Огляд GOOSE VPN 2020

Нідерландська програма GOOSE VPN – відносна новинка на сцені VPN, запущена в 2014 році. Цей провайдер називає себе “доступним постачальником VPN, який справді слухає своїх клієнтів”. Він стверджує, що гарантує вашу безпеку під час користування Інтернетом через захищений та зручний сервіс.


Цей VPN ми взяли на тест-драйв, щоб побачити, як він працює в порівнянні з конкуренцією.

УВАГА ЧИТАТИ: Спробуйте GooseVPN Free

Особливості та ціни

GOOSE VPN пропонує два різні пакети: один із обмеженням даних на 50 ГБ та інший з необмеженою кількістю даних. Їх можна придбати щомісяця, але план Безлімітний також доступний щорічно за зниженою ціною.

Пакет об’ємом 50 ГБ поверне вам 2,99 долара на місяць. Це дозволяє для необмежена кількість одночасних з’єднань, хоча 50 Гб можуть не зайняти вас занадто далеко, якщо у вас є кілька користувачів.

Таблиця цін на гусеничні VPN.

План “Безлімітний” не має обмеження даних, а також дозволяє використовувати необмежена кількість одночасних з’єднань. Вам доведеться замислюватися про те, наскільки це стійко, оскільки ви можете просто дозволити комусь ділитися своїми обліковими записами з кількома користувачами, можливо навіть за певну плату. Цілком імовірно, що облікові записи відстежуються для зловживань із системою, але навіть так, ми можемо припустити, що може бути обмежено одночасне підключення в якийсь момент вниз по дорозі. Більшість пропонують близько п’яти, що зазвичай достатньо для окремого користувача.

Цей план обійдеться вам в $ 12,99 на місяць, що в середньому в ці дні в порівнянні з іншими постачальниками. Заробляйте 62-відсоткову знижку, коли ви обираєте щорічний план, і 4,99 долара на місяць, це, знову ж таки, приблизно в середньому порівняно з конкурентами. Хоча деякі компанії пропонують дво- або трирічні умови з більш крутими знижками, тож ви може знайти щомісячні тарифи нижче 3 доларів навіть для топ-провайдерів.

GOOSE VPN пропонує один варіант доповнення до всіх своїх планів. Ви можете платити додаткові $ 1 на місяць (або 0,83 $ на місяць при річному плані), щоб додати антивірус, анти-шкідливі програми, антифішинг та додатковий захист брандмауера. За словами представника служби обслуговування клієнтів, “додаткова безпека – це додаткова перевірка з нашої сторони зв’язку”. Користувачам все ж рекомендується використовувати додаткове антивірусне програмне забезпечення.

Гудсон VPN аддон.

Якщо ви підписалися на GOOSE VPN і користуєтесь послугою, є спосіб отримати відкат.

Реферальна програма Goose VPN.

Реферальна програма дає вам 10 доларів кожного разу, коли ви звертаєтесь до друга. Крім того, ваш приятель отримує 30 відсотків від свого плану, тому всі виграють.

Одним з відмінних переваг з GOOSE VPN є те, що перший місяць безкоштовний для всіх планів. Вам потрібно буде здати платіжну інформацію, щоб отримати право, але з вас не стягуватиметься плата, поки не закінчиться перший місяць. Ви можете скасувати будь-який час протягом першого місяця. Це крок від 30-денної гарантії повернення грошей, коли ви фактично платите протягом першого місяця, якщо продовжуєте користуватися послугою. Ми бачили, що інші провайдери пропонують подібні безкоштовні випробування протягом двох, трьох, семи чи навіть 14 днів, але повний безкоштовний місяць досить рідкісний.

Для оплати VPN GOOSE у вас є кілька варіантів: PayPal, основна кредитна картка, Giropay або iDEAL. Немає такої кількості альтернатив, як ви знайдете з іншими постачальниками. Особливо відсутня можливість оплати за допомогою біткойна безпосередньо або через платформу оплати монет. Це може стати поворотом для більш усвідомлених користувачів.

Додатки доступні для Windows, MacOS, Android та iOS. GOOSE VPN можна налаштувати вручну для Linux та деяких маршрутизаторів. Однак ви матимете доступ до мережі майже 100 серверів, зосереджених переважно в Європі, з десяток або близько північної Америки та декількох в Азії та Австралії.

Основні аспекти безпеки та конфіденційності включають: сильне шифрування та вбудований перемикач захисту. Останній автоматично припинить Інтернет-з’єднання у випадку, якщо VPN-з’єднання з якихось причин припиниться. Це діє як резервне копіювання, щоб запобігти ненавмисному виявленню вашої діяльності. Наразі перемикач на знищення доступний для Windows та MacOS, але не для iOS чи Android.

