Огляд PureVPN 2020: Чи виправлені проблеми конфіденційності цього VPN?

У минулому Гонконгському PureVPN користувався чудовою репутацією одного з провідних постачальників VPN. З великою мережею серверів, пристойною швидкістю та надійною безпекою це здається надійним варіантом. Останніми роками ця репутація заплямовується повідомленнями про зберігання журналів та потенційно оманливою політикою конфіденційності. Однак компанія докладає великих зусиль для того, щоб оговтатися від цього, включаючи запуск нових додатків та розроблення переглянутої політики конфіденційності.

Ми спробували сервіс, щоб запропонувати повний перегляд того, що ви можете очікувати. Дізнайтеся про ціни, функції, безпеку, ефективність та багато іншого. Заскочимо!

Особливості та ціни

На відміну від деяких постачальників, PureVPN не пропонує безкоштовну версію. Це не погано, оскільки безкоштовні продукти, як правило, не пропонують функцій, які потребують більшості людей із VPN. Існує просто один платний план, який відрізняється ціною залежно від тривалості терміну, на який ви підписалися.

ОНОВЛЕННЯ: PureVPN наразі проводить акцію з 70% знижки тут

Нове ціноутворення Purevpn

Щоб спробувати послугу протягом одного місяця, це обійдеться вам у 10,95 дол. Ви можете отримати гідну знижку для підписки на один рік за 5,41 долара на місяць, але найкрутіша знижка – на дворічний план – 3,53 долара на місяць. В цілому ціни приблизно в середньому порівняно з іншими великими постачальниками, хоча ми бачили деякі кращі угоди на річних умовах. Всі плани поставляються з семиденна гарантія повернення грошей, що приємно, але досить щільно, враховуючи, що багато постачальників продовжують це на 30, а то й на 45 днів.

Є ще один варіант, якщо ви насправді на паркані, і це потрібно зареєструватися на триденний пробний термін за неповернення плати в розмірі 2,50 долара. PureVPN пропонує великий вибір варіантів оплати, включаючи більшість основних кредитних карт, PayPal, Alipay, різні платформи для оплати монет, Кешу і навіть подарункові картки.

То що за вас отримують ваші гроші? Після реєстрації ви можете користуватися послугою на до п’яти пристроях одночасно. Програми доступні для Windows, MacOS, iOS, Android. PureVPN сумісний з Linux та різними пристроями, включаючи Amazon Fire TV та Amazon Fire TV Stick. Ви отримаєте доступ до гідної мережі з понад 750 серверів у понад 140 країнах.

Послуга включає необмежена передача даних та акуратна функція розбиття тунелів щоб можна було вибирати, які дані проходять через VPN-з’єднання. У вас теж є захист від зловмисного програмного забезпечення, блокування оголошень, фільтрування URL-адрес та фільтрація додатків. Доступно кілька протоколів шифрування, і додаток постачається із захистом від витоку IPv6 та вбудованим перемикачем знищення.

Як PureVPN порівнюється з іншими VPN?

Ось як PureVPN співпадає з двома найвищими рейтингами VPN, NordVPN (повний огляд) та ExpressVPN (розглядається тут).

PureVPNExpressVPNNordVPN
Середня швидкість *37 Мбіт / с106 Мбіт / с17,9 Мбіт / с
Тип шифрування256-бітний AES256-бітний AES256-бітний AES
Kill Switchлише робочий стілза винятком Android
Дозволяє торрентінг
Записи, що ідентифікують журнали
Розблокує Netflix US
Розблокує Amazon Prime
Розблокує Hulu
Розблокує програвач BBC iPlayer
Найнижчі щомісячні витрати$ 2,88 на місяць$ 6,67 на місяць$ 3,49 на місяць
Гарантія повернення грошей31 день30 днів30 днів
Загальний рейтинг3.54.54.5

* Середня швидкість у кількох глобальних місцях на основі декількох тестів на швидкість на день.

Налаштування та інтерфейс

Щойно ви заплатите за рахунок, вам буде надіслано ім’я користувача та пароль на вказаний вами електронний лист. Потім ви можете використовувати це для входу в службу одночасно на до п’яти пристроях.

Для цього огляду ми протестували додатки для Windows та iOS.

Настільний

Завантаживши та встановивши програму, вам буде запропоновано ввести свої облікові дані, які ви знайдете у вищезгаданому електронному листі. Тоді ви перейдете на екран, який просить вибрати режим.

Екран зміни режиму PureVPN.

Відповідно до описів на спеціальній сторінці підтримки, вибір, який ви зробите, матиме вплив на безпеку, анонімність, конфіденційність та швидкість. Для наших тестів ми вибрали Інтернет-свобода, який, здається, пропонує те саме, що Безпека / конфіденційність.

