10 кращих інструментів для програмного забезпечення та оптимізації запитів SQL

Для комплексного моніторингу Microsoft необхідний правильний оптимізатор запитів. У цій статті ми розглянемо найкраще програмне забезпечення SQL та засоби оптимізації запитів.

Нижче на кожному інструменті представлено багато деталей, але якщо у вас є лише час, щоб переглянути список, ось наш список найкращих програмного забезпечення та засобів оптимізації запитів SQL:

 1. Аналізатор ефективності бази даних SolarWinds (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Моніторинг продуктивності баз даних Azure SQL, MySQL, Aurora, ASE, Oracle, MariaDB та IBM Db2. Працює на Windows Server.
 2. SentryOne SQL Sentry (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Монітор продуктивності бази даних для SQL Server, який включає пороги оповіщення.
 3. Paessler PRTG Network Monitor (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Монітор мережі, сервера та додатків, що включає монітори для баз даних SQL Server, Oracle SQL, MySQL та PostgreSQL.
 4. APOptics APM (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА) Хмарний монітор роботи додатків із спеціалізованими утилітами налаштування бази даних.
 5. ManageEngine Free SQL Health Monitor Безкоштовний інструмент, який відстежує вплив бази даних на ресурси сервера, який розміщує його.
 6. Redgate SQL Monitor Монітор оптимізації запитів для SQL Server, який охоплює понад 40 умов.
 7. EverSQL Тюнер SQL, який автоматично переписує запити для підвищення продуктивності бази даних.
 8. Оптимізатор БД Idera Оптимізатор запитів для SQL Server, Oracle та Sybase. Виявляє неефективність у запитах та створює рекомендовані виправлення.
 9. dbForge Studio Редактор SQL, що включає цілий спектр утиліт, включаючи конструктор запитів, автоматичну повну систему для розробників, які набирають запити та провідник коду.
 10. Майстерня управління Microsoft SQL Server (SSMS) Безкоштовний інструмент від Microsoft для своєї системи SQL Server. Цей редактор запитів включає налаштування аналізу.

Для чого мені потрібен інструмент налаштування SQL Server?

Налаштування запитів на сервер SQL важливо для оптимізації продуктивності запитів. Якщо запити працюють повільно або не вдається, то моніторинг продуктивності та налаштування SQL можуть допомогти зробити ваш код більш ефективним. Однак зробити це вручну без інструменту оптимізації запитів важко, оскільки потрібно робити все вручну з обмеженою функціональністю.

Пошук запитів, які не піддаються нулю, – кропітка задача. Інструменти оптимізації сервера є безцінними, оскільки вони дозволяють переглядати запити з низькою продуктивністю та легше знаходити вузькі місця ресурсів. Вони також дозволяють збирати статистику ефективності, яка може допомогти покращити SQL запити в майбутньому.

Багато інструментів можуть робити це автоматично за допомогою сповіщень та автоматизованих відповідей, завдяки чому запити будуть покращені без необхідності втручання користувача. Використання інструмента налаштування сервера SQL допомагає покращити продуктивність вашого сервера та підвищує вашу чутливість до управління проблемами з сервером. Наприклад, за допомогою інструмента моніторингу SQL ви можете налаштувати запити сервера SQL, перш ніж ви почнете відчувати проблеми з продуктивністю.

Найкращі засоби SQL для програмного забезпечення та оптимізації запитів

Основні характеристики найкращих інструментів оптимізації запитів SQL:

 • Настроювання SQL – Інструменти оптимізації запитів SQL за допомогою налаштування SQL переписують оператори SQL для підвищення продуктивності сервера.
 • Моніторинг хмарних баз даних – Багато оптимізаторів запитів SQL можуть відстежувати бази даних у хмарі.
 • Оптимізуйте запити SQL в Інтернеті – віддалено оптимізуйте запити SQL за допомогою пристрою чи веб-браузера.

