Огляд приватного доступу до Інтернету 2020 – чому ми даємо йому рейтинг 8/10

Приватний доступ до Інтернету або коротко PIA – це не дуже. Після початкового налаштування він повністю працює з системного лотка Windows. Новачок користувач може налаштувати його за лічені секунди, але більш просунуті ветерани VPN знайдуть ретельний вибір налаштувань, щоб також змінити. Незважаючи на відсутність кричущого графічного інтерфейсу, PIA є потужним і насиченим функціями VPN під кришкою.


Один місяць коштує 9,95 долара США (7,61 GBP), але підписка на рік дасть вам ціну на рівні 61,09 долара (46,73 GBP), яка виходить до 5,09 долара на місяць. Цінно, що робить PIA найкращим конкурентом серед багатьох постачальників VPN на ринку. Безкоштовна пробна версія не доступна, але кожна підписка має 7-денну гарантію повернення грошей.

PIA цінує анонімність, тому клієнти можуть оплачувати біткойн або навіть невикористані подарункові картки на додаток до більш традиційних способів оплати. Наприклад, подарункова карта Starbucks в розмірі 25 доларів США, наприклад, забезпечить вам доступ до 100 днів.

Особливості

pia логін

Ви можете підключити до ПІА одночасно до п’яти пристроїв на одному акаунті, що робить це дуже неперевершеною угодою, якщо ви зможете розділити рахунок між членами сім’ї чи домогосподарками. Ця умова є агресивним пристроєм, і PIA має додатки для Windows, Mac, Linux, iOS та Android.

Протокол підключення за замовчуванням – OpenVPN, який, мабуть, єдиний, який вам знадобиться. PPTP, L2TP / IPSec і проксі-сервер SOCKS5 також доступні.

Пропускна здатність та використання не обмежені, як і кількість комутаторів сервера.

Захист від витоку DNS та IPV6 можна включити в меню налаштувань. Перший забезпечує, що запити DNS направляються через приватні сервери DNS VPN та PIA. Останній вимикає трафік IPV6 під час роботи з VPN, вибираючи IPV4, коли це можливо. Ці параметри пропонують більш високий рівень конфіденційності, але можуть спричинити відтворення деяких веб-сторінок і призвести до проблем з підключенням у певних умовах.

Можна включити комутатор VPN, який повністю припиняє незашифрований інтернет-трафік, якщо ваше з’єднання з сервером VPN перестане. Це перешкоджає нікому переслідувати, поки ваш охоронник не працює, а VPN знову підключається.

Чи PIA працює з Netflix?

VPN – це популярний спосіб отримати доступ до розширеного каталогу шоу та фільмів, доступних на американській Netflix порівняно з іншими країнами, проте багато VPN блокуються Netflix. Нам не вдалося підключитися до мережі Netflix США приватним доступом до Інтернету, який, схоже, піддався забороні VPN. Якщо доступ до US Netflix є важливим фактором у виборі VPN, ознайомтеся з нашою статтею про це рішення про заборону VPN Netflix або ознайомтеся з нашою інформацією про кращі VPN для Netflix..

Налаштування та інтерфейс

Налаштування PIA – це вітер. Активувати свій обліковий запис потрібно лише після реєстрації один раз. Інсталятор одним натисканням кнопки складає всього 25 Мб і не вимагає від користувача будь-якої конфігурації. Приблизно через одну хвилину PIA працює і працює. Варто зазначити, що один з моїх ПК автоматично перезавантажився після встановлення, але це не було так на моєму другому ПК.
pia vpn системний трей

PIA повністю працює з системного треї. Немає спеціального графічного інтерфейсу, окрім налаштування параметрів, і навіть це дуже мінімально, дизайнерсько. Піктограма системного лотка червона для вимкнення, сіра для підключення та зелена для підключеного. Клацання правою кнопкою піктограми відобразить список серверів, а також кнопку меню налаштувань та можливість надсилання скарги з повільною швидкістю. Вибір дизайну системного лотка робить PIA дуже не нав’язливим, але в ньому відсутні будь-які вказівки на те, чи не працює сервер або відчуваєш великий трафік.

У меню налаштувань ви вводите ім’я користувача та пароль, вирішуєте, коли програма запускається, вибираєте протоколи шифрування та підключення та вмикаєте / відключаєте різні функції.

мобільний додаток pia

Мобільний додаток настільки ж голі кістки, як і його настільні брати. Він оснащений багатьма тими ж функціями та параметрами, включаючи перемикач могутнього вбивства. Зважаючи на це, це малодоступний додаток, який навіть не входить до мого топ-10 найбільших споживачів акумуляторів. Ви можете ввімкнути підключення одним клацанням миші, яке вмикає VPN, як тільки програма відкриється.

PIA підтримує маршрутизатори DD-WRT, Tomato та PfSense, якщо ви бажаєте налаштувати VPN на маршрутизаторі замість кожного окремого пристрою у вашому будинку чи офісі.

