Огляд ВипрВПН 2020

Огляд ВипрВПН
VyprVPN є опорою в галузі та входить до швейцарської компанії GoldenFrog.
Хоча GoldenFrog – компанія, орієнтована на захист конфіденційності, у минулому політика виходу журналу VyprVPN відвертала користувачів, які більше захищають конфіденційність..
У мене були застереження щодо VyprVPN, але за допомогою оновленого сервісу я був заінтригований, щоб побачити, чи були вирішені мої проблеми, не в останню чергу щодо ставлення VPN до торрентієнтів (докладніше про це пізніше).


У своєму огляді VyprVPN я перегляну деталі того, що мені подобається в цьому провайдері та що мене стосується.

Але спочатку ось що основні дані та результати роботи ми склали на ВипрВПН.

Основні дані VyprVPN

Загальний рейтинг: №7 з 42 VPNSШвидкістьСередня швидкість *:Підтримка потокового відео:ПотоковеNetflix:Інші потокові послуги:БезпекаТип шифрування:Kill Switch:Політика входу:Протоколи:Співвідношення ціни та якостіНайнижчі щомісячні витрати:Гарантія повернення грошей:Веб-сайт
Оцінка: 7 / 10Читай більше
37 Мбіт / с
4K UHD
Оцінка: 8 / 10Читай більше
Так
Hulu, BBC iPlayer BBC, Prime Video від Amazon, Sky Go
Оцінка: 8 / 10Читай більше
256-бітний AES
Так
Немає ідентифікаційних журналів
ChameleonTM, OpenVPN, L2TP / IPsec, PPTP
Оцінка: 7 / 10Читай більше
6,67 дол
30 днів
https://www.Vyprvpn.com

* Середня швидкість у кількох глобальних місцях на основі декількох тестів на швидкість на день.

Я використовую VyprVPN щодня за останні місяці, щоб побачити, як він порівняно з десятками інших VPN, якими я користувався. У рамках цього процесу я піддав послугу звичайному тестуванню, через який я проходив VPN. До них належать:

 • Випробування на швидкість
 • Тести на витік (витоки IP, витоки DNS тощо)
 • Потокова сумісність
 • Знання обслуговування клієнтів та швидкість реагування
 • Читання правил ведення журналів та перевірка дрібного друку
 • і набагато більше….

Як і багато інших провайдерів, VyprVPN стверджує, що є “найшвидшим VPN у світі”. Я завжди скептично ставився до таких нахабних претензій, тому особливо прагнув запустити наш інструмент тестування швидкості над цим провайдером.

Інші актуальні питання, на які я відповідаю в цьому огляді VyprVPN, це:

 • Чи можу передавати популярний вміст із заблокованим регіоном за допомогою VyprVPN (Netflix, BBC, Hulu, Amazon тощо)?
 • Змінився підхід ВипрВПН до торрентінтернементу і чи це тепер дозволено?
 • Наскільки добре ВипрВПН захищає безпеку та конфіденційність своїх користувачів?
 • Чи є якісь неприємні сюрпризи, які ховаються у дрібному шрифті нової політики журналу VyprVPN?
 • Що робить VyprVPN, що VPN з меншими цінами не може?

Я перевіряв VyprVPN як на настільних, так і на мобільних пристроях, щоб допомогти вам відкрити все, що вам потрібно знати про цю послугу, включаючи швидкість, розблокування вмісту, захист від витоку та багато іншого. Нижче я підсумував плюси і мінуси, перш ніж зануритися в повний огляд.

Огляд випрВПН

VyprVPN – це надійний всебічний VPN, тим більше, що він реформував політику ведення журналів. VyprVPN може розблокувати вибір потокових платформ, що робить його хорошим варіантом для тих, хто хоче дивитися гео-обмежений вміст з-за кордону. Це також досить надійний VPN для користувачів у Китаї, хоча він часом виникає у проблемах.

