Огляд VPN Unlimited 2020

Порівняно невеликий американський провайдер, який належить KeepSolid Inc., VPN Unlimited обіцяє “забезпечити користувачів Інтернету необмеженим доступом до інформації, весь час забезпечуючи їх конфіденційність в повній мірі”. Хоча він не був центром суперечок, дискусія щодо того, чи дійсно VPN Unlimited може виконати свої обіцянки щодо розблокування гео-обмежених служб, надійно та приватно.

Ми взяли цю послугу для пробного запуску, щоб побачити, як вона відповідає рівню ExpressVPN, NordVPN та інших популярних VPN. Читайте далі, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати, щоб вирішити, чи VPN Unlimited підходить саме вам.

Особливості та ціни

VPN Unlimited має лише один план, але пропонує круті знижки при виборі більш тривалих умов.

VPN Безлімітне ціноутворення.

Якщо ви платите щомісяця, ви витрачаєте 9,99 дол. США на місяць. Але ви можете отримати приблизно половину цієї ціни і платити 5,00 доларів на місяць, коли підписуєтесь на річний термін. Їхати на три роки – це ще краща угода – $ 2,78 на місяць.

Окрім стандартного плану, додаткові додатки включають ваш власний персональний VPN-сервер (починаючи з 18,33 дол. США на місяць) або особисту статичну IP-адресу (починаючи з 12,50 доларів на місяць).

vpn необмежений особистий vpn

Кожен план дозволяє вам це зробити підключити до п’яти пристроїв одночасно. Маршрутизатор вважається лише одним пристроєм, тож ви зможете легко охопити домогосподарство одним планом.

Це досить хороші пропозиції в цілому, і хоча подібні пропонуються конкурентами, вони знаходяться в нижній частині шкали, і напевно є цінніші альтернативи. Плани мають 7-денну гарантію повернення грошей, яка є менш щедрою, ніж багато конкурентів, які пропонують 14-денну або навіть 30-денну гарантію повернення грошей.

Оплата приймається у вигляді кредитної картки, PayPal, Amazon, bitcoin, MINT, AliPay, деяких подарункових карток, плюс ще кілька варіантів. Програми можна завантажувати для Windows, MacOS, iOS, Android, Linux та Windows Phone. Якщо ви хочете захистити свій домашній маршрутизатор, ви можете придбати заздалегідь налаштований маршрутизатор від FlashRouters або налаштувати сумісний маршрутизатор вручну.

Плани надають вам доступ до більше 400 серверів у понад 70 місцях. Немає обмеження даних, тому ви можете насолоджуватися переглядом, трансляцією та завантаженням. P2P дозволений на певних серверах, тому VPN Unlimited підходить для торрент.

Основні аспекти безпеки включають в себе сильне шифрування, ідеальну таємницю вперед, захист від витоку DNS та перемикач захисту. Є вибір протоколів, зокрема OpenVPN і власний протокол KeepSolid, KeepSolid Wise.

Налаштування та інтерфейс

Після того, як ви всі зареєструвалися в VPN Unlimited, налаштування стає дуже простим. Просто завантажте відповідний додаток для свого пристрою, після чого встановіть і запустіть його. Для цього огляду ми випробували клієнт для настільних ПК Windows і мобільний додаток iOS.

Настільний

У версії Windows для настільних ПК після запуску програми вам буде запропоновано ввійти за допомогою облікових даних. Після цього вам буде показано швидкий огляд програми, який допоможе вам орієнтуватися в різних розділах.

Основний екран робочого столу VPN Unlimited.

Однак це зовсім не потрібно, оскільки сам додаток, як правило, інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні. Опинившись на головному екрані, ви можете використовувати лівий верхній перемикач для підключення та відключення.

Екран сервера VPN Unlimited

Якщо ви не вибрали конкретний сервер, ви підключитесь до найшвидшого сервера для свого місцезнаходження. Щоб вибрати, до якого ви хочете підключитися, ви можете вибрати Сервер на вкладці, щоб побачити список параметрів.

VPN необмежений список серверів.

Перші кілька варіантів є Оптимальний і кілька варіантів потокового передачі. The Оптимальний Вибір автоматично перенесе вас на найшвидший сервер. Параметри потокової передачі є для того, щоб ви могли розблокувати такі платформи, як Netflix та BBC iPlayer.

Решта списку знаходиться в алфавітному порядку за країною, але місто вказане поряд з назвою країни. Ви можете позначити місцеположення як улюблене, натиснувши на зірочку праворуч від нього. Потім, коли ви переходите на Вибране На вкладці відобразиться зірочне місцеположення. У списку також є функція пошуку, щоб зберегти необхідність прокрутки, щоб знайти те, що шукаєте.

Налаштування VPN Unlimited.