1. Аналізатор продуктивності бази даних SolarWinds (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)

Аналізатор продуктивності бази даних SolarWinds

Перше в цьому списку Аналізатор продуктивності бази даних SolarWinds. Аналізатор продуктивності бази даних SolarWinds – це засіб оптимізації запитів, який було створено для контролю та налаштування виконання запитів. За допомогою цього інструменту ви можете відстежувати продуктивність SQL, Клієнтські машини, Користувачі і Програми через панель приладів. Ви можете переглянути графіки всіх цих організацій, щоб знайти будь-які більші тенденції ефективності.

З Аналізатор продуктивності бази даних SolarWinds, ви можете відстежувати бази даних 24/7 для виявлення аномалій продуктивності. Перегляди показують подібні дані Топ очікування SQL (Години), які допомагають показати стан мережі. Якщо продуктивність вашої мережі знижується Аналізатор продуктивності бази даних SolarWinds дає вам підсумки, які вам потрібно почати з усунення несправностей для вирішення проблеми.

Можна використовувати Аналізатор продуктивності бази даних SolarWinds контролювати такі типи баз даних: Бази даних SQL Azure, MySQL, Аврора, ASE, Oracle, MariaDB, і IBM Db2. Стан вашої бази даних відображається на оглядовій сторінці, де детально чекають, Настроювання, процесор, пам’ять та статус диска. Вся ця інформація кольорова, так що ви можете негайно побачити, чи є проблема, яку потрібно вирішити.

Аналізатор продуктивності бази даних SolarWinds є прекрасним вибором для покупців, які шукають повнофункціональний інструмент оптимізації запитів SQL, сумісний з іншими продуктами SolarWinds. Аналізатор продуктивності бази даних SolarWinds доступний за ціною 2045 доларів (1541 фунтів). Також є 14-денна безкоштовна пробна версія яку ви можете завантажити нижче.

Аналізатор ефективності бази даних SolarWinds Завантажте 14-денну безкоштовну пробну версію

2. SentryOne SQL Sentry (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

SentryOne SQL

SentryOne SQL це інструмент управління продуктивністю бази даних, який можна зручно використовувати для налаштування SQL запитів. За допомогою цього інструменту можна використовувати попередньо налаштовані базові лінії продуктивності виявити вузькі місця ресурсів та інші питання. Також є функція виявлення блоку який показує вам блокування процесів в ієрархічному перегляді. SentryOne також фіксує тупикові місця, знаходячи процес, який призвів до тупикової ситуації, та визначає зміни, які потрібно внести під час налаштування.

Можливості аналізу продуктивності SentryOne величезні. Ви можете контролювати показники SQL-сервера, такі як: Підключення користувачів, Заблоковані процеси, Парти, Операції, Компіляції, Переклади, Ключові пошуку, Переслані записи, Резервне копіювання Мб / сек, і Надіслати чергу / повторно чергу. Також у вас є численні показники для моніторингу очікувань SQL Server із відсотками CPU від загальної кількості очікувань, часу очікування за категоріями та часу очікування за класом.

Тут є також понад 100 умов оповіщення щоб ви не обмежувались ручним моніторингом. Наприклад, якщо запит SQL працює повільно, програма передає вам сповіщення. Можна навіть піти на крок далі і встановити SentryOne щоб активувати дію з базою даних в момент, коли запускається порогова умова. Система сповіщень дозволяє автоматизувати значну частину управління оптимізацією SQL запитів.

Існує дві версії SQL SentryOne доступно для придбання: Основи SQL Sentry і SQL Sentry. Ліцензія на SQL Sentry Essentials коштує 995 доларів (750 фунтів стерлінгів) з платою за технічне обслуговування 199 (150 фунтів стерлінгів) на рік. SQL Sentry коштує 2495 доларів (1,881 фунта) з платою за обслуговування 499 доларів (£ 376). З першим ви можете переглядати показники ефективності в режимі реального часу, а з другим ви отримуєте переваги від додаткових функцій, таких як аналіз запитів та інтегрована настройка запитів. Також є двотижнева безкоштовна пробна версія доступний для завантаження.

