервіси резервного копіювання у хмарі, які включають все програмне забезпечення для управління з ціною підписки на зберігання..

Ось наш список із десяти найкращих програм для резервного копіювання сервера:

 1. Резервне копіювання SolarWinds MSP (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Послуга підрозділу програмного забезпечення MSP SolarWinds.
 2. Резервне копіювання Cloudberry: Набір резервних рішень для різних розмірів підприємства.
 3. Резервне копіювання Acronis: Резервне копіювання сервера для Linux та Windows Server.
 4. Veritas Backup Exec: Раніше Symantec Backup Exec.
 5. Резервне копіювання Altaro VM: Резервне копіювання віртуальних серверів.
 6. Резервне копіювання та реплікація Veeam: Ряд рішень для резервного копіювання для Windows, Linux та віртуальних серверів.
 7. Бакула: Безкоштовне резервне копіювання для серверів Windows, Linux та Unix.
 8. Аманда: Резервні копії для Windows, Linux, Unix та віртуальних серверів.
 9. Квест швидкого відновлення: Створює резервне копіювання на серверах Cloud Azure.
 10. Datto Virtual SIRIS: Резервне копіювання Windows, Linux та віртуальних серверів.

Детальніше про кожну з цих утиліт можна прочитати в наступних розділах.

1. Резервне копіювання MSP SolarWinds (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Резервне копіювання SolarWinds

Резервне копіювання MSP SolarWinds є частиною набору утиліт, що виробляється для керовані постачальники послуг (MSP). Однак інструмент можна придбати та експлуатувати окремо; це відповідна утиліта резервного копіювання для внутрішнього користування, а також необхідний інструмент для компаній, які надають послуги для інших компаній.

Система резервного копіювання більше, ніж програмне забезпечення, оскільки включає надання місце для зберігання на віддалених серверах. Вам не потрібно встановлювати програмне забезпечення на ваші сервери – це Програмне забезпечення як послуга (SaaS), і ви отримуєте доступ до консолі через веб-браузер.

Ви можете керувати декількома ресурсами через один і той же обліковий запис, і все це можна отримати на домашній сторінці інформаційної панелі. Служба резервного копіювання може керувати вмістом віртуальні сервери а також фізичні сервери.

Сервери можна створити резервну копію до операційної системи, включаючи операційну систему. Можливо також резервне копіювання вмісту робочих станцій. За допомогою інструменту можна створити резервну копію центрального зберігання документів, а також створити резервну копію поштових серверів Microsoft Exchange. Поділитись думкою файли та MySQL бази даних можуть бути реплікувати за допомогою цієї системи. Якщо ви використовуєте OneDrive для файлового сервера на основі хмар, ви можете створити резервну копію за допомогою резервної копії SolarWinds.

Передача даних у цьому середовищі розгортається стиснення щоб прискорити час резервного копіювання та відновлення. Замість того, щоб керувати одним центральним центром обробки даних, SolarWinds має сервісні точки, стратегічно розміщені по всьому світу.

І передача, і зберігання захищені Шифрування AES за допомогою 256-бітного ключа – найсильніше шифрування в комерційному використанні сьогодні. Це шифрування застосовується в кінцевому підсумку, а це означає, що немає проміжного пункту в з’єднанні, де снупери або навіть персонал центру обробки даних може отримати доступ до ваших даних.

Оновлення файлів може бути заархівовано, що дозволяє відновити більш ранні версії. Відновлення даних може виконуватися з чистого металу, від фізичного до віртуального або від віртуального до віртуального. Консоль SolarWinds Backup дозволяє командувати будь-яким із цих сценаріїв, а програмне забезпечення резервного копіювання бере на себе всі детальні завдання, необхідні для відновлення даних..

Резервне копіювання SolarWinds доступне в 30-денній безкоштовній пробній версії.