Перехід до Налаштування тут ви знайдете довільний вибір варіантів, викладених у не конкретному порядку. Викупити код і Змінити пароль облікового запису є роз’яснювальними.

Трохи нижче, у вас є Мережеві налаштування. Тут ви можете вирішити, який протокол використовувати, з варіантами, включаючи OpenVPN і KeepSolid Wise. Поруч із кожним варіантом є короткий опис того, що ви можете очікувати від цього протоколу з точки зору безпеки та ефективності.

VPN Необмежені мережеві настройки.

Повертаючись до Налаштування наступний варіант – Довірені мережі де ви можете відключити VPN-з’єднання для надійних мереж.

VPN Необмежені надійні мережі.

В цілому настільний клієнт виглядає добре і простий у використанні, хоча дещо неорганізований.

Мобільний

Мобільний додаток для VPN Unlimited настільки естетично відрізняється від настільної версії, що ніхто не здогадається, що вони є частиною однієї і тієї ж послуги. Однак кістки додатків дуже схожі.

Після входу в додаток для iOS вас перейдуть безпосередньо на сторінку сервера. Тут є інтерактивна карта з крапками, що позначають місця на сервері. Ви можете вибрати сервер, натиснувши крапку. Це призведе до появи спливаючого вікна з назвою місцезнаходження та символом увімкнення / вимкнення. Натиснувши на цей символ, ви з’єднаєте вас із цим сервером. Підключення можна вмикати та вимикати внизу екрана.

VPN Необмежений головний екран мобільного екрана та список серверів.

Крім того, ви можете скористатися спадною опцією, щоб вибрати потрібний сервер. Тут є кілька варіантів списку: Рекомендовано, Вибране, Потокове, і Усі.

Щоб отримати доступ до налаштувань, виберіть піктограму меню у верхньому лівому куті екрана та виберіть Налаштування. Тут ви можете ввімкнути автоматичний захист Wi-Fi (докладніше про це нижче), змінити пароль та його налаштування та включити Розпізнавання ідентифікатора Touch.

VPN Необмежені налаштування мобільних пристроїв.

У нижній частині екрана у вас є Протоколи. Увімкнено за замовчуванням є Оптимальний, що дозволяє додатку вибрати найкращий протокол для ваших поточних умов. В іншому випадку ви можете перемикатися між протоколами вручну за допомогою меню нижче.

VPN Unlimited мобільні протоколи та надійні мережі.

Повернутися в Налаштування екран, під протоколами, у вас є Довірені мережі. Як і в настільному додатку, ви можете додати мережі, яким ви довіряєте, щоб бути безпечними. Якщо ввімкнути, VPN не підключиться під час підключення до однієї з ваших надійних мереж.

Сервери та продуктивність

VPN Unlimited керує відносно невеликою мережею з понад 400 серверів у більш ніж 50 країнах. Хоча це більша мережа, ніж мережа деяких провайдерів, таких як PrivateVPN, вона зменшується порівняно з такою мережею, як мережа NordVPN, що включає 4500 серверів.

Щоб вибрати свій сервер, натисніть на Сервер вліво від клієнта і побачити повний список. Угорі ви зможете вибрати певний тип сервера, в тому числі Оптимальний для найшвидших, або Потокове (для конкретних потокових послуг). Деякі провайдери дозволяють переглядати сервери за містами, але VPN Unlimited просто алфавітно визначає країни та показує вам місто поряд.

Під кожним місцеположенням сервера ви бачите поточне навантаження на цей сервер. Ви можете додати сервер до списку улюблених, натиснувши на зірочку праворуч і переглянути список улюблених, натиснувши на Вибране вкладка. Сервери, які дозволяють P2P, позначені міткою ТОРЕНТИ. Список серверів у мобільному додатку аналогічний списку у настільній версії, за винятком того, що P2P-сервери не позначені.

Ми перевірили кілька серверів у США та Великобританії з нашого тестового місця в Канаді. Ми в основному змогли передавати HD відео без буферизації і без проблем могли грати в онлайн-ігри. Час, необхідний для підключення до сервера, ніколи не перевищувало декількох секунд, і здебільшого не спостерігалось помітного уповільнення під час перегляду веб-сторінок..

Виняток склав тестований нами сервер Великобританії, і загальне спостереження там, безумовно, було значним. Ми також відчували буферизацію під час передачі HD відео через цей сервер. Це був самий географічно віддалений сервер, який ми протестували, тому це могло бути проблемою. Таким чином, варто завжди намагатися підключитися до найближчого сервера, коли це можливо.

Продуктивність тестування VPN Необмежена швидкість

Ми прагнемо зробити наші тести на швидкість максимально емпіричними, тому ми підключаємось до різних локацій серверів і проводимо тести кожні чотири рази на день (з шестигодинним інтервалом). Ми тестуємо VPN-сервери у Великобританії, США, Гонконгу, Німеччині та Австралії. Тести проводяться з Канади, а тестовий файл розміром 50 Мб завантажується з сервера США.

