10 кращих інструментів контролю пристроїв HP


HP є одним з найбільших імен у корпоративних обчисленнях. Бренд створив репутацію за поставку надійної продукції за конкурентними цінами. HP виготовила все – від комп’ютерів до принтерів, комутаторів, маршрутизаторів та серверів. Однак, як і всі виробники, всі ці інструменти все ще потребують моніторингу, щоб забезпечити успішність у довгостроковій перспективі. У цій статті ми розглянемо 9 найкращих інструментів моніторингу HP & програмне забезпечення.

Якщо вам не вистачає часу, ось наше список десяти найкращих інструментів контролю пристроїв HP:

 1. Сервер SolarWinds & Монітор додатків (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Монітор сервера від провідного світового виробника інфраструктури, що управляє програмним забезпеченням. Працює на Windows Server.
 2. Paessler PRTG Моніторинг пристроїв HP за допомогою PRTG (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Моніторинг HP як частина об’єднаної мережі, сервера та моніторингу програм. Працює на Windows Server.
 3. Site24x7 Моніторинг мережевих пристроїв HP (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Хмарний моніторинг інфраструктури з акцентом на підтримку веб-додатків. Включає шаблони для моніторингу пристроїв HP.
 4. Atera (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Створена система моніторингу та управління інфраструктурою для керованих постачальників послуг.
 5. ManageEngine OpManager Керуйте серверами HP, мережевим обладнанням та кінцевими точками за допомогою цієї системи управління мережею, яка працює на Windows Server та Linux.
 6. LogicMonitor Розширений монітор мережі, сервера та додатків із спеціальною адаптацією для контролю обладнання HP.
 7. eG Enterprise Монітор інфраструктури, що включає моніторинг HP-UX. Доступний у безкоштовних та платних версіях.
 8. Розширення роз’єму AppDynamics OpenStack для HP Cloud Services Система моніторингу додатків, яку можна розширити за допомогою спеціалізованого моніторингу хмарних служб HP.
 9. Зенос Монітор інфраструктури, який можна налаштувати додаванням плагінів. Для системи доступно багато плагінів, орієнтованих на HP.
 10. Відкрийте апаратний монітор Відкритий джерело, безкоштовний монітор, який повідомляє про стан обладнання. Працює в Windows та Linux.

Кращі засоби контролю пристроїв HP & Програмне забезпечення

1. Сервер SolarWinds & Монітор додатків (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Монітор сервера та додатків SolarWinds

Сервер SolarWinds & Монітор додатків може контролювати сервери HP. Платформа може вимірювати показники охорони здоров’я, такі як час відповіді сервера, пакет втрати, мережа затримка, диск простір б / в, і багато іншого, щоб дати вам уявлення про ефективність. Крім того, інші деталі містять контекст продуктивності обладнання HP. Серверний процесор, живлення, пам’ять, акумулятор, і швидкість вентилятора – це деякі компоненти, які ви можете контролювати.

Сповіщення про моніторинг повідомлять вас про проблеми. Якщо є, одним клацанням можна перезавантажте сервер віддалено, почати, Стоп або перезапустити процеси на сервері та переглянути журнали подій. Можливість безпосередньо відповідати таким чином допомагає скоротити час, необхідний для вирішення апаратних проблем.

Для тривалого моніторингу, Сервер SolarWinds & Монітор додатків має планування потенціалу особливість. Ви можете переглянути прогноз потужності для ключових показників, таких як ЦП, диск, пам’ять, і мережеві ресурси. Їх можна переглянути у вигляді діаграм. Наприклад, ви можете використовувати a Схема прогнозування ємності процесора проаналізувати, як з часом змінюватимуться потреби вашого апаратного ресурсу.

Загалом, якщо ви шукаєте платформу, яка поєднує моніторинг сервера та функції виправлення, Сервер SolarWinds & Застосування Monitor – інструмент, який варто розглянути. Сервер SolarWinds & Монітор додатків починається з ціни 2995 доларів (2421 фунтів). Ви можете завантажити 30-денну безкоштовну пробну версію.

