Огляд ProtonVPN 2020

Ім’я Протон може задзвонити дзвоном, і якщо ви коли-небудь використовували ProtonMail, ви б правильно думали, що тут є з’єднання. Постачальник популярної платформи електронної пошти також вже кілька років керує цією службою VPN. обіцяють забезпечити різноманітні функції, включаючи надзвичайно сильну безпеку та швидкісні швидкості.


Ця послуга не є дешевою, тому без сумніву, що багато потенційних користувачів будуть задаватися питанням, чи варто цього коштувати. Ми пробували ProtonVPN від вашого імені, щоб побачити, що насправді може запропонувати.

Основи

У ProtonVPN є рідний програми для Windows, MacOS та Android, а нещодавно додав і для iOS. Linux та деякі маршрутизатори можна налаштувати вручну для роботи з VPN.

P2P дозволений на певних серверах, якщо ви використовуєте платний план. Дані необмежені, політика конфіденційності обмежена, а швидкість – велика, тому це може бути надійним варіантом для торентерів. Основні елементи безпеки включають сильне шифрування, перемикач на знищення для всіх додатків, крім iOS, захист від витоку DNS та WebRTC.

Додаткові функції, про які ми розповімо більш докладно нижче, включають сервери Plus, Secure Core та можливість використовувати Tor через VPN.

Ціноутворення

ProtonVPN має чотири рівні ціноутворення: Безкоштовно, Основні, Плюс, і Дальновидний. Сама сторінка з ціноутворенням дещо заплутана, оскільки вам потрібно використовувати перемикач у верхньому правому куті для перемикання між місячними та річними цінами.

Зрозуміло, що компанія не хоче продавати користувачів у безкоштовній опції, яка пропонує лише три місця (Японія, Нідерланди та США), один пристрій та низьку швидкість. Наступний рівень – Basic, який надає вам доступ до всіх серверів, дозволяє підключати два пристрої одночасно, пропонує швидкісні швидкості та дозволяє P2P.

Щомісячне ціноутворення ProtonVPN.

Цей план коштує 5 доларів на місяць або 48 доларів на рік для річного плану. Останнє дає економію в 12 доларів і працює на рівні 4 доларів на місяць. Ця ціна схожа з ціною планів багатьох кращих рейтингів провайдерів, тому вже можна побачити, що це дорога послуга.

Річне ціноутворення ProtonVPN.

План «Плюс» – це той, який найбільш порівняний з планами премій ми зазвичай тестуємо в оглядах, і насправді це те, що ми пробували для розміру. Це призведе до повернення 10 доларів на місяць щомісяця або 8 доларів на місяць, якщо ви платите за попередній рік. З пакетом Plus, крім пропозицій базового плану, ви маєте можливість одночасно підключати до п’яти пристроїв, доступ до потокових, Tor, серверів “Plus” та “Secure Core”.

Є ще один рівень вище цього, який називався Visionary. Крім функцій Plus, ви можете одночасно підключити додаткові п’ять пристроїв, тобто 10, і мати обліковий запис ProtonMail Visionary. Це набагато дорожче: 30 доларів на місяць щомісяця та 24 доларів на місяць щорічно. Зауважте, що обліковий запис ProtonMail Visionary має ту саму ціну і включає VPN.

Оплата може бути здійснена за допомогою основної картки або через PayPal. Відповідно до відданості ProtonVPN безпеці, конфіденційності та анонімності, існує також можливість оплати через біткойн що стане хорошою новиною для більш усвідомлених користувачів.

УВАГА ЧИТАТИ: Підпишіться на річну угоду плюс та заощадите 24 долари.

Усі плани мають щедру 30-денну гарантію повернення грошей, тому ви завжди можете взяти послугу для пробного запуску та отримати повернення платежу, якщо не буде задоволено.