Налаштування та інтерфейс

Після реєстрації в GOOSE VPN процес налаштування простий. Для цього огляду ми використовували додатки для Windows та iOS.

Настільний

Завантаживши та встановивши програму, коли ви вперше отримаєте доступ до клієнта, вас чекає низка порад для початківців. Вони охоплюють основи, такі як підключення до іншого сервера та використання програми для передачі вмісту.

Поради для стартерів Goose VPN.

Як тільки це не вийде, вам залишається простий і дещо датований головний екран. Це далеко не один з елегантних сучасних дизайнів, які ми звикли бачити. Хазарний дизайн робить його трохи менш інтуїтивним, ніж інші клієнти VPN, але ви, швидше за все, звикнете до нього швидко. Ви можете будь-коли закрити клієнта, але він продовжуватиме працювати в системному треї.

Основні екрани гусей VPN.

Спадне меню вибору сервера знаходиться в середині екрану трохи нижче вашої поточної IP-адреси. Ви помітите, що деякі сервери позначені символом P2P або відео. Ці сервери оптимізовані відповідно до P2P або потокової передачі. Ви можете зробити будь-який сервер улюбленим, клацнувши зірочку зліва від місця. Хоча деякі клієнти дозволяють вам створити список обраних, у цьому випадку лише один сервер може бути вибраний як обраний у певний час.

Вибравши потрібний сервер, ви можете використовувати УВІМКНЕНО ВИМКНЕНО переключіться у верхній лівий кут екрана для підключення. Підключившись, ви побачите, що ваша стара IP-адреса все ще відображається, але ваша нова IP-адреса VPN відображається трохи під нею.

Іншим головним моментом на цьому екрані є кнопка налаштувань, що знаходиться в правій частині вашої IP-адреси. Якщо натиснути це, ви перейдете до нового екрану клієнта із чотирма вкладками.

Загальні налаштування гусеничного VPN.

The Загальні на вкладці є пара варіантів для загальної поведінки програми. Якщо ви, як правило, залишаєтесь відключеними протягом певного періоду часу, радимо вимкнути 15-хвилинне нагадування, оскільки це може стати дуже дратівливим. Інший варіант тут – змінити мову з англійської на німецьку чи голландську.

В З’єднання Ви можете вибрати, щоб дозволити VPN автоматично підключатися під час запуску, або до улюбленого сервера, або до найближчого до вашого місцезнаходження. Майте на увазі, це за умовчанням вимкнено. Нижче ви можете вибрати, чи хочете ви використовувати “список розумних серверів”. Якщо це ввімкнено (що це за замовчуванням), ваш основний список серверів буде обмежений найкращими серверами для кожної країни. І навпаки, відключення цієї опції покаже повний список.

Вкладка Підключення Goose VPN.

Остаточний варіант у З’єднання ввімкнути перемикач kill. Це вимкнено за замовчуванням, тому якщо ви особливо зосереджені на безпеці, це може бути одним із перших налаштувань, які ви зміните.

The Протокол На вкладці, як очікувалося, можна змінити протокол. Варто зазначити, що варіанти тут містять короткі пояснення, що дуже зручно, особливо для початківців. Насправді ми спостерігаємо подібну схему на всіх екранах налаштувань. Це приємний штрих, оскільки це заперечує необхідність постійно переглядати документацію, якщо ви не зовсім впевнені, що щось означає.

Вкладка Протокол Goose VPN.

Що стосується протоколу, ви можете зробити вибір або просто налаштувати клієнта на автоматичний вибір найкращого протоколу для вашого пристрою та вибраного сервера.

Вкладка поширених питань Google VPN.

Заключна вкладка тут – FAQ / Підтримка на екрані, де ви знайдете посилання на розділ “FAQ” та можливість відправити квиток на підтримку. Зауважте, що натиснувши Надіслати автоматично налагодить і відкриє квиток. Вас переведе на екран браузера, де ви можете ввести додаткові дані.

В цілому, хоч естетична і датованість, цей клієнт інтуїтивно зрозумілий, і пояснення налаштувань додають приємного штриху, особливо для початківців.

Мобільний

Мобільний додаток має більш сучасний естетичний характер, ніж його робочий стіл, та добре продуманий та інтуїтивно зрозумілий. Якщо вам потрібні додаткові вказівки, після входу в систему ви побачите серію повідомлень, що пояснюють додаток.

Основні екрани мобільного додатка Goose VPN.

Головний екран складається із спадного меню сервера та вашої поточної IP-адреси. Після підключення VPN відобразиться і ваша нова IP-адреса VPN.

Щоб отримати доступ до налаштувань програми, ви можете вибрати значок облікового запису (особи) у верхньому лівому куті, а потім вибрати РОЗШИРЕНИЙ.

