Огляд ExpressVPN

ExpressVPN отримує багато похвал, але це коштує більше, ніж більшість його конкурентів …


Так це насправді того варто?

Що пропонує ExpressVPN, що інші не роблять?

Більшість VPN використовують ті ж основні технології, тому мені доводиться цікавитись, наскільки це може бути краще.

Це краще, ніж NordVPN, PIA, Cyberghost та інші високо оцінені послуги?

У своєму огляді ExpressVPN 2019 року я намагався з’ясувати, чи переваги насправді перевищують вартість. Я перевірив службу як на робочому столі, так і на мобільному, щоб відповісти на ці запитання:

 • Як швидко ExpressVPN?
 • Може ExpressVPN розблокувати веб-сайти з блокованими регіонами (Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime Video)?
 • Є безпечним та приватним для ExpressVPN?
 • Чи працює ExpressVPN в Китаї?
 • Це дійсно краще, ніж дешевші альтернативи?

Я висвітлю все це та багато іншого в цьому огляді.

Під час роботи з ExpressVPN я використовував це для захисту свого зв’язку під час подорожі до Китаю та для розблокування відеопотоків, до яких я не міг нормально отримати доступ з дому в Канаді. Я також провів це через батарею тестів, щоб оцінити його швидкість і безпеку.

Я підсумував свої думки щодо ExpressVPN нижче, але прочитав повний огляд, щоб отримати всебічний погляд на цю преміальну послугу.

Підсумок ExpressVPN

ExpressVPN це справжній джек з усіх торгів, здатний розблокувати всілякий вміст із заблокованим регіоном, обійти Великий брандмауер Китаю та швидко завантажувати файли. Я закликаю когось знайти VPN з більш просунутою безпекою, зберігаючи цей досвід простий і сприятливий для початківців.

Основні дані ExpressVPN

Загальний рейтинг: №1 з 42 VPNШвидкістьСередня швидкість *:Підтримка потокового відео:ПотоковеNetflix:Інші потокові послуги:БезпекаТип шифрування:Kill Switch:Політика входу:Протоколи:Співвідношення ціни та якостіНайнижчі щомісячні витрати:Гарантія повернення грошей:Веб-сайт
Оцінка: 10/10
106 Мбіт / с
4K UHD
Оцінка: 10/10
Так
Amazon Prime, BBC iPlayer BBC, HBO, Hulu
Оцінка: 10/10
256-бітний AES з ідеальною таємницею вперед
Так
Немає ідентифікаційних журналів
OpenVPN, L2TP, PPTP
Оцінка: 7/10
6,67 дол
30 днів
https://www.expressvpn.com

* Середня швидкість у кількох глобальних місцях на основі декількох тестів на швидкість на день.

Як порівняти ExpressVPN з іншими популярними VPN?

Ось як ExpressVPN порівнює два найпопулярніші та високо оцінені VPN там, NordVPN та приватний доступ до Інтернету. Ви можете ознайомитись з більш детальною розбиткою тут на ExpressVPN проти NordVPN.

ExpressVPNNordVPNPrivate Інтернет
Середня швидкість *106 Мбіт / с17,9 Мбіт / с84 Мбіт / с
Тип шифрування256-бітний AES256-бітний AES128-розрядний AES
Kill Switchлише робочий стілза винятком Android
Дозволяє торрентінг
Записи, що ідентифікують журнали
Розблокує Netflix US
Розблокує Amazon Prime
Розблокує Hulu
Розблокує програвач BBC iPlayer
Найнижчі щомісячні витрати$ 6,67 на місяць$ 3,49 на місяць$ 2,97 на місяць
Гарантія повернення грошей30 днів30 днів7 днів
Загальний рейтинг4.54.54.0

* Середня швидкість у кількох глобальних місцях на основі декількох тестів на швидкість на день.

Плюси і мінуси ExpressVPN

Ось підсумок того, що мені сподобалось, а що не подобалось за час роботи з ExpressVPN.

Плюси:

 • Дуже великі швидкості на всіх серверах
 • Розширена безпека як програм, так і серверів
 • Легко розблокує потокові сайти з-за кордону, включаючи американський Netflix
 • Працює в Китаї та ОАЕ
 • Нульові журнали
 • 24/7 підтримка прямого чату

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж суперники
 • Потокові сервери не позначені
 • Випадкові перервані з’єднання

Детальніше про кожен із цих моментів я детальніше розповім нижче.

Швидкість: швидкість ExpressVPN?

