Захищений огляд VPN

Буферизований VPN був заснований у Будапешті у 2013 році та нарешті запустив 1.0-версію свого додатка у березні 2016 року. Ще одна служба VPN, яка стверджує, що є найшвидшою та найбезпечнішою з усіх, Bufter каже, що її завдання – зробити Інтернет менш обмеженим місцем.

Якщо ви не є представником преси, Buffered не пропонує безкоштовну пробну версію. Користувачі можуть скористатися 30-денною гарантією повернення грошей за допомогою декількох застережень: ви повинні користуватися буферизованою системою нижче 100 разів, споживати пропускну здатність менше 10 ГБ і бути підключеним менше 10 годин.

Покупець має лише один рівень підписки, але ціни змінюються залежно від часу, який ви готові взяти на себе. Один місяць коштує $ 12,99 (10,03 GBP). Шестимісячний план знижує ціну до $ 9,99 (7,72 GBP) на місяць, а повний рік – до 8,25 $ (6,37 GBP) на місяць. Це прямо у верхньому діапазоні цін, що стосується VPN, прямо там із ExpressVPN.

Особливості

захищені сервери та підключені
Підписка надає вам необмежену пропускну здатність і до п’яти одночасних з’єднань, що робить його кращим для сім’ї, групи друзів або невеликого офісу, ніж окремих користувачів.

Покупця підтримує протокол OpenVPN, незалежно від того, використовуєте ви його додаток чи ні. OpenVPN вважається найбільш надійним і захищеним протоколом VPN для споживачів, однак він не підтримується вбудованою підтримкою в більшості операційних систем, таких як PPTP або L2TP / IPSec. Покупця підтримує з’єднання UDP та TCP, але за умовчанням UDP.

Ми будемо добре з сервісом OpenVPN, за винятком того, що Buffered не робить жодних мобільних додатків – не для Android, iOS або будь-якої іншої мобільної платформи. Оскільки клієнти не можуть просто встановити з’єднання L2TP / IPSec за допомогою вбудованих налаштувань VPN на своєму телефоні, вони повинні завантажити сторонній додаток OpenVPN, наприклад OpenVPN Connect. Оскільки конфігураційні файли для буферизованих файлів не включені до цих програм, користувачі мобільних пристроїв повинні завантажувати та імпортувати їх із веб-сайту, що завантажуються.

Клієнти на робочому столі доступні для Windows та Mac OSX. Спадкова версія Linux (v0.6) все ще знаходиться в бета-версії.

Чи захищена VPN працює з Netflix?

Так, нам вдалося передавати американський каталог показів Netflix при підключенні до захищеного сервера в Сполучених Штатах. Буферизований VPN обійшов помилку проксі-сервера Netflix без проблем. Насправді буфери настільки впевнені, що навіть мають спеціалізовану сторінку Netflix.

Налаштування та інтерфейс

Після активації облікового запису за допомогою підтвердження електронною поштою користувачеві потрібно просто завантажити та встановити клієнт, а потім ввести своє ім’я користувача та пароль.

Додаток для настільних комп’ютерів Bufter має прекрасний і гладкий інтерфейс. Простий макет містить список серверів та їх час пінг, хоча час пінг, який вказує на затримку, ніколи не працював, коли ми його тестували. Сервери можна закріпити на вершині, поставивши їх зірочкою. У меню параметрів обов’язково перемкніть налаштування “зберігати інформацію для входу”, щоб не потрібно було вводити свої облікові дані щоразу, коли ви відкриваєте додаток. Ви також можете встановити його для автоматичного входу та підключення.

Після підключення додаток відображає підсумок з’єднання, включаючи підключений час, ping (не працював), швидкість завантаження та завантаження, загальну кількість завантажених даних та завантаження даних у поточному сеансі та призначену IP-адресу.

тести на завантаження та захист файлового екрану

Тест завантаження дозволяє перевірити як швидкість завантаження між вашим комп’ютером та сервером VPN (внутрішній IP), так і швидкість між VPN-сервером та пунктом призначення (зовнішній IP). Крім того, тест на брандмауер дозволяє користувачеві бачити, які порти UDP та TCP відкриті, що корисно, якщо вам потрібно перенести з’єднання вперед. Перед підключенням користувачі можуть вибрати один із портів у параметрах з’єднання.

Окрім даних ping, які завжди відображаються як “N / A”, додаток Buffered – це простий, інтуїтивний та чуйний клієнт, що у початківців користувачів не повинно виникнути проблем із з’ясуванням..

Сервери та продуктивність

Буферизований сервер працює в 31 країні, з двома локаціями у Сполучених Штатах та Великобританії. Це вибір посередині дороги, але, можливо, трохи вузький з огляду на ціну.

Ми транслювали відео у форматі 1080p HD без жодних проблем. Відео завантажується далеко повз буфер. Ми змогли пограти в Brawlhalla, онлайн-бойову гру в стилі Super Smash Bros, без помітного відставання.

Зв’язки були стабільними колись і працювали, але ми інколи стикалися з проблемами ініціювання з’єднань. Зміна порту зі стандартного 443, здавалося, вирішила цю проблему.