Для кожного тесту, який виконується, записується середня швидкість завантаження, а сукупні дані відображаються в інтерактивній діаграмі нижче. В Простий на вкладці ви можете побачити, як VPN Unlimited порівнюється з іншими постачальниками VPN, яких ми перевірили, коли мова йде про середню швидкість завантаження. Як бачимо, це найповільніший з наших рецензій досі.

< a href = `# ‘>< img alt = ” src = ‘https:&підсилювач; # 47;&підсилювач; № 47; public.tableau.com&підсилювач; # 47; статичний&підсилювачі; # 47; зображення&підсилювач; № 47; ВП& # 47; VPNSpeedTestResults&підсилювач; # 47; Простий& # 47; 1_rss.png ‘style =’ межа: немає ‘/>< / a>

var divElement = document.getElementById (‘viz1525284276716’); var vizElement = divElement.getElementsByTagName (‘об’єкт’) [0]; vizElement.style.width = ‘100%’; vizElement.style.height = (divElement.offsetWidth * 0,75) + ‘px’; var scriptElement = document.createElement (‘script’); scriptElement.src = ‘https://public.tableau.com/javascripts/api/viz_v1.js’; vizElement.parentNode.insertBefore (scriptElement, vizElement);

Перехід на Детально на вкладці відображається більш детальна версія результатів. Тут ви бачите, що VPN Unlimited просто не відповідає конкуренції і взагалі не прив’язує швидких швидкостей. З іншого боку, поширеність результатів є досить тісною, тому принаймні ви знаєте, чого очікувати, коли будете користуватися ним деякий час.

Зауважте, що ці тести можуть слугувати лише загальною ознакою ефективності, яку ви можете бачити, і не можна вважати остаточною. Притаманна нестабільність Інтернету додає значного фактора випадковості. Крім того, ви можете бачити повільнішу або швидшу або швидкість, залежно від вашого з’єднання, і менші або більші розбіжності в результатах.

Чи розблокує VPN Unlimited Netflix?

Так, VPN Unlimited розблокує Netflix. Під час тестування на Netflix ми спочатку тестуємо кілька випадкових серверів, щоб побачити, чи вони працюватимуть. Ми використовували кілька серверів, розташованих на Сході та Заході США, але не пощастило. Кожного разу ми отримували жахливу помилку проксі Netflix.

Однак, як згадувалося раніше, у списку серверів VPN Unlimited можна вибрати спеціальні параметри потокового передавання. Коли ми відібрали Потокове передавання, Netflix, Hulu, Каліфорнія, Сан-Франциско, ми змогли безперешкодно спостерігати за Netflix.

Коли Netflix припиняє використання VPN для доступу до їх вмісту, багато постачальників просто не можуть дозволити користувачам доступ до служби. Інші вимагають, щоб користувачі зверталися в службу підтримки клієнтів, щоб бути направленими на відповідний сервер. Хоча скокнути на чат наживо – не надто багато, напевно, ви можете просто натиснути та підключитися у своє дозвілля..

Як і у багатьох інших провайдерів, виявляється, що VPN Unlimited працює лише для розблокування бібліотеки Netflix США. Цей є найпопулярнішим, тому провайдери, як правило, не витрачають додаткові ресурси, намагаючись розблокувати інші, хоча є деякі, які роблять.

Крім Netflix, ми також намагалися отримати доступ до інших потокових служб. Ті, хто шукає контент у Великобританії, будуть раді, що потоковий сервер Великобританії розблокував BBC iPlayer, Усі 4 та ITV Hub. На жаль, ми не мали такої везіння, намагаючись отримати доступ до Amazon Prime Video за допомогою потокового сервера США або інших американських серверів..

Чи працює VPN Unlimited у Китаї?

Так, VPN Unlimited повинен працювати в Китаї. У зв’язку з тим, що великий брандмауер Китаю зміцнюється і стає все важче перемогти, багато постачальників VPN майже не відмовилися від спроб обслуговувати користувачів у Китаї. VPN Unlimited – одна з небагатьох, яка налагоджується і присвячена наданню китайським користувачам варіантів доступу до безкоштовної веб-сторінки.

Він стверджує, що надає шість варіантів розташування: Канада, США, Великобританія, Німеччина, Сінгапур та Гонконг. Однак, для найкращого шансу на з’єднання, ви повинні використовувати протокол KeepSolid Wise, протокол схованості, призначений для перемоги найсильніших брандмауерів..