ExpressVPN – це найшвидший тест VPN, який ми протестували. Він очолив список у нашому останньому раунді тестування на швидкість, і з великим запасом. Підключившись до більшості серверів, у мене було багато пропускної здатності для передачі 4K відео чи відеочату у високій чіткості.

результати випробувань швидкості vpn 2020

ExpressVPN у всіх місцях і перевірених часом в середньому 106 Мбіт / с швидкість завантаження.

Тест швидкості ExpressVPN

Міжнародні сервери знаходились у Північній Америці, Європі та Азії. Ви не помітите великої різниці в пропускній здатності, якщо швидкість домашнього Інтернету не перевищить 100 Мбіт / с. Ось середня швидкість роботи серверів у кожному регіоні:

 • Північна Америка (найближча): 117 Мбіт / с
 • Азія: 96 Мбіт / с
 • Європа: 107 Мбіт / с

OpenVPN – це протокол за замовчуванням для всіх з’єднань ExpressVPN, з можливістю підключення через UDP або TCP. L2TP та PPTP також є варіантами, хоча останній не рекомендується через проблеми безпеки.

expressvpn Windows протоколи

Окрім потокового відео, ExpressVPN також чудово виступав під час гри в Інтернеті. Я не помічав великих відставань або часів пінгу, коли грали у швидкі ігри, такі як Rocket League та Brawlhalla. Просто не забудьте вибрати сервер або поруч із собою, або з ігровими серверами.

windows test test швидкості

Настільний додаток поставляється з a вбудований тестер швидкості що вимірює час пінгу та швидкість завантаження в усі місця.

Час пінгу або затримка корисний, якщо я намагаюся знайти сервер з якомога меншим затримкою. Запуск тесту на швидкість завантаження займає трохи більше часу, ніж тест часу пінгу, і результати сумнівні – наші внутрішні тести показують набагато більшу швидкість, ніж те, про що повідомляє додаток.

Зауважте, що ці тести можуть слугувати лише загальною ознакою ефективності, яку ви можете бачити, і не можна вважати остаточною. Притаманна нестабільність Інтернету додає значного фактора випадковості. Користувачі, які мають швидше з’єднання, швидше за все, побачать більші розбіжності у швидкості.

Програми: які пристрої працюють з ExpressVPN?

ExpressVPN робить програми для більшої кількості пристроїв, ніж будь-який інший постачальник VPN, про якого я знаю:

 • Windows
 • MacOS
 • iOS
 • Android
 • Android TV і Nvidia Shield
 • Linux
 • Amazon Fire TV

я можу підключити одразу п’ять пристроїв. Більшість VPN дозволяють принаймні п’ять, а деякі піднімаються до 10 або взагалі не обмежують одночасне з’єднання. Нещодавно ExpressVPN перейшов з трьох на п’ять, тому я не очікував, що ліміт знову зросте.

Додаток ExpressVPN для WindowsДодаток ExpressVPN для Windows

Дизайн додатків досить послідовний на всіх платформах, тому, якщо ви знаєте, як використовувати одну, то використання іншої має відчувати себе знайомим. Додатки ExpressVPN прості у налаштуванні та прості у використанні.

expressvpn android 2019 ssДодаток ExpressVPN для Android: Підключення, Місцеположення та Налаштування

Після першого встановлення ExpressVPN я повинен підтвердити свій пристрій кодом, вказаним на інформаційній панелі мого облікового запису на веб-сайті ExpressVPN. Хоча це потребує додаткових клопотів для налаштування нових пристроїв, це означає, що мені не потрібно постійно вводити своє ім’я користувача та пароль для наступних входів.

Після того, як я був налаштований, я отримав доступ до тисяч серверів 94 країни.

Розширення браузера ExpressVPN

Розширення для настільних браузерів доступні для Chrome, Safari та Firefox. На відміну від більшості розширень браузера VPN, плагіни ExpressVPN не є окремими проксі. Вони просто керують основним додатком VPN, який також повинен бути встановлений на моєму пристрої. Наприклад, це корисно для користувачів Chromebook, але менше для користувачів Mac та PC.

expressvpn-браузер-розширення

Розширення браузера ExpressVPN мають кілька додаткових бонусів, включаючи захист від витоків WebRTC та Підробка геолокації HTML5, що робить їх вартим встановлення.