Після цього ви перейдете на головний екран, який за замовчуванням попросить вас підключитися до американського сервера. Щоб змінити це, просто натисніть спадне меню, щоб переглянути список країн.

Список містить додаткову інформацію, включаючи, які сервери є віртуальними та які рекомендуються для P2P. Якщо ви хочете отримати більш конкретні місця, ви можете перейти до Місто на вкладці або на панелі пошуку. Крім того, якщо ви хочете шукати за призначенням, ви можете перейти з Розташування до Призначення у верхній частині екрана. Ви можете позначити певні країни чи міста як обрані для легкого доступу.

Інші два варіанти тут – відвідати приладну панель або змінити режим (який також доступний на інформаційній панелі). Коли ти вдариш Змінити режим, ви побачите екран, аналогічний тому, який ми бачили раніше, з п’ятьма варіантами: Потік, Інтернет-свобода, Безпека / конфіденційність, Файлообмінник, і Виділений IP.

Для доступу до меню налаштувань натисніть значок шестерні у верхньому правому куті клієнта. Тут у вас є кілька вкладок, які слід вивчити. Ми висвітлимо найбільш примітне. В Налаштування програми Ви можете налаштувати параметри запуску програми, вибрати потрібний протокол та змінити мову.

Вкладка Налаштування програми PureVPN.

Нижче цього Виберіть Режим вкладка перенесе вас на аналогічний екран, як і Змінити режим ту, яку ми бачили раніше.

Далі у вас є Розширені опції з кількома розширеннями. Розширення Безпека елемент дозволить увімкнути 256-бітове шифрування, вибирати використовувати лише сервери PureVPN DNS під час підключення, ввімкнути захист від витоку IPv6 та встановити нагадування про те, що VPN не підключено.

Екран розширених параметрів PureVPN.

The Перемикач Internet Kill розширення – це те, де ви включаєте перемикач “kill”, а також змінюєте інші настройки з’єднання. Перемикач kill зупиняє весь інтернет-трафік, коли з’єднання несподівано припиняється, поки його не відновлять. Нарешті, Мультипортовий параметри будинків параметри для автоматичного вибору порту. Це перевіряє закриті або регульовані порти та вибирає найкращі для встановлення з’єднання. Це зручно, якщо ви хочете уникнути проблем із блокуванням портів.

Далі ви маєте Точка VPN вкладка, яка також дає вказівки щодо налаштування точки доступу. А нижче – варіанти розділених тунелів.

Вкладка PneVPN Split Tunneling.

Спліт тунелювання – це зручна функція, яка дозволяє вам вибрати, які програми ви хочете використовувати з VPN або без нього.

Це підтверджує основні можливості настільного додатка. Як бачите, у вас є надійний набір варіантів, і досвідчені користувачі, без сумніву, будуть задоволені високим рівнем налаштування, який доступний.

Мобільний

Коли ми тестували додаток PureVPN для iOS минулого року, налаштування було громіздким, а зміна серверів – набагато незручніший процес, ніж ви знайдете з іншими постачальниками. Загалом, це не дуже зручно для користувачів. Вдячно, весь додаток капітально відремонтовано, доповнений сучасним виглядом і більш простим налаштуванням.

Після входу в систему з’явиться спливаюче вікно, де відображаються деякі оновлені функції програми. Перший – це Гравітація, бета-функція, що включає низку захищених серверів DNS. Тоді у вас є Smart Connect що стосується підключення до сервера одним клацанням, що є типовим для більшості програм VPN, але воно не було доступне в попередніх версіях iOS для PureVPN. Нарешті, є Озон, який бореться з вірусами, зловмисним програмним забезпеченням та рекламою.

Екрани налаштування мобільних додатків PureVPN

Після того, як ви пройдете це, вам буде запропоновано вибрати режим, як у настільного клієнта. Тоді вам буде запропоновано дозволити зміни конфігурації, про які додаток автоматично опікується, без того, щоб ви дійсно мали справу з будь-яким із налаштувань вашого телефону..

Як тільки ви нарешті в, зелений блимає Підключення з’являється кнопка. Це трохи заплутано, оскільки зелена кнопка часто означає, що ви вже маєте VPN-з’єднання, але це насправді підказка до підключення. Підключившись, ви побачите червоний колір Відключити , а також нову IP-адресу та місцеположення.

Екрани підключення PureVPN.

Щоб змінити своє місцезнаходження або знайти сервер за призначенням, можна скористатися кнопками внизу зліва та праворуч від екрана.

