Огляд CactusVPN 2020

З 2011 року молдовська компанія CactusVPN підтримує свою мережу в дуже малих масштабах. Тим не менше, схоже, є що запропонувати в плані забезпечення надійного і надійного з’єднання.

Ми намагалися послугу перевірити, чи варто її розглянути середньому користувачеві. Щоб вирішити, чи підходить саме вам, у цьому огляді ви можете дізнатися про ціни, ефективність, безпеку, конфіденційність, підтримку клієнтів та багато іншого.

Основи

Вибір сервера, до якого ви маєте доступ, залежатиме від плану CactusVPN, який ви використовуєте, але для повного плану VPN існує 23 сервери у 14 країнах. Ви можете одночасно підключати до п’яти пристроїв із мобільними додатками для iOS та Android та настільними клієнтами для Windows та MacOS. Також є програми для Amazon Fire TV та Android TV.

КактусVPN не накладає обмеження даних та дозволяє P2P на восьми його серверах, тому сервіс підходить для торентерів. Він оснащений надійною політикою конфіденційності та потужним набором функцій безпеки, включаючи 256-бітне шифрування AES, ідеальну таємницю вперед, перемикач захисту та захист від витоку DNS.

Особливості та ціни

CactusVPN пропонує кілька різних планів, і залежно від ваших потреб, ви зможете заощадити собі кілька доларів щомісяця. Якщо ви шукаєте лише доступ до серверів VPN у США, то план VPN у США може бути всім, що вам потрібно. За $ 4,99 на місяць ви просто отримуєте доступ до чотирьох серверів VPN, розташованих у США.

Це може бути доречно, якщо ви знаходитесь у США та просто хочете захистити своє з’єднання або якщо ви перебуваєте за межами США та хочете отримати доступ до географічних сайтів з обмеженим доступом. Однак жоден із параметрів сервера не дозволяє P2P. Подібний пакет за тією ж ціною надає вам доступ до чотирьох серверів Великобританії замість американських.

Знижка для читачів: Читачі Comparitech можуть отримати 14% знижки на тримісячний план та 35% на річний план.

Цінові ціни на огляд CactusVPN.

Наступний план, який ми тестували, – це VPN + Smart DNS. Це дає вам доступ до всіх серверів (хоча їх всього 23), включаючи деякі, які дозволяють P2P. Ви також можете використовувати проксі-сервер Smart DNS, який може допомогти вам розблокувати гео обмежений вміст, зберігаючи звичайну швидкість Інтернету, але не допомагає конфіденційності та безпеці. Цей пакет коштує $ 6,99 на місяць. Остаточний план фактично не включає VPN і є лише Smart DNS сам по собі, ціна становить 4,99 долара на місяць.

Знижки надаються користувачам, які підписуються на більш тривалі терміни. Ви можете отримати 14% знижки на тримісячний план і Знижка на 35% щорічно, доведення вартості пакету VPN до 17,99 дол. США (близько 6 доларів на місяць) та 54,99 дол. США (близько 4,58 дол. на місяць) відповідно. Якщо ви хочете придбати другий план, наприклад, якщо вам потрібно покрити більше п’яти пристроїв або хочете подарувати комусь підписку, ви можете отримати 50% знижки від звичайної ціни.

CactusVPN рекламує 30-денну гарантію повернення грошей, але лише якщо програмне забезпечення не працює, наприклад, ви не можете підключитися до VPN-серверів або Smart DNS-сервісів. Тож це не може бути реально використане як тактика “спробуй перед покупкою”. Однак є 24-годинна безкоштовна пробна версія доступна для якого вам навіть не потрібно здавати жодну платіжну інформацію. У вас буде доступ до всіх серверів, і немає обмеження пропускної здатності.

Оплату можна здійснити за допомогою основних кредитних карток, PayPal, біткойна (та інших криптовалют), Qiwi, Webmoney, Alipay та кількох інших методів. Прийняття біткойна та альткойна – це завжди бажана новина для тих, хто шукає додатковий рівень конфіденційності.