Функція підробки географічного розташування дозволяє приховати своє місцезнаходження, роблячи більше, ніж просто маскувати свою IP-адресу. Веб-сайти все ще можуть визначити ваше місцезнаходження за допомогою API геолокації HTML5, який використовує wi-fi та мобільні сигнали, GPS та інше обладнання для позиціонування для визначення вашого місцезнаходження. Розширення веб-переглядача ExpressVPN “підробляє” розташування, отримане API, до напів випадкової точки біля сервера VPN, до якого ви підключені.

MediaStreamer DNS

Кожна підписка на ExpressVPN постачається в комплекті з Служба проксі-сервера DNS MediaStreamer. Багато пристроїв не підтримують VPN-програми, але дозволяють змінити стандартні DNS-сервери. Для таких пристроїв, як Apple TV, PlayStation 4 і Xbox One, ви можете зайти в налаштування Інтернету та замінити IP-адреси сервера DNS за замовчуванням на IP-адреси MediaStreamer.

Завдяки налаштуванню MediaStreamer я можу розблокувати всі види заблокованого регіону вмісту з-за кордону. Це включає Netflix та більшість інших основних потокових служб, про які я розповім докладніше трохи пізніше. MediaStreamer не пропонує таких самих переваг безпеки та конфіденційності, як звичайні VPN.

На жаль, пристрої, підключені через MediaStreamer, також враховують обмеження вашого п’яти пристроїв.

Прошивка маршрутизатора

expressvpn маршрутизатор ss

Якщо ваш пристрій не підтримує VPN-додатки і не дозволяє вам змінювати сервери DNS (Roku, Chromecast), ви все одно можете підключити його до VPN за допомогою Wi-Fi маршрутизатора. Якщо прошивка маршрутизатора підтримує його, ви можете встановити VPN на ньому вручну. Однак у ExpressVPN є кращий варіант.

Прошивка маршрутизатора ExpressVPN безкоштовна і повністю замінює наявну прошивку маршрутизатора. Він попередньо налаштований з усіма серверами ExpressVPN, а також безліччю інших функцій, які дозволяють контролювати, які пристрої у вашому домі використовують VPN, які використовують MediaStreamer, а які використовують стандартне, пряме з’єднання.

маршрутизатор expressvpn керує пристроями

Ви можете придбати маршрутизатор із уже встановленою програмою ExpressVPN або встановити його самостійно. Якщо ви йдете останнім маршрутом, перевірте, чи сумісний ваш Wi-Fi маршрутизатор та чи вживаєте належних заходів безпеки. Якщо ви помилитесь при прошивці нової мікропрограми, це може назавжди пошкодити ваш маршрутизатор.

Маршрутизатор вважається лише одним пристроєм, незалежно від того, скільки інших пристроїв підключаються до VPN через нього. Тож якщо дозволу на з’єднання на три пристрої недостатньо, це хороший варіант.

Стрімінг, Netflix та Kodi

Чи працює ExpressVPN з Netflix?

Так.

ExpressVPN надійно працював з Netflix майже з того часу, як Netflix вперше почав блокувати користувачів VPN. Однак не кожне розташування сервера працює. На даний момент, Рекомендую зайти на веб-сайт ExpressVPN і натиснути кнопку чату в реальному часі, щоб запитати представника, які локації зараз працюють з Netflix. Це трохи клопоту, але, на щастя, служба підтримки служби ExpressVPN обслуговується цілодобово.

Кожна країна має власну бібліотеку шоу та фільмів на Netflix. ExpressVPN може розблокувати версії Netflix для США, Великобританії, Японії, Канади та Франції.expressvpn windows підключено

Окрім Netflix, я виявив, що ExpressVPN розблокує безліч інших потокових сайтів із заблокованими регіонами, зокрема:

 • Хулу
 • BBC iPlayer
 • Amazon Prime Video
 • Crunchyroll
 • Sky TV
 • YouTube

… Та багато іншого. Знову зауважте, що вам може знадобитися звернутися до служби обслуговування клієнтів, щоб запитати, які сервери працюють з якими потоковими службами.

ExpressVPN працює з усіма додатками Kodi Я звик Програми для Linux, Android TV та Fire TV дозволяють вам підключити майже будь-який пристрій Kodi до VPN.

Чи дозволяє ExpressVPN торрент?

Так.

На відміну від більшості постачальників VPN, ExpressVPN навіть не підштовхує мене до торрента на конкретних серверах. Зазвичай я просто вибираю швидкий сервер поруч, де живу, і починаю завантажувати.