SentryOne SQL SentryDownload 14-денна безкоштовна пробна версія

3. Мережевий монітор Paessler PRTG (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)

PRTG Network Monitor

Другий у цьому списку маємо Paessler PRTG Network Monitor, інструмент моніторингу мережі, який пропонує різноманітний досвід моніторингу баз даних. PRTG Network Monitor може контролювати Microsoft SQL, Oracle SQL, MySQL, і PostgreSQL. Моніторинг за цим інструментом досягається за допомогою датчиків, які відстежують окремі бази даних. Ці датчики заздалегідь налаштовані для кожної основної бази даних, так що вам не потрібно нічого переробляти, коли ви вперше запускаєтесь..

PRTG Network Monitor робить моніторинг оптимізації запитів SQL простим і вимірює, скільки часу вимагає запит SQL від початку до кінця. Час виконання запиту відображається на інформаційній панелі, щоб ви могли побачити, чи є проблеми. Крім того, ви також можете стежити за своєю широкою мережею, щоб виявити будь-які проблеми з продуктивністю, які могли б вплинути на ваші бази даних.

The PRTG Network Monitor система сповіщень допомагає переконатися, що ви не пропустите жодної ключової інформації. Після розпізнавання проблемної діяльності вам негайно надсилається повідомлення. Повідомлення надсилаються вам електронною поштою, SMS або натисканням сповіщень на телефонах Android, iOS та Windows. Існує також API, який ви можете використовувати для написання власних сценаріїв сповіщень, якщо ви хочете подальший контроль над запитами, які ви запитуєте.

PRTG Network Monitor доступний як платний, так і безкоштовний інструмент. Платні версії PRTG Network Monitor починати від $ 1600 (1 206 фунтів) для 500 датчиків і однієї установки сервера до $ 60 000 (45 237 фунтів) для необмежених датчиків з п’ятьма серверними установками. Також доступна безкоштовна пробна версія для 30 днів.

Paessler PRTG Network MonitorЗавантажте 30-денну безкоштовну пробну версію

4. APOptics APM (БЕЗКОШТОВНА ПРОБЛЕМА)

APOptics APM контролює роботу програм та інфраструктуру, яка їх підтримує. Інструмент вміє виявити справжні причини зниження продуктивності додатків, чи це неправильно налаштовані налаштування, неякісне кодування або проблема з ємністю апаратного забезпечення, яке запускає додаток і здійснює його трафік для користувачів.

Різні програми зі спеціальними операціями не можуть ефективно контролюватися однією єдиною системою моніторингу додатків. Отже, AppOptics APM має спеціалізовані розділи, які зосереджені на конкретних типах додатків. Один із таких розділів спеціалістів фокусується на продуктивності бази даних. Можливості настройки бази даних AppOptics можуть взаємодіяти з багатьма різними марками баз даних, в тому числі MySQL, Microsoft SQL Server, Oracle, Постгрес, і Апач системи управління базами даних.

Тюнер бази даних AppOptics зосереджується на ефективності SQL-запитів. Він вивчає ефект від виконання кожного запиту, шукає запити, які потребують тривалого часу, щоб отримати результати та вивчити, чому вони такі неефективні. Інструмент запускає файл сліду, в якому перераховані всі транзакції, необхідні для виконання запиту за запитом. Це підкреслює неефективні з’єднання та стовпці, які потрібно індексувати.

Система AppOptics для аналізу також виконує весь код, який викликає SQL запити, щоб гарантувати, що вони ефективно взаємодіють із базою даних. Модуль ефективності коду вивчає всі програми, не лише ті, що передбачають взаємодію з базами даних.

Як хмарний сервіс, AppOptics здатний аналізувати бази даних незалежно від того, де вони розміщені – на вашому сайті, на віддаленому сайті або в хмарі. Послуга оплачується за річною підпискою і ви можете отримати 14-денна безкоштовна пробна версія щоб самостійно перевірити APM AppOptics.

AppOptics APMStart 14-денна безкоштовна пробна версія

5. ManageEngine Free SQL Health Monitor 

ManageEngine Free SQL Health Monitor

Нарешті, у нас є ManageEngine SQL Health Monitoring Tools. ManageEngine SQL Health Monitoring Tools це безкоштовна платформа моніторингу SQL, яка може контролювати використання процесора, пам’яті та дискового простору SQL-серверів. Моніторинг серверів SQL майже не потребує конфігурації, оскільки підключені сервери виявляються автоматично.