Сервери та продуктивність

ProtonVPN пропонує трохи більше 380 серверів у 32 країнах. Ми бачили, що менші VPN працюють дуже добре, наприклад, PrivateVPN, який має менше 100 серверів, хоча цей провайдер, правда, охоплює більше країн. Але тоді у вас є набагато більші VPN, які пропонують величезні мережі тисяч серверів (у NordVPN є 5000), що охоплює багато інших країн (ExpressVPN охоплює 94). Більшість серверів ProtonVPN, здається, сконцентровані в Європі та Північній Америці, деякі – в Азії, а кілька – в Австралії та Південній Африці.

Вибираючи сервер, ви можете просто вибрати країну, або ви можете скористатися спадною меню для кожної країни, щоб вибрати саме той сервер, який ви хочете.

Однією з особливостей, яку пропонує ProtonVPN, є Secure Core. Коли це вмикається, ваш трафік буде спрямований через два сервери замість одного. Сервери Secure Core розміщені у Швейцарії, Ісландії та Швеції, і їх можна використовувати лише разом із певними іншими серверами.

Безпечні сервери Core.

Наприклад, ви можете вибрати підключення до канадського сервера через один у Швейцарії. Функцію Secure Core можна вмикати та вимикати у списку серверів у програмі. Майте на увазі, що це може уповільнити ситуацію, тому її слід застосовувати лише там, де конфіденційність є головною проблемою.

Ми тестували сервери в різних місцях на Сході США, на Заході США та Великобританії, виконуючи кілька повсякденних онлайн-завдань, таких як загальний перегляд, потокове відео HD та грати в онлайн-ігри. У нас не було проблем із затримкою або буферизацією і не спостерігалося помітних уповільнень при підключенні до різних серверів. Більше того, відключення та підключення до серверів було швидким та безболісним.

Продуктивність тесту на швидкість ProtonVPN

Ми також протестували кожен з перерахованих вище серверів на швидкість. Коли ми проводимо ці тести, ми прагнемо бути максимально емпіричними, завантажуючи один і той же тестовий файл (розміром 100 Мб) у три різні дні протягом дня. Тести виконуються в Торонто, а файл завантажується з сервера в Орегоні.

Кожен момент часу ми також проводимо контрольний тест без підключення VPN. Результати ви можете побачити в боксплоті нижче – рядок, де зустрічаються темно-світло-блакитні коробки, показує середню швидкість. Нижній краще. Розмір коробки є показником поширення результатів. Менший означає більш послідовний.

<a href = ‘#’><img alt = ” src = ‘https:&№ 47;&# 47; public.tableau.com&# 47; статичний&# 47; образи&№ 47; ВП&# 47; VPNSpeedTestResultsManualtesting&№ 47; Лист1&# 47; 1_rss.png ‘style =’ межа: немає ‘/></ а>

var divElement = document.getElementById (‘viz1538588508649’); var vizElement = divElement.getElementsByTagName (‘об’єкт’) [0]; vizElement.style.width = ‘100%’; vizElement.style.height = (divElement.offsetWidth * 0,75) + ‘px’; var scriptElement = document.createElement (‘script’); scriptElement.src = ‘https://public.tableau.com/javascripts/api/viz_v1.js’; vizElement.parentNode.insertBefore (scriptElement, vizElement);

Як ти бачиш, ProtonVPN дуже добре справлявся під час цих тестів. Для американських серверів він прив’язує швидкість лише на 0-30% повільніше, ніж управління, що у світі VPN є чудовим. Для британських серверів ми часто спостерігаємо значні уповільнення, але у ProtonVPN швидкість була на кілька секунд повільніше, ніж у американських серверах. Більше того, невеликий розмір поля показує, що результати були дуже послідовними, тому вам не доведеться замислюватися, чи буде служба швидкою чи повільною на різних серверах у різний час дня.

Слід зазначити, що ці результати можуть слугувати лише приблизним показником того, що ви насправді можете відчути під час використання послуги. Нестабільність Інтернету додає фактор випадковості, тому тести потрібно здавати з зерном солі. Вони використовувались під час з’єднання 60 Мбіт / с, тому ви можете бачити довші терміни очікування при повільному з’єднанні та потенційно менші або більші розбіжності.

