Огляд VPM ZenMate 2020

ZenMate раніше був відомий своєю безкоштовною пропозицією, яка допомогла йому набути значну базу користувачів понад 40 мільйонів. У наші дні він пропонує лише платну версію, орієнтовану на користувачів, готових платити за розкіш швидких, надійних з’єднань та широкий вибір серверів.

Востаннє я тестував цю VPN, він зазнав кількох проблем, включаючи сумнівну політику входу в журнал, низьку швидкість та витоки DNS.

Це сказало, ZenMate докладає зусиль для вдосконалення свого сервісу, тож мені цікаво побачити, наскільки змінилося.

У цьому огляді ZenMate 2020 року я розкриваю те, що я дізнався після введення VPN за допомогою свого ретельного режиму тестування. Я розповім вам усе, що вам потрібно знати, щоб вирішити, чи може це бути правильною службою VPN для вас.

Перш ніж перейти до всіх соковитих деталей, ось короткий огляд того, як ZenMate проходив у деяких ключових областях.

Ключові дані ZenMate

Загальний рейтинг: №10 з 42 VPNS

Швидкість

Середня швидкість *:

Підтримка потокового відео:

Потокове

Netflix:

Інші потокові послуги:

Безпека

Тип шифрування:

Kill Switch:

Політика входу:

Протоколи:

Співвідношення ціни та якості

Найнижчі щомісячні витрати:

Гарантія повернення грошей:

Веб-сайт

Оцінка: 7 / 10Читай більше
32 Мбіт / с
4K UHD
Оцінка: 8 / 10Читай більше
Так
Hulu, BBC iPlayer BBC, Amazon Prime Video, ITV Hub, Усі 4
Оцінка: 7 / 10Читай більше
256-бітний AES з ідеальною таємницею вперед
Так
Незрозуміло, чи зберігаються журнали з’єднань
OpenVPN, IKEV2 та L2TP
Оцінка: 8 / 10Читай більше
1,64 дол
30 днів
https://www.zenmate.com

* Середня швидкість у кількох глобальних місцях на основі декількох тестів на швидкість на день.

Як Zenmate порівнює порівняно з іншими популярними VPN?

Ось як Zenmate порівнює два найпопулярніші та високо оцінені VPN там, ExpressVPN та NordVPN. Ви можете ознайомитись з більш детальною розбиткою тут на ExpressVPN проти NordVPN.

ZenmateExpressVPNNordVPN
Середня швидкість *32 Мбіт / с106 Мбіт / с17,9 Мбіт / с
Тип шифрування256-бітний AES256-бітний AES256-бітний AES
Kill SwitchТільки для Windowsлише робочий стілза винятком Android
Дозволяє торрентінг
Записи, що ідентифікують журналиНезрозуміло
Розблокує Netflix US
Розблокує Amazon Prime
Розблокує Hulu
Розблокує програвач BBC iPlayer
Найнижчі щомісячні витрати1,64 дол$ 6,67 на місяць$ 3,49 на місяць
Гарантія повернення грошей30 днів30 днів30 днів
Загальний рейтинг4.54.54.5

* Середня швидкість у кількох глобальних місцях на основі декількох тестів на швидкість на день.

Щоб перевірити ZenMate, я використовував VPN для щоденних заходів протягом останніх кількох місяців. Я використовував його для перегляду, трансляції та завантаження, щоб побачити, як він порівняний з іншими VPN. Крім того, я провів поглиблене тестування на різних гранях VPN, включаючи:

 • Завантажте тести на швидкість
 • Можливість розблокувати потокові сайти, такі як Netflix
 • Тести на герметичність (WebRTC, IPv6 та DNS)
 • Компетентність та оперативність підтримки клієнтів
 • Ретельний огляд політики конфіденційності та умов надання послуг

… Та багато іншого!

Деякі основні претензії ZenMate – це “швидкість блискавки” та “сувора політика без журналів”. Мені було особливо хочеться дізнатися про покращення, зроблені на обох фронтах.

Інші питання, на які я хотів відповісти, включають:

 • Чи обмежують обхід ZenMate обмеження, встановлені Netflix, Amazon Prime Video та іншими потоковими сайтами?
 • Чи варто вартість послуги?
 • Безпечний у використанні Zenmate?
 • Чи безпека ZenMate нарівні з іншими постачальниками?
 • Яким є його обслуговування клієнтів?

… Плюс ще тонну про цю послугу.