Налаштування мобільного додатка Goose VPN.

На екрані, який ви отримаєте, у вас є кілька варіантів, включаючи, чи постійно зберігати VPN, який протокол використовувати та чи автоматично використовувати найкращий сервер для вашого місцезнаходження.

Це про це через додаток iOS Він відповідає своїм цілям, але має обмежений набір можливостей, тому деякі користувачі можуть пропустити додаткові функції.

Сервери та продуктивність

GOOSE VPN невелика мережа включає близько 90 серверів, понад 70 з яких є в Європі. На вибір є декілька американських серверів, а також три в Канаді. Решта небагато – в Азії та Австралії. Хоча багато користувачів будуть задоволені вибіркою Європи та Північної Америки, тим, хто хоче отримати доступ до вмісту з інших куточків земної кулі, можливо, доведеться шукати в іншому місці.

Як уже згадувалося, ви можете використовувати параметр смарт-сервера, щоб програма вибирала найкращу VPN для кожної країни. Крім того, ви можете базувати свій вибір на вашому випадку використання, наприклад, P2P або потокове передавання. Ви також можете додати улюблений сервер і відрегулювати налаштування, щоб ви автоматично підключалися до цього сервера при запуску.

Незважаючи на те, що мережа порівняно невелика, продуктивність, яку ми пережили, була суцільною. Переключення між серверами було простим і ніколи не займало більше десяти секунд, що чудово. Ми грали в онлайн-ігри, підключаючись до різних тестових серверів і не відчували жодних проблем. Ми використовували ті самі сервери для передачі 1080p відео без буферизації.

Продуктивність тестування швидкості GOOSE VPN

За допомогою наших тестів на швидкість ми намагаємось бути настільки емпіричними, наскільки це можливо. Використовуючи тестовий сервер у Канаді, ми завантажуємо 50MB файл із сервера в США. Ми робимо це під час підключення до тестування VPN-серверів у США, Великобританії, Гонконгу, Австралії та Німеччині. Ми проводимо тест для кожного місця чотири рази на день, кожні шість годин. Записується середня швидкість завантаження для кожного тесту та відображаються сукупні дані.

The Простий на вкладці в таблиці нижче показано, як GOOSE VPN порівнюється з іншими службами VPN, які ми протестували виключно на основі середньої швидкості завантаження. Як бачимо, він знаходиться на більш швидкій стороні нашого тестового набору, і лише кілька конкурентів мають більш високу серединну швидкість.

& amp; amp; amp; amp; amp; lt; a href = `# ‘& amp; amp; amp; amp; amp; gt;& amp; amp; amp; amp; amp; lt; img alt = ” src = ‘https:& amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47;& amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; public.tableau.com& amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; статичний& amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; зображення& amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; VP& amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; VPNSpeedTestResults& amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; простий& amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; 1_rss.png ‘style =’ border: none ‘/& amp; amp; amp; amp; amp; gt;& amp; amp; amp; amp; amp; lt; / a& amp; amp; amp; amp; amp; gt;

var divElement = document.getElementById (‘viz1525284276716’); var vizElement = divElement.getElementsByTagName (‘об’єкт’) [0]; vizElement.style.width = ‘100%’; vizElement.style.height = (divElement.offsetWidth * 0,75) + ‘px’; var scriptElement = document.createElement (‘script’); scriptElement.src = ‘https://public.tableau.com/javascripts/api/viz_v1.js’; vizElement.parentNode.insertBefore (scriptElement, vizElement);

В Детально на вкладці ви можете побачити більш проникливу версію наших результатів. Це свідчить про те, що GOOSE VPN дійсно прив’язує до чудових швидкостей, що є приємним сюрпризом для такого маленького постачальника.

Крім того, розкиданість результатів, які ми маємо поки що, є досить невеликою, що свідчить про те, що це досить надійно з точки зору швидкості.

Слід зазначити, що ці тести не є абсолютно остаточними і лише вказують на ефективність, яку ви можете очікувати. Притаманна нестабільність Інтернету неминуче додає істотний фактор випадковості. Крім того, ви можете побачити набагато довші терміни очікування при повільному з’єднанні, а розбіжності можуть бути меншими або більшими.

Чи розблокує GOOSE VPN Netflix?

Ми перевірили доступ до US Netflix, вибравши США, потоковий сервер варіант із включеним списком смарт-серверів. Нам вдалося транслювати шоу без проблем. З цікавості ми намагалися отримати доступ до US Netflix через звичайний варіант сервера в США і не могли навіть отримати доступ до веб-сайту. Ми легко розблокували Netflix UK за допомогою Великобританія, Потокове сервіруванняr вибір.