Щоб перевірити швидкість більш емпірично, ми завантажили один і той же файл 82,7 МБ (стислий зі 103 МБ) три рази з трьох різних серверів у три різні рази на день загалом дев’ять тестів. Ми зробили те ж саме без VPN, як контрольна група. Для порівняння ми включили результати тестування для TigerVPN, ще однієї VPN, яку ми перевіряли в той час. Ми протестували сервер Східного узбережжя США, сервер Західного узбережжя США та сервер Лондона. На нижній площині нижче товста чорна лінія відображає середній час завантаження, тоді як червоний діамант – середній. Нижній краще.

vpn тест на швидкість

Буфер виступив досить добре, але нас не відбив. Результати були досить узгоджені, не маючи великих людей. У той час як середній час завантаження був вищим, ніж TigerVPN, середній середній час завантаження набрав значно краще.

Майте на увазі, що цей тест не є остаточним показником, який VPN найшвидший. Притаманна Інтернет-мінливість додає значний фактор випадковості, тому випробування швидкості VPN завжди слід проводити з великим зерном солі. Місце нашого тестера знаходиться в Буенос-Айресі, Аргентина, де ці тести проводяться на з’єднанні 10 Мбіт / с. Ті, хто має швидше з’єднання, цілком можуть помітити більшу розбіжність у швидкості.

Безпека

Підключення до захищених серверів шифруються за допомогою 128-бітного алгоритму AES SSL. Це не так куленебезпечно, як 256-бітове шифрування, яке використовують деякі конкуренти, але це повинно бути більш ніж достатньо, щоб уникнути NSA, вашого провайдера та хакерів. Менше шифрування також призводить до дещо швидшого з’єднання.

налаштування буфера

Покупця використовує лише динамічні спільні IP-адреси, які періодично змінюються та використовуються багатьма користувачами одночасно. Це додає значного рівня анонімності, але може викликати незручності під час відвідування веб-сайтів, що реєструють ІР користувачів (наприклад, Інтернет-банкінг).

Користувачі, що завантажують додатки, використовуватимуть DNS-сервери компанії замість своїх провайдерів, що забезпечує більшу конфіденційність. Швидкий тест на IPleak.net показав, що захист від витоку DNS працює добре.

Додаток покупця не постачається з комутатором перемикання або блокуванням мережі, тому, якщо VPN-з’єднання перестане, трафік продовжуватиме просуватися через Інтернет-провайдера за замовчуванням. Це може говорити про погані новини для торентерів та подібних людей, які не хочуть, щоб їхній Інтернет-провайдер чи хто-небудь інший піймали свою діяльність.

Покупця заявляє, що “ми ніколи не реєструємось” на своєму веб-сайті, але це насправді означає, що він не зберігає журнали використання. Він записує деякі метадані сеансу, включаючи IP-адресу користувача, підключений час та тривалість з’єднання. Ці журнали не містять жодного вмісту або активності трафіку VPN користувача, але справжня політика нульових журналів все-таки буде кращою..

Журнали підключень також зберігаються на локальній машині, що технічна підтримка може попросити допомогти вирішити неполадки, але вони не зберігаються на серверах Buffered. Натомість вони зберігаються у прихованому файлі в локальному довіднику користувачів, і до них можна отримати доступ із програми.

Баффірований штаб-квартира знаходиться в Угорщині, яка є членом Європейського Союзу та всередині Шенгенської зони.

Веб-сайт збирає звичайні дані, такі як IP, агент користувача та зберігає платіжну інформацію. Користувачі можуть ввести свою адресу та номер телефону, але це повністю добровільно і може бути підробленим.

Підтримка клієнтів

Для підтримки клієнтів покупець покладається виключно на систему подання квитків. Тут ви не знайдете чат або номер телефону в прямому ефірі. На два подані нами квитки потрібно було приблизно півдня, щоб отримати відповідь – не зовсім швидкий поворот. Годинників немає в списку, але ми підозрюємо, що підтримка клієнтів зберігається лише до угорських робочих годин. Відповіді були грамотними і суттєвими.

Оновлення: Буфер заявляє, що зараз працює цілодобовий персонал підтримки і скоротив час реагування до чотирьох годин. Досі немає живої підтримки, хоча.

На веб-сайті розміщено широкий спектр поширених запитань та статей підтримки, включаючи інструкції з налаштування вручну для будь-яких пристроїв, у яких ще немає програми. Однак їх не можна шукати на сайті, тому вам може бути легше знайти те, що ви хочете, ввівши його в Google.

Ми не отримували жодних небажаних електронних листів або іншого зв’язку протягом нашого часу з користувачем “Буфер”.

Вирок

Буферизований – це надійний сервіс VPN з привітним додатком, що робить його хорошим вибором для початківців користувачів. Швидкість швидкості прийнятна, безпека достатня, і це дозволяє багато одночасних з’єднань, але насправді нічого не кричить “ух”. З іншого боку, деякі журнали зберігаються, обслуговування клієнтів відбувається повільно, а мобільних додатків немає. Що ви в кінцевому підсумку не справді гарантуєте високу ціну, якщо у вас не знайдеться друзів або колег.

Відвідайте захищену VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me