Я протестував різні версії програмного забезпечення ZenMate, включаючи мобільний додаток та настільний клієнт. Таким чином, я отримав повне уявлення про те, як працює служба для користувачів із кількома пристроями та все, що потрібно знати, щоб прийняти рішення.

Огляд, плюси та мінуси, наведені нижче, дадуть коротке уявлення про те, де ця послуга світить і де її немає.

Огляд ZenMate

ZenMate забезпечує широку серверну мережу, потужну безпеку та надійний потік. Це дозволяє торрент, хоча незначно невтішні швидкості можуть відключити торрент. У політиці конфіденційності немає чіткості, і я не впевнений, чи це VPN без реєстрації. ZenMate не підходить для користувачів у Китаї.

Плюси і мінуси ZenMate

Я детальніше зупинюся на них, але ось деякі найважливіші позитивні та негативні особливості VPN служби ZenMate:

Плюси:

 • Розблокує Netflix, BBC iPlayer, Prime Video та багато іншого
 • Пропонує 7-денну безкоштовну пробну версію та 30-денну гарантію повернення грошей
 • Використовує сильне шифрування та інші функції безпеки
 • Дозволяє до п’яти одночасних з’єднань
 • Недорогий VPN
 • Дозволяє торрент

Мінуси:

 • Не охоплює стільки країн, скільки більшість найкращих конкурентів
 • Деякі повільні швидкості
 • Сумнівна політика конфіденційності
 • Немає підтримки чату в прямому ефірі
 • Не працює в Китаї

Швидкість: як швидко ZenMate?

То як щодо цього твердження про швидкість блискавки? Оскільки ZenMate в останній раз тестував не так добре на швидкості переднього фронту, мені було цікаво побачити, чи покращився він.

Хоча результати тестів на швидкість слід брати із зерном солі, вони дають нам гідний метод порівняння швидкостей різних постачальників.

Багато торгових точок використовують інтернет-тестер швидкості з підключенням додому чи офісу для визначення швидкості різних VPN. Це не поганий метод, а саме той, який ми використовуємо, коли інші недоступні, але він помилковий з багатьох причин.

Для отримання більш точних результатів ми використовуємо віртуальну машину для тестування швидкості VPN, де це можливо. Цей метод також не є ідеальним, але він дає більш надійні результати.

Ми використовуємо гігабітове з’єднання в Північній Америці і вимірюємо швидкість завантаження наших тестових VPN. Випробування проводяться за допомогою трьох різних тестових серверів у США, Великобританії та Гонконгу. Ми повторюємо тести в три різні часи протягом дня, відстані не менше чотирьох годин один від одного.

Тест на швидкість огляду ZenMate.

Виявляється, ZenMate точно не задовольнив свої претензії. Хоча це був не найповільніший VPN, який ми перевірили, він, безумовно, не був найшвидшим, а “блискавка” – це не термін, який я би використовував для його опису. Середня швидкість завантаження становила 32 Мбіт / с у всіх місцях та часах. Порівняйте це з найшвидшим тестованим VPN, який був ExpressVPN із середньою швидкістю понад 100 Мбіт / с, і ви можете побачити, що є місце для вдосконалення.

Найкращі швидкості, які ми бачили, були, як і очікувалося, на американських серверах, тоді як з’єднання з Гонконгом були дуже повільними. Це означає, що швидкість для даного місця розташування була досить послідовною, тож коли ви кілька разів підключитесь до локації, ви дізнаєтесь, чого очікувати.

Варто зазначити, що середня швидкість ZenMate все ще досить швидка для передачі SD, HD та прямого HD відео. Це може бути навіть добре для 4K UHD.

Наші тестові місця були в Європі, Азії та Північній Америці. Якщо у вас немає налаштувань місцеположення та просто хочете зашифроване з’єднання, ви можете вибрати найшвидший сервер для свого місцезнаходження. Щоб підключитися до найшвидшого сервера, виберіть Найкраще розташування сервера зі спадного списку серверів програми.

Список найкращих серверів ZenMate.

Використовуючи різні тестові сервери, я грав в онлайн-ігри та спробував потокове відео 1080p. Я відчував погану якість на початку деяких відео, в основному при підключенні до сервера США. Однак через пару хвилин якість покращиться і після цього не виникне жодних проблем, включаючи відставання або буферизацію.

Перемикання між серверами було швидким, як правило, займаючи лише кілька секунд. У мене не було проблем із перерваними з’єднаннями.