Сервери та продуктивність

Як вже згадувалося, CactusVPN керує мережею, що включає всього 23 сервери у 14 країнах. Це крихітно, особливо якщо порівнювати його з таким постачальником, як NordVPN з більш ніж 5000 серверами або ExpressVPN, який охоплює 94 країни.

Більшість серверів (14) є в Європі, а в Північній Америці – кілька, а в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні – кілька. Всі сервери є фізичними і орендуються, а не є власниками самого постачальника, що є найпоширенішою програмою в галузі. Коли ви підключитесь до сервера, ви будете призначив загальну статичну IP-адресу. Спільний доступ до IP-адреси з іншими користувачами додає ще один рівень захисту, оскільки це ще більше ускладнює відстеження активності для людини.

Якщо вам потрібно швидке з’єднання, ви можете сортувати список серверів за швидкістю у всіх додатках. Якщо ви турбуєтесь про навантаження на кожен сервер, ця інформація доступна у списку серверів клієнтської області під час входу в обліковий запис CactusVPN.

Навантаження сервера для перевірки CactusVPN.

Ми перевірили кілька серверів, щоб побачити, як працює з’єднання під час виконання повсякденних завдань, таких як потокове передавання, перегляд та гра в онлайн ігри. На всіх серверах ми змогли передавати HD відео без буферизації, а також грати в онлайн-ігри без помітних проблем. Переключення сервера було швидким і безболісним, а з’єднання було надійним, без падіння. Загальний перегляд не створював проблем, і швидкість з’єднання, здавалося, не зменшувалася.

Продуктивність тестування швидкості CactusVPN

Ще одне завдання, на якому ми тестували сервери, – це завантаження, і саме це ми вимірюємо швидкість сервера. Ми проводимо тести, розроблені максимально емпірично, повторюючи їх у три різні часи протягом дня. Ми завантажуємо тестовий файл (розміром 165 Мб) під час підключення до кожного сервера, і повторюємо тест без VPN в якості контролю. Тести виконуються з Торонто, і ті ж самі проводяться для інших постачальників VPN, щоб ми могли порівняти.

Результати показані на вітрині нижче. Середня швидкість – це верхня лінія темно-синього поля. Нижній краще. Розмір коробки може слугувати хорошим показником того, наскільки стійкі швидкості. Менший означає більш послідовний. Якщо навести курсор на кожну крапку, з’явиться спливаюче вікно, яке відображатиме більше інформації про конкретний результат.

var divElement = document.getElementById (‘viz1543851866576’); var vizElement = divElement.getElementsByTagName (‘об’єкт’) [0]; vizElement.style.width = ‘100%’; vizElement.style.height = (divElement.offsetWidth * 0,75) + ‘px’; var scriptElement = document.createElement (‘script’); scriptElement.src = ‘https://public.tableau.com/javascripts/api/viz_v1.js’; vizElement.parentNode.insertBefore (scriptElement, vizElement);

Тут ви бачите, що CactusVPN справився досить добре, особливо коли ми підключились до географічно близького сервера на Сході США. Деякі з цих результатів були лише дещо меншими, ніж швидкість управління. При підключенні до географічно віддалених серверів на Заході США та Великобританії, як і передбачалося, спостерігалися більш виражені уповільнення, але все ще не надто стурбовані.

Розмір поля (відображає розкид в результатах) досить невеликий, що є хорошим знаком того, що коли ви користуєтесь послугою деякий час, ви будете знати, що ви можете очікувати від точки зору швидкості.

Зауважте, що ці результати можуть бути лише служать приблизним показником того, що ви насправді можете відчути під час використання послуги. Нестабільність Інтернету додає фактор випадковості, тому тести потрібно здавати з зерном солі. Вони використовувались під час з’єднання 60 Мбіт / с, тому ви можете бачити довші терміни очікування при повільному з’єднанні та потенційно менші або більші розбіжності.

Чи розблокує CactusVPN Netflix та інші популярні потокові сайти?

