PrivateVPN Review 2020 – Економте 83% на цій швидкій, безпечній VPN

PrivateVPN – відносно невеликий постачальник VPN у Швеції. Всього близько 100 серверів працює і працює, він вважає найкращим VPN для трансляція, конфіденційність та безпека. Коли Netflix працює на VPN, заява про поточну передачу є сильною, але PrivateVPN досить впевнений, щоб запропонувати повну 30-денну гарантію повернення грошей на всіх пакетах. Це вище, ніж у багатьох інших VPN на ринку і конкурує з найкращими постачальниками послуг, такими як ExpressVPN.

Хоча кількість його серверів невелика, вони здаються чудовими. І цей постачальник має великі можливості в інших напрямках, включаючи пропонування декількох варіантів шифрування відповідно до ваших конкретних потреб. Тож давайте подивимось, як це накопичується!

Особливості та ціни

Знижка для читачів: В даний час PrivateVPN пропонує нашим читачам знижку 83%, включаючи 12 місяців безкоштовно. Ви можете отримати доступ за 24 місяці за $ 1,89, що робить його одним з найдешевших VPN на ринку.

Крім того, ви можете обрати більш короткі терміни на три місяці за $ 4,50 (GBP 3,32) на місяць або один місяць за $ 7,12 (GBP 5,25) на місяць. На всі ці пакети пропонується 30-денна гарантія повернення грошей. Якщо ви ще не хочете розлучатися зі своїми платіжними даними, ви також можете спробуйте це безкоштовно протягом 24 годин; З детальною інформацією про безкоштовну пробну версію можна ознайомитись тут.

Приватне ціноутворення по VPN

Без нашої читацької знижки плани складають приблизно середню ціну, починаючи з 3,88 дол. США (2,87 фунта фунтів стерлінгів) на місяць за річний план і 7,67 долара (5,66 фунта фунтів стерлінгів) на місяць для місячного плану. Ці ціни охоплюють до шести пристроїв, тоді як багато інших постачальників дозволяють лише п’ять або менше зі стандартними пакетами.

Оплата може здійснюватися за допомогою більшості основних кредитних карток, PayPal або біткойна. PrivateVPN також пропонує схему рефералів, за якою ви можете заробляти бали (обмінні на кредит), коли ви змушуєте інших підписуватися..

Програми доступні для Windows, MacOS, iOS та Android. Також є інструкції щодо підключення через Linux, Amazon Fire TV та OpenELEC Kodi. Якщо ви хочете постійно захищати кожен пристрій у вашому будинку, ви навіть можете встановити PrivateVPN на рівні маршрутизатора.

Як і багато інших постачальників VPN, PrivateVPN забезпечує захист від витоку IPv6, захист від витоку DNS та вбудований комутатор знищення. Однією з особливостей цього VPN, яку ви часто не бачите, є те, що ви можете вибрати свій протокол залежно від того, як і де ви хочете його використовувати. Наприклад, якщо ви хочете підключитися в Китаї, ви можете вибрати протокол L2TP, оскільки інші параметри, ймовірно, будуть заблоковані брандмауером Китаю.

Якщо вам цікаво торрент, PrivateVPN заявляє на своїй сторінці FAQ, що це дозволяє P2P і рекомендує використовувати для цього свої сервери Швеції. Він пропонує необмежене використання та пропускну здатність, тому вам не доведеться турбуватися і про цю сторону речей. Додавши все це до своїх потокових можливостей, цей провайдер справді виявляється надійним всебічним.

Налаштування та інтерфейс

Веб-сайт PrivateVPN містить повний покроковий посібник із встановлення (включаючи завантаження та знімки екрана) для кожної пропонованої ним конфігурації. Просто перейдіть до Посібник з установки виберіть операційну систему та протокол. Потім виконайте кроки, щоб завантажити та встановити VPN на своєму пристрої.

Для цілей цього огляду ми будемо використовувати стандарт PrivateVPN APP налаштування з Windows 10 та iOS.

Настільний

Після завантаження та встановлення VPN вам буде запропоновано перезавантажити комп’ютер. Потім ви можете шукати та запускати програму, яка запропонує ввести свої дані для входу. Після запуску це буде доступне на панелі завдань чи лотку.

Сам інтерфейс дуже простий, з невеликими можливостями. На головному екрані ви можете вибрати розташування сервера, до якого ви хочете підключитися. Окрім країни, ви також можете бачити, у якому місті знаходиться сервер. Деякі VPN не пропонують цю інформацію, але це може бути корисно, особливо якщо ви намагаєтесь знайти географічно найближчий до вас сервер..

Головний екран.
Якщо натиснути на Розширений на головному екрані ви побачите ще кілька варіантів.

