Огляд точки захисту щита (2020)

Востаннє я широко перевіряв послугу преміум-VPN Hotspot Shield, це було добре, але все ще був довгий шлях від того, щоб вважатись провайдером з найкращим рейтингом..

Основні проблеми включали погану політику конфіденційності, обмежену кількість серверів та неможливість розблокувати Netflix.

З того часу компанія здійснює оновлення своєї послуги, включаючи розширення своєї мережі та відточення власного протоколу.

Але чи так змінилися речі?

Я нетерпляю, щоб точно дізнатися, як далеко зайшов цей VPN. Щоб допомогти вам вирішити, на що варто кидати свої гроші, у моєму огляді 2019 року я ретельно перевіряв VPN-сервіс Hotspot Shield..

Перш ніж ми розберемося з деталями, ось огляди ключових даних та балів, записаних під час моєї оцінки Hotspot Shield. Зауважте, що хоча Hotspot Shield пропонує обмежену безкоштовну версію, Я буду зосереджуватися на сервісі Premium (платний) в цьому огляді.

Ключові дані щита точки доступу

Загальний рейтинг: №4 з 42 VPNS

Швидкість

Середня швидкість *:

Підтримка потокового відео:

Потокове

Netflix:

Інші потокові послуги:

Безпека

Тип шифрування:

Kill Switch:

Політика входу:

Протоколи:

Співвідношення ціни та якості

Найнижчі щомісячні витрати:

Гарантія повернення грошей:

Веб-сайт

Оцінка: 9 / 10Читай більше
29 Мбіт / с
4K UHD
Оцінка: 9 / 10Читай більше
Так
Hulu, BBC iPlayer BBC, Amazon Prime Video, ITV Hub
Оцінка: 8 / 10Читай більше
256-бітний AES з ідеальною таємницею вперед
Так
IP-адреса, зареєстрована протягом тривалості сеансу
Катапультова гідра
Оцінка: 8 / 10Читай більше
2,99 дол
45 днів
www.hotspotshield.com

* Середня швидкість у кількох глобальних місцях на основі декількох тестів на швидкість на день.

Протягом останніх місяців я використовую щоденний щит Hotspot, щоб побачити, як він поєднується з іншими VPN, які я перевіряв. Окрім того, щоб використовувати його для перегляду в Інтернеті, я поставив послугу шляхом мого звичайного жорсткого тестування, включаючи:

 • Випробування на швидкість
 • Можливість передачі потоку
 • Тести на герметичність (WebRTC та DNS)
 • Компетентність та швидкість підтримки клієнтів
 • Політика конфіденційності та умови перевірки обслуговування

…і набагато більше!

Що стосується швидкості, то Hotspot Shield стверджує, що є найшвидшим у галузі, але, звичайно, багато конкурентів висловлюють подібні претензії. Мені подобається виклик, і я хотів досягти суті того, чи справді вимоги справді справжні в цьому випадку.

Крім того, я вирішив відповісти на такі актуальні питання:

 • Покращив політику конфіденційності Hotspot Shield?
 • Чи можу я використовувати його для розблокування потокових сайтів, таких як Netflix, BBC iPlayer та Amazon Prime Video?
 • Чи пропонує Hotspot Shield співвідношення ціни та якості?
 • Як функції захисту Hotspot Shield порівнюються з характеристиками інших високопоставлених постачальників послуг?

… Та багато іншого про цю популярну послугу.

Я використовував Hotspot Shield як на мобільному, так і на настільному комп’ютері, щоб переконатися, що я отримав увесь досвід роботи користувачів та щоб забезпечити вам все, що вам потрібно знати про послугу. Ознайомтесь з моїм оглядом, плюсами та мінусами, наведеними нижче, якщо вам просто потрібно швидко дізнатися, чи може ця послуга для вас.

Огляд захисного пункту

Hotspot Shield – це захищений VPN, який ідеально підходить для трансляції. Він має безліч варіантів розташування, чудово розблокує і прив’язує дуже високі швидкості. У цього постачальника є сумнівна політика ведення журналів, тому, можливо, це не найкраще для торрентінгу. Це може бути хорошим варіантом для користувачів у Китаї.

Плюси і мінуси щита точки доступу

Ось деякі ключові переваги та недоліки, які я виявив під час використання цієї послуги. Більш детально про них ви знайдете нижче.