30-денна безкоштовна пробна версія SolarWinds MSP BackupBegin

2. Резервне копіювання Cloudberry

Резервне копіювання Cloudberry

Cloudberry пропонує послуги резервного копіювання на основі хмар для MSP, для малих підприємств та для фізичних осіб. Пакет MSP називається Managed Backup. Послуга дозволяє МСП самостійно брендувати консоль, продаючи її своїм клієнтам будь-яким способом, який вони обрали.

Ця послуга включає резервне копіювання на основі зображень, резервне копіювання на рівні файлів а також пряма підтримка даних, створених користувачем Продукти Microsoft. Система на основі зображень працює на рівні блоків. Після того, як була зроблена початкова копія, копіюються лише блоки, які показують зміни. Передача даних прискорюється за допомогою використання стиснення. Хоча не відповідає за безпеку постачальника даних, Cloudberry захищає передачу даних за допомогою Шифрування AES за допомогою 256-бітного ключа.

Програмне забезпечення для цієї служби резервного копіювання працює на захищеному пристрої. Це може бути сервер або настільний комп’ютер. Програмне забезпечення працює Windows, Windows Server, Linux, і Mac OS. Віртуальні сервери, складені VMWare і Hyper-V можна створити резервну копію Cloudberry. Також можна створити резервну копію та відновити весь сервер аж до операційної системи, яка називається “відновлення основного металу”(BMR).

Cloudberry не включає сховище разом із його програмним забезпеченням для резервного копіювання. Натомість підприємства можуть вибрати з групи сумісних постачальників хмарних сховищ, у тому числі AWS і Cloud Cloud Platform.

Хоча кероване резервне копіювання продається МСП, це також було б придатне для використання централізованим відділом ІТ-підтримки великого бізнесу.

Меншим компаніям було б краще отримати доступ до програмного забезпечення резервного копіювання Cloudberry. Це доступно для Windows системи, в т.ч. Windows Server. Він також створить резервну копію Exchange Server і SQL Server. Ви можете отримати 15-денну безкоштовну пробну версію цього програмного забезпечення, а настільна версія безкоштовна для особистого використання.

Версія для Linux сервери та кінцеві точки працюватимуть на Ubuntu, Debian, Fedora, RHEL, CentOS та Suse Linux. Компанія виробляє безкоштовну версію цього пакета для особистого користування. Існують також версії для робочих станцій Mac, які мають 15-денну безкоштовну пробну версію для бізнесу та безкоштовну ліцензію для особистого користування.

Програмне забезпечення для резервного копіювання малого бізнесу охопить VMWare і Hyper-V віртуалізації та його також можна налаштувати для резервного копіювання дій Office 365 та G Suite.

3. Резервне копіювання Acronis

Резервне копіювання Acronis

Acronis пропонує три послуги: резервне копіювання, відновлення після аварій та хмарне зберігання. Вони можуть використовуватися окремо або як комплект. Підприємства будуть найбільше зацікавлені у програмному забезпеченні резервного копіювання сервера, пропонованому Acronis. Це працює далі Windows Server і Linux.

Служба резервного копіювання працює як віртуалізація для будь-якого VMWare або Hyper-V. Ви можете використовувати його для резервного копіювання в мережевому сховищі, мережі сховища, іншому локальному сервері, стрічці або хмарній службі зберігання даних, яка може бути службою Acronis Cloud Storage.

Ви можете створити резервну копію своїх віртуалізацій безпосередньо, якщо ними керують Citrix XenServer, VMWare vSphere, Hyper-V, віртуалізація Red Hat, Oracle VM Server та Linux KVM. Багато ваших серверів прикладних програм можуть бути відображені безпосередньо. До них відносяться бази даних Exchange Server, SQL Server, Sharepoint, Active Directory та Oracle.

Консоль програмного забезпечення є на основі браузера і ви можете отримати доступ до нього з будь-якого місця, якщо хост-сервер підключений до Інтернету.

