10 кращих альтернатив PingPlotter

10 кращих альтернатив PingPlotter

PingPlotter – популярний інструмент моніторингу мережі, який допоміг безлічі організацій вирішувати свої мережі. PingPlotter бере інформацію про продуктивність вашої мережі та записує її у графічному форматі, щоб ви могли проаналізувати продуктивність мережі. Однак існує ряд обмежень, саме тому ми створили список найкращих x альтернатив пінг-плоттеру.

Перш ніж розглянути альтернативи, давайте розглянемо деякі обмеження Pingplotter:

 • Обмежені можливості
 • Застаріла графіка
 • Зв’язок обмежується використанням порта 9636 TCP
 • Інтерфейсу карти немає

Ось список найкращих альтернатив X для Pingplotter:

 1. TraceRoute NG (БЕЗКОШТОВНИЙ ІНСТРУМЕНТ)– Живий аналіз мережевого шляху за допомогою TCP та ICMP, який працює в Windows.
 2. PRTG Network Monitor (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)– Набір інструментів управління мережею, що включає монітори Traceroute та Ping. Працює на Windows Server.
 3. WinMTR – безкоштовний інструмент Ping і Traceroute для Windows.
 4. Path Analyzer Pro – Зручний пакет traceroute, DNS-дозволів, Whois-розділів та ASN / ISP-розділів для Windows та Mac OS.
 5. Відкрити Visual TraceRoute – Цей безкоштовний інструмент traceroute розміщує шляхи спілкування на карті реального світу. Працює в Windows, Mac OS та Linux OpenSUSE.
 6. CountryTraceRoute – безкоштовна traceroute, яка показує шляхи в реальному часі та працює в Windows.
 7. NetScanTools Basic – Інструменти Ping, Traceroute, Whois та DNS у простому інтерфейсі. Цей інструмент працює в Windows і є безкоштовним у використанні.
 8. Куріння – безкоштовний інструмент для пінг-файлів з відкритим кодом, який працює на Linux та BSD Unix.
 9. Мультиплікація – Мережевий сканер та інструмент виявлення пристроїв на основі Ping, який працює в Windows.
 10. Bping – безкоштовний варіант командного рядка Ping, доступний для Windows.

1. TraceRoute NG (БЕЗКОШТОВНИЙ ІНСТРУМЕНТ)

Простежте NG

TraceRoute NG – це рішення аналізу мережевих шляхів SolarWind та альтернатива PingPlotter для Windows. TraceRoute NG пропонує підтримку IPv4 і IPv6 і може виявити зміни шляху, коли вони відбуваються. Зміни шляху відстежуються на TCP та ICMP для забезпечення максимальної видимості.

Раз жити, TraceRoute NG може використовуватися для ідентифікації деталей, таких як IP-адреси та імена хостів. Крім того, ви також можете стежити за такими проблемами, як ефективність втрата пакету і затримка. Все це контролюється за допомогою простого інтерфейсу користувача, який забезпечує графічне відображення використання мережі.

Загалом TraceRoute NG це безкоштовна альтернатива PingPlotter, яка надає все необхідне для моніторингу продуктивності мережі та усунення несправностей щодо основних проблем. Хоча він не такий складний, як такий інструмент, як SolarWinds Network Performance Monitor, він пропонує всі основи, необхідні для моніторингу мережі. Ви можете завантажити TraceRoute NG безкоштовно.

SolarWinds TraceRoute NGDownload 100% БЕЗКОШТОВНО

2. Мережевий монітор PRTG (БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРІОД ВИПРОБОВУВАННЯ)

Скріншот монітора мережі PRTG

Далі у цьому списку у нас є PRTG Network Monitor. PRTG Network Monitor це інструмент мережевого моніторингу, який пропонує різноманітні можливості, ніж ті, що надаються PingPlotter. З PRTG Network Monitor ви можете запустити сканування пінгу та Traceroute за допомогою настроюваних датчиків.

Для моніторингу Traceroute є виділений Датчик відліку тракту який використовується для контролю кількості хмелів, які потребує датчик зонду, перш ніж дістатися до іншого пристрою. За допомогою датчика Traceroute HopCount ви можете переглянути такі показники: Час виконання і Кількість хмелю.

Крім того, є датчик Ping, призначений для вимірювання наявності підключених пристроїв. З Монітор PRTG NetworkДатчик пінгу ви можете відстежувати такі показники: Час пінгу, Мінімальний час пінгу при використанні більше одного пінга на інтервал, Максимальний час пінгу при використанні більше одного пінга на інтервал і втрати пакета у відсотках.

PRTG Network Monitor є однією з найкращих альтернатив PingPlotter за рахунок сучасного інтерфейсу користувача. Досвід моніторингу виділяється серед інших подібних інструментів цього списку. Існує безкоштовна версія PRTG Network Monitor що дозволяє безкоштовно контролювати до 100 датчиків. Якщо вам потрібні більше, ніж оплачені версії PRTG 500 починаються від 1600 доларів (1,206 фунтів) для 500 датчиків. Також є 30-денна безкоштовна пробна версія ви можете завантажити нижче.