Сервер SolarWinds & Завантаження додатка MonitorDownload 30-денна безкоштовна пробна версія

2. Моніторинг пристроїв Paessler HP за допомогою PRTG (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Paessler PRTG Network Monitor це частина програмного забезпечення для моніторингу мережі, яка може контролювати пристрої HP. До них відносяться комп’ютери, принтери, маршрутизатори, вимикачі, Сервери HPE ProLiant, HPE BladeSystems, і більше. Інструмент працює за допомогою датчиків для взяття метрик з апаратних елементів. Наприклад, є датчики, розроблені спеціально для серверів HPE ProLiant, які здійснюють моніторинг системне здоров’я, логічний диск, контролер пам’яті, мережевий інтерфейс, і фізичний диск.

Обсяг видимості, який ви маєте, залежить від пристрою, який здійснює моніторинг. Під час моніторингу комп’ютерів HP, PRTG Network Monitor фіксує дані про ЦП, використання пам’яті, споживання пропускної здатності, і більше. На таких пристроях, як принтери, інформація більш конкретна. Наприклад, ви можете відстежити наявність принтера і навіть отримати повідомлення, якщо він застряг у папері.

The сповіщення система є поріг на основі так що ви можете налаштувати, коли генеруються сповіщення. Наприклад, якщо використання пам’яті стає вищим за певне значення, програма надішле вам попередження електронною поштою, СМС, натискання сповіщень на iOS або Android, і більше. Систему легко налаштувати, тому ви маєте повний контроль над отриманням оповіщення.

PRTG Network Monitor є безкоштовно, якщо у вас менше 100 датчиків. Платні версії мережевого монітора PRTG починаються з 1600 доларів (1,293 фунта) для 500 датчиків, 2850 доларів (2 304 фунтів) для 1000 датчиків, 5 950 доларів (4811 фунтів) для 2500 датчиків, 10 500 доларів (8 490 фунтів) для 5000 датчиків і 14 500 доларів (11 724 £) для необмежених датчиків. Існує також необмежена версія, яка підтримує п’ять установок сервера за 60 000 доларів (48 555 фунтів). Ви можете завантажити безкоштовну пробну версію за цим посиланням тут.

Моніторинг пристроїв Paessler HP за допомогою
PRTGЗавантажте 30-денну безкоштовну пробну версію

3. Моніторинг мережевих пристроїв HP Site24x7 (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Site24x7 це хмарний монітор продуктивності, який працює з пристроями HP. Site24x7 автоматично виявляє пристрої HP підключений до мережі. Звідти ви можете відстежувати такі показники використання диска, використання пам’яті, Використання процесора, кількість процесів, сторінки надруковані, то загальна кількість зіткнень, отримані пакети, і більше.

Є над 1000 шаблонів пристроїв щоб швидше розпочати роботу. Існують нестандартні шаблони для HP-принтер, HP-концентратор, HP Bridge, Перемикачі маршрутизації HP, Перемикачі HP ProCurve, і більше. Якщо є якісь проблеми з вашими пристроями, програмне забезпечення надсилає вам сповіщення на мобільний пристрій. Попередження триматимуть вас у курсі, будь то за столом чи поза офісом.

Site24x7 рекомендується, якщо ви хочете якісний, але доступний монітор інфраструктури. The Site24x7 План інфраструктури має версію для початківців, яка коштує 9 доларів (7,28 фунтів) на місяць з підтримкою 10 серверів / веб-сайтів та п’яти мережевих інтерфейсів. Якщо вам потрібно відстежувати більше пристроїв, вам потрібно буде запитати пропозицію у компанії безпосередньо. Цінова вибірка становить приблизно 9 доларів США (7,28 фунтів) на місяць для 10 серверів або 89 доларів США (71,98 фунтів стерлінгів) на місяць для 100 серверів. На цій сторінці ви можете переглянути список доступних пристроїв та отримати доступ до 30-денної безкоштовної пробної версії.