Плюси:

 • Відмінна швидкість
 • Розширена серверна мережа
 • Розблокує Netflix та інші сайти
 • Підключіть 5 пристроїв одночасно
 • 45-денна гарантія повернення грошей
 • Може працювати в Китаї

Мінуси:

 • Немає підтримки для Linux або маршрутизаторів
 • Службова підтримка клієнтів
 • Без платежів за криптовалюту
 • Минулі проблеми конфіденційності

Швидкість: наскільки швидкий захисний екран?

Мітка: “Найшвидший і найбезпечніший VPN-сервіс”. Я перейду до частини безпеки пізніше, але спочатку давайте ознайомимось із цією заявою на швидкість.

Перш ніж я розкрити свої результати тестів, варто зауважити, що швидкість тестів VPN потрібно проводити із зерном солі.

У моєму звичайному методі тестування використовується віртуальна машина. Однак це не працює з власницьким протоколом Hotspot Shield, тому мені довелося погодитися з використанням онлайн-тестера швидкості. Це використовується в більшості оглядових публікацій VPN, і все ще забезпечить хорошу уявлення про швидкість роботи Hotspot Shield порівняно зі швидкістю, коли не використовується VPN.

Тест швидкості для сервера Гонконгу.

Я використовував з’єднання 60 Мбіт в Північній Америці для вимірювання швидкості завантаження різних серверів. Я перевірив три локації VPN-сервера – Великобританія, США та Гонконг – в три різні часи протягом дня. Час випробувань був мінімум чотири години один від одного.

Тож як вимірював щит Hotspot?

Немає сервера VPNUK ServerUS ServerHK
9 ранку EST34 Мбіт / с11 Мбіт / с21 Мбіт / с26 Мбіт / с
15:00 EST43 Мбіт / с36 Мбіт / с43 Мбіт / с45 Мбіт / с
21:00 EST30 Мбіт / с27 Мбіт / с25 Мбіт / с28 Мбіт / с

Як бачимо, щит Hotspot досить добре вийшов у швидкісних випробуваннях. Він мав середню швидкість 29 Мбіт / с, що лише на 7 Мбіт / с повільніше, ніж середня швидкість, коли не використовується VPN. Один аномальний результат стався при підключенні до сервера Великобританії близько 14:00 BST, коли швидкість становила лише третину швидкості управління. Це незвично, особливо на серверах, які географічно віддалені від тестового місця.

Мабуть, найбільш примітним є те, що пара тестів показав швидкість швидше, ніж управління. Це означає, що підключення до Hotspot Shield фактично покращило швидкість мого з’єднання (хоча і дуже незначно) в деяких випадках.

Це здається неправдоподібним, враховуючи, що швидкості повинні, в теорії, сповільнюватися під час підключення до VPN-сервера. Зрештою, трафік повинен бути зашифрований і проходити через додатковий сервер, тому закони фізики говорять про те, що прискорити швидкість було б неможливо.

За даними Hotspot Shield, справа зводиться до фірмового протоколу компанії Catapult Hydra. Це єдиний протокол, що пропонується в рамках сервісу, і хоча він не є відкритим кодом, його використовують кілька авторитетних компаній з кібербезпеки, включаючи McAfee та Bitdefender.

Згідно з веб-сайтом «Щит точки доступу»:

Унікальність протоколу, що дає йому велику перевагу в роботі, полягає в тому, як корисне навантаження доставляється всередині захищених тунелів між клієнтом і сервером.

Ось фрагмент щодо катапульт-гідри зі сторінок поширених запитань Hotspot Shield:

Ми жодним чином не змінюємо шифрування, але суттєво впливаємо на продуктивність, щоб забезпечити найшвидшу технологію VPN у світі як для користувачів, так і для бізнесу..

Інформація про катапульт-гідру.

Варто зазначити, що я бачив подібні результати востаннє, коли тестував службу, тому, мабуть, це не підступ.

Для даного місця вам слід автоматично підключитися до найшвидшого сервера. Багато верхніх VPN показують вам найшвидші сервери для вашого місцезнаходження або перераховують швидкості пінг-файлів (позначаючи затримку) для кожного сервера, але це не так.

При цьому, якщо ви підключаєтесь до американського сервера, ви можете вибрати місто. Вибір географічно близького сервера, як правило, забезпечує швидше з’єднання.

Список серверів Hotspot Shield.