Acronis також виробляє версію, пристосовану до MSP та резервного програмного забезпечення для особистого використання. Ви можете отримати 30-денну безкоштовну пробну версію програмного забезпечення Acronis Backup для підприємств.

4. Veritas Backup Exec

Veritas Backup Exec

Протягом багатьох років Veritas Backup Exec зазнав ряду змін у власності. Він був створений в 1980 році Maynard Electronics, який був перейнятий компаніями, які в кінцевому підсумку були захоплені Техніка Seagate, яка використовувала програмне забезпечення як частину рішень для зберігання даних для бізнесу. Цей підрозділ викупив компанія Veritas у 1999 р., який у свою чергу викупив Symantec у 2005 р. Symantec розробляв та продавав Backup Exec до 2016 року, коли Veritas був відокремлений як окрема компанія, взявши з собою Backup Exec. Є ще версії Symantec Backup Exec у використанні сьогодні.

Резервне копіювання Exec працює як контролер мережі зберігання. Ви встановлюєте його на власному сервері, працюючи Windows Server і пристрої зберігання даних приєднані до цього сервера. Сервер Backup Exec спілкується з вашими іншими серверами та кінцевими точками по мережі. Джерела даних, що підлягають резервній копії, називаються “клієнтів.”Сервер Backup Exec може витягувати дані з віддалених сайтів через Інтернет, а також може замінити віддалені або хмарні сервери для носія інформації.

Служба резервного копіювання може відображати віртуалізацію, Microsoft Hyper-V та VMWare vSphere. Дані можна зберігати у сховищах AWS S3, Microsoft Azure та Google Cloud Platform.

Ви можете отримати Veritas Backup Exec протягом 60-денної безкоштовної пробної версії.

5. Резервне копіювання Altaro VM

Резервне копіювання Altaro VM

Альтаро спеціалізується на резервній копії віртуальних серверів. Його можливості зосереджені на віртуалізації VMWare та Hyper-V. Ця система в першу чергу розроблена для того, щоб допомогти підприємствам тиражувати свої віртуальні сервери на одному чи всіх інших сайтах за допомогою цього програмного забезпечення. Ця зовнішня копія так само легко може зберігатися на хмарному сервері. Існує також версія, орієнтована на торгових посередників MSP та SaaS – її можна помітити білою маркою посередника.

Початкова процедура резервного копіювання ідентифікує копії одних і тих самих даних і передає та зберігає їх лише один раз, маркуючи оригінальні дублікати місць, щоб вони все ще могли бути відновлені до будь-якого з цих місць. Іншою особливістю оптимізації є її функція постійного захисту даних (CDP), яка перевіряє зміни даних кожні п’ять хвилин і лише копіює їх. Окремі відеомагнітофони можна одночасно створити резервне копіювання для збільшення швидкості. Файли можна архівувати, а не створювати резервні копії, а це означає, що старіші версії файлів зберігаються, а не перезаписуються.

Інші функції передачі даних за допомогою цього програмного забезпечення – стиснення та шифрування. Якщо ви хочете використовувати хмарний сервер для зберігання резервних копій, Altaro надає безкоштовний контролер під назвою Altaro Offsite Server, який надає послуги безпеки та з’єднання.

Компанія пишається своїм відділом підтримки клієнтів, стверджуючи, що на всі дзвінки підтримки реагують протягом 30 секунд. Ви можете отримати 30-денну безкоштовну пробну версію програмного забезпечення резервного копіювання VM.

6. Резервне копіювання та реплікація Veeam

Резервне копіювання та реплікація Veeam

Резервне копіювання та реплікація Veeam – дуже схожий продукт на систему резервного копіювання Altaro VM. Цей інструмент фокусується на реплікації віртуалізації та здатний працювати з VMWare vSphere та Microsoft Hyper-V. Програмне забезпечення для цієї системи може працювати на сервері Windows та Linux. Інші агенти доступні для резервного копіювання серверів IBM AIX та Oracle Solaris.