Екран приладної панелі.

В Панель приладів На вкладці у вас є схожа інформація з тією, що ви бачили на головному екрані, крім типу з’єднання, переадресації порту та часу з’єднання. Тут ви можете змінити місце розташування свого сервера та тип з’єднання за допомогою випадаючих меню. Просто зауважте, що перед тим, як внести ці зміни, потрібно переконатися, що VPN відключено. Якщо ви спробуєте зробити це під час з’єднання, спадні місця просто не розширяться.

Екран налаштувань PrivateVPN.

Під Налаштування на вкладці, у вас є кілька варіантів підключення для керування, налаштування мови (хоча англійська мова є єдиним варіантом) та посилання на файли журналів, які зберігаються на вашому комп’ютері.

Екран захисту підключення.

Нарешті, в Підключення охорони на вкладці, у вас є можливість відключити (вони включені за замовчуванням) захист від витоку IPv6, захист від витоку DNS та перемикач на знищення. Перемикач kill виконує функцію захисту для відключення певних програм, якщо втрачено з’єднання VPN. Після відновлення з’єднання програма автоматично перезапуститься.

Є менше дзвінків, ніж деякі інші VPN, які ми пробували, але в цілому ця програма інтуїтивно зрозуміла і має всі варіанти, які вам справді потрібні.

Мобільний

Мобільна версія трохи легша за функціями, ніж настільна. На головному екрані ви можете змінити розташування свого сервера, переглянути свою IP-адресу та побачити, як довго ви були підключені.

Мобільний додаток PrivateVPN.

Якщо натиснути значок шестірні у верхньому правому куті, ви сідете в поле Налаштування вкладка. Хоча, єдині фактичні налаштування тут – це можливість відключити Автоматичне підключення і змінити протокол підключення. Крім цього, ви можете отримати доступ до інформації свого облікового запису та журналу підключень (який ви можете очистити).

З цим додатком точно немає нічого поганого, але їм не вистачає функцій, які деякі користувачі можуть пропустити, наприклад, опції блокування реклами та зловмисного програмного забезпечення.

Сервери та продуктивність

На веб-сайті PrivateVPN зазначено, що він має 80+ серверів у 56 країнах. Відповідно до списку серверів, це включає кілька в декількох європейських країнах і шість у США. Кількість розташування серверів у розрізі країн, що охоплюються, вища, ніж для багатьох інших провайдерів. Однак загальна кількість серверів є невеликою порівняно з ExpressVPN з понад 1500 або CyberGhost з більш ніж 1200.

На щастя, невелика мережа серверів не співвідноситься з низькою продуктивністю. Ми змогли безперервно передавати відео 1080p без буферизації під час підключення до серверів у Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Лондоні, з тестового місця в Канаді. Також не було проблем під час гри в ігри на одних і тих же серверах. Підключення до різних серверів рідко займало більше декількох секунд, а серфінгу, завантаження чи потокової передачі не спостерігалось перерваних з’єднань..

При проведенні наших тестів на швидкість, мета повинна бути максимально емпіричною. Ми використовуємо тестовий сервер у Канаді та підключаємось до серверів у різних місцях (США, Великобританія та Гонконг) для кожного постачальника. Ми проводимо тести на швидкість кожного місця три рази на день через рівні проміжки часу. Середня швидкість завантаження для кожного тесту записується, а сукупні дані відображаються на графіку нижче.

результати випробувань швидкості vpn 2020

Хоча це не найшвидший VPN, який ми перевірили, PrivateVPN набрав вище середнього за загальний показник із середньою швидкістю завантаження 59 Мбіт / с у всіх місцях.

Зауважте, що ці тести можуть слугувати лише загальною ознакою ефективності, яку ви можете бачити, і не можна вважати остаточною. Притаманна нестабільність Інтернету додає значного фактора випадковості. Крім того, ви можете бачити повільнішу або швидшу або швидкість, залежно від вашого з’єднання, і менші або більші розбіжності в результатах.

Чи PrivateVPN розблокує Netflix?

Навіть маючи невеликий набір серверів, PrivateVPN є одним з небагатьох постачальників VPN, який в даний час може розблокувати Netflix. Ми протестували його в Windows, iOS та Android, and всі вони працювали без проблем. PrivateVPN навіть відзначає у своєму списку певні сервери, які працюватимуть з Netflix та іншими службами.

Це вітальна новина, оскільки Netflix, здається, розбиває користувачів VPN, які отримують доступ з різних куточків земної кулі. PrivateVPN явно не застрахований від цього, оскільки деякі сервери не завжди працюють, але ви можете просто відвідати веб-сайт для зручного оновленого списку, для якого сервери не заблоковані на даний момент.