Чи розблокує ProtonVPN Netflix та інші популярні потокові сайти?

Так, ProtonVPN працює з Netflix. Багато постачальників VPN позначають конкретні сервери для використання з потоковими службами, але ProtonVPN це не так, що не відразу зрозуміло, які сервери використовувати. Якщо ви спробуєте випадковий сервер, швидше за все, вам не пощастить.

Натомість вам потрібно зайти на веб-сайт ProtonVPN і вибрати Підтримка > Доступ до вмісту > Чи можете ви дивитись Netflix з ProtonVPN? щоб знайти оновлений список серверів, які працюють з Netflix. Тут ви також знайдете примітку, в якій зазначається, що “Безпечна потокова передача Netflix зараз недоступна на мобільних телефонах із VPN, підтримуються лише настільні пристрої”.

На момент тестування у списку було трохи більше 20 серверів, і ми спробували їх декілька випадкових випадків. Усі ті, що ми перевірили, працювали над розблокуванням Netflix без проблем. Зауважте, що у списку є лише сервери США, тому вам, мабуть, не пощастить розблокувати бібліотеки Netflix з інших країн. Ми протестували кілька випадкових серверів у Великобританії, Франції та Японії, але не мали доступу до відповідних локальних версій Netflix.

Щоб перевірити проблему з мобільним пристроєм, ми спробували один із перелічених серверів Netflix на iOS, і він насправді спрацював, щоб розблокувати Netflix.

Що ж робити з іншими потоковими службами? Ми спробували Amazon Prime Video, але не змогли його розблокувати, навіть із успішними серверами Netflix. ProtonVPN заявив, що може розблокувати Amazon Prime Video та Hulu на всіх серверах, хоча ця інформація змінювалася на веб-сайті під час проведення цього огляду. Тепер він претендує лише на розблокування Netflix та Hulu.

Нарешті, ми спробували отримати доступ до деяких популярних сервісів потокової передачі у Великобританії із сервера Великобританії із неоднозначними результатами. Нам не вдалося розблокувати горезвісно суворий iPlayer BBC, але ITV Hub та All 4 працювали без проблем.

Чи працює ProtonVPN в Китаї?

Так, ProtonVPN повинен працювати в Китаї, але лише на певних серверах. Ми попросили службу підтримки оновленого списку серверів, і вони змогли надати нам вибір з більш ніж десятка серверів, включаючи декілька в США.

Незважаючи на це, користувачі, що розміщують підредакти ProtonVPN, висловили занепокоєння з приводу неможливості підключення до Китаю зовсім недавно в середині 2018 року. Таким чином, якщо це ваше основне використання для VPN, ви можете звернутися до більш надійного постачальника.

Безпека та конфіденційність

Область безпеки та конфіденційності, безумовно, є фортецею ProtonVPN і є предметом уваги в його маркетингових матеріалах. Цей постачальник базується на Швейцарії, країні, яка має найсильніші закони про конфіденційність у світі.

Інформація, що базується на швейцарському протонVPN.

Творець ProtonVPN, Proton Technologies AG, також може повісити шапку на репутацію захищеного постачальника електронної пошти, запропонувавши популярну ProtonMail з 2014 року.

Ведення журналів

Як зазначається на веб-сайті ProtonVPN: «Відповідно до законодавства Швейцарії, ми не зобов’язані зберігати жодні журнали з’єднань користувачів, а також не можемо бути примушені проводити цільовий журнал для конкретних користувачів. Це дозволяє нам переконатися, що історія ваших приватних веб-переглядів насправді залишається приватною і не може бути передана третій стороні ні за яких обставин. “

Заглибившись у політику конфіденційності ProtonVPN, ми виявили, що сервіс не зберігає журналів трафіку та записує дуже мінімальні метадані у вигляді часової позначки останньої спроби входу. Це скасовується при кожній успішній спробі і не прив’язується до реальної IP-адреси користувача.