Плюси і мінуси ВипрВПН

Нижче наводиться підсумок сильних і слабких сторін, які я виявив за час, витрачений на перегляд програми “ВипрВПН”. Я розповім про них більш докладно пізніше.

Плюси:

 • Володіє ним серверами
 • Не зберігає журнали
 • Забезпечує міцні функції безпеки
 • Дозволяє до п’яти одночасних з’єднань
 • Пропонується безкоштовна триденна пробна версія
 • Забезпечує підтримку чату в режимі 24/7

Мінуси:

 • Не найшвидший VPN
 • Протікання WebRTC та IPv6
 • Не приймає біткойн

Швидкість: як швидко ВипрВПН?

Маючи сміливе твердження про те, що є “найшвидшим VPN у світі”, я мав великі сподівання, що ВипрВПН буде добре працювати, коли підходить до конкурентів.

Перш ніж дійти до результатів, варто зрозуміти, чому результати тестування швидкості VPN потрібно приймати із дрібкою солі.

Простий, але ненадійний спосіб перевірити VPN – це використання онлайн-тестера швидкості. Це метод, який використовується більшістю публікацій, що рецензують VPN. Це дає приблизне наближення продуктивності VPN, але багато в чому хибно.

Ми використовуємо більш складний (але все ще далеко не ідеальний) метод тестування швидкості VPN за допомогою віртуальної машини.

Ми вимірюємо швидкість завантаження VPN на гігабітному Ethernet-з’єднанні в Північній Америці. Ми підключаємо VPN до трьох різних локацій – США, Великобританія та Гонконг – у три різні часи на день та принаймні чотири години один від одного.

На відміну від своїх тверджень, VyprVPN насправді була однією з найповільніших VPN в нашому останньому раунді тестування.

Він давав середню швидкість завантаження 37 Мбіт / с у всі часи та місця. Це було ще трохи швидше, ніж найповільніший VPN, який ми протестували, але середня швидкість була менше половини, ніж найшвидша VPN (ExpressVPN прив’язувала середню швидкість понад 100 Мбіт / с)).

При цьому середня швидкість VyprVPN є достатньо швидкою для SD, HD та прямих HD-потоків, і навіть 4K UHD має бути добре.

Тестові сервери знаходились у Північній Америці, Азії та Європі. Якщо місцеположення не є проблемою, VyprVPN надає вам можливість підключитися до найшвидшого сервера для вашого місцезнаходження. У спадному списку сервера ви можете побачити швидкість пінг для кожного сервера. Це позначає затримку і показує, скільки часу потрібно для надсилання та отримання запиту з цього конкретного сервера.

Список серверів огляду огляду випрВПН.

Я передавав HD-відео у форматі 1080p без буферизації, використовуючи сервери в різних частинах земної кулі. Я також міг грати в онлайн-ігри без жодних проблем. Перемикання між серверами рідко займало більше декількох секунд, і я не відчував перерваних з’єднань під час тестування.

vpprvpn-speed-test-результатиНатисніть, щоб збільшити

Варто зазначити, що ці тести слід розглядати як загальний показник ефективності, яку ви дійсно побачите, користуючись цими послугами. Вони аж ніяк не остаточні, оскільки природа Інтернету означає, що завжди є місце для випадкових відхилень. Залежно від швидкості вашого Інтернет-сервісу, ви можете побачити менші або більші розбіжності.

Програми: з якими пристроями працюватиме VyprVPN?

VyprVPN має додатки для більшості основних операційних систем, включаючи Windows, iOS, MacOS та Android. Помітним упущенням тут є Linux, хоча не так багато VPN, що пропонують додатки для Linux, і VyprVPN можна налаштувати вручну з ОС.

Основний план VyprVPN дозволяє три одночасних з’єднання, тоді як абоненти Premium можуть підключати одночасно п’ять пристроїв.

Після реєстрації у VyprVPN ви отримуєте доступ до мережі понад 700 серверів, що охоплюють понад 70 країн.