Система резервного копіювання та реплікації є самостійним продуктом і також є частиною платформи Veeam Availability. Цей пакет поєднує систему резервного копіювання з інструментом управління мережею Veaam One. Ви можете отримати 30-денну безкоштовну пробну версію резервного копіювання та реплікації Veeam. Легка версія резервного копіювання та копіювання доступна для малого бізнесу. Це називається Backup Essentials, і ви також можете отримати це програмне забезпечення на 30-денній безкоштовній пробній версії.

7. Бакула

Бакула

Бакула – це безкоштовно, відкрите джерело утиліта резервного копіювання для Linux. Вихідний код також доступний для Windows і Mac OS. Програмний пакет складається з п’яти елементів, який включає графічний інтерфейс, файловий сервер для управління передачею даних та диспетчер пам’яті, який працює на резервному сервері та приймає та повертає файли. Він також має модуль, який може копіювати бази даних. Потрібно встановити клієнтську програму на кожній машині, яку обслуговує резервна система.

У вас немає місця для зберігання в комплекті з цим програмним забезпеченням, тож вибір місця збереження резервних файлів залежить від вас. За допомогою цього програмного забезпечення можна реалізувати як повне, так і додаткове резервне копіювання. Процеси можна автоматизувати через мова сценаріїв. Великим недоліком цього програмного забезпечення є те, що воно не шифрує передачу даних. Однак ви можете розмістити місця в сторонній системі шифрування через мову скриптів.

8. Аманда

Скріншот Amanda

Це безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом для резервного копіювання, написане для Linux, яке може створювати резервні копії серверів і кінцевих точок під управлінням Linux, Unix, Mac OS або Windows. Назва інструменту є абревіатурою для “Розширений архіватор мережевого дискового архіву Меріленда.”Пристроями зберігання даних можуть бути стрічкові або локальні диски. По суті, це контролер мережевої системи зберігання даних для резервного копіювання.

9. Квест швидкого відновлення

Квест швидкого відновлення

Програма Quest Software була відома як Програмне забезпечення Dell до 2016 року, коли Dell продала відділення венчурним капіталістам. Інструмент швидкого відновлення – одна з головних продуктів компанії.

Ця система резервного копіювання встановлюється на Windows Server, але не на основних версіях операційної системи. Агенти встановлюються на Windows та RHEL, SuSE, CentOS, Debian та Ubuntu Linux. Програмне забезпечення може копіювати та керувати відновленням для VMware ESXi і Microsoft Hyper-V віртуалізації. Він також може створювати резервну копію даних із хмарних серверів: Microsoft Azure, Amazon S3 та Glacier, Rackspace та Google, або будь-яких реалізацій OpenStack. Резервні копії можна зберегти на диску на локальному сайті, на віддаленому сайті або у хмарному сховищі.

Інтерфейс цієї резервної системи базується на браузері, який надає доступ до вашого сервера відновлення з будь-якого місця.

10. Віртуальний SIRIS Datto

Datto SIRIS

SIRIS захистить вас локальні сервери, віртуальні сервери, і хмарні сервери. Програмне забезпечення функціонує як контролер NAS, але ви можете зберігати на зовнішньому хмарному сховищі, а також приєднаному сховищі. Система Datto використовує резервні копії на основі зображень, і їх можна копіювати масово або встановлювати на додаткові резервні копії. А також резервне копіювання вашого Windows Server і Linux сервери, це програмне забезпечення може створювати резервні копії працюючих робочих станцій Windows, Linux, і Mac OS.

Datto пропонує власне рішення для зберігання хмарних продуктів, яке поєднується з програмним забезпеченням для відновлення. Збережені дані захищені шифруванням, як і всі комунікації з віддаленим сервером та передачі даних. І в дорозі, і в спокої, Шифрування AES 256-бітним ключем забезпечує захист.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map