Переключення між серверами відбувається дуже швидко, як правило, займає лише пару секунд. Мені вдалося передавати відео 1080p HD на різних серверах без проблем. Я не бачив помітних уповільнень під час перегляду та не відчував жодних перепадів з’єднання.

Зауважте, що ці тести служать лише загальним посібником щодо того, що ви можете бачити під час використання послуги. Випадковий характер Інтернету та безліч факторів, які можуть впливати на швидкість, означають, що ви можете побачити дуже різні результати.

Програми: на яких пристроях працюватиме Hotspot Shield?

Hotspot Shield надає програми для всіх основних операційних систем, включаючи Windows, MacOS, iOS та Android. Також є розширення для Chrome, але це лише шифрує трафік вашого веб-переглядача, залишаючи відкриті інші програми на вашому пристрої.

Ви можете підключити до п’яти пристроїв одночасно за одним платним планом. Кожен пристрій матиме доступ до усіх 3200+ серверів Hotspot Shield, які розповсюджуються у понад 70 країнах.

В цілому додатки сучасні та зручні для користувачів. У настільному додатку є лише один екран налаштувань, який чудово підходить для новачків, але означає, що для просунутих користувачів є обмежені варіанти.

Один безглуздий і трохи дратуючий нюанс полягає в тому, що вам потрібно підключитися до сервера, перш ніж ви зможете переключитись на сервери. За замовчуванням ви підключитесь до сервера в останньому обраному вами місці, а після підключення ви зможете отримати доступ до випадаючого списку, щоб вибрати нове місцеположення.

Це однаково і в мобільних, і в настільних додатках. Мобільний додаток за конструкцією схожий на настільний клієнт, але на екрані налаштувань є лише один варіант: Небезпечне з’єднання. Це функція автоматичного захисту Wi-Fi. Якщо ввімкнено, ваш пристрій автоматично підключиться до VPN, коли ви підключитесь до незахищеної мережі Wi-Fi (тієї, яка не потребує пароля).

Інтерфейс мобільного додатку Hotspot Shield.

Хоча дуже мало VPN пропонують додаток для Linux, більшість надає посібники для налаштування з Linux. Однак Hotspot Shield заявляє, що він не пропонує підтримки для Linux, тому цим користувачам потрібно буде шукати в іншому місці.

Також немає підтримки для налаштування маршрутизатора. Більшість провідних постачальників надають вам можливість придбати попередньо налаштований маршрутизатор або налаштувати маршрутизатор з VPN вручну, але Hotspot Shield не пропонує жодного з цих варіантів.

Стрімінг, Netflix та Kodi

Чи працює Hotspot Shield з Netflix?

Так!

Щит гарячої точки легко розблокує Netflix US, Netflix Великобританія та кілька інших бібліотек. Я перевірив це на кількох американських серверах, включаючи ті, що знаходяться в Чикаго, Портленді та Майамі, і всі вони працювали без проблем.

Для багатьох постачальників VPN вам потрібно запитати службу підтримки, який сервер використовувати. Хоча це не є великим клопотом, приємно не переживати цей додатковий крок.

Сторінка Netflix

Окрім американських Netflix, Hotspot Shield надійно розблокує каталог Великобританії. Інші країни потрапляють і сумують. Швеція та Іспанія працювали на мене, тоді як Австралія та Канада помилялися.

Шукаєте трансляцію з інших сайтів? Під час тестування Shield Hotspot розблокував таке:

 • BBC iPlayer
 • Хулу
 • Amazon Prime Video
 • Центр ITV
 • Усі 4

Це, безумовно, покращило свої можливості розблокування з моменту останнього тестування сервісу. І з великою швидкістю ви маєте змогу передавати HD відео стільки, скільки вам подобається.

Ви користувач Kodi? На жаль,, Шина Hotspot не підтримує конфігурацію Kodi. Він також не підходить для використання з іншими пристроями, які часто можна налаштувати з VPN, такими як Chromecast, Amazon Fire TV або Windows Phone.

Чи дозволяє щит Hotspot дозволити торрент?

Шина Hotspot дійсно дозволяє здійснювати торрент, і ця практика підтримується необмеженою пропускною здатністю та даними та використанням спільних IP-адрес. Однак дійсно потрібно знати торентові, чи є ця послуга спиною, якщо мова йде про конфіденційність. Так само і щит Hotspot підходить за торрент? Давай дізнаємось.