Майте на увазі, що ці тести служать лише дуже загальним показником ефективності VPN. Характер Інтернету поступається значним рівнем випадковості. Під час використання цього VPN ви можете бачити дуже різні результати, залежно від таких факторів, як ваше місцезнаходження та швидкість Інтернету.

Програми: з якими пристроями буде працювати ZenMate?

ZenMate пропонує власні програми для більшості основних операційних систем, включаючи Windows, iOS, MacOS, Android та Fire TV.

Розширення браузера Zenmate доступні для Chrome, Firefox та Opera. Вони можуть бути зручними для перегляду та трансляції, але майте на увазі, що розширення браузера шифрують лише той трафік, який проходить через ваш веб-браузер. Усі інші додатки на вашому пристрої, наприклад, медіаплеєри та торрент-програми, залишаться відкритими. Використовуйте нативну програму, якщо ви хочете захиститись поза веб-браузером.

Кожен додаток забезпечує доступ до серверів у 37 країнах. Мережа загалом містить понад 1500 серверів. Хоча це мережа пристойного розміру, вона не така велика, як багато конкурентів. Наприклад, NordVPN та CyberGhost мають номер сервера, що перевищує 5000, тоді як ExpressVPN пропонує розташування в 94 країнах.

Додатки мають чистий, сучасний дизайн та прості у навігації. Настільний додаток поширюється на весь екран, що мені особисто подобається. Існує лише дві вкладки налаштувань, Загальні і З’єднання, з усіма необхідними параметрами щодо налаштувань налаштувань та безпеки.

Мобільний додаток є більш спрощеним із базовим екраном підключення та списком серверів. Існує сторінка налаштувань, але на ній немає нічого зауваження, що дозволяє налаштувати VPN.

Мобільний додаток ZenMate.

ZenMate можна налаштувати вручну для роботи з Linux і вибору маршрутизаторів. VPN маршрутизатора захищатиме всі пристрої, підключені до нього, і він вважається лише одним з’єднанням у вашому обмеженні пристрою. ZenMate дозволяє підключати одночасно п’ять пристроїв.

Стрімінг, Netflix та Kodi

Чи працює ZenMate з Netflix?

Так!

Розблокування Netflix US з ZenMate було легким вітром. У списку серверів є Для трансляції вкладка, на якій відображається список серверів, придатних для популярних потокових платформ. Просто виберіть варіант Netflix US, і вам буде добре.

Потокові сервери огляду ZenMate.

Це на відміну від деяких інших провайдерів, для яких вам потрібно проконсультуватися на веб-сайті або звернутися до представника служби обслуговування клієнтів, щоб побачити, до якого сервера потрібно підключитися. Це не погано, але це додатковий крок у процесі, ніж ZenMate вдається усунути.

Якщо ви хочете розблокувати каталоги Netflix з інших країн, можливо, вам пощастить. ZenMate перераховує сервери для Netflix Німеччина та Netflix France і я підтвердив, що обидва працювали. Однак для інших країн вам може знадобитися шукати в іншому місці. Я не зміг розблокувати бібліотеку Великобританії чи будь-яку іншу, яку я спробував.

Хочете використовувати ZenMate для потокового передавання з інших сайтів, ніж Netflix? Мені пощастило із такими платформами під час тестування:

 • BBC iPlayer
 • Amazon Prime Video
 • Хулу
 • Усі 4
 • HBO Now

Як уже згадувалося, на початку деяких потоків було декілька проблем з якістю, але недостатньо, щоб відключити мене від використання цього VPN для регулярної трансляції.

Якщо ви користувач Kodi, ZenMate – це не найкращий варіант VPN. Він буде працювати з Kodi, якщо ви користуєтесь пристроєм, у якого ZenMate має вбудовану програму, наприклад, для вашого ПК з Windows, Amazon Fire TV або пристрою Android. Однак якщо ви використовуєте Kodi в окремій системі, наприклад Linux, ZenMate не підтримуватиме його.

Чи дозволяє ZenMate торрент?

Раніше ZenMate не рекламував себе як вибуховий VPN, тому мені було цікаво побачити, чи щось змінилося на цьому фронті.

Дійсно, в наші дні VPN дуже позиціонується як засіб для торрентінгу. Наприклад, веб-сайт ZenMate пропонує покрокове керівництво для розблокування сайтів, що торрентіюють.

Поради про тортури ZenMate.

Крім того, цей провайдер дозволяє дуже легко знайти ідеального сервера для торрент. Вибираючи сервер, виберіть Для торрент щоб побачити список. Існує гідний вибір серверних місць, включаючи багато в Європі, одне в Північній Америці (Канада), одне в Азії (Японія) та одне в Африці (Південна Африка), тож ви повинні мати можливість знайти те, яке дещо географічно близьке до ви.