Як і Netflix, нам вдалося розблокувати інші потокові сайти. Серед них BBC iPlayer, Hulu та Amazon Prime Video.

Чи працює PrivateVPN в Китаї?

Оскільки велика брандмауер Китаю блокує стільки VPN, це досить тонкі вибори, коли намагаються знайти той, який буде надійно працювати. На щастя, завдяки величезній кількості параметрів конфігурації PrivateVPN, вам пощастить.

На своїй сторінці поширених запитань PrivateVPN радить вам використовуйте L2TP для підключення в Китаї. Це тому, що OpenVPN та іноді PPTP зазвичай блокуються брандмауером країни. Майте на увазі, що деякі сайти VPN можуть бути заблоковані в Китаї, тому переконайтеся, що ви знаєте, як перейти на L2TP на всіх своїх пристроях, перш ніж подорожувати. Ви можете перемикатися в додатках, але на всякий випадок, коли це не працює, веб-сайт пропонує посібники щодо встановлення вручну.

PrivateVPN також працює в ОАЕ та на Близькому Сході, де багато інших VPN заблоковані.

Безпека та конфіденційність

Базуючись у Швеції, PrivateVPN підпадає під дію досить жорстких законів щодо збереження даних. Однак цей постачальник говорить про це ніколи не зберігає журнали трафіку даних тож він не міг би кашляти жодних записів, навіть якщо про це просили. Щоб зареєструватися, вам потрібно буде вказати адресу електронної пошти та пароль, і ви можете платити через Stripe, PayPal або bitcoin. Деталі використовуватимуться для кореспонденції облікових записів і потенційно для рекламних матеріалів, але ніколи не передаються третім сторонам.

Що стосується безпеки даних, PrivateVPN використовує 128-бітове шифрування CBC для TAP і 256-бітове AES для TUN за протоколом OpenVPN за замовчуванням.. І те й інше фактично неможливо, хоча 256-бітний є сильнішим із двох. SHA256 використовується для аутентифікації в поєднанні з 2,048-бітовими ключами RSA. Додатково використовуються 2,048-DHE-ключі для забезпечення ідеальної секретності вперед.

Залежно від того, який пристрій ви використовуєте, у вас буде кілька різних варіантів шифрування, включаючи IKEv2, L2TP та PPTP, IPSec та OpenVPN – В’язкість. Ви можете перемикатися між ними в Панель приладів в настільному клієнті або Налаштування екран мобільного додатку.

За замовчуванням увімкнено перемикач на знищення, тому якщо трапиться з’єднання VPN, інтернет-трафік буде заблокований. Це діє як резервна копія, щоб ваші дані залишалися приватними. Якщо ви хочете, щоб ця функція не була активована, ви можете вимкнути її в Підключення охорони екран (у настільному клієнті).

PrivateVPN захищає від витоків IPv6 та витоків DNS. PrivateVPN використовував сервери DNS Google, але з тих пір створив власні. Завдяки серверам DNS Google, Google має можливість відстежувати, які веб-сайти ви відвідуєте під час використання VPN, хоча він не знатиме вашої реальної IP-адреси. Тепер, коли PrivateVPN повністю реалізував власні сервери, це вже не хвилює.

Обслуговування клієнтів

PrivateVPN обіцяє службу чату та підтримку дистанційного керування для налаштування та усунення несправностей. Вони стверджують, що це 24/7, але були випадки (переважно вихідні дні), коли ми відвідували веб-сайт, і він був недоступний. В одному з таких випадків ми зв’язалися з службою підтримки в суботу, і час відповіді склало 1–4 години. Це не погано, і вони попросили вибачення за повільну відповідь, але це не зовсім 24/7 чат у прямому ефірі.

Окрім чату в реальному часі, пропонується також PrivateVPN підтримка дистанційного керування за допомогою налаштування та усунення несправностей. Це особливо зручно, оскільки для деяких параметрів протоколу потрібні установки, що виходять за рамки стандартного майстра інсталятора.

Вирок

Незважаючи на те, що це невелика мережа, PrivateVPN пропонує великі пропозиції. Якщо так багато охоплених операційних систем та протоколів, ви, безсумнівно, знайдете те, що шукаєте тут. Його надійне з’єднання та можливість розблокувати такі сайти, як Netflix, роблять його ідеальним для потокового передавання. Необмежена смуга пропускання, висока швидкість та P2P також означають, що він підходить для торрент.

Хоча це не на 100 відсотків надійно, підтримка прямого чату та дистанційного керування, безумовно, продають функції, і це чудовий варіант як для початківців, так і для досвідчених користувачів.

Відвідайте PrivateVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me