Site24x7 Моніторинг мережевих пристроїв HP. Почніть 30-денну безкоштовну пробну версію

4. Атера (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

Атера є дистанційний моніторинг та управління (RMM) система, яка підтримує керовані постачальники послуг (MSP). Платформа здатна контролювати мережі, сервери та додатки на сайті клієнта.

Моніторингові можливості Atera не обмежуються конкретними виробниками обладнання. Служба може контролювати та адмініструвати настільні ПК, ноутбуки, принтери та сканери виробництва HP. Платформа Atera може бути призначена клієнту MSP, встановивши програмне забезпечення агентів на клієнтському сайті. Як тільки цей агент активний. Він здійснюватиме пошук у мережі за всіма приєднаними пристроями та записуватиме їх у журнал, перераховуючи виробника та модель кожного з іншими показниками, такими як номери версій.

Інвентар інвентарю допомагає МСП в випрямити договори що вони управляють зі своїми клієнтами, оскільки надто часто ці компанії не матимуть точного списку всього свого обладнання, перш ніж застосовувати належне управління за допомогою MSP. Система Atera також скануватиме клієнтський сайт для всіх встановлення програмного забезпечення. Це ще один важливий фактор для контрактів, і він також керується управлінням ліцензіями на програмне забезпечення.

Атера продовжує контролювати мережевий трафік, сервери та програми щоб запобігти катастрофі. Система також включає в себе: Стіл довідок система, яка дозволяє користувачам підняти квитки, щоб вирішити проблеми зі своїми настільними та ноутбуками, включаючи продукти HP. Система Help Desk дозволяє технічним працівникам отримати віддалений доступ до цих кінцевих точок, а також використовувати віддалений робочий стіл сервіс, який дає можливість технічному персоналу контролювати кінцеву точку за згодою користувача та з можливістю спостереження за всіма діями техніка на пристрої.

Система Atera є хмарний сервіс, тож MSP не потрібно встановлювати будь-яке програмне забезпечення або мати локальні сервери для запуску системи. До консолі з системи можна отримати доступ через веб-браузер на будь-якому робочому столі або ноутбуці. Атера також виробляє безкоштовне додаток щоб дозволити доступ з мобільних пристроїв.

Атера стягується платою за передплати і послуга стягується з розрахунку на одного фахівця, або на місяць, або на рік. Ви можете спробувати Atera для себе з a 30-денна безкоштовна пробна версія.

30-денна безкоштовна пробна версія AteraStart

5. ManageEngine OpManager

ManageEngine OpManager є платформою моніторингу мережі для Windows і Linux які можуть контролювати пристрої HP. ManageEngine OpManager збирає такі дані, як Використання процесора, використання диска, I / O, використання пам’яті, серверні процеси, і більше. Ви можете переглядати дані про ефективність на інформаційній панелі в реальному часі, яка показує інформацію про ефективність, наприклад Пристрої за доступністю, Використання процесора в реальному часі, і Останні тривоги.

Якщо ви бажаєте іншої точки зору, ви можете генерувати графіки на Використання процесора, Використання пам’яті, Втрата пакетів, Доступність, Час реакції і Використання диска пристроїв HP. Ці графіки розповідають про те, як продуктивність пристрою змінюється з часом, і висвітлюють проблеми зі здоров’ям, про які вам потрібно знати.

Однак у випадку, якщо ви щось пропустите, ManageEngine Op Manager має тривоги. Сигналізація повідомляє вас про виявлення проблем із обладнанням. Ви можете налаштувати їх за допомогою порогів. Для пристроїв HP, сигнали тривають заздалегідь налаштовані поза коробкою тож не потрібно встановлювати параметри вручну.