Компанія рекламує використання свого сервісу для торрентінгу за допомогою uTorrent та BitTorrent.

Сторінка торрента щита «Точка доступу».

І в своєму розділі поширених запитань Hotspot Shield детально розглядає, чому вам слід користуватися сервісом, щоб приховати свою особу під час торрентів, включаючи наступні обіцянки:

[…] Ми можемо забезпечити вам 100% конфіденційності та анонімності під час використання нашого додатку.

Інформація про торкрет Hotspot Shield.

Незважаючи на ці твердження, виявляється, що компанія реєструє реальні IP-адреси користувачів, хоча і тимчасові. Я детальніше розглядаю політику конфіденційності Hotspot Shield у наступному розділі, але коротко кажучи, я подумаю двічі, перш ніж використовувати її для торрентінгу.

Hotspot Shield має деякі інші функції конфіденційності, корисні для торентерів, зокрема перемикач на знищення (але лише у клієнта Windows) та захист від витоку DNS.

Безпека, конфіденційність та ведення журналів

Програма Hotspot Shield в минулому підпадала під обстріл за свої сумнівні практики ведення журналів, тому я хотів побачити, наскільки добре поточна ітерація служби захищає конфіденційність користувачів.

Hotspot Shield – продукт швейцарської компанії AnchorFree. Швейцарія відома своїми законами про конфіденційність, і на цьому рівні немає причин, щоб компанія зберігала будь-які журнали користувачів.

Однак політика конфіденційності Hotspot Shield – це щонайменше заплутано. Зрозуміло, що постачальник не зберігає журналів трафіку, але тема журналів з’єднань мутна.

Зокрема, я хочу знати, чи VPN записує мою IP-адресу, оскільки ця інформація може бути використана для ідентифікації мене.

У деяких частинах своєї літератури компанія заявляє, що ніколи не реєструє та не зберігає IP-адреси. Візьміть це з довідкового центру веб-сайту:

Ми не збираємо, не зберігаємо та не ділимося постійними ідентифікаторами користувачів, включаючи IP-адреси.

Щит Hotspot не зберігає претензії на журнали.

Однак у її огляді політики конфіденційності зазначено:

Наш продукт VPN ніколи не зберігає та не записує вашу IP-адресу за тривалістю сеансу VPN, і ми завжди видаляємо вашу IP-адресу після відключення від VPN..

Це означає, що це IP-адреси збираються і зберігаються в певний момент, і справді, це підтверджується пізніше в огляді політики.

Незважаючи на те, що тимчасове зберігання вашої реальної IP-адреси – це не найгірший сценарій. І слід зазначити, що IP-адреса зашифрована, тому не слід читати третім сторонам.

Більше того, що тут стосується, є недостатня чіткість у використаній мові, де кілька тверджень явно суперечать одне одному.

Додаючи стурбованість, Hotspot Shield точно не має рум’яного минулого, коли йдеться про конфіденційність. У звіті за 2016 рік було висвітлено деякі сумнівні дії компанії, зокрема використання кодів JavaScript для рекламних і відстежувальних цілей та перенаправлення трафіку електронної комерції через партнерські посилання.

Крім того, у серпні 2017 року група з питань захисту конфіденційності, Центр демократії та технологій, подала відповідну скаргу проти Hotspot Shield до Федеральної комісії з торгівлі..

Зауважте, що Hotspot Shield зараз оновлює свою політику конфіденційності. Нова політика набере чинності на початку жовтня 2019 року, але вона вже була опублікована. Здається, що не так багато змінилося з точки зору тимчасового реєстрації зашифрованих IP-адрес, але, справедливо до Hotspot Shield, використовувана мова є більш зрозумілою в оновленій версії.

Деталі шифрування такі:

 • 256-бітове шифрування AES GCM
 • 2048-розрядні ключі RSA
 • ECDHE для ідеальної секретності вперед (щоб переконатися, що минулі сеанси не переглядалися, якщо ключ шифрування порушений)

Додаток Windows – єдиний, який постачається з комутатором, але є плани додавати їх і до інших версій. Перемикач kill припинить ваше інтернет-з’єднання у випадку втрати з’єднання VPN. Це заборонено за замовчуванням, тому вам потрібно буде перейти на екран налаштувань, щоб увімкнути його.

Екран налаштувань захисту точки доступу.