ZenMate оглядають торрент-сервери.

Одне з проблем, з якими я мав раніше у ZenMate, була його сумнівна політика ведення лісозаготівлі. Я детальніше розбираюсь у цьому більш детально в наступному розділі, але під час цього огляду я все ж не міг отримати достатньо інформації, щоб рекомендувати це як провайдера без журналів. Також слід враховувати коефіцієнт швидкості. Повільні швидкості, які ми спостерігали, цілком можуть стати вимкненням для торентерів.

З огляду на вищезазначене, існують VPN, які більше підходять для цієї мети.

Безпека, конфіденційність та ведення журналів

Проблема, з якою у мене був ZenMate під час мого останнього огляду, була його заплутано сформульована політика конфіденційності, а також можливість збирання IP-адрес користувачів. Мені було цікаво, чи щось змінилося на цьому фронті.

ZenMate базується в Німеччині, член альянсу 14 Eyes. Залучення до цього альянсу означає, що уряди країн-членів можуть стежити за громадянами інших країн, наприклад, Великобританії чи США, та обмінюватися інформацією між відповідними урядами.

Що стосується VPN, це насправді лише проблема, якщо VPN реєструє дані, які ви не хотіли б ділитися з іншими, наприклад, інформацію про вашу інтернет-активність або особисті дані (наприклад, вашу IP-адресу).

Ведення журналів має багато інших наслідків; Журнали VPN можуть шукати тролі, захищені авторськими правами, місцеві та внутрішні правоохоронці та будь-хто інший, хто прагне ідентифікувати користувача. Будь-які журнали, які зберігаються, також ризикують потрапити в порушення даних.

ZenMate досі ускладнює встановлення чи веде він журнали. Політика конфіденційності, як видається, орієнтується на дані, зібрані під час використання веб-сайту, що не викликає особливих проблем. У ньому згадується використання додатків VPN, але ледве.

Ось відповідний фрагмент політики:

“Крім того, в рамках наших заходів щодо виявлення шахрайства ми збиратимемо дані, що стосуються (i) інформації про використання веб-сайтів, такі як IP-адреса (захоплена та зберігається в анонімованому форматі), приблизне місцезнаходження (лише для країни) та (ii) інформація про трансакції , придбані товари, сплачена ціна, спосіб виставлення рахунків, часткова інформація про кредитну карту, запити на повернення платежів, скасовані замовлення. Вищезазначені Особисті дані ні в якому разі не асоціюються з будь-якими видами діяльності, здійсненими користувачем у тунелі ZenMate VPN, які НЕ записуються, не реєструються і не зберігаються взагалі ».

Політика ведення журналу ZenMate.

Формулювання тут заплутане. Ми можемо сміливо виграти з останнього речення, що не зберігаються журнали активності користувачів, що є певним плюсом. Однак досі не зрозуміло, чи зберігаються журнали з’єднань у VPN. Я спробував попросити службу підтримки і отримав таку відповідь:

“Зважаючи на вашу стурбованість, неособисті дані, такі як IP-адреса, які були зібрані, зазвичай використовуються для правильної доставки вмісту нашого веб-сайту та оптимізації вмісту нашого веб-сайту та його реклами.”

Це говорить лише про збір IP-адрес для відвідувачів веб-сайту; в ньому написано «зазвичай», що є невиразним, і IP-адреси називаються як «неособисті дані». У наведеному вище розділі політики конфіденційності йдеться лише про особисті дані. Отже, відповідь на питання про те, чи зберігаються журнали підключення (наприклад, часові позначки) та чи прив’язані вони до IP-адрес, залишається незрозумілим..

Я не кажу, що підозрюю, що ZenMate тут робить щось не так, але користувачі заслуговують на чітку відповідь про те, що, якщо така є, збирається інформація під час використання VPN. В ідеалі я хотів би чітко відповісти на те, чи збираються IP-адреси та часові позначки, оскільки ця комбінація інформації може бути використана для ідентифікації користувача та відображення їхньої активності в Інтернеті. Я оновлю цей огляд, коли я дізнаюся більше.