Настільний додаток VyprVPN трохи застаріло, а екран вибору сервера, зокрема, трохи незграбний. Однак він інтуїтивно зрозумілий і легкий, і він робить роботу. Мобільний додаток (додаток для iOS показано нижче) є дещо вишуканішим.

Додаток для огляду iOS у програмі VyprVPN.

Ви можете налаштувати VyprVPN на вибраних маршрутизаторах. Це вимагає конфігурації вручну, але дозволяє захистити кожен пристрій вашої домашньої мережі. Для маршрутизаторів на Tomato MIPS / ARM Framework програма маршрутизатора дозволяє вибрати, які пристрої підключити через VPN, а які використовувати пряме підключення до Інтернету..

Стрімінг, Netflix та Kodi?

Чи працює VyprVPN з Netflix?

Так.

VyprVPN працює з Netflix, хоча може не розблокувати потрібну бібліотеку. З 30 перевірених країн, VyprVPN вдалося розблокувати Netflix US та Netflix Australia. Оскільки більшість користувачів шукають Netflix US (оскільки він має найбільший вибір шоу та фільмів), VyprVPN залишає щасливою більшість натовпу.

Якщо ви шукаєте інші каталоги, такі як Netflix Великобританія, Японія, Канада чи Іспанія, то, напевно, вам не пощастить. Однак, VyprVPN працює з іншими платформами, які вводять гео-обмежувальні заходи.

Коли я запитав про розблокування гео-обмеженого вмісту, представник заявив, що VyprVPN не тестує послуги на свої IP-адреси, що роблять інші провайдери регулярно.

Розділ потокової передачі веб-сайту VyprVPN дає інструкції щодо доступу до таких сайтів, хоча це не гарантує, що вони завжди працюватимуть:

 • США Netflix
 • Американська Хулу
 • Прем’єр-відео Амазонки США
 • BBC iPlayer
 • Sky Go UK
 • Sky Go Italy

Це одні з найпопулярніших і відомих, що важко розблокувати сайти, але є багато інших платформ з різних регіонів по всьому світу, до яких ви матимете доступ, як тільки озброїться підпискою на випрВПН..

Хоча швидкість не найшвидша, ви повинні мати без стрес-потокової роботи без відставання або буферизації для 1080p HD.

VyprVPN пропонує мінімальну підтримку Kodi, але він працює з платформою за допомогою ручного налаштування. Вам потрібно мати обліковий запис Premium VyprVPN, оскільки базовий план не дозволить налаштувати вручну.

Чи дозволяє ВипрВПН торрент?

VyprVPN дійсно дозволяє здійснювати торрент і надає користувачам необмежену кількість даних та пропускну здатність та спільні IP-адреси.

Але мені довелося по-справжньому перекопатися до дрібного шрифту, щоб зрозуміти, в чому полягає його політика.

Ось що я знайшов …

Ця послуга не сприяє її використанню для P2P так, як це роблять деякі VPN, але на своїй сторінці поширених запитань чітко зазначено: “Оскільки наша служба обробляє весь трафік однаково, дозволений трафік однорангових та BitTorrent”.

ВипрВПН огляньте торрент-розділ поширених запитань.

Зауважте, що умови надання послуги VyprVPN забороняють “порушення авторських прав, торговельної марки та патенту”.

ВиглядVprN переглянути умови надання послуг.

Я хотів би трохи більше розібратися в тому, що це означає для користувачів, які так перебиралися через Reddit, де співробітники VyprVPN відповідали на запитання щодо поточної політики.

Цей потік Reddit проливає трохи світла на те, що політика VyprVPN означає на практиці для своїх клієнтів.

ВиглядVprNN огляд reddit потоку.

Коротше кажучи, претензії VyprVPN не можуть визначити, чи хтось порушив конкретний компонент умов надання послуг, так що торренти навряд чи зіткнуться з проблемами.

Тож, що ще пропонує ВипрВПН, щоб зберегти приватну діяльність в Інтернеті?