Існує три версії ManageEngine OpManager доступні для придбання: Стандартне видання, Професійне видання та Корпоративне видання. Стандартне видання починається від $ 245 (£ 198) на 1000 пристроїв. Професійне видання починається від $ 345 (£ 278) на 1000 пристроїв і включає додаткові функції, такі як моніторинг VMware та Hyper-V моніторинг. Enterprise Edition починається від $ 11 555 (£ 9,335) для до 10 000 пристроїв і ряду додаткових функцій. Ви можете завантажити безкоштовну пробну версію.

6. LogicMonitor

Скріншот LogicMonitor

LogicMonitor це моніторинг інфраструктури без агентів з підтримкою пристроїв HP. LogicMonitor має LogicModules що підтримка Пристрої зберігання HP LeftHand, Менеджер зберігання мережі HP LeftHand, Знімки HP LeftHand, Сервери HP, і HP вимикачі. Діапазон показників записується для кожного типу пристрою. Наприклад, для серверів LogicMonitor вимірює стан SMART, стан пам’яті, стан вентилятора процесора, стан фізичного накопичувача, стан логічного диска тощо.

Щоб використовувати моніторинг HP, вам потрібно буде встановити домашню сторінку HP System Management. Процес простий і після завершення ви зможете керувати своєю інфраструктурою з одного місця. У вашому розпорядженні також будуть автоматизовані функції, такі як сповіщення, щоб повідомити вас про те, коли пристрій відчуває труднощі. Налаштування сповіщень дає вам більше контролю над тим, коли вам надсилаються електронні листи.

Існує дві основні категорії варіантів ціноутворення LogicMonitor: Стандартні ціни та ціни постачальника послуг. Під моделлю стандартного ціноутворення є три версії LogicMonitor; Starter, Pro та Enterprise. Версія Starter підтримує пристрої 50 плюс, версія Pro версія 100 плюс, а версія Enterprise підтримує пристрої 200 плюс.

Версії ціноутворення постачальника послуг називаються SP Pro та SP Enterprise. SP Pro починається з 250 пристроїв плюс, а SP Enterprise – з 250 плюс пристроїв. Вам потрібно буде зв’язатися із службою продажу, щоб отримати пропозицію. Ви можете завантажити 14-денну безкоштовну пробну версію.

7. eG Enterprise

eG Enterprise – це рішення з моніторингу інфраструктури Моніторинг HP-UX. Програма контролює сервери HP-UX і покращує видимість програм, які вони підтримують. Користувачі можуть контролювати ЦП, диск, пам’ять, мережеві ресурси, і системні журнали. Ви також можете стежити за програмами, що працюють на сервері. Додатки, що підтримуються, включають Веб-сервер IBM WebSphere, Сервер додатків Oracle WebLogic Java, Веб-сервер Apache, і більше.

Сповіщення в eG Enterprise є автоматично розраховується на основі аналізу минулих показників. Якщо пристрій виходить з ладу або починає показувати ознаки зниження продуктивності, програмне забезпечення надішле вам сповіщення. Для подальшого аналізу ви також можете генерувати сповіщення, щоб детальніше ознайомитися з вашою інфраструктурою.

Існує безкоштовна версія eG Enterprise що підтримує до п’яти серверів. Якщо вам потрібно більше, ви можете перейти на платну версію. Існує чотири платні версії eG Enterprise: Вічна ліцензія, підписка, SaaS та служба аудиту. Безстрокова ліцензія починається від 10 000 доларів (8 088 фунтів). Версія підписки починається від 300 доларів (242 фунта) на місяць. Вам потрібно буде запросити пропозицію щодо ціни на версії SaaS та служби аудиту. Ви можете завантажити безкоштовну пробну версію.

