Огляд Surfshark 2020

Surfshark – новий провайдер на сцені VPN, але він створює цілком гучний результат. Від чудових можливостей розблокування до найвищого обслуговування клієнтів, ходить чутка, що цей провайдер може давати деяким своїм конкурентам, що найбільше оцінюються, запускати свої гроші.


Ми тестували Surfshark, щоб побачити, про що йдеться у суєті. Цей огляд розповість вам усе, що вам потрібно знати про цього постачальника VPN та послугу, яку він пропонує, включаючи ціни, функції, безпеку та багато іншого.

Основи

Кожен план Surfshark має доступ до всіх своїх рідних програм, доступних для MacOS, Windows, iOS та Android. Програмне забезпечення VPN можна налаштувати вручну за допомогою Linux та домашніх маршрутизаторів. Розширення для веб-переглядачів доступні для Google Chrome та Mozilla Firefox, однак пам’ятайте, що вони захистять лише трафік браузера, а не весь ваш пристрій.

Один з найбільших переваг Surfshark – це те, що він наразі дозволяє користувачам підключити необмежену кількість пристроїв одночасно. Хоча деякі постачальники пропонують шість-десять одночасних підключень, галузевий стандарт – п’ять. Завдяки необмеженим з’єднанням ви зможете захистити кожен пристрій у вашому домогосподарстві, навіть якщо у вас є велика родина. Варто зауважити, що ми схильні зустрічатися з цим прихильністю з новими постачальниками, які прагнуть залучити якомога більше клієнтів на початку, але обмеження може бути введено, коли Surfshark стане більш встановленим.

Дані необмежені, P2P дозволено, і існує справжня політика без журналів, тому торентерам, безумовно, користуються. Цей постачальник пропонує надійний набір безпеки, включаючи шифрування військового рівня, ідеальну таємницю вперед, перемикач на знищення та захист від витоку DNS, IPv6 та WebRTC.

Додаткові функції включають CleanWebTM (блокувальник реклами та зловмисного програмного забезпечення), WhitelisterTM (функція розділеного тунелювання), багатокористувацькі сервери та затухання трафіку.

Ціноутворення

Surfshark пропонує один план, але ви отримуєте круті знижки, коли підписуєтесь на більш тривалі умови. Якщо ви виберете місяць на місяць, ціна становить 11,95 долара на місяць, тоді як річна підписка – 5,99 долара на місяць, а дворічний пакет коштуватиме 1,99 долара на місяць. Щомісячна ціна приблизно середня, але дворічна угода – яка становить 83% заощаджень – є чудовою угодою.

Ціни на серфінгк січень 2019 року

Surkshark приймає цілий ряд методів оплати, включаючи основні кредитні картки, PayPal, Coingate, Alipay тощо. Можливість платити за біткойн та інші криптовалюти – це вітальна новина для усвідомлених конфіденційності користувачів.

Якщо ви переживаєте за те, щоб скористатися послугою, яку ви не любите, Surfshark вас охопив. Він пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, яка повинна дати вам достатньо часу, щоб вирішити, чи це для вас.

УВАГА ЧИТАТИ: Підпишіться на дворічний план і платите лише 1,99 долара на місяць. Це економія 83%.

Сервери та продуктивність

З моменту свого створення, Surfshark нарощував кількість своїх серверів досить швидко. Його мережа за короткий проміжок часу розширилася з приблизно 100 серверів до 500. Хоча це не виправлення для великих провайдерів, таких як NordVPN (з більш ніж 5000 серверами) та CyberGhost (з більш ніж 3000 серверами), це не надто пошарпаний для нового учасника.

Що стосується кількості охоплених країн, то Surfshark теж добре працює, поки що в її мережі є 50 країн. Це в основному європейські країни, хоча є 8 країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону, шість – в Америці (включаючи США та Канаду) та ще декілька інших. Усі сервери Surfshark є фізичними (віртуальних серверів немає), і хоча вони здаються в оренду, вони не поділяються з іншими постачальниками.

Переключення між серверами просте, а підключення зазвичай займає лише кілька секунд. Крім звичайного списку серверів, у вас є список MultiHopTM, з якого ви можете вибрати серверну пару для подвійного VPN-з’єднання.

Ми спробували декілька тестових серверів (одне підключення) на Заході США, на Сході США та Великобританії, виконуючи цілу низку повсякденних заходів, таких як потокове передавання, перегляд та гра в онлайн-ігри. Використання VPN часто може перетворити прості завдання, такі як потокове передавання та перегляд веб-сайтів, у фрустраційні враження через повільні, ненадійні з’єднання, які спричиняють відставання та буферизацію. Але схоже, що Surfshark це висвітлював, і ми не стикалися з проблемами під час загального користування.