загальні параметри expressvpn

Обмін файлами P2P дозволений і добре захищений. А вбити перемикач, або «блокування мережі» на мові ExpressVPN, зупиняє весь інтернет-трафік, якщо VPN несподівано відключиться. Це означає, що ваш трафік P2P завжди шифрується незалежно від того. Блокування мережі доступне в додатках для настільних ПК, в той час як в мобільних додатках вбудований простіший перемикач знищення.

Підтримка програм ExpressVPN розділений тунель, що дозволяє вибрати, які інші програми використовують VPN, а які підключити до Інтернету без нього. Це дуже корисно для спільного використання файлів P2P, оскільки ви можете встановити клієнт-торент для використання VPN, тоді як інші програми підключаються нормально.

Безпека, конфіденційність та ведення журналів

Дуже багато VPN висловлюють великі претензії щодо їх безпеки та конфіденційності, і ExpressVPN не є винятком. Мені було цікаво дізнатися, чи може ExpressVPN вміти спілкуватися.

ExpressVPN є включений на Британські Віргінські острови, який не має обов’язкових законів про зберігання даних і знаходиться поза юрисдикцією Великобританії та інших країн з високим наглядом.

expressvpn політика реєстрації ss

Компанія не входить будь-який мій інтернет-трафік, а також не записує вашу IP-адресу чи IP-адресу сервера, до якого ви підключені. Він збирає лише дату (не раз), яку ви підключили, до якого місця ви підключились (не конкретні сервери) та кількість переданих даних за день. Нічого цього не можна простежити, і в першу чергу використовується для діагностичних цілей та стримування зловживань.

Політика ведення журналу ExpressVPN неодноразово перевірялась. В одній з гучних справ влада вилучила один із його серверів у Туреччині, заявивши, що він використовувався для приховування подробиць щодо вбивства російського посла Андрія Карлова. Сервер не мав корисної інформації для органів влади, які розслідували видалення можливих доказів у Facebook та Gmail.

“[…] ExpressVPN не має та ніколи не мав журналів зв’язку з клієнтами, які б дозволяли нам дізнатися, який клієнт використовує конкретні IP-адреси, цитовані слідчими. Крім того, нам не вдалося побачити, хто з клієнтів звертався до Gmail або Facebook протягом відповідного часу, оскільки ми не ведемо журнали активності. Ми вважаємо, що захоплення слідчими та інспекція відповідного сервера VPN підтвердили ці моменти ».

ExpressVPN використовує нерозбірливе шифрування на кожному з’єднанні, гарантуючи, що ніхто не може розшифрувати вміст мого онлайн-спілкування. Ось специфікація шифрування:

 • 256-бітове шифрування каналу AES
 • 4096-бітні ключі DHE-RSA
 • SHA512 аутентифікація хеша
 • Ідеальна секретність вперед – гарантує, що навіть якщо мій ключ шифрування якимось чином порушений, його не можна використовувати для розшифрування минулих сеансів

ExpressVPN оперує своїм приватні DNS-сервери, хоча ви можете встановити своє в налаштуваннях програми.

Додаткові параметри для windows expressvpn

ExpressVPN чудово герметичний. Я не стикався з витоками DNS, IPv6 або WebRTC під час підключення, або навіть коли моє з’єднання було несподівано перервано. Моя реальна IP-адреса та Інтернет-трафік ніколи не просочувалися до моєї незашифрованої мережі.

тест на герметичність expressvpn 2019

Як і більшість інших VPN, ExpressVPN призначає користувачів спільні IP-адреси. Коли я підключаюся до сервера, я ділюсь IP-адресою цього сервера з багатьма іншими користувачами. Це ускладнює відстеження активності в Інтернеті до одного користувача та додає значного рівня анонімності.

expressvpn dns тест на герметичність

Цього року компанія ExpressVPN представила новий механізм конфіденційності на стороні сервера TrustedServer. З TrustedServer програмне забезпечення сервера VPN працює лише в оперативній пам’яті сервера, а не на жорсткому диску. Оскільки оперативна пам’ять вимагає потужності для зберігання даних, сервер стирається при кожному перезавантаженні. Це допомагає гарантувати, що сервери ніколи не зберігають конфіденційні дані користувачів, навіть випадково. Жоден інший провайдер VPN, який я знаю, не пропонує подібну функцію до TrustedServer.

Сервери ExpressVPN були ревізований PwC, велика аудиторська фірма, яка підтверджує відповідність власній політиці конфіденційності. PwC також аудитував TrustedServer.