8. AppDynamics (розширення роз’єму AppDynamics OpenStack для HP Cloud Services)

AppDynamics

AppDynamics є монітор продуктивності програми що має розширення, розроблене спеціально для моніторингу Хмарні послуги HP. The Розширення роз’єму AppDynamics OpenStack для HP Cloud Services дозволяє користувачеві контролювати хмарні програми. Розширення може автоматично виявити топологію програм HP.

Після виявлення топології ви можете почати моніторинг таких показників, як час реакції, моніторинг навантаження, і коефіцієнт помилок. Цю інформацію можна переглядати в режимі реального часу, щоб бути в курсі сучасних подій у вашому оточенні. Інструмент також встановлює основні показники продуктивності, так що попередження починаються, коли використання HP відхиляється від нормальних параметрів.

Якщо ви шукаєте інструмент, який може конкретно відстежувати хмарні служби HP, AppDynamics і Розширення роз’єму AppDynamics OpenStack для HP Cloud Services – хороший вибір. Однак, щоб переглянути ціну, вам доведеться зв’язатися безпосередньо з компанією. Ви можете розпочати 15-денну безкоштовну пробну версію.

9. Зенос

Зенос є інструмент моніторингу інфраструктури який має кілька плагінів для моніторингу пристроїв HP. Основним розширенням для пристроїв HP є Монітор HP ZenPack, котрий збирає дані SNMP з пристроїв HP. ZenPack збирає інформацію, в тому числі Апаратна модель, Серійний номер обладнання, операційна система, і Інформація про процесор.

Крім того, у вас є HP Proliant ZenPack який призначений для моніторингу серверів HP Proliant. Існує багато інших ZenPacks, призначених для пристроїв HP, включаючи HP-UX (комерційний) моніторинг ZenPack, Датчики температури HP, що відстежують ZenPack, Папір принтерів HP трансформує ZenPack і більше. Практично будь-який сегмент інфраструктури HP, про який ви можете придумати, підтримується Зенос.

Діапазон розширень, доступний для Зенос робить цей інструмент надійною можливістю, чи здійснюєте ви загальний моніторинг інфраструктури чи працюєте спеціально з пристроями HP. Щоб переглянути цитату для Зенос вам доведеться зв’язатися безпосередньо з торговою командою. Також є демонстрація, яку ви можете запланувати.

10. Відкрийте апаратний монітор

Відкрийте апаратний монітор

Нарешті, у нас є Відкрийте апаратний монітор. Відкрийте апаратний монітор це апаратний монітор з відкритим кодом, який може контролювати пристрої HP. Інструмент відстежує температура, швидкість вентилятора, Напруга, навантаження, і тактові швидкості підключених пристроїв. Інструмент також може вимірювати інші елементи, такі як жорсткі диски SMART, відеокарти Nvidia та ATI.

Відкрийте апаратний монітор рекомендується для тих підприємств, які хочуть використовувати інструмент моніторингу інфраструктури, не платячи преміум ціни. Програмне забезпечення доступне для Windows XP, Віста, 7, і Linux. Ви можете завантажити програму безкоштовно.

Вибір засобу моніторингу пристроїв HP

Незалежно від того, яке обладнання та послуги HP ви використовуєте у своїй організації, існує багато варіантів залежно від пристрою, який ви намагаєтеся контролювати. Такі інструменти, як Додаток SolarWinds & Монітор продуктивності, Site24x7 Інструмент контролю мережевих пристроїв HP, і Моніторинг HP Paessler за допомогою мережевого монітора PRTG, стежте за широким спектром послуг HP, використовуючи якісний досвід користувачів.

Для найбільш ефективного моніторингу виберіть інструмент, який найбільше відповідає вашим бізнес-вимогам. Якщо ви в першу чергу хочете контролювати комп’ютери HP, використовуйте такий інструмент Paessler PRTG Network Monitor. Якщо ви головним чином стежите за серверами HP, використовуйте такий інструмент Додаток SolarWinds & Монітор продуктивності або AppDynamics.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map