Деталі шифрування такі:

 • 256-бітове шифрування AES
 • 2048-розрядні ключі RSA
 • SHA256 хеш аутентифікації
 • ECDHE – ідеальна таємниця вперед (це гарантує, що минулі сеанси залишаються безпечними, навіть якщо ключ шифрування порушений)

Перемикач на вбудований вбудований у всі додатки ZenMate. Він припиняє все ваше інтернет-з’єднання, якщо ваше VPN-з’єднання з будь-якої причини припиняється, забезпечуючи, щоб ваші дані не протікали.

Перемикач “вбити” увімкнено за замовчуванням, і ви не можете його вимкнути. Дещо заплутано, у клієнта Windows є можливість вмикати вимикач на знищення Налаштування > Загальні. Але якщо ви це зробите, ви отримаєте спливаюче повідомлення про те, що його не можна деактивувати.

Перемикач вбивства ZenMate.

Захист від витоку DNS є вбудованим і його можна вмикати та вимикати в межах Загальні вкладка. Ми не спостерігали жодних проблем при тестуванні на наявність витоків.

Результати тесту на перевірку витоку ZenMate.

Захист WebRTC не включений, хоча ми не спостерігали витоків у процесі тестування. Можливо, ви захочете відключити WebRTC у вашому браузері, щоб він був захищеним.

Огляд результатів тестування ZenMate WebRTC.

ZenMate також не пропонує вбудований захист від витоку IPv6, але він дає вам можливість автоматично відключити з’єднання IPv6. Зазвичай я рекомендую користувачам відключати IPv6, якщо ви турбуєтесь про витоки, але ця зручна функція піклується про це для вас.

Функція захисту від витоку ZenMate DNS.

Що стосується протоколів, у вас є кілька варіантів: OpenVPN, IKEV2 та L2TP. Зазвичай я віддаю перевагу OpenVPN там, де це можливо, оскільки це вважається галузевим золотим стандартом. Однак, IKEv2 – це швидка і безпечна альтернатива для мобільних пристроїв.

ZenMate використовує власні приватні сервери DNS, що є плюс з точки зору конфіденційності. Багато VPN використовують загальнодоступні сервери DNS, такі як ті, якими керує Google. У цих випадках Google (або інша третя сторона) може бачити запити DNS та веб-сайти, які відвідуються.

Чи працює ZenMate в Китаї?

Блоки, введені китайським урядом, означають, що дуже важко знайти VPN, який працює в Китаї, не кажучи вже про той, який надійно працює. Однак, є кілька VPN, які прагнуть обслуговувати величезну кількість користувачів VPN.

ZenMate, на жаль, не з них.

Не дивно для меншої VPN, Zenmate не надає пріоритетів користувачам у Китаї. Хоча деяким користувачам пощастило в країні, багатьом – ні. Сам постачальник навіть попереджає користувачів не платити за підписку з очікуванням використання сервісу в Китаї.

Навіть якщо ви можете завантажити додаток у цих країнах, ми наполегливо рекомендуємо не підписуватись на платну підписку. Ми не несемо відповідальності за відсутність сервісу і не несемо відповідальності за повернення коштів. Це стосується Китаю, Ірану та Саудівської Аравії.

ZenMate не працює в Китаї.

Те саме стосується користувачів в Ірані та Саудівській Аравії. Якщо ви подорожуєте до однієї з цих країн або Китаю, вам потрібно вибрати VPN, який надає пріоритет, надаючи користувачам у всьому світі доступ до безкоштовної мережі. Я також запитав про ОАЕ, і мені сказали, що VPN, ймовірно, теж не працюватиме.

Чи корисне обслуговування клієнтів ZenMate?

Одне з проблем, з якими я мав раніше в ZenMate, – це те, що він не пропонує жодної живої підтримки. Будь-який постачальник VPN, який коштує своєї солі, пропонує підтримку в чаті в реальному часі, тому я був впевнений, що нова та вдосконалена послуга буде включати цю функцію.

Я розчарувався.

ZenMate пропонує досить ретельний розділ підтримки на своєму веб-сайті, який охоплює налаштування, використання сервісу та усунення несправностей.

Служба підтримки користувачів ZenMate.

Справедливо кажучи, підтримка електронної пошти була досить швидкою, середній час відповіді на мої основні питання – близько години.

Відповіді користувачів підтримки ZenMate.

Однак, як тільки я почав задавати більш детальні запитання, зокрема щодо політики конфіденційності, я не зміг отримати задовільну відповідь.

Зауважте, що система підтримки електронної пошти передана в оренду компанії Zendesk – не пов’язаній сторонній компанії – що не ідеально підходить для більш усвідомлених користувачів конфіденційності.