Сервери та продуктивність

PIA працює з серверами у 24 країнах із безліччю локацій у гарячих точках, таких як США та Великобританія. Ця кількість блідне порівняно з деякими конкурентами, але вона повинна бути достатньою для більшості користувачів. У нас ніколи не було проблем з підключенням до будь-якого сервера в списку, а з’єднання надзвичайно стабільні. Не раз падіння з’єднання не вмикалося і не включало перемикач на вбивство, навіть у мобільному додатку через wifi.

Налаштування PIA – це вітер. Активувати свій обліковий запис потрібно лише після реєстрації один раз. Інсталятор одним натисканням кнопки складає всього 25 Мб і не вимагає від користувача будь-якої конфігурації. Приблизно через одну хвилину PIA працює і працює. Варто зазначити, що один з моїх ПК автоматично перезавантажився після встановлення, але це не було так на моєму другому ПК.

Що стосується швидкості, 1080p HD-відео на Youtube та Netflix відтворювалося, не зупиняючись на буфері. Я навіть зіграв кілька матчів бойової гри Brawlhalla – Super Smash Bros на Steam – в Інтернеті, не помічаючи відставання чи відключення.

Щоб зробити тести на швидкість максимально емпіричними, ми три рази завантажили один і той же файл 82,7 МБ (стислий зі 103 МБ) з трьох різних серверів у три різні рази на день загалом дев’ять тестів. Для порівняння, ми зробили те саме для ExpressVPN, який я також встановив, і без VPN як контрольної групи. Я підключився до серверів у Флориді та Техасі в США, які мені географічно найближчі, і в Лондоні. На нижній площині нижче товста чорна лінія відображає середній час завантаження, тоді як червоний діамант – середній. Нижній краще.

pia.vs.express.speed

PIA набрала найнижчий середній час завантаження (73 секунди), але непослідовність роботи призвела до того, що вона отримала найвищий середній середній (94 секунди). Це говорить про те, що його сервери можуть бути швидкими, але, ймовірно, більш сприйнятливі до уповільнення протягом пікових періодів використання. Можливо, варто зауважити, що найдальніший з них був під час нашого тестування в Лондоні близько 17:00. місцевий час.

Майте на увазі, що цей тест не є остаточним показником, який VPN найшвидший. Притаманна нестабільність Інтернету додає суттєвий фактор випадковості, тому випробування швидкості VPN завжди слід проводити з великим зерном солі. Моє первісне місце розташування – у Боготі, Колумбія, де я запускаю ці тести на 10 Мбіт / с. Ті, хто має швидше з’єднання, цілком можуть помітити більшу розбіжність у швидкості.

Безпека

налаштування pia vpn
Шифрування AES-128, аутентифікація SHA1 та рукостискання RSA-2048 – це рекомендовані параметри за замовчуванням, згідно з якими ми провели всі наші тестування швидкості. AES-256 та Blowfish також доступні для шифрування, а SHA256 для аутентифікації, а також п’ять інших рукостискань. Можна навіть взагалі вимкнути шифрування та автентифікацію для швидшого з’єднання, але це не рекомендується, оскільки це виключає всі заходи безпеки вашого VPN.

Перемикач знищення VPN, захист від витоку DNS та захист від витоку IPV6 можуть усунути більшість залишилися вразливих місць.

PIA – це VPN без реєстрації, тобто він не контролює ваш трафік або будь-яку активність, яка відбувається над VPN. Це особливо важливо, оскільки компанія розташована в США, знаходяться в межах юрисдикції АНБ та інших державних установ. Однак без журналів користувачів не можна багато чого відмовлятися.

З усіх доступних протоколів OpenVPN (за замовчуванням) є найбільш безпечним для широкого кола цілей.

Обслуговування клієнтів

PIA пропонує цілодобову підтримку чату, але не підтримує телефон. Підтримка в прямому чаті відповіла протягом декількох секунд близько півночі недільного вечора, часовий пояс Східного узбережжя США. Нам було ще приємніше виявити, що представники служби обслуговування клієнтів не друкували зі списку відповідей вирізання файлів cookie, але насправді вони здавались досить обізнаними щодо їх продукту. На всі наші запитання відповіли швидко і лаконічно.

Веб-сайт містить корисний розділ поширених запитань, а також широкі форуми, де користувачі можуть ставити питання, поради та коментарі один одному та працівникам PIA.

Під час нашого тестування ми ніколи не отримували жодного небажаного електронного листа або будь-якого іншого повідомлення від PIA. Додатки не містять реклами та рекламних акцій.

Вирок

Незважаючи на свій скромний зовнішній вигляд, PIA виділяється серед постачальників VPN за низьку ціну, багаті функції безпеки та чудове обслуговування клієнтів. Продуктивність може бути непослідовною, але це швидко, що швидкий перемикач сервера не зможе вирішити в більшості випадків. Нам хотілося б більше серверів, але це незначна скарга. П’ять одночасних пристроїв – це величезна вигода, яка зазвичай зарезервована для більш дорогих сімейних планів, а той факт, що ви можете платити за біткойн або подарункові картки, робить PIA набагато більш анонімним.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map