Трафік може бути захищений перемикачем захисту в додатках для настільних ПК та захищений від витоків DNS, але VyprVPN не гарантує захист від витоку IPv6 або WebRTC. Незважаючи на це, IPv6 та WebRTC можуть бути відключені за потреби.

Безпека, конфіденційність та ведення журналів

Багато VPN заявляють, що не реєструються, але реальність не завжди відповідає маркетинговій рекламі.

Якщо ви дбаєте про свою конфіденційність, вам слід подбати про політику реєстрації ваших VPN.

Ми раніше були застереженнями щодо політики реєстрації журналу VyprVPN.

Я був зацікавлений у тому, чи невдалі останні вдосконалення вирішили мої проблеми.

VyprVPN базується у Швейцарії, країні, відомій своїми чіткими законами про конфіденційність. Таким чином, постачальнику VPN ніколи не було необхідності зберігати журнали даних користувачів. Однак до кінця 2018 року політика компанії VyprVPN повинна була записувати деякі ідентифікаційні метадані, зокрема “IP-адреса джерела користувача, IP-адреса VyprVPN, яку використовує користувач, час початку та зупинки з’єднання та загальна кількість використаних байтів”.

Хоча IP-адреси зазвичай не вважаються особистими ідентифікаційними відомостями (PII), вони можуть і використовуються для ідентифікації осіб через свого Інтернет-провайдера (ISP). Як такий, ми намагаємось уникати рекомендацій провайдерам, які зберігають такі журнали.

Я хотів детально ознайомитися з оновленою політикою ведення журналу VyprVPN, щоб побачити, чи відповідає їх заявам на “без журналу VPN”.

Ось що я знайшов..

Політика реєстрації журналів для перегляду VyprVPN.Розділ про нову політику журналу VyprVPN.

На щастя, VpyrVPN переробив свою політику у 2018 та тепер не зберігає жодного журналу. Компанія навіть піддалася незалежному аудиту, щоб довести, що журнали не ведуться.

Деталі шифрування такі:

 • 256-бітове шифрування AES-CBC
 • 2,048-розрядні RSA-ключі
 • Аутентифікація SHA256
 • Ідеальна секретність вперед (це гарантує, що компрометований ключ шифрування не може використовуватися для перегляду минулих сеансів)

VyprVPN відрізняється від більшості провайдерів там тим, що йому належать усі власні сервери. Більшість провайдерів орендують свої сервери у сторонніх хостингових послуг. Володіння його серверами дає провайдеру більш високий контроль над безпекою, а також забезпечує надійну швидкість та чудовий час роботи. VyprVPN також використовує власні приватні сервери DNS, хоча додаток дозволяє вам перейти на сторонні DNS, якщо бажаєте.

Вигляд вкладки DNS для випуску VPN.

VyprVPN захищає від витоків DNS за замовчуванням. Постачальник не претендує на захист від витоку IPv6 або WebRTC, і ми дійсно виявили проблему під час тестування. На наведених нижче екранах IP-тесту browserleaks.com без VPN (зліва) та VyprVPN (праворуч) показано, що існує стійкий витік WebRTC IPv6.

Результати тестування веб-переглядача VyprVPN browserleaks.com.

Це викликає занепокоєння в тому сенсі, що моя реальна IP-адреса може бути розкрита. Однак ця специфічна витік не є проблемою для більшості людей, а саме тому, що не багато людей мають IPv6, а також тому, що не багато веб-сторінок використовують WebRTC. Більше того, і IPv6, і WebRTC можна відключити за потреби. На основі моїх тестів, VyprVPN не витікає IPv6 за межами WebRTC, і моя IPv4-адреса не протікає через WebRTC.

Додаткові функції включають перемикач на знищення в додатках для настільних ПК, який перерве моє з’єднання з Інтернетом у випадку, якщо VPN-з’єднання з якоїсь причини перестане. Це гарантує, що я ніколи не переглядаю незахищений, але зауважте, що перемикач на знищення вимкнено за замовчуванням.