Так, CactusVPN працює з Netflix і може розблокувати деякі інші популярні потокові сайти. У нас найпопулярніша бібліотека Netflix – це, як правило, перша перевірка. Дійсно, CactusVPN розблокував Netflix US зі своїм сервером Manassas.

Здається, що саме на цьому фокусується компанія, оскільки кожна інша країна, яку ми намагалися, не працює з Netflix. Хоча це не є рідкістю, для користувачів пакету VPN у Великобританії, який постачається лише із серверами Великобританії, було б невдоволено, якщо доступ до Netflix був чимось, що вони шукали. При цьому сервери Великобританії працюють з BBC iPlayer, який, як відомо, важко розблокувати. Американські сервери CactusVPN розблокували для нас Amazon Prime Video, але вони не працювали з Hulu.

Чи працює CactusVPN в Китаї?

Так, CactusVPN повинен працювати в Китаї, але це може бути ударом і промахом. Навіть провайдери VPN мають найвищий термін обслуговування клієнтів у країні, завдяки тому, що Великий Брандмауер був розширений, щоб блокувати самі веб-сайти VPN. Хоча VPN не є незаконними в Китаї, їх використання сильно обмежено, і навіть завантажувати та встановлювати потрібне програмне забезпечення може бути важко..

Більше того, брандмауер розроблений для виявлення та блокування трафіку VPN, тому постачальникам потрібно використовувати передові технології приховування (притуплення), щоб приховати його. CactusVPN стверджує, що їх служба VPN працює в Китаї для деяких користувачів з протоколом SoftEther. Хоча цей протокол не вбудований у додаток, тому вам потрібно буде встановити клієнт SoftEther окремо. CactusVPN надає підручники для цього, але, оскільки стільки веб-сайтів VPN блокуються в Китаї, було б доцільно завантажувати програми та будь-які відповідні інструкції перед поїздкою в країну..

Безпека та конфіденційність

Кактус VPN базується в Молдові, яка не є однією з країн “П’яти очей” або “Чотирнадцять очей”. Це добре, оскільки громадяни Молдови не підлягають масовому нагляду з боку держав-членів.

Незважаючи на те, що він невеликий провайдер, CactusVPN в основному зосереджується на забезпеченні користувачів безпечним зв’язком, і цінує конфіденційність своїх клієнтів стільки ж, скільки конкурентоспроможні, більші конкуренти.

Ведення журналів

У політиці реєстрації журналів CactusVPN вказується, що: “Ми не зберігаємо IP-адреси, журнали трафіку, часові позначки з’єднань, використовували інформацію про пропускну здатність або тривалість сеансу, яку можна було б простежити для однієї людини”. Це означає, що сукупні журнали можуть зберігатися, але оскільки нічого не пов’язано з окремим користувачем, тут немає чого турбуватися.

Політика реєстрації журналу перегляду CactusVPN.

Якщо постачальник коли-небудь попросив передати інформацію, наприклад, урядовій установі, між ідентифікацією користувача та будь-якою історією з’єднання не буде зв’язку..

Шифрування

Як згадувалося, CactusVPN не скупиться на безпеку. Він використовує 256-бітне AES-шифрування 256-бітового AES, а також автентифікацію SHA256, 2048-бітний обмін ключами DHE-RSA та ідеальну таємницю вперед.

Він надає користувачам безліч варіантів протоколів, щоб відповідати вашим потребам: OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2, SSTP та PPTP. Ми рекомендуємо OpenVPN або IKEv2, але останній, як правило, швидше підключається і краще для мобільних пристроїв. PPTP зараз набагато надмірний через вразливості безпеки, але L2TP / IPSec і SSTP мають свої випадки використання. Існують також навчальні посібники для вручну налаштування CactusVPN за допомогою протоколу SoftEther; це добре відомо для роботи в Китаї, і справді, це протокол, рекомендований для використання в Китаї службою підтримки клієнтів.

Захист від протікання

Усі програми CactusVPN мають захист від витоку DