Windscribe VPN огляд 2020 (безкоштовна та платна версія)

Windscribe – це відносно новий постачальник, що базується на Канаді, який стверджує, що є «найкращим VPN на ринку». Маючи менше серверів, ніж багато конкурентів, ви можете не сподіватися, що цей провайдер виконує все це блискуче. Ми протестували це, щоб ми могли дати вам всю інформацію, яка вам потрібна, щоб вирішити, чи може Windscribe бути найкращим VPN для вас.

Давайте подивимось, як це сталося!

Особливості та ціни

У Windscribe є безкоштовна пропозиція, і хоча це не погано для VPN без витрат, він все ще досить обмежений порівняно з преміальними варіантами. Ви маєте доступ до серверів лише в 11 країнах і отримуєте 10 Гб пропускної здатності, щоб грати на місяць. Конфігурації OpenVPN немає, але ви отримуєте захист від витоків IP-адреси та блокування реклами. P2P дозволено, хоча це може бути не всім корисним, лише 10 ГБ пропускної здатності на місяць.

ВИ МОЖЕТЕ ПЕРЕВІРИТИ ОСТАННІ ВІДКРИВНІ ЗДАННЯ ТУТ

Таблиця ціноутворення.

Крім безкоштовної версії, є єдиний платний план, за який можна виставляти рахунок щомісяця або щороку. Щомісячний варіант коштуватиме 9 доларів на місяць, але щорічний план поставляється з a крута знижка в 55%, що становить 4,08 дол. США на місяць. Це досить середні ціни на місячні та річні плани. Однак багато провайдерів ідуть на крок далі і рекламують ще більші знижки на дво-трирічні плани, але ми не бачимо подібних пропозицій від Windscribe.

Коли ви переходите на оплату, ви знайдете достатньо прийнятних варіантів оплати, включаючи Bitpay, PayPal, PaymentWall та більшість основних кредитних карток. Можливість платити за допомогою біткойна вітатимуть користувачі, які усвідомлюють конфіденційність. Якщо вам цікаво про безкоштовну пробну версію, існує триденна гарантія повернення грошей. Це одне із найсильніших, що ми бачили, особливо якщо врахувати, що багато постачальників пропонують 14-денні та навіть 30-денні гарантії.

Одне, що допомагає компенсувати це, це те, що рахунок дозволить вам підключитися до необмеженої кількості пристроїв. Це трапляється рідко, оскільки більшість провайдерів обмежують кількість у двох до шести на рахунок. Ми бачили, що інші нові постачальники пропонують необмежену кількість підключень, тому це може бути тактикою, яка допоможе отримати раннє пересилання. Ми не були б здивовані, якщо шапка вступить у дію на дорозі.

Додатки Windscribe доступні для Windows, MacOS, iOS та Android, а VPN можна налаштувати для Linux та певних маршрутизаторів. Існують розширення для браузера для Chrome, Firefox та Opera, але це проксі-сервери HTTPS, які не забезпечують таку ж безпеку, як VPN.

Після реєстрації ви отримаєте доступ до мережа серверів у 110 місцях у 60 країнах. Платний план дає необмежену пропускну здатність та дозволяє P2P, тому торрент не буде проблемою.

Windscribe є конкурентоспроможною на фронті безпеки з 256-бітним шифруванням AES та ідеальною секретністю вперед. Він також може похвалитися брандмауером, який повинен захищати від будь-якого виду протікання, включаючи DNS та IPv6. За повідомленнями, брандмауер пропонує кращу альтернативу комутатору вимикання, тому не включається комутатор захисту. Доступна низка протоколів, включаючи OpenVPN, IKEv2 та SOCKS та Stealth (версія TCP, що працює над OpenVPN).

Розширення веб-переглядача можуть використовуватися в поєднанні з VPN та пропонувати набір додаткових параметрів конфіденційності, включаючи блокування реклами та налаштування “антисоціальних”.

Налаштування та інтерфейс

Після налаштування облікового запису Windscribe завантаження та встановлення програм стає дуже простим. Windscribe описує свої додатки як «мінімалістичних клієнтів», що може бути вітальною новиною для початківців, які не є шанувальниками великої кількості дзвіночків. Для цього огляду ми випробували додатки для Windows та iOS.

Настільний

Коли ви ввійдете в настільний клієнт, ви побачите, що дійсно додаток Windscribe є дуже компактним. На головному екрані відображається ваш поточний IP-адрес, підключений чи ні VPN, і чи не включений брандмауер. Останнє є версією вимикача на вимикання Windscribe, і він перерве інтернет-з’єднання, якщо буде втрачено з’єднання VPN. Ви можете легко вмикати або вимикати його з цього головного екрану, що є акуратною функцією, яка зазвичай не підтримується в інших клієнтах VPN.

Winsdscribe головний екран та список серверів.

Якщо натиснути спадне місце, відкриється список серверів під додатком. Ви можете вибрати сервер на основі країни та автоматично підключитися до оптимального для цього місця сервера. Якщо ви хочете бути більш конкретними, ви можете натиснути стрілку праворуч від назви країни та переглянути сервери на основі міста, кожен сервер має своє дотепне ім’я.

Після підключення весь додаток змінить колір із сірого на яскраво-синій. Це означає, що завжди легко визначити, коли ваше з’єднання вдале або якщо ви відключилися.

Екран і меню, пов'язані з вітром.

Щоб отримати доступ до меню налаштувань, натисніть значок меню у верхньому лівому куті та виберіть Вподобання. Потім у вас є п’ять вкладок на вибір.

Вкладка Загальне вікно.

В Загальні ви побачите прості налаштування запуску та можливість зміни мов (доступні десятки).

Вкладка Підключення вітрозапису.

Над в З’єднання Ви можете налаштувати параметри брандмауера та змінити свій протокол. Також є місце для введення IP-адреси вручну. Цього можна попросити у Windscribe, якщо ви отримуєте помилку підключення API. Це може статися, коли запити DNS блокуються, наприклад, брандмауерами для країни або бізнесу.

Вкладка проксі-сервера.

Наступна вкладка з написом Проксі, там ви налаштовуєте локальний проксі, якщо потрібно.

Вкладка

Тоді у вас є Поділитися вкладку, де ви можете налаштувати власну точку доступу до wifi або створити власний проксі-сервер.

Вкладка Налагодження вітрозапису.

Нарешті, Налагоджувати На вкладці є параметри для надсилання чи перегляду журналів та відключення IPv6.

Мобільний

Мобільний додаток гладкий і добре розроблений, хоча і дуже обмежений. Головний екран має вигляд, подібний до версії для настільних ПК, зі спадним меню кнопки живлення та розташування сервера. Після підключення інтерфейс стане яскраво-синім.

Підключити та відключити головний екран мобільного додатку.

Клацання піктограми меню та вибір Вподобання переведе вас до налаштувань.

Меню вітрового списку та налаштування.

Це дійсно має бути позначено “Налаштування”, оскільки тут є лише одна опція, і це додати IP-адресу вручну API. Додаток, ймовірно, буде добре для початківців, але досвідчені користувачі можуть пропустити додаткові параметри.

Сервери та продуктивність

Хоча компанія не розголошує номер сервера, ми знаємо, що він має сервери в 110 місцях розташування в 60 країнах. Багато локацій перебувають у США, що відмінно підходить для тих, хто хоче розблокувати американські потокові послуги. Для перемикання між серверами не потрібно спочатку від’єднуватись, тому це можна зробити лише одним клацанням миші.

Ви можете вибрати свій сервер на основі окремої країни або конкретного міста. Всі сервери підходять для використання з файлами спільного доступу до файлів P2P, якщо вони не позначені інакше (піктограма P2P з ударом через неї).

Ми перевірили деякі сервери Windscribe для перегляду, трансляції, відтворення онлайн-ігор та завантаження файлів. Загалом, досвід був чудовим. Підключення та переключення серверів було швидким і безболісним, і ми не мали жодного перерваного з’єднання. Ми грали в онлайн-ігри без проблем і передавали 1080p через різні сервери без буферизації.

Визначення швидкості тестування швидкості

Під час виконання тестів на швидкість ми прагнемо бути максимально емпіричними. Ми використовуємо тестовий сервер у Канаді та підключаємось до серверів кожного постачальника у США, Великобританії, Гонконгу, Австралії та Німеччині. Для кожного місця тестовий файл (50 Мб) завантажується з сервера в США чотири рази на день з шестигодинними інтервалами. Ми відзначаємо середню швидкість завантаження для кожного тесту та відображаємо сукупні дані.

В Простий на вкладці діаграми нижче показано порівняння Windscribe з іншими службами VPN, які ми протестували виключно на основі середньої швидкості завантаження. Як бачите, Windscribe добре справляється зі швидкістю навколо середини пакету.

& amp; amp; amp; amp; amp; lt; a href = `# ‘& amp; amp; amp; amp; amp; gt;& amp; amp; amp; amp; amp; lt; img alt = ” src = ‘https:& amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47;& amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; public.tableau.com& amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; статичний& amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; зображення& amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; VP& amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; VPNSpeedTestResults& amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; простий& amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; 1_rss.png ‘style =’ border: none ‘/& amp; amp; amp; amp; amp; gt;& amp; amp; amp; amp; amp; lt; / a& amp; amp; amp; amp; amp; gt;

var divElement = document.getElementById (‘viz1525284276716’); var vizElement = divElement.getElementsByTagName (‘об’єкт’) [0]; vizElement.style.width = ‘100%’; vizElement.style.height = (divElement.offsetWidth * 0,75) + ‘px’; var scriptElement = document.createElement (‘script’); scriptElement.src = ‘https://public.tableau.com/javascripts/api/viz_v1.js’; vizElement.parentNode.insertBefore (scriptElement, vizElement);

Більш детальну версію наших результатів можна побачити в Детально вкладка. Тут ви бачите, що розподіл результатів для Windscribe є досить низьким порівняно з багатьма конкурентами. Це вказує на досить надійний діапазон швидкостей і означає, що ви, швидше за все, дізнаєтесь, якої швидкості очікувати, як тільки ви деякий час користуєтесь послугою..

Важливо зазначити, що ці тести не є остаточними і можуть слугувати лише загальною ознакою ефективності, яку ви можете бачити. Притаманна нестабільність Інтернету додає значного фактора випадковості. Більше того, ви, швидше за все, побачите довші терміни очікування при повільному з’єднанні та, можливо, менші або більші розбіжності.

Чи розблокує Windscribe VPN Netflix?

Windscribe пишається тим, що може забезпечити доступ до вмісту з обмеженою географічною діяльністю наприклад, що надає Netflix. Коли Netflix скасовує використання VPN для перегляду геозахисних шоу та фільмів, може бути важко знайти провайдерів, які можуть надійно обійти помилку проксі.

Ми перевірили можливість Windscribe отримати доступ до US Netflix. Сервер у Нью-Йорку, який ми намагалися, призвів до помилки, але коли ми перейшли на сервер Лос-Анджелеса, він працював без проблем. Так само нам вдалося скористатися лондонським сервером для розблокування Netflix UK.

Незважаючи на те, що отримати доступ до Netflix через цей метод не було багато проблем, у Windscribe є інший варіант. Ви можете отримати доступ до Netflix США чи Великобританії через спеціалізовані сервери “Windflix”. У спадному меню сервера виберіть будь-яке WINDFLIX US або WINDFLIX Великобританія зі списку, і вам добре піти. Ми успішно розблокували бібліотеки Netflix США та Великобританії через ці сервери відповідно.

Крім Netflix, ми перевірили кілька інших потокових сервісів із неоднозначними результатами. Лондонський сервер розблокував ITV Hub та All 4, але не BBC iPlayer. Варіант Windflix UK також не міг надати доступ до BBC iPlayer. Відео Amazon Prime Video було доступне через звичайний сервер Великобританії для британського контенту та через американський вміст Windflix US.

Чи працює Windscribe VPN в Китаї?

Оскільки великий брандмауер Китаю блокує популярні сайти, включаючи Facebook, Google та YouTube, багато жителів та мандрівників звертаються до VPN, щоб отримати доступ до цього обмеженого вмісту. На жаль, у Китаї також заблоковано багато VPN-серверів, і там є постійний список постачальників, які все ще працюють там.

На щастя, як стверджують користувачі на subreddit Windscribe, багато хто має успіх у цій службі в Китаї. Тільки майте на увазі, що налаштування його фактично може працювати не просто. Крім того, навіть якщо VPN працює в Китаї, сам веб-сайт може бути заблокований, що означає мало доступу до загальної підтримки та усунення несправностей. Тож якщо ви плануєте користуватися послугою в Китаї, напевно, варто ознайомитись із налаштуваннями та можливими проблемами перед поїздкою.

Безпека та конфіденційність

Штаб-квартира Windscribe знаходиться в Канаді, одній із країн «П’яти очей». Це означає, що він може бути предметом масового нагляду уряду з боку інших країн. На щастя, Windscribe не тільки приховує вашу активність від вашого провайдера та всіх інших, хто, можливо, прослуховує, але також підтримує сувору політику без реєстрації журналів. Цей постачальник не зберігає жодних журналів трафіку, а журнали з’єднань зведені до мінімуму. “Ми зберігаємо загальну кількість пропускної здатності, яку ваш обліковий запис спожив за 1 місяць, який скидається щомісяця в день вашої реєстрації.” Він також зберігає часову позначку останньої активності, пов’язаної з обліковим записом, для виявлення неактивних облікових записів. Однак це пов’язано з обліковим записом, а не IP-адресою.

Функції безпеки Windscribe порівнянні з характеристиками деяких провідних постачальників, яких ми перевіряли в минулому. Він використовує 256-бітове шифрування AES з аутентифікацією SHA512, у поєднанні з 4,996-бітовими ключами RSA та підтримується ідеальною секретністю вперед. Параметри протоколу включають OpenVPN, IKEv2, SOCKS, UDP, TCP та Stealth. Остання – версія TCP, яка може бути корисною в Китаї.

За даними Windscribe, “кожен VPN-сервер працює на ньому рекурсивний DNS-сервер, а це означає, що він виконує всі роздільні можливості DNS для вас”. Це означає, що ви ніколи не повинні турбуватися про витоки DNS. Захист від витоку IPv6 також включений і включений за замовчуванням. Це можна відключити в Вподобання>Налагоджувати вкладка.

Що стосується перемикача на знищення, Windscribe стверджує, що його «брандмауер» перевершує функцію комутатора вбивства, яку пропонує більшість VPN. Він зазначає, що “блокує все з’єднання поза тунелем, щоб гарантувати нульовий шанс будь-якого виду витоку, включаючи, але не обмежуючись цим, витоки DNS, витоки IPv6, витоки WebRTC тощо”. Брандмауер увімкнено за замовчуванням, але це можна змінити в Вподобання>З’єднання вкладка. Його також можна просто вимкнути та увімкнути на головному екрані.

Ще одна додаткова функція безпеки – це можливість створити “подвійний скачок” за допомогою клієнта VPN у поєднанні з розширенням браузера. Ідея полягає в тому, щоб підключіться до двох різних локацій – одне через VPN та одне через розширення браузера. Це допомагає конфіденційності та анонімності, запобігаючи кореляційній атаці на сервері Windscribe. Як бонус, розширення браузера блокують рекламу та видаляють усі трекери, включаючи соціальні віджети.

Обслуговування клієнтів

Якщо вам потрібна допомога щодо налаштування або використання Windscribe, у вас є кілька варіантів підтримки. Клацнувши на Підтримка вкладку на веб-сайті або вибір Допоможи мені! зсередини програми перенесе вас до основного центру підтримки Тут ви знайдете Самодопомога розділ у тому числі Інструкції з налаштування, FAQ, і а База знань. Що стосується розділів поширених запитань, ми виявили, що Windscribe є досить ретельним і наперед, тоді як багато з них обмежені та / або розпливчасті..

Переходимо до Технічна підтримка, у вас є три варіанти: Subreddit, Поговоріть з Гаррі, і Надішліть квиток. Поговоріть з Гаррі насправді є функцією “чату в прямому ефірі”, до якої можна отримати доступ, натискаючи зелену піктограму міхура у нижньому лівому куті веб-сайту. Дивно, але це насправді автоматизований бот, який, здається, дає заздалегідь задану відповідь на основі ключових слів, присутніх у вашому запитанні.

Для деяких користувачів це може бути нормально, але це по суті те саме, що функція пошуку в розділі поширених запитань або в базі знань. Після того, як кілька разів задавали одне і те ж питання і отримували кілька різних заплутаних відповідей, ми мали можливість «перейти до людини». Замість того, щоб вести нас до фактичного представника чату в прямому ефірі, він наказав нам подати квиток електронною поштою. Ми отримали відповідь на один запит квитка приблизно через шість годин, але інший зайняв набагато більше часу. The Поговоріть з Гаррі варіант здається трохи безглуздим і може засмутити деяких користувачів. Сподіваємось, у міру того, як цей провайдер зростатиме, він побачить користь у наданні реальної можливості чату.

Вирок

Windscribe має дуже солідну пропозицію, яка підходить як для новачків, так і для досвідчених користувачів VPN. Він пакує більшість функцій, які ви можете шукати, включаючи високу безпеку, можливість розблокувати сайти, такі як Netflix, швидкі швидкості та необмежену пропускну здатність. Незалежно від того, чи хочете ви потоково, торент або безпечно переглядати, Windscribe в значній мірі охоплює вас.

Основні моменти включають необмежені одночасні з’єднання та спеціальні потокові сервери для Netflix США та Великобританії. Недоліки включають відсутність цілодобової підтримки клієнтів та обмежений мобільний додаток.

Корисне посилання: Вільна версія безкоштовної версії

Відвідайте Windscribe

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me