Завдяки спеціалізованим параметрам потокової передачі зрозуміло, що цей постачальник орієнтований на забезпечення доступу користувачів до популярних сайтів. Netflix збиває використання VPN для доступу до своїх бібліотек, блокуючи трафік з відомих IP-адрес VPN. Багато постачальників намагаються обійти ці блоки, деякі взагалі відмовляються і зосереджуються на інших сферах. Таким чином, чудово бачити простий доступ до Netflix, навіть не звертаючись до служби підтримки.

Окрім Netflix, ми перевірили Amazon Prime, який працював із серверами Великобританії, але не з США. Ми змогли отримати доступ до BBC iPlayer через сервер Великобританії.

Чи працює GOOSE VPN в Китаї?

Ми отримали неоднозначну відповідь на це, але, схоже, вам не пощастило, якщо ви хочете використовувати GOOSE VPN у Китаї. Агент прямого чату сказав нам, що це буде добре, але власний представник компанії згодом повідомив нам, що послугу заблоковано. Натомість GOOSE VPN зосереджується на наданні доступу користувача в ОАЕ та Єгипті, де брандмауери також перешкоджають спробам використання VPN.

Якщо ви проживаєте в Китаї чи їдете в Китай, вам, ймовірно, доведеться шукати в іншому місці, але не хвилюйтеся, все ж є деякі VPN, які повинні обійти “Великий брандмауер”.

Безпека та конфіденційність

GOOSE VPN розташований у Нідерландах, країні з 14 очима, яка підлягає потенційному масовому нагляду уряду. Однак цей провайдер підтримує сувору політику без журналів і не відстежує жодної активності користувача. Журнали з’єднання містять штамп дати та використовувану операційну систему, але IP-адреси не записуються. Тож навіть якщо GOOSE VPN змушений був здавати записи, не було б доступної особистої інформації. Більше того, усі журнали з’єднань видаляються через 30 днів.

Для безпеки цей провайдер використовує 256-бітове шифрування AES, що вважається настільки ж хорошим, як виходить. Це поєднується з 2048 ключами RSA для аутентифікації разом із ідеальною секретністю вперед. У вас є різні варіанти протоколів залежно від ваших потреб, включаючи OpenVPN, IKEv2, L2TP / IPSec та PPTP.

На жаль,, Захист від витоку IPv6 та DNS не вбудовується у додаток GOOSE VPN. Ці витоки можуть становити загрозу для вашої конфіденційності, і багато постачальників VPN пропонують захист від них як стандарт. Однак ми протестували VPN GOOSE на витоки DNS під час підключення до різних серверів і не виявили проблем. Нам сказали, що вбудований захист буде доданий найближчим часом.

Перемикач kill виконує функцію резервного копіювання, вбиваючи підключення до Інтернету, якщо трапляється падіння VPN-з’єднання. Це доступно для клієнтів Windows та MacOS, але не для мобільних додатків.

Обслуговування клієнтів

Якщо вам потрібна допомога з налаштуванням або усунення несправностей, у вас є кілька варіантів. Розділ поширених запитань добре організований і відповідає на загальні питання, а також на питання, пов’язані з оплатою, конфіденційністю та налаштуваннями.

Якщо у вас є більш конкретна проблема, існує варіант чату 24/7/365 в прямому ефірі. Ми мали неоднозначні результати із сервісом, який передається на LiveChat. Хоча представники змогли відповісти на деякі запитання та допомогти нам отримати доступ до потокових сайтів, ми отримали слабку відповідь в інших областях. Наприклад, представник чату в реальному часі повідомив нам, що VPN працюватиме в Китаї (що виявилося неточним) і не зміг відповісти на деякі досить основні питання щодо безпеки.

Кращим варіантом для більш конкретних питань є використання контактної форми, яка зв’яже вас електронною поштою з представником компанії. Ми отримали професійну та обізнану відповідь протягом приблизно шести годин після надсилання запиту, що не є поганим для підтримки електронною поштою. Здається, GOOSE VPN є досить активною у Facebook та Twitter, тому це можуть бути альтернативні варіанти зв’язку.

Вирок

GOOSE VPN пропонує надійний сервіс для розблокування гео-обмеженого вмісту, а необмежена смуга пропускання означає, що він особливо підходить для торрентінгу. Невелика серверна мережа може стати проблемою для деяких, особливо тих, хто намагається розблокувати вміст за межами Європи чи Північної Америки.

Використання на необмежених пристроях є великим бонусом, але настільний додаток може використовувати оновлений вигляд. GOOSE VPN пропонує сильне шифрування і перемикач на знищення (у настільних клієнтів), але трохи підведений на фронті безпеки через відсутність захисту від витоку IPv6 та DNS.

УВАГА ЧИТАТИ: Спробуйте GooseVPN Free

Відвідайте VPN Goose

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map