Ви також можете піти на крок далі і заглибитися в самі деталі бази даних. Наприклад, ви можете переглядати активні транзакції, використовувані файли журналів, коефіцієнт звернення кешу журналу, транзакції в секунду та розмір бази даних. Це дає вам основну інформацію, щоб дізнатись, чи виникають якісь проблеми з ефективністю.

Якщо ви шукаєте інструмент SQL, який допомагає контролювати продуктивність SQL, то це безкоштовний інструмент, про який варто задуматися. ManageEngine SQL Health Monitoring Tools можна безкоштовно завантажити тут.

6. Redgate SQL Monitor

Redgate SQL-монітор

Redgate SQL Monitor є ще одним широко використовуваним інструментом оптимізації запитів. Redgate SQL Monitor додає найновішу інформаційну панель, щоб допомогти контролювати продуктивність SQL. Через інформаційну панель можна переглянути огляд ваших SQL-серверів, який оновлюється кожні 15 секунд.

Іншими словами, ви можете легко залишатися на вершині стану вашої інфраструктури SQL, не пропускаючи нічого важливого. Часова шкала екземпляра особливо корисна, оскільки вона показує вам ЦП, Пам’ять, Дисковий ввід / вивід, і Чекає вашої бази даних.

Існує також система сповіщень, яка інформує вас про зміни продуктивності. Redgate SQL Monitor поставляється з над 40 настроюваних шаблонів щоб попередити вас про всі поширені проблеми ефективності, про те, що запит працює недостатньо або процеси блокуються.

Виправлення неполадок – ще одна область, яка Redgate SQL Monitor робить надзвичайно добре Після виявлення проблеми з продуктивністю платформа надає додаткові показники, які допоможуть визначити першопричину. Показники можна порівняти з базовою активністю, щоб знайти те, що спричинило проблему.

З точки зору ціноутворення, Redgate SQL Monitor ціна залежить від того, скільки серверів ви хочете підтримувати. Між 1-4 серверами ціна за один сервер становить 1565 доларів (1179 фунтів). Між 5-9 серверами ціна становить 1330 доларів (1 002 фунтів) за один сервер. Якщо вам потрібно понад 10 серверів, ви можете зв’язатися безпосередньо з компанією, щоб отримати спеціальну пропозицію. Також є 14-денна безкоштовна пробна версія яку ви можете завантажити тут.

7. EverSQL

EverSQL

EverSQL є оптимізатором SQL, який є популярним вибором для настройки SQL. Інструмент має розумний алгоритм, який автоматично переписує SQL запити, щоб зробити їх швидшими. Після того як запит буде переписаний, ви можете переглянути порівняння коду з примітками про всі зміни, внесені до запиту. Ці функції в поєднанні дозволяють підвищити ефективність запитів, не втрачаючи при цьому змін, які були внесені.

Ви також можете використовувати EverSQL приймати рекомендації щодо індексації для кількох запитів одночасно. Аналогічно, запити можна оптимізувати безпосередньо з файлу повільного журналу MySQL. Ви також можете додати схему для перегляду розширених варіантів оптимізації для подальшого підвищення продуктивності.

Якщо ви хочете почати оптимізацію та налаштування запитів через веб-браузер за конкурентною ціною, EverSQL настійно рекомендується. EverSQL сумісний з MySQL, MariaDb, і PerconaDB (EverSQL може працювати з іншими типами баз даних з різним успіхом).

EverSQL Доступний безкоштовно з 50 оптимізаціями запитів протягом 14 днів. Версія Basic коштує 29 доларів (21,87 фунтів стерлінгів) на місяць за 25 запитів, а версія Plus 135 доларів (101 фунт) для 100 запитів. Існує також версія Premium, яка пропонує власну кількість кредитів, але вам потрібно зв’язатися безпосередньо з компанією. Ви можете завантажити безкоштовну пробну версію EverSQL тут.

8. Оптимізатор БД Idera

Оптимізатор БД Idera

Небагато інструментів пропонують настільки ж просто досвід налаштування SQL Оптимізатор БД Idera. За допомогою оптимізатора DB ви можете налаштувати SQL Oracle, SQL Server, DB2 і Sybase. Майстер настройки SQL автоматично надає пропозиції щодо налаштування вдосконалюваного коду SQL. Це гарантує, що ваш код працює найкращим чином.