Додаток Windows також має вбудований захист від витоку DNS (позначений етикеткою) Запобігання витоку IP). Це ввімкнено за замовчуванням, але його можна вимкнути на екрані налаштувань. Сервіс не гарантує захист від витоку WebRTC, але я перевірив на наявність цих витоків і не виявив жодного.

Результати тестування Browserleaks.comЗліва: без VPN (з Великобританії). Праворуч: із сервером Hotspot Shield US.

Захист IPv6 також не вбудований, тому ви можете відключити це (і, можливо, також WebRTC), щоб бути захищеним.

Hotspot Shield не дає вам жодних варіантів протоколу, що може розчарувати більш досвідчених користувачів. Натомість він завжди використовує власний протокол Catapult Hydra.

Зазвичай я рекомендую протокол OpenVPN як золотий стандарт у цій галузі. Однією з його переваг є те, що він є відкритим кодом, щоб його могли переглянути експерти з безпеки. Відсутність можливостей для експертного огляду також є однією з причин, що я іноді скептично ставлюсь до власних протоколів постачальників VPN..

Однак цей випадок трохи інший, як і протокол Hotspot Shields використовуються деякими провідними фірмами з кібербезпеки, включаючи McAfee та Bitdefender. Ці компанії оцінюють протокол перед його використанням, і я б сказав, що ми можемо довіряти їх судженням.

Чи працює щит Hotspot у Китаї?

Дуже мало VPN працюють надійно в Китаї, тому я нетерпляче дізнався, чи щит Hotspot є одним із них.

Що стосується використання в Китаї, то насправді існує три категорії VPN: кілька, які надійно працюють більшу частину часу, інші, які потрапляють і пропускають; і більшість, яка взагалі не працює.

Hotspot Shield потрапляє в середню категорію, де деякі користувачі пощастили з сервісом, а інші мають проблеми.

Частина веб-сайту визнає, що в Китаї та деяких інших країнах є проблеми, і радить користувачам спробувати інший пристрій, якщо вони зіткнуться з проблемами. За даними “Щит гарячої точки”:

Проблеми з підключенням можуть залежати від платформи, оскільки вони використовують різні сервери для встановлення з’єднання.

Сторінка відомих заблокованих країн.

Представник служби підтримки клієнтів зазначив, що в Китаї є багато активних користувачів Hotspot Shield, а один користувач reddit підтвердив, що працює досить недавно.

Reddit Китай VPN нитка.

Зауважте, що У Китаї заблоковано веб-сайт Hotspot Shield, разом із сайтами більшості інших постачальників VPN. Таким чином, вам потрібно буде завантажити програмне забезпечення та будь-які посібники з встановлення та усунення несправностей перед тим, як в’їхати в країну.

Чи корисне обслуговування клієнтів Hotspot Shield?

Hotspot Shield пропонує безліч навчальних посібників та поширених запитань у розділі підтримки свого веб-сайту. Якщо у вас все ще виникають проблеми, у вас є два варіанти. Ви можете скористатися функцією чату 24/7 в реальному часі (з аутсорсингом на Zendesk), щоб отримати швидку відповідь, або надіслати електронний лист за допомогою форми у розділі підтримки веб-сайту.

На мій досвід, представники служби підтримки клієнтів у прямому ефірі були доброзичливими та оперативними. Однак вони не змогли відповісти на основні запитання щодо функції безпеки та конфіденційності служби.

Тим не менш, якщо ви шукаєте відповіді на пряму проблему, наприклад, щодо облікових записів, потокової передачі чи незначних технічних проблем, чат в прямому ефірі буде хорошим місцем для початку.

Зйомка в прямому ефірі в чаті Hotspot Shield.

Завдяки дещо підрядній функції прямого чату, ви сподіваєтесь, що підтримка електронної пошти буде оперативною та обізнаною. Однак на мої запитання електронною поштою не було відповіді з часу написання.

Сервери та локації

Коли я востаннє тестував Hotspot Shield, він мав велику кількість серверів, але відносно невелику кількість локацій (всього 25 на той час). Зараз ця кількість майже втричі збільшилась до більш ніж 70 локацій з більш ніж 3200 серверами, розповсюдженими на них.

Сторінка сервера «Точка доступу».