Продуктивність тесту на швидкість Surfshark

Ми перевірили вибрані вище сервери на швидкість завантаження, використовуючи тести, які ми розробили максимально емпірично. Ми перевіряємо кожен сервер у три різні часи протягом дня. Кожен тест складається з завантаження одного ігрового файлу розміром 165 Мб. Тести завжди проводяться з Торонто, а контрольні тести виконуються без використання VPN-з’єднання.

Ми проводимо однакові тести для декількох служб VPN, тож ви можете побачити, як вони вимірюють одна одну. Результати відображаються у вікна нижче. Лінія, де зустрічаються темно-світло-блакитні коробки, показує середню швидкість. Нижній краще. Розмір коробки є показником поширення результатів. Менший означає більш послідовний.

var divElement = document.getElementById (‘viz1543851866576’); var vizElement = divElement.getElementsByTagName (‘об’єкт’) [0]; vizElement.style.width = ‘100%’; vizElement.style.height = (divElement.offsetWidth * 0,75) + ‘px’; var scriptElement = document.createElement (‘script’); scriptElement.src = ‘https://public.tableau.com/javascripts/api/viz_v1.js’; vizElement.parentNode.insertBefore (scriptElement, vizElement);

Як бачите, Surfshark пройшов досить добре. Підключившись до географічно близького сервера на Сході США, швидкості були лише дещо меншими, ніж ті, що спостерігалися в контрольних тестах. Все погіршилося, коли ми протестували сервери на Заході США та Великобританії. Однак це є те, що ми бачимо для більшості VPN-сервісів і має сенс враховувати додаткову відстань, яку мають пройти дані.

Швидкості для кожного сервера були досить послідовними в різний час доби, а це означає, що ви, як правило, будете знати, чого очікувати від певного місця розташування сервера, коли будете ним користуватися деякий час..

Слід зазначити, що ці результати можуть слугувати лише приблизним показником того, що ви насправді можете відчути під час використання послуги. Нестабільність Інтернету додає фактор випадковості, тому тести потрібно здавати з зерном солі. Вони використовувались під час з’єднання 60 Мбіт / с, тому ви можете бачити довші терміни очікування при повільному з’єднанні та потенційно менші або більші розбіжності.

Чи розблокує Surfshark Netflix та інші популярні потокові сайти?

Так, Surfshark працює з Netflix а також деякі інші популярні потокові сайти. Для Netflix ми зазвичай зосереджуємось на тестуванні на US Netflix, оскільки це найпопулярніша бібліотека. Surfshark розблокував американський Netflix на всіх американських серверах, які ми перевірили. Ми також тестували його і на інших серверах; насправді Netflix було розблоковано з кожним сервером, який ми намагалися.

Однак варто зазначити, що це не завжди означає, що ви отримуєте доступ до бібліотеки, яка відповідає розташуванню сервера. Surfshark (та деякі інші провайдери) переспрямують до бібліотеки Netflix США для деяких – і в цьому випадку більшості – місць. Ми перевірили те, що не переспрямовували Великобританію, Францію, Нідерланди, Індію та Японію, тож ви можете використовувати Surfshark для доступу до відповідних бібліотек Netflix цих країн..

Ми перевірили послугу з кількома іншими популярними та сумно відомими для розблокування потоковими послугами, і це було чудово. Нам вдалося розблокувати Amazon Prime Video за допомогою сервера США, і Hulu також був доступний. Крім того, з’єднання з Великобританією дало нам доступ до BBC iPlayer.

Чи працює Surfshark у Китаї?

Так, Surfshark повинен працювати в Китаї, але може бути не повністю надійним (хоча, це можна сказати для більшості VPN, які там працюють). Surfshark чітко зобов’язаний надати користувачам у Китаї доступ до його послуг, як це можна побачити за його активністю в потоках reddit у відповідь на питання. Наприклад, після того, як користувачі в Китаї пощастили з сервісом у липні 2018 року, у жовтні його більше не було. Однак представник Surfshark зайшов на форум reddit та оновив його, коли проблему було вирішено.

Провайдерам VPN стає все складніше ухилятися від Великого Брандмауера Китаю, і мало хто здатний це зробити надійно. Багато хто вийде прямо і скаже, що це занадто складно, і вони все, однак відмовилися, тоді як у вас є інші, як Surfshark, які продовжують боротися, щоб запропонувати доступ до безкоштовної мережі.

Безпека та конфіденційність

Компанія Surfshark базується на Британських Віргінських островах, де, можливо, є найвищим рейтингом постачальника ExpressVPN. Насправді, не випадково вони обидва базуються тут, і зрозуміло, що обидві компанії визнають переваги свого розташування в країні, де уряд не потребує збереження даних чи звітності.

Дійсно, Surfshark дуже серйозно ставиться до конфіденційності та безпеки. У цьому розділі ми пояснимо, що ви можете очікувати щодо реєстрації, шифрування та захисту від витоку, а також опишемо додаткові функції безпеки.