Моніторинг ефективності вузьких місць є ще одним завданням, яке DB Optimizer виконує дуже добре. Ви можете переглянути графік аналізу часу очікування, щоб переглянути основні причини поганої роботи бази даних.

Існує також можливість запускати SQL запити з альтернативними шляхами виконання, поки ви не знайдете найбільш ефективний оператор SQL. Як тільки ви знайдете більш ефективну альтернативу, ви можете внести зміни одним клацанням миші.

Загалом Оптимізатор БД це інструмент настройки SQL, який ідеально підходить для середніх організацій. Оптимізатор БД починається з ціни 572 (431 фунта) за користувача. Тут також доступна 14-денна безкоштовна пробна версія.

9. Студія dbForge

dbForge Studio

dbForge Studio є одним із найкращих оптимізаторів запитів SQL у цьому списку. dbForge Studio постачається з рядом інструментів управління сервером, які допомагають контролювати продуктивність сервера та налаштовувати кодування. Цей інструмент додає заповнення коду, Форматування SQL, Фрагменти SQL, і навігація кодом щоб ви могли легше налаштувати SQL-код.

Один із особливо корисних інструментів – це Менеджер покажчиків який відстежує індекси SQL та висвітлює проблеми фрагментації індексу. За допомогою диспетчера індексів ви можете знайти бази даних, які не працюють в повній мірі.

Якщо вам потрібно передати дані з сервера на сервер, Порівняйте дані особливість життєво важлива. З Порівняйте дані ви можете синхронізувати дані з декількох таблиць, аналізувати відмінності та генерувати звіти. dbForge Studio Таким чином, є одним з найкращих інструментів для синхронізації даних у цьому списку.

Існує три версії dbForge Studio на придбання; стандартна, професійна та корпоративна версії. Стандартна версія починається з $ 249,95 (£ 188,45) з базовою конкуренцією коду та побудовою візуальних запитів.

Професійна версія коштує $ 499,95 (£ 376,96) з розширеним доповненням коду та такими функціями, як порівняння та синхронізація даних, плюс аналізатор коду T-SQL. Версія Enterprise коштує 699,95 долара (527,76 фунтів стерлінгів) і постачається з контролем джерел і тестом T-SQL Unit. Також є безкоштовна пробна версія, яку ви можете завантажити тут.

10. Майстерня управління Microsoft SQL Server (SSMS)

Скріншот керування Microsoft SQL Server

Студія управління SQL Server це широко використовуваний оптимізатор запитів для Windows. На Студія управління SQL Server, моніторинг продуктивності запитів проводиться через Радник з настройки двигунів бази даних або DTA. DTA використовується для швидшого запуску запитів. Він може додавати індекси та запити до розділу, щоб усунути вузькі місця та скоротити час роботи.

Студія управління SQL Server доступно для Windows10, 8, 8.1, 7, 2012 рік, і 2008 р. 2. Якщо ви шукаєте інструмент настройки SQL, який простий у використанні і не має значної цінності, Студія управління SQL Server Варто розглянути. Студія управління SQL Server це інструмент, який ідеально підходить для менших підприємств з огляду на його низьку вартість. Управління SQL сервером є повністю безкоштовним і його можна завантажити з веб-сайту Microsoft тут.

Вибір інструментів оптимізації запитів SQL

Якщо вам потрібно відстежувати запити SQL як частину щоденного навантаження, ми настійно рекомендуємо інвестувати в інструмент оптимізації запитів. Такі інструменти, як Аналізатор продуктивності бази даних SolarWinds і SentryOne SQL дозволяють вам пильно стежити за ефективністю запитів SQL, щоб переконатися, що ваші сервери працюють ефективно.

Для тих організацій, що мають менші бюджети Microsoft Студія управління SQL Server може допомогти вам візуалізувати продуктивність сервера SQL. Хоча він не настільки просунутий, як деякі інші інструменти у цьому списку, він забезпечує надійне користувацьке враження.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me