Paessler PRTGЗавантажте 30-денну безкоштовну пробну версію

3. WinMTR

WinMTR

WinMTR це інструмент для пінг-файлів і Traceroute на основі Windows. Використовувати WinMTR все, що вам потрібно зробити, – це ввести ім’я хоста або IP-адресу двох пунктів, які ви хочете контролювати. Потім інструмент буде контролювати якість з’єднання між двома точками та передаватиме результати для аналізу.

Після того, як сканування пінг буде завершено, ви можете переглянути результати як HTML або .txt файл. Потім ви можете використовувати цю інформацію для пошуку будь-яких проблем, які, можливо, ви пропустили. Наприклад, ви можете побачити, скільки переходів є між двома точками, щоб побачити, чи ефективні передачі пакетів чи ні.

Цей інструмент доступний у всіх 32- та 64-бітних версіях Windows, що робить його ідеальним для будь-якої мережі, що використовує цю операційну систему. WinMTR – це загалом – надійна альтернатива для тих, хто шукає моніторинг мережевої діагностики в невеликих мережах. Основне обмеження – це його відсутність графічних особливостей. WinMTR можна безкоштовно завантажити тут.

4. Path Analyzer Pro

Path Analyzer Pro

Path Analyzer Pro це інструмент моніторингу мережі, який може працювати простежити, DNS резолюції, Whois резолюції і Резолюції ASN / ISP. Іншими словами, ви можете використовувати цей інструмент для пошуку IP-адрес, адрес електронної пошти, мережевих шляхів та моніторингу доступності мережі. Всю цю інформацію можна переглянути далі, створивши звіти.

Цей інструмент є ідеальним рішенням для користувачів, які шукають більше візуального досвіду, оскільки ви можете створювати графіки, які відображають подібні проблеми затримка і тремтіння. Можливість використання цих графіків надзвичайно корисна для того, щоб бути в курсі подій під час їх виникнення та переконатися, що ви не пропустите нічого важливого.

Path Analyzer Pro доступний на Mac OS і Windows (хоча версія Windows обмежена Windows XP, Віста і Windows 2003 Server. Ціна Шляху Аналізатор Pro починається з 29,95 дол. США (22,59 фунтів. с.) за індивідуальну особисту ліцензію та 89,95 дол. США (67,84 фунта) для ділового користувача. Також є обмежена безкоштовна версія, яку можна завантажити тут.

5. Відкрийте візуальний трасування

Відкрити візуальну трасеру

Якщо ви шукаєте інструмент Traceroute з відкритим джерелом, то вам слід не шукати далі Відкрити візуальну трасеру. Відкрити візуальну трасеру дозволяє переглядати тривимірну карту світу, щоб побачити, як пересуваються дані з комп’ютера на сервер. Ви також можете використовувати 2D карти, якщо ваше обладнання не може підтримувати 3D-карту.

Відкрити візуальну трасеру також є sniffer пакетів. За допомогою sniffer пакетів ви можете бачити, які дані надсилаються через вашу мережу. Функція обнюхування пакетів корисна тим, що може допомогти вам зрозуміти, чи є сервіси, які ширяють пропускну здатність, чи які-небудь зловмисники порушили мережу. Також є Whois пошук функцію, щоб ви могли отримати більше інформації про конкретні домени.

Для менших організацій, які хочуть отримати більше візуального досвіду Traceroute, Відкрити візуальну трасеру ідеально. У Windows, Відкрити візуальну трасеру доступно для Windows XP, Віста, 7, 8 і 10. Ви також можете використовувати Відкрити візуальну трасеру на OpenSUSE і Mac OS. Ви можете безкоштовно завантажити цей інструмент, використовуючи це посилання тут.

6. CountryTraceRoute

CountryTraceroute

CountryTraceRoute це швидкодіючий легкий додаток Traceroute від Nirsoft. Графічний інтерфейс може виглядати не настільки фантастично, як деякі інші інструменти у цьому списку, але це не сповільнює його під час використання в реальному часі. Все, що вам потрібно зробити – це ввести URL-адресу в рядок пошуку, натисніть Іди і ви можете переглянути його кількість хмелю, IP-адреса, ім’я хоста, країна і середні мілісекунди довжини з’єднання.

Той, хто шукає базову утиліту Traceroute, буде повністю підтриманий CountryTraceRoute. Однак, якщо ви хочете отримати більше візуального досвіду, вам обов’язково слід вибрати альтернативний інструмент. CountryTraceRoute доступний у будь-якій версії Windows 2000, до Windows 10. Можна завантажити CountryTraceRoute безкоштовно тут.

7. NetScanTools Basic

Інструменти NetScan basic

NetScanTools Basic – це інструмент для пінг-перевантажувачів та інструментів Traceroute, доступний для Windows. З NetScanTools Basic ти можеш бігати сканування пінг, простежити, Whois шукає, і IP / дозвіл імені хоста. Користувальницький інтерфейс неймовірно простий для навігації за допомогою кожного інструменту, вказаного в лівій частині, щоб мати доступ до нього.