Сервери та локації

За останні кілька років ZenMate збільшила кількість серверів та локацій з понад 1000 серверів у 30 країнах до понад 1500 у 37 країнах. Це все фізичні сервери на відміну від віртуальних. ZenMate є власником усіх своїх серверів, що незвично – більшість VPN орендують їх. Це і плюс дає ZenMate повний контроль над своїми серверами з точки зору безпеки та продуктивності.

Місцеположення включає країни Європи, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Північної та Південної Америки та Африки. Найбільша концентрація серверів – у Німеччині, Румунії, Великобританії та США, з більш ніж 200 серверами в кожній із цих країн.

Три з цих країн (усі, крім Румунії) мають сервери в декількох місцях. Однак вибрати сервер неможливо на основі міста. Таким чином, щастя жеребкування в тому, який ви отримаєте. Опція вибору місця розташування може бути корисною в деяких ситуаціях, наприклад, якщо ви хочете уникати відключень покриття спортивними подіями або хочете вибрати найближчий сервер.

Ціноутворення ZenMate

Цікаво, наскільки ця послуга вам поверне? Ви можете бути приємно здивовані.

Щомісячна ставка становить 9,99 дол. США, що приблизно в середньому по галузі. Виберіть однорічний термін, щоб отримати велику знижку і платити $ 4,59 на місяць. Хоча на цю угоду навряд чи варто дивитись, коли ви бачите трирічну пропозицію 1,64 долара на місяць.

ціноутворення зенмату

Усі угоди мають 30-денну гарантію повернення грошей.

ZenMate пропонує новим користувачам семиденну безкоштовну пробну версію. Хоча це може здатися безглуздим, коли існує довша гарантія повернення грошей, для багатьох користувачів безкоштовна пробна версія є кращою. За допомогою безкоштовної пробної версії вам не доведеться платити нічого заздалегідь, а у випадку ZenMate вам не потрібно передавати будь-яку платіжну інформацію (на робочому столі). Таким чином, ви зможете уникнути клопоту намагатися отримати відшкодування чи скасувати автоматичні платежі, якщо ви не вважаєте, що послуга підходить як тільки випробування закінчиться.

Варіанти оплати включають PayPal та кредитну карту, але криптовалюти немає.

Коди купонів ZenMate

Zenmate CouponSlash – знижка на 83% від ZenMate VPN! GET DEALCoupon застосовується автоматично

Чи варто купувати ZenMate?

Після ретельного тестування цієї послуги, я б рекомендував вам поїхати?

Я б не ставив цю VPN у верхній частині мого списку, але я вважаю це гарним пристосуванням для деяких користувачів. Швидкості були добре для потокового і ZenMate розблокує безліч географічних сайтів, тому мені це подобається як потоковий VPN. Це безпечна послуга, тому вона підходить для загального перегляду.

Хоча ZenMate дозволяє ділитися файлами P2P і не має обмежень щодо даних або пропускної здатності, я б радив скористатися більш швидким VPN, якщо ви плануєте регулярно торрентінг. Користувачі в Китаї також повинні будуть шукати деінде.

Ви початківець користувач? Якщо це так, ви можете пропустити функцію прямого чату для миттєвої допомоги з налаштуванням та усунення несправностей.

Альтернативи Zenmate

ZenMate дещо вдосконалив свою послугу з останнього разу, коли я тестував її, включаючи розширення своєї серверної мережі та проходження тестів на витік. Однак, перед тим, як його розглядати нарівні з деякими домінуючими галузями, ще довгий шлях. Основні сфери, які можна вдосконалити, – це швидкість та підтримка клієнтів. Чітка політика конфіденційності буде ще одним великим плюсом.

Швидкість – це велика швидкість для більшості користувачів, оскільки вона майже впливає на все, що ви робите в Інтернеті, включаючи загальний перегляд, потокову передачу HD та особливо завантаження. The найшвидший VPN, який ми протестували поки що це ExpressVPN.

ExpressVPN відрізняється високою безпекою та чудовим розблокуванням потокових платформ. Він сумісний з більшістю пристроїв і навіть надійно працює в Китаї. Більше того, його підтримка клієнтів не має жодного значення, що робить його чудовим як для початківців, так і для досвідчених користувачів.

Якщо у вас недостатній бюджет, CyberGhost – це чудова альтернатива. Він відомий своїми можливостями розблокування та суворою політикою без журналів. CyberGhost захищає ваш інтернет-трафік сильними функціями безпеки та пропонує чудову підтримку.

Відвідайте Zenmate

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me