Шифрування

Крім суцільної конфіденційності. ProtonVPN пропонує широкий набір функцій безпеки, в тому числі 256-бітове шифрування AES, яке вважається настільки ж хорошим, наскільки воно отримується. Це поєднується з ідеальною секретністю вперед, SHA256-хешем і 2048-бітними ключами RSA.

Що стосується протоколів, у вас є лише один варіант: OpenVPN. Це ми рекомендуємо користувачам, тому це не погано, але приємно мати вибір. Наприклад, IKEv2 – це більш швидка альтернатива для деяких мобільних пристроїв, яка може бути чудовою для серфінгу чи потокового потоку в дорозі..

Захист від протікання

Сильне шифрування має вирішальне значення, але його потрібно забезпечити захистом від протікання, щоб ви були впевнені, що вся ваша інформація буде безпечно зберігатися всередині зашифрованого тунелю. ProtonVPN надає захист від витоку DNS та WebRTC та має вбудований перемикач у всіх додатках (крім iOS). Останній знищить Інтернет, якщо втратиться VPN-з’єднання. ProtonVPN використовує власні приватні сервери DNS, що є плюсом для конфіденційності. Це означає, що Google (або інший сторонній постачальник DNS) не може прослуховувати запити про трафік.

Додаткові функції безпеки

Раніше ми згадували про сервери Secure Core (по суті, подвійний VPN), але варто відзначити велику довжину, на яку йде ProtonVPN, щоб захистити ці сервери. Швейцарські розташовані в колишньому притулку для випадання швейцарської армії, 1000 м під землею; ісландські проживають у безпечній колишній військовій базі; і сервери Sweden Secure Core знаходяться в підземному центрі обробки даних. Зрозуміло, що для цього постачальника важлива безпека.

Налаштування та інтерфейс

Здебільшого почати роботу з ProtonVPN просто. Для цього огляду ми тестували додаток Windows та конфігурацію OpenVPN вручну для iOS.

Настільний

Після входу в робочий стіл клієнта Windows, ви перейдете на головний екран. ProtonVPN застосував широкий інтерфейс додатків порівняно з мобільним дизайном, який використовують багато провайдерів. Хоча це виглядає не так акуратно, це означає, що ви маєте багато інформації в одному місці. Тут ви можете побачити список серверів разом із картою сервера, а також інформацією про сеанс, наприклад, поточну видиму IP-адресу та тривалість сеансу..

Основний екран ProtonVPN.

Зауважте, що для підключення до сервера вам потрібно вибрати зі спадного списку, оскільки карта, здається, існує лише для цілей відображення. Ви можете вибрати країну зі списку алфавітного сервера або вибрати стрілку праворуч від країни, щоб побачити розширений список усіх серверів для цього місця. Тут ви можете побачити, у якому місті вони розташовані, в якому допомагає, якщо географічна відстань або можливість розблокувати локальний вміст викликає занепокоєння.

Для кожного сервера навантаження відображається частково заповненим зеленим колом та відсотковим значенням поруч із іменем сервера. Сервери торрентів позначаються піктограмою, що зображає дві протилежні стрілки. Це трохи заплутано, оскільки багато провайдерів позначають торрент-сервери з “P2P”. У списку серверів ProtonVPN “P” символізує сервери Premium, а це означає, що сервер доступний лише в пакетах Plus або Visionary. Сервери Tor позначені символом цибулі.

Для доступу до налаштувань натисніть значок меню у верхньому лівому куті екрана та виберіть Налаштування.

Налаштування ProtonVPN.

Тут ви можете налаштувати параметри запуску, переключити протокол за замовчуванням, увімкнути та вимкнути захист вимикача та захист від витоку DNS. Зауважте, що перемикач захисту за замовчуванням вимкнено, коли увімкнено захист від витоку DNS.

Ще в спадному меню головного екрана є інший варіант примітки Профілі.

Профілі ProtonVPN.