Параметри налаштувань PureVPN.

Нарешті, меню у верхньому лівому куті екрана має кілька варіантів. Ви можете змінити режим, просто натиснувши режим, в якому ви зараз перебуваєте, і трохи нижче, щоб увімкнути Gravity.

В Налаштування меню, ви можете змінити протокол, змінити мову та отримати доступ до налаштувань розділеного тунелювання.

Цей мобільний додаток має широкий спектр варіантів порівняно з тими, які пропонують інші провайдери. Завдяки оновленому вигляду та більш зручному налаштуванню та комутатору сервера це тепер одне з кращих додатків.

Сервери та продуктивність

PureVPN має адекватну мережу з понад 750 серверів, які пропонують розташування в більш ніж 140 країнах, хоча більше половини цих країн охоплені віртуальними серверами. Хоча вибір не настільки великий, як у деяких його конкурентів, таких як ExpressVPN, є однозначно достатньо, щоб задовольнити більшість користувачів. PureVPN допомагає вам вирішити, який сервер використовувати, надаючи корисні іконки у списку серверів. Ви також можете позначити певні країни чи міста як обрані для легкого доступу.

Загалом, послуга, яку ми відчували, була здебільшого надійною. Ми грали в онлайн-ігри, підключившись до різних серверів США та Великобританії без проблем. Ми також передавали 1080p за допомогою тих же серверів, не відчуваючи буферизації. Підключення та відключення від серверів зазвичай було швидким, але іноді це займало до хвилини. Було кілька випадків, коли спроба підключення тривала протягом тривалого періоду, до того моменту, коли ми вирішили просто спробувати інший сервер.

Коли ми проводимо свої тести на швидкість, мета повинна бути максимально емпіричною. Ми використовуємо тестовий сервер у Північній Америці та підключаємось до різних серверів для кожного провайдера. Розташування тестових серверів VPN знаходиться у США, Великобританії та Гонконгу. Ми проводимо тести на швидкість кілька разів на день через рівні проміжки часу. Середня швидкість завантаження для кожного тесту записується та відображається на таблиці нижче.

результати випробувань швидкості vpn 2020

PureVPN набирає трохи нижче середнього, із середньою швидкістю завантаження 37 Мбіт / с у всі часи та місця.

Варто зазначити, що ці тести не є остаточними і просто служать загальною ознакою ефективності, яку ви можете бачити. Притаманна нестабільність Інтернету додає значного фактора випадковості. Залежно від вашого підключення, ви можете бачити повільнішу або швидшу або швидкішу, а також менші або більші розбіжності в результатах.

Чи PureVPN розблокує Netflix?

Доступ до Netflix є актуальною проблемою для більшості постачальників VPN. Хоча деяким вдається зберегти принаймні деякі сервери, що працюють з Netflix, інші не так далеко йдуть. Ми намагалися отримати доступ до US Netflix за допомогою різних тестових серверів і мали можливість безперешкодно підключатися кожен раз. Це крок від останнього тестування, коли нам довелося попросити агента чату в реальному часі направити нас на робочий сервер, доступний через Виділений IP режим. Це означає, що якщо у вас виникли проблеми з доступом до Netflix, запитання агента для конкретного сервера – це швидке та просте виправлення.

Ми протестували інші потокові сайти в Потокове режимі, використовуючи Призначення список, щоб вибрати відповідний сервер. Amazon Prime Video (для США) працював бездоганно, але BBC iPlayer був промахом. Дійсно, останні останні розбиваються на VPN, тому пошук хорошого варіанту може бути вражений і пропущений.

Чи працює PureVPN в Китаї?

PureVPN можна використовувати для обходу “Великого брандмауера” в Китаї. У ній є тонна документація, що надається для забезпечення можливості підключення користувачів у Китаї. Однак майте на увазі, що хоча багато VPN працюють у Китаї, їх веб-сайти можуть бути заблоковані. Якщо ви плануєте використовувати PureVPN, перебуваючи в Китаї, можливо, найкраще зробити копію допоміжної документації перед поїздкою, оскільки це може бути недоступним зсередини країни.

Безпека та конфіденційність

PureVPN – компанія, заснована в Гонконзі, і як така не підпадає під обов’язкові закони про збереження даних.

У підзаголовку політики конфіденційності написано:

“Ми НЕ зберігаємо жодних журналів, які можуть ідентифікувати чи допомагати в моніторингу діяльності користувача”.

Однак подробиці справи ФБР за 2017 рік суперечать цій заяві, оскільки, як повідомляється, журнали PureVPN були передані властям для надання допомоги у судимості.