Безпека та конфіденційність

VPN Unlimited належить американській компанії KeepSolid Inc., яка може зателефонувати на деякі сигнали тривоги для тих, хто турбується про збереження даних. Дійсно, США – це країна з п’ятьма очима (і чотирнадцять очей). Це означає, що урядові установи з інших країн альянсу потенційно можуть шпигувати за користувачами та розміщувати замовлення на випробовування в компанії VPN. Найкращий захист від спостереження полягає в тому, що в першу чергу не буде інформації, яку слід відстежувати, і, на щастя, VPN Unlimited постачає на цьому фронті.

Відповідно до політики конфіденційності, власник VPN Unlimited, KeepSolid Inc., “НЕ збирає та не записує жодних дій користувачів під час використання будь-яких їх VPN-послуг, крім загальної кількості веб-трафіку для кожного сеансу та дати сеансу ». Політика без журналів означає, що дані про трафік та мінімальні дані про сеанс не зберігаються, тому немає інформації, яку можна відстежувати у кожного користувача. Навіть якби хтось вимагав, щоб вони передали інформацію, вони нічого не мали б дати.

Цей постачальник використовує 128-бітове AES або 256-бітне шифрування AES, залежно від протоколу, який ви використовуєте. Це поєднується з 2.048-бітовими ключами RSA для аутентифікації, а також ідеальною секретністю вперед. Існує кілька варіантів протоколів, серед яких OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2, KeepSolid Wise та PPTP.

KeepSolid Wise – це протокол прихованості який використовує порти TCP 443 та UDP 33434, щоб обійти навіть найсуворіші веб-обмеження, хоча постачальник попереджає, що це може знизити продуктивність. Ви можете переключити свої протоколи на Налаштування > Мережеві налаштування.

Додатки оснащені вбудованим захистом від витоку DNS, щоб запобігти виходу IP-адреси із зашифрованого тунелю. VPN Unlimited використовує загальнодоступні сервери DNS, якими керує Google, на відміну від приватних. Це означає, що Google може відстежувати історію переглядів через запити DNS, хоча насправді не відображається ваша реальна IP-адреса. Захист від витоку DNS можна включати та вимикати Налаштування > Мережеві налаштування.

Вбудований комутатор захисту, який виконує функцію резервного копіювання, вбиваючи Інтернет-з’єднання, якщо з якихось причин втрачено з’єднання VPN. Перемикач “вбити” увімкнено за замовчуванням, і немає можливості його вимкнути.

Ще одна річ, про яку варто деталізувати трохи більше, – це Довірені мережі особливість. Це насправді не функція безпеки, оскільки вона знижує безпеку, але може стати в нагоді. В основному, ви можете автоматично відключити VPN, коли підключено до надійних мереж. Ви можете зробити це, якщо ви проводите заходи, які не потребують високого рівня безпеки або конфіденційності, і це буде гальмуватися або гальмуватися використанням VPN.

Нарешті, є автоматичний захист Wi-Fi. Якщо ввімкнути, це автоматично змусить VPN підключатися кожного разу при підключенні до мережі Wi-Fi.

Обслуговування клієнтів

Якщо вам потрібна допомога з налаштуванням або вирішенням будь-яких проблем під час використання послуги VPN, швидше за все, вам знадобиться підтримка клієнтів по цьому шляху. Першим портом дзвінка можуть бути сторінки поширених запитань. Вони досить ґрунтовні, добре організовані та прості у використанні. Поряд з ними ви також знайдете посібники з детальними інструкціями щодо налаштування різних програм та конфігурації вручну.

Якщо вам потрібно поговорити з членом групи підтримки клієнтів, на жаль, немає прямого чату. Натомість ви можете надіслати електронний лист або заповнити контактну форму. У правому нижньому куті веб-сайту, a Підтримка кнопка відображає те, що схоже на вікно прямого чату, але насправді це лише інша форма електронної пошти. Однак нас запевняють представники, що функція чату в прямому ефірі працює.

VPN Unlimited стверджує, що його середній час відгуку – одна година. Ми отримали відповіді на наші запити протягом приблизно півгодини до півтори години, тому їхня претензія, здається, затримується. Це не так зручно, як чат в прямому ефірі, але досить швидко.

Вирок

В цілому, VPN Unlimited пропонує вагому пропозицію. Він пропонує можливість розблокувати американські Netflix, BBC iPlayer тощо. Це хороший варіант для стримерів. Однак вам знадобиться підключитися до географічно близького сервера, щоб уникнути буферизації. Поєднання P2P-дружніх серверів, необмежених даних та політики без реєстрації означає, що це має бути чудовим сервісом і для торрентів. Однак повільні швидкості роблять його менш привабливим.

VPN Unlimited повинен працювати в Китаї, тому кожен, хто там живе чи подорожує, може вважати це надійним варіантом. Хоча відсутність 24/7 прямого чату може стати поворотом для деяких користувачів, особливо початківців, які можуть шукати легкодоступну підтримку.

Відвідайте UnlimitedVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me