Ведення журналів

Вам не доведеться турбуватися про відстеження вашої інформації під час використання цієї послуги. Surfshark дуже чітко стосується своєї нульової політики ведення журналів. Він не зберігає журналів трафіку, і відповідно до політики конфіденційності він не “збирає IP-адреси, історію переглядів, інформацію про сеанси, використану пропускну здатність, часові позначки часу, мережевий трафік та інші подібні дані”.

Це означає, що навіть якби компанія була змушена передавати дані, не було б особистої інформації, яку можна було б дати. Ви повинні вказати адресу електронної пошти при реєстрації, яка зберігається, але якщо ви використовуєте електронну пошту для запису та платите за допомогою криптовалюти, майже не залишилось сліду, щоб ви зареєструвалися взагалі.

Шифрування

Surfshark використовує 256-бітове шифрування AES, що вважається настільки ж хорошим, як і його. Це поєднується з хешем аутентифікації SHA512 та 2048-бітним обміном ключами DHE-RSA, а також ідеальною секретністю вперед.

Є два варіанти протоколу: OpenVPN та IKEv2. Хоча OpenVPN давно є золотим стандартом для протоколів VPN, IKEv2 має перевагу швидшого узгодження з’єднань, що особливо корисно для використання на мобільних пристроях. У будь-якому випадку обидва – це чудові варіанти, тому ви не розчаруєтесь.

Захист від протікання

Surfshark витримує свою конкуренцію, коли йдеться про захист від витоку. Вбудований захист від витоку DNS, IPv6 та WebRTC. Більше того, цей постачальник використовує приватні сервери DNS замість загальнодоступних, тому вам не потрібно турбуватися про те, як Google бачить ваші запити DNS..

Surfshark забезпечує перемикач на знищення, який відключає ваш пристрій від Інтернету у випадку виходу з ладу VPN. Це запобігає перегляду чи будь-якої іншої онлайн-діяльності без захисту. Перемикач “вбити” відключений за замовчуванням у додатку Windows, але його можна ввімкнути, натиснувши значок шестірні на головному екрані, вибравши Безпека, і увімкнути перемикач kill. Він включений за замовчуванням у додатку для iOS, але ви можете відключити його у програмі Налаштування екран. Ви не знайдете налаштування перемикача вбивства в додатку Android, але він є, і ви можете ввімкнути його в налаштуваннях телефону або планшета.

Додаткові функції безпеки

Surfshark пропонує кілька додаткових функцій, які допомагають підняти цю послугу на висоту. По-перше, є функція WhitelisterTM, якою можна керувати на вкладці налаштувань безпеки. Це функція розділеного тунелювання, яка дозволяє переглядати певні програми чи веб-сторінки, щоб обійти VPN.

Функція подвійного VPN (мульти-хоп) під час використання тунелює ваш трафік через два VPN-сервери. Це додає додатковий рівень захисту для додаткового користувача, що усвідомлює конфіденційність, хоча це може сповільнити інтернет-трафік. Surfshark використовує затуманення трафіку на трафіку OpenVPN, щоб допомогти замаскувати ваше VPN-з’єднання та дати вам можливість обходити обмеження щодо використання VPN, наприклад, у Китаї.

Автоматичний захист Wi-Fi вбудований у додатки, тому ви можете налаштувати VPN для підключення кожного разу, коли воно виявить з’єднання Wi-Fi. Нарешті, послуга постачається з CleanWebTM – функцією, що блокує рекламу, трекери та зловмисне програмне забезпечення.

Налаштування та інтерфейс

Додаток Surfshark дуже простий у налаштуванні та використанні. Вони, ймовірно, не збираються вигравати нагороди за естетику, але вони чисті, сучасні та прості у навігації. Для цього огляду ми протестували додатки для Windows та iOS.

Настільний

Настільний додаток має мінімалістичний вигляд, але це допомагає швидко знайти те, що вам потрібно. Після входу в систему ви побачите лише логотип Surfshark, a Швидке підключення кнопки та розташування сервера. Зауважте, що натиснувши Швидке підключення не підключить вас до показаного сервера, але натомість підключить вас до найшвидшого сервера для вашого місцезнаходження, швидше за все, географічно закритого. Ви можете вибрати Усі локації щоб побачити список серверів.

Головний екран робочого столу Surfshark.

Перший вибір у вас є Оптимальне розташування, що те саме Швидке підключення на головному екрані. Сервери просто перераховані в алфавітному порядку по країні. Там, де в країні є кілька варіантів розташування, також вказано місто. Немає можливості додавати сервери до списку обраних, але ви можете переглянути недавно використані сервери у верхній частині списку, що так само корисно.