Зараз це було кримінальною справою, і VPN досить звично заявляти, що вони передаватимуть інформацію правоохоронним органам, якщо вони мають. Розглянуті журнали – це не журнали перегляду, а журнали з’єднань. Вони включають реальні IP-адреси користувачів та час підключення VPN. Хоча вони не виявляють фактичну активність користувачів, вони можуть порівнюватись із журналами третіх сторін, наприклад постачальників електронної пошти, для того, щоб припускати активність, як це було у нас.

Інші VPN зберігають подібні журнали і повинні розкривати це у своїх умовах. Цей постачальник заявляє, що вони взагалі не зберігають журнали, а потім бачать фактичну поверхню журналів, але це зрозуміло, що користувачі не підтримують.

З цього випадку PureVPN працює над тим, щоб відновити свою репутацію, включаючи розробку нової політики конфіденційності наприкінці травня 2018 року. Схоже, компанія зараз зняла запис журналів підключень будь-якого типу. Він не записуватиме IP-адреси або часові позначки користувачів або VPN. Однією з позитивних сторін компанії, яка згоряє таким чином, є те, що вона, ймовірно, дуже крокує, щоб не загрожувати знову довірі користувачів.

Як показ добросовісності, PureVPN пережив аудит компанією Altius IT, яка перевірила нову політику без журналів. Після детальної оцінки та аудиту компанія Altius IT повідомила, що не знайшла жодних доказів, що свідчать про те, що PureVPN зберігає будь-які дані, які могли б ідентифікувати будь-яку конкретну особу чи будь-яку активність перегляду..

PureVPN добре працює на фронті безпеки і використовує 256-бітове шифрування спільно з 2,048-бітовими ключами RSA для аутентифікації. 256-бітове шифрування часто називають «військовим рівнем» і вважається таким хорошим, як воно отримується. Ви можете вибирати між декількома протоколами для шифрування, включаючи OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP, SSTP та IKEv2. Ця опція відображається в Налаштування програми вкладка клієнта.

PureVPN включає опцію в межах клієнта (в Розширені опції>Безпека), щоб вибрати лише використання DNS-серверів PureVPN під час підключення. Це плюс для конфіденційності і має захищати від витоків DNS. Дійсно, ми протестували на наявність витоків на різних серверах і не спостерігали жодного. Сервіс також пропонує захист від витоку IPv6 та вбудований вимикач захисту. Зауважте, що вони не включені за замовчуванням, тому вам доведеться зайти Розширені опції щоб увімкнути їх.

Перемикач kill виконує функцію додаткового рівня безпеки, завдяки чому підключення до Інтернету припиняється, як тільки з будь-якої причини втрачається VPN-з’єднання. Ви також можете вирішити (у Розширені опції вкладка), якщо ви хочете змусити перервати інтернет-з’єднання, якщо вимкнути VPN вручну.

Обслуговування клієнтів

Як великий постачальник, не дивно, що PureVPN пропонує багату документацію, яка допоможе в усьому, починаючи з усунення несправностей та вирішення конкретних випадків, таких як використання в Китаї. Це все можна дізнатися, відвідавши Центр підтримки на вкладці Мій обліковий запис.

Якщо ви не можете знайти те, що вам потрібно, або просто швидке запитання, 24/7/365 підтримка прямого чату готовий дати оперативну відповідь. Він працює від LiveChat, тому, якщо ви шукаєте додаткову конфіденційність, ви можете зв’язатися безпосередньо з командою підтримки, подавши квиток. Коли ми тестували цей метод, час реакції був менше години, що дійсно швидко порівняно з іншими постачальниками, яких ми використовували.

Використання опції чату в реальному часі дало неоднакові результати. Служба завжди була оперативною, і ми отримували допомогу щодо розблокування потокових сайтів. З іншого боку, ми отримали певні нечіткі відповіді, а також відмову відповісти на основне питання щодо безпеки.

Вирок

PureVPN забезпечує простий у користуванні інтерфейс з великою кількістю параметрів налаштування. Виконання продуктивності, швидкість непередбачувана, і були деякі проблеми з підключенням. PureVPN забезпечує простий доступ до потокових сайтів, таких як Netflix та Amazon Prime Video. Користувачі мобільних пристроїв будуть раді бачити оновлений, інтуїтивно зрозумілий додаток.

Що стосується безпеки, PureVPN відмічає всі коробки з сильним шифруванням, захистом від витоку DNS та IPv6 та вбудованим перемикачем захисту. Минула погана преса навколо її конфіденційності може бути червоним прапором для деяких потенційних користувачів, але цей провайдер, схоже, намагається внести зміни.

Відвідайте PureVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me