При натисканні на Пінг і Слідуйте інструменти, від яких вам потрібно буде ввести цільове ім’я хосту або адресу IPv4 перед натисканням Робіть пінг запустити сканування пінг. Потім вам показана таблиця з деталізацією результатів Ping #, Відповідь IPv4, Час (РС), TTL і Статус. Потім ви можете натиснути правою кнопкою миші результати, щоб надрукувати або зберегти копію.

Також є графічний інструмент для пінг-програм, який відображає графік результатів сканування пінг-файлів. Ви можете налаштувати, яку інформацію буде показано, ввівши в Затримка між пінгами, Час очікування відповіді, і Макс підрахунок хопу. Потім графік показує вам Ping RTT і Відсутні відповіді.

Netscantools Basic є однією з найбільш універсальних альтернатив PingPlotter у цьому списку. Якщо ви хочете завантажити NetScanTools Basic для Windows, ви можете зробити це безкоштовно за цим посиланням тут.

8. Куріння

Скріншот SmokePing

Куріння є відкрите джерело інструмент вимірювання пінгу та затримки, який виявився популярним серед адміністраторів мережі. Куріння має графіки затримки в реальному часі щоб повідомити, як працює мережа. Налаштувати цей інструмент надзвичайно просто, і ви можете використовувати його для планування пінгвів на певні проміжки часу, щоб ваша мережа контролювалася, коли вам потрібно.

Коли система виявить незвично високу затримку, вам надсилається попередження. Попередження ініціюються порогами щоб ви отримували сповіщення лише тоді, коли вам потрібно вжити заходів. Однак, якщо ви хочете уважніше стежити за роботою, існує безліч варіантів візуалізації, які можуть вас підтримати. Наприклад, ви можете генерувати графіки для перегляду сканування пінг-файлів та ефекту таких проблем, як втрата пакетів.

Куріння є ідеальним вибором для організацій, які шукають безкоштовний інструмент вимірювання затримок Linux і BSD. Ви можете завантажити Куріння тут.

9. Мультиплікація

MultiPing

Мультиплікація це монітор ping на базі Windows, який пропонує: функція виявлення мережі. Ви можете сканувати список IP-адрес і автоматично додавати пристрої до вашого моніторингового середовища. Показники, за якими можна відстежувати MultiPing включати відсоток втрат пакету і затримка (мінімальний, максимальний і середній). Платформа також підтримує IPv4 та IPv6, щоб у вас була вся інформація, необхідна для моніторингу продуктивності мережі.

Ваші зусилля з моніторингу підтримуються через систему оповіщення, яка надсилає сповіщення на вашу електронну пошту, якщо виявлена ​​проблема. З Мультиплікація ви не обмежені моніторингом подій у режимі реального часу. Ви можете переглядати історію ефективності мережі, щоб побачити, чи є якісь ключові тенденції, які, можливо, ви пропустили.

Мультиплікація також є хорошим вибором, якщо ви все ще використовуєте PingPlotter через можливості його інтеграції. Ви можете придбати Мультиплікація за ціною 39,99 долара (30,16 фунтів стерлінгів). Ця ціна купує для вас рік безкоштовних оновлень та можливість відстежувати необмежену кількість цілей. Ви також можете завантажити Мультиплікація випробування безкоштовно в Windows через це посилання тут.

10. Бпінг

Bping скріншот

Нарешті маємо Bping (звуковий сигнал!), який є інструментом для пінг-файлів Windows, що випускає слуховий звуковий сигнал щоразу, коли отримує відповідь. Ви також можете налаштувати звуковий сигнал, коли він також не отримає відповіді. Ти можеш виберіть спеціальні файли wav грати, якщо ви хочете змінити звуки за замовчуванням на щось більш звичне.

Bping також перевіряє ваше підключення до Інтернету та виділяє доступні IP-адреси в мережі. Хоча система трохи рудиментарна, слухові звукові сигнали відмінно допомагають тримати вас у циклі щодо змін у вашій мережі. Bping можна безкоштовно завантажити в Windows тут.

Найкращі альтернативи PingPlotter: TraceRoute NG та WinMTR

Незалежно від того, яким інструментом Traceroute ви користуєтесь, існує багато альтернатив PingPlotter. Старі школи Traceroute інструменти, як TraceRoute NG і WinMTR надасть вам необхідні речі для моніторингу вашої мережі. Якщо вам потрібен інструмент, який є більш універсальним і сучасним, то такий інструмент, як PRTG Network Monitor був би кращим вибором. Так само для підприємств, які потребують більшої візуалізації, подібний інструмент Відкрити візуальну трасеру було б добре підходить.

Немає двох середовищ однакові, тому якщо один інструмент не працює для вашого середовища, спробуйте інший. Найбільше враховує, чи хочете ви простий інструмент або той, який включає в себе візуалізацію.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me