У верхньому правому куті екрана списку серверів є слово MultiHopTM. Натиснувши це, ви побачите список подвійних параметрів VPN. Країна призначення – це країна, з якої буде призначена ваша IP-адреса. Сім різних місць призначення є досить хорошим вибором порівняно з іншими постачальниками, які пропонують подібну функцію.

Список Surfshark MultiHop.

Перемістившись назад на головному екрані, натиснувши значок шестірні у верхньому правому куті, ви перейдете до параметрів налаштувань. Під Загальні розділ, у вас є чотири варіанти: Зв’язок, Сповіщення, Безпека, і Розширений.

The Зв’язок Опції включають підключення в ОС Windows або запуск пристрою та автоматичні налаштування захисту Wi-Fi. The Сповіщення на вкладці є лише один варіант щодо сповіщень про стан.

Екрани підключення та сповіщень на робочому столі Surfshark.

Безпека Параметри вкладки включають ввімкнення перемикача на знищення, CleanWebTM та WhitelisterTM.

Екрани Surfshark Security та Advanced.

The Розширений екранні будинки Протокол варіанти. Ви можете вибрати автоматичний, OpenVPN / UDP, OpenVPN / TCP та IKEv2. Кожен варіант протоколу має зручний опис того, що ви можете очікувати від з’єднання з точки зору швидкості та безпеки.

В цілому, це дійсно просте додаток і підходить для новачків. Однак існує маса вдосконалених варіантів для посилення безпеки та адаптації з’єднання.

Мобільний

Мобільний додаток Surfshark за дизайном дуже схожий на версію для настільних ПК. У ньому просто відсутні кілька функцій. На головному екрані у вас є Підключення кнопка та спадне список серверів. Після підключення логотип перемикається з синього на зелений, і ви побачите свою нову IP-адресу та ввімкнений чи ні перемикач убивства (що це за замовчуванням у мобільному додатку).

Основні екрани мобільного додатку Surfshark.

Список серверів приблизно такий самий, як у додатку для настільних комп’ютерів, за винятком того, що у вас немає функції мульти-хопу, тому жодної подвійної VPN не можна використовувати.

Екрани розташування та налаштування Surfshark для мобільних пристроїв.

В Налаштування на екрані, у вас є перемикач на знищення (увімкнено мобільний додаток за замовчуванням) та CleanWebTM. Тут відсутня функція розділеного тунелювання, Білий списокTM.

Це ще одне просте у користуванні додаток з достатньою кількістю функцій, щоб задобрити початківців і навіть деяких більш просунутих користувачів.

Обслуговування клієнтів

Навігація до Довідка У розділі на веб-сайті Surfshark ви знайдете пристойну кількість інформації, яка допоможе вам розпочати роботу з послугою. Існують різні посібники з налаштування, включаючи посібники з підключенням вручну, навчальні посібники маршрутизаторів та посібники з розширеннями та додатками. Крім того, відповіді на деякі поширені запитання, хоча це не настільки вичерпний розділ, як це міг би бути.

Більшість того, що вам потрібно, повинно бути тут, але якщо ні, для надання допомоги доступний чат наживо. Зауважте, що під час тестування послуги чат в реальному часі був недоступний, а натискання кнопки чату спрямовувало нас на форму електронної пошти. Однак, представник визнав, що є помилка, і вам може знадобитися почекати кілька секунд після відкриття веб-сайту, щоб чат був доступний. Ми перевірили це, і виявилося, що це правда.

Навіть якщо ви подасте форму електронної пошти, ви можете очікувати швидкої відповіді. Ми отримали відповідь на один запит за годину, а на інший – трохи менше двох. Функція чату в прямому ефірі передається в Zendesk, тому ті, хто шукає максимальну конфіденційність, можуть хотіти використовувати форму електронної пошти в будь-якому випадку.

Вирок

Виявляється, Surfshark дуже заслуговує на все гудіння, і цей постачальник має багато для цього. Він пропонує швидкий, надійний сервіс і дуже серйозно ставиться до конфіденційності та безпеки. Крім того, це чудово для розблокування популярних потокових сайтів, таких як Netflix, Hulu та BBC iPlayer. Торрентери теж будуть раді, якщо дозволено P2P, без обмеження даних та жорсткої політики конфіденційності. Додаткові функції безпеки, такі як розділене тунелювання, подвійний VPN, а також блокування реклами та зловмисного програмного забезпечення, допомагають зрівняти цю послугу з деякими постачальниками найвищого рейтингу. Декілька користувачів може бути необмеженою кількістю одночасних з’єднань, навіть якщо це тимчасовий характер.

Звичайно, жодна послуга не є ідеальною, і є кілька мінусів. Зафіксовані деякі повільні швидкості (хоча це не рідкість навіть серед провідних провайдерів), і серверна мережа порівняно мала порівняно з багатьма конкурентами.

Відвідайте VPN SurfShark

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map