«Щоб PwC дозволив ретельно перевірити наші сервери, ми надали їм широкий доступ до нашої команди та системної інформації. Протягом місяця PwC опитала співробітників, відповідальних за управління нашими серверами VPN; перевіряли вихідний код, конфігурації та файли технічного журналу; і спостерігали за нашими налаштуваннями та процесами розгортання сервера ».

Для додаткової конфіденційності ExpressVPN працює на цибульний сайт у темній павутині, де можна підписатися анонімно та платити за біткойн.

Ми склали цю графіку, щоб показати, як працює шифрування ExpressVPN і скільки часу знадобиться, щоб його зламати.

Шифрування пояснено

Чи працює ExpressVPN в Китаї?

Так.

ExpressVPN – ветеранський постачальник VPN в Китаї і забезпечує досить надійний доступ до безкоштовного та відкритого Інтернету з материка. Я провів деякий час у Пекіні незадовго до того, як написати цей огляд, і весь час підтримував ExpressVPN на своєму телефоні. Мені не потрібно було змінювати жодні налаштування; це просто працює.

Підтримка VPN, яка може обійти Великий Брандмауер, – це триваюча битва, тому ви можете мати час від часу простоїв, особливо навколо політично чутливих подій. Але це стосується кожного постачальника VPN, і ExpressVPN завжди швидко відскакує.

Чи корисне обслуговування клієнтів ExpressVPN?

Компетентний персонал з обслуговування клієнтів доступний цілодобово через прямий чат на веб-сайті ExpressVPN.

expressvpn підтримка живого чату

Я зв’язався з ExpressVPN 24/7 підтримка прямого чату кілька разів, і ніколи мені не довелося чекати більше п’яти хвилин, щоб отримати відповідь. Система підтримки використовує Zendesk для управління довідковими квитками.

Документація щодо підтримки доступна англійською, голландською, французькою, німецькою, італійською, іспанською та португальською мовами. ExpressVPN має безліч посібників з найрізноманітніших тем на всіх платформах.

Окрім прямого чату, ви можете подати квиток на веб-сайті або надіслати прямий електронний лист. Якщо ви не довіряєте Zendesk, електронна пошта – це більш приватний варіант.

Середній час відгуку на обслуговування клієнтів – вражаючі 15 секунд згідно з цим відео оглядом ExpressVPN від ProPrivacy.

Цінові послуги ExpressVPN

ExpressVPN трохи дорожче, ніж більшість. Ось які витрати:

 • План на 1 місяць коштує $ 12,95
 • 6-місячний план становить 9,99 дол. США на місяць
 • План на 12 місяців – 6,67 дол

Щомісячна вартість 12-місячного плану розраховується виходячи з цієї угоди, яка включає додаткові тримісячні місяці безкоштовно.

Компанія позиціонує себе як преміальний постачальник VPN. Я думаю, що це як Apple із VPN.

Як сказано, це не надмірно; всього в середньому на пару доларів більше. Я, звичайно, бачив гірші VPN, які коштують стільки чи більше.

Ви можете отримати значну знижку для підписки на 1-річний план замість того, щоб платити щомісяця.

Купони ExpressVPN

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

Чи рекомендую я ExpressVPN?

Після тижнів тестування ExpressVPN для себе я б рекомендував це іншим?

Безумовно.

Якщо ціна не є основною проблемою, ви не знайдете кращого VPN. ExpressVPN добре працює на всіх фронтах, включаючи швидкість, безпеку, розблокування сайтів із заблокованими регіонами, ухилення від цензури та підтримку клієнтів. Я рекомендував би його всім, починаючи від ветерана, до користувачів VPN.

Альтернативи ExpressVPN

Мені дуже подобається ExpressVPN, але я ціную, що деякі люди хочуть чогось дешевшого або з більш одночасними зв’язками.

NordVPN допускає до шести підключень і постачається за цілу половину ціни на плани аналогічної тривалості до очікування поточних знижок. Це трохи повільніше, але пропонує багато однакових переваг для безпеки, а також можливість розблокувати потокові сайти, торрент та доступ до Інтернету з Китаю.

CyberGhost – це ще один варіант бюджету з надбавкою до семи пристроїв. Це не працює в Китаї, і ви не отримуєте стільки підтримки для тих менш популярних операційних систем, але це швидка, безпечна і робить розблокування вмісту, заблокованого регіоном, вітерцем.

Відвідайте ExpressVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map