Вкладка підключення до огляду випрВПН.

An функція автоматичного захисту Wi-Fi у настільних і мобільних додатках означає, що я можу налаштувати VPN, щоб він включався щоразу, коли ви підключалися до ненадійної мережі. У цій службі використовується брандмауер NAT, який запобігає введенню небажаних запитів або пакетів даних у вашу систему, хоча вони мають свої обмеження..

VyprVPN надає вам вибір параметрів протоколу:

 • ХамелеонТМ
 • OpenVPN
 • L2TP / IPsec
 • PPTP

Вкладка протоколу огляду протоколу VyprVPN.

PPTP не вважається безпечним, тому OpenVPN і L2TP / IPSec – кращі варіанти у більшості випадків. Протокол ChameleonTM використовує технологію приховання для маскування трафіку VPN, тому є кращим варіантом для розблокування обмеженого вмісту в таких місцях, як Китай або ОАЕ..

Опис протоколу Хамелеона в огляді VyprVPN.

VyprVPN використовує спільні IP-адреси. Це означає, що кожному користувачеві, підключеному до даного сервера, присвоюється однакова IP-адреса. Це ускладнює того, хто намагається простежити активність до людини.

Ще одна особливість, яка постачається з планом VyprVPN Premium, – це хмара VyprVPN. Це рішення для розгортання, що забезпечує додаткову безпеку під час доступу до хмарних серверів. В даний час він працює з веб-сервісом Digital Ocean, VirtualBox та Amazon (AWS).

Чи працює ВипрВПН у Китаї?

Не багато VPN можуть уникнути виявлення з боку китайської Інтернет-поліції, тому мені було цікаво побачити, чи ВипрВПН дотримувався своєї репутації ухилення від великого брандмауера.

Однією з речей, якими відома VyprVPN, є її здатність працювати в Китаї. З деякими проблемами він стикався зовсім недавно, але під час написання багато користувачів мають успіх у використанні VPN у Китаї.

VyprVPN використовує власницьке програмне забезпечення, а преміальний план дає вам можливість використовувати технологію скремблювання метаданих Chameleon ™. Це допомагає маскувати трафік VPN, що робить його менш імовірним бути ідентифікованим як таким завдяки технології глибокої перевірки пакетів, що використовується у Великій Брандмауері Китаю.

Постачальник повідомляє, що деякі користувачі в Китаї обробляють базовий план, але рекомендує використовувати Хамелеон для Windows, MacOS та Windows. IKEv2 рекомендується використовувати для iOS, але мені повідомили, що під час написання програми додаток iOS у Китаї не працює.

VyprVPN інформує користувачів про проблеми Китаю на сторінці оновлення статусу послуги на своєму веб-сайті. Тут вам повідомлять, чи є у користувачів у Китаї проблеми та як їх вирішувати.

Сторінка статусу служби перегляду VyprVPN.

Щоб дати вам уявлення про постійну боротьбу за підтримку сервісу для користувачів у Китаї, з грудня 2018 року на сторінці статусу послуги було щонайменше одне повідомлення на місяць, яке стосується заборон VPN у Китаї..

Про цю битву свідчать також численні теми Reddit на цю тему.

ВиглядVprPN огляд Китай Reddit нитка.Відповідь на запитання клієнта про Китай у потоці reddit ВипрВПН.

Як чіткий кивок китайським користувачам, VyprVPN приймає Alipay, який є шлюзом платежів, схожим на PayPal і надзвичайно популярним у Китаї.

Чи корисне обслуговування клієнтів VyprVPN?

Документи підтримки доступні різними мовами, включаючи іспанську, французьку та турецьку мови. Якщо вам потрібна швидка відповідь, служба підтримки користувачів в чаті доступна 24/7 через веб-сайт. Це власне, як і підтримка електронної пошти, яка стане вітальною новиною для більш усвідомлених користувачів конфіденційності.