Існує ймовірність, що в деяких із цих місць розміщені віртуальні сервери. Однак, представники служби підтримки клієнтів не розголошують чи так це чи ні. Вони також були чітко налаштовані щодо того, чи є Hotspot Shield власником чи орендою своїх серверів. Більшість компаній орендують свої сервери, тому це не є великою справою, але володіти ними краще як для конфіденційності, так і для роботи.

Місце розташування серверів включає країни Азії, Африки, Європи та Америки. Є 27 міст США на вибір, і ви можете підключитися до серверів у Росії та Китаї.

Частина списку серверів Hotspot Shield.

Ціноутворення на щит точки доступу

Якою б великою не була послуга, я завжди задаю питання: Чи пропонує це співвідношення ціни та якості?

Ціноутворення на щит точки доступу.

Щит Hotspot коштує 12,99 дол. США, якщо ви платите щомісяця, що порівняно з багатьма багатьма постачальниками найкращих рейтингів за той самий термін. Він пропонує круті знижки на більш тривалі терміни, і однорічна підписка коштує $ 6,99 на місяць, тоді як трирічний термін коштує всього 2,99 долара на місяць.

Hotspot Shield пропонує кілька різних способів оплати, включаючи кредитні картки, PayPal, Neosurf, Alipay та кілька інших. Не існує варіанту криптовалюти, який буде невтішним для деяких користувачів, які не захищають конфіденційність.

Плани мають щедру 45-денну гарантію повернення грошей.

Коди купонів на точку доступу

Офіційного купонного коду для Hotspot Shield не існує, однак знижка на 2 роки зі знижкою у розмірі 2,99 долара на місяць являє собою найбільшу доступну економію.

Купон Hotspot Shield – Спеціальна пропозиція – заощадите 75% на 3-річному плані ПОЗНАЧЕННЯ Знижка автоматично застосовується

Чи варто купувати точковий щит?

Після того, як я поставив Hotspot Shield через серйозне тестування, я б рекомендував цю послугу?

Словом, так, але лише певним користувачам.

Пропозиція Hotspot Shield, безумовно, покращилася з моменту останнього спробу. Зараз у ньому є серверна мережа, яка конкурує з деякими провідними постачальниками в галузі, а також відмінна швидкість завантаження.

Враховуючи її потенціал для розблокування для Netflix та інших потокових сайтів, це може бути проблемою ідеальний VPN для тих, хто хоче регулярно передавати трансляцію. Це також може бути гідним варіантом для користувачів у Китаї.

Якщо ви в основному шукаєте торрент, я б не вагався вибрати цю послугу перед іншими, які мають кращу політику конфіденційності. Початківцям також може бути краще з іншими провайдерами, враховуючи слабку підтримку клієнтів, яку надає Hotspot Shield.

Альтернативи

Хоча щит Hotspot вразив мене, у нього все ж є кілька недоліків: минулі проблеми конфіденційності та підтримка. На щастя, якщо вони є для вас порушниками угод, у вас є кілька чудових альтернатив.

ExpressVPN – не найдешевший VPN на ринку, але це перевершує своїх конкурентів майже у всіх інших областях. Він ніколи не реєструє будь-яку інформацію, яка може ідентифікувати користувачів, і постачається з набором функцій безпеки. Він розблокує тонну потокових сайтів, працює в Китаї, може похвалитися великими швидкостями, і працює майже з будь-яким пристроєм.

Якщо ціна є проблемою, то NordVPN – чудовий бюджетник. Він працює в Китаї, має потужну серверну мережу, найвищу безпеку та можливість розблокувати безліч популярних потокових сайтів.

Безкоштовна версія Hotspot Shield

Як уже згадувалося, у Shits Hotspot є безкоштовна пропозиція. Однак це дуже обмежено і, мабуть, не варте вашого часу. Ви отримуєте доступ до місця розташування одного сервера, низької швидкості з’єднання, обмеження в 500 Мб щодня (достатньо для потокового потоку приблизно півгодини Netflix), без підтримки чату в реальному часі та безлічі оголошень.

Більше того, що в політиці конфіденційності Hotspot Shield конкретно зазначається, що користувачі безкоштовної версії підпадають під дещо інші умови, ніж платні користувачі. Основне питання полягає в тому, що треті сторони можуть мати доступ до реальних IP-адрес користувачів.

Якщо ви думаєте про використання цієї послуги, радимо звернутися до бюджетного платного постачальника, такого як NordVPN.

Відвідайте щит Hotspot

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me