Ця функція дозволяє створювати власні “профілі з’єднання”, до яких потім можна легко отримати доступ з головного екрану.

ProtonVPN Створити екран екрана.

Створюючи профіль, ви можете почати з вибору типу потрібного сервера, а також протоколу, який ви хочете використовувати, країни сервера та певного сервера. Ви можете назвати та призначити колір кожному профілю для зручності розпізнавання.

Після створення вашого профілю він з’явиться в Профілі на головному екрані (за Країни вкладка). Ця функція зручна, якщо ви схильні використовувати різні налаштування для різних сценаріїв. Наприклад, ви можете вибрати швидший протокол і сервер США для потокової передачі в США Netflix.

Цей додаток досить інтуїтивно зрозумілий для новачків і, ймовірно, має достатньо можливостей та можливостей, щоб задовольнити досвідчених користувачів.

Мобільний

До недавнього часу користувачі iOS повинні були підключатися через додаток OpenVPN Connect. Налаштування зайняло нас близько 20 хвилин, коли ми востаннє тестували його. Однак є тепер доступний рідний додаток для iOS через App Store, який у вас працює і працює за короткий час.

Ви можете просто ввести свої облікові дані, вибрати сервер і дозволити програмі вносити зміни, і вам буде зручно працювати.

Програма ProtonVPN огляд iOS.

Ви можете вибрати сервер зі спадного списку чи карти та створити профіль, який дозволяє зберігати конкретні сервери. Сервери позначаються поточним завантаженням, щоб допомогти вам у виборі. Обговорена раніше функція Secure Core доступна в додатку і може бути включена під час створення профілю.

Програма перевірки ProtonVPN на екрані Профілі та налаштування програми iOS.

Самотня установка в Налаштування екран є Завжди ввімкнено VPN що відновить VPN-з’єднання як швидко і автоматично, якщо воно перестане з якихось причин. Це не замінює функціональність перемикача, але може бути корисною.

Новий додаток досить простий, але він працює і є набагато кращим варіантом, ніж конфігурація вручну.

Обслуговування клієнтів

Для допомоги у налаштуванні, усуненні несправностей та багато іншого, ProtonVPN надає деякі загальні посібники, навчальні посібники та поширені запитання на своїй сторінці підтримки веб-сайтів. Там тони немає, але, мабуть, достатньо, щоб допомогти вам у вирішенні найпоширеніших проблем.

Якщо ви не можете знайти те, що шукаєте, на жаль, немає функції прямого чату, тому вам доведеться скористатися контактною формою. Коли ми спробували це, спливаюче вікно сказало, що ми можемо очікувати відповіді через 1-2 дні, що не ідеально, якщо у вас є нагальна проблема.

Повідомлення підтримки клієнта ProtonVPN

Ми отримали відповідь протягом приблизно 14 годин. Не дуже погано, але це може бути швидше, особливо якщо немає функції чату в прямому ефірі. Більше того, у відповідь електронною поштою надійшла записка, в якій сказано, що це передано в оренду Zendesk, тож ви навіть не насолоджуєтесь додатковою конфіденційністю, яку ви отримаєте від внутрішньої служби.

Вирок

ProtonVPN може запропонувати багато. Що стосується потокової передачі, швидкість є фантастичною, а розблокування Netflix було досить просто. Інші популярні потокові сайти виявилися проблемою, тому це дійсно залежить від того, що ви шукаєте. З P2P, дозволеним на багатьох серверах, жорсткою політикою конфіденційності та необмеженою пропускною здатністю, торентери будуть раді. І сервіс був швидким і надійним, таким чудовим для загального перегляду.

Щодо недоліків, то підтримка клієнтів трохи повільна, що стане поворотом для початківців, яким, можливо, потрібна допомога в роботі. Нарешті, послуга недешева, тому ви, можливо, захочете шукати кращу пропозицію в іншому місці.

УВАГА ЧИТАТИ: Підпишіться на річну угоду плюс та заощадите 24 долари.

Відвідайте ProtonVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map