За допомогою прямого чату я отримав швидкі та обізнані відповіді на теми, включаючи безпеку, конфіденційність, оплату тощо.

Вигляд візиту чату на відгук.

Сервери та локації

З деякими провайдерами, що працюють з величезною мережею серверів, мені було цікаво подивитися, що запропонував VyprVPN.

В цілому у нього досить міцна мережа. VyprVPN працює близько 700 серверів, що є досить малою мережею, якщо врахувати, що деякі постачальники VPN пропонують понад 3000 і навіть 5000 в деяких випадках. Однак мережа VyprVPN охоплює 64 країни, що надає користувачам великий вибір.

Список серверів огляду огляду випрВПН.

Є сервери у багатьох європейських, північноамериканських та азіатських регіонах, а також у двох африканських країнах (Алжир та Єгипет), чотирьох місцях в Океанії та чотирьох південноамериканських країнах (Аргентина, Бразилія, Колумбія та Уругвай).

Списки серверів показують вам швидкість пінг для кожного сервера, і ви можете додати певні місця до списку обраних.

Ціни на випрВПН

ВипрВПН мав два рівні ціноутворення, але вирішив зменшити рівень до одного. Щомісячне ціноутворення досить високе – 12,95 дол. США на місяць, але існують круті знижки, якщо ви їдете на більш тривалий термін. Річний план коштує 45 доларів (3,75 долара на місяць), а дворічний термін – 60 доларів (2,50 долара на місяць).

Ціноутворення випрВПН.

Загалом, VyprVPN не вважається бюджетним постачальником і дорожче багатьох конкурентів. Як і у інших постачальників, знижки доступні при реєстрації на більш тривалий термін (максимальний термін – 12 місяців).

VyprVPN пропонує кілька різних способів оплати, включаючи основні кредитні картки, Alipay та PayPal. Я був розчарований, що не бачив варіант біткойну чи інших криптовалют, оскільки це може запропонувати трохи більше конфіденційності.

Купони

Купон VyprVPN Заощадьте 81% на 2-річному плані ДОСТУПНІ Знижки застосовуються автоматично

Чи варто купувати VyprVPN?

Після ретельного тестування VyprVPN я б рекомендував його іншим?

Словом, так.

VyprVPN пропонує нормальну швидкість і може розблокувати Netflix США та інші популярні сайти, що робить його надійним вибором для трансляції. Хоча це не найдешевший VPN, він надійний і надійний, має пристойну кількість варіантів як для початківців, так і для більш досвідчених користувачів. Клієнти преміум-класу можуть скористатися технологією маскування ChameleonTM, що робить це досить надійним варіантом для користувачів у Китаї та ОАЕ..

VyprVPN переробив свою політику конфіденційності та не зберігає журналів, але все ж є деякі проблеми щодо конфіденційності щодо витоку WebRTC IPv6 і немає можливості платити через криптовалюту. З іншими, більш приватними постачальниками VPN, це може бути не найкращим варіантом для торентерів.

Альтернативи

VyprVPN, безумовно, входить до десятки моїх улюблених постачальників, тим більше, що він відмовився від своєї старої політики лісозаготівлі. Однак є кілька чудових альтернатив.

ExpressVPN порівняно з VyprVPN, що стосується ціноутворення, і відповідає їм у плані міцної безпеки та працездатності в Китаї. ExpressVPN має перевагу в потоковому режимі, оскільки він має більш високі швидкості та розблокує більшість найпопулярніших бібліотек Netflix, включаючи каталоги з США, Великобританії, Австралії, Канади, Японії, Індії та Іспанії.

Якщо ціна є проблемою, NordVPN – це мій варіант бюджету. Він пропонує величезну серверну мережу, безліч додаткових функцій безпеки та чудові можливості розблокування. Він також працює в Китаї і пропонує вище середньої швидкості.

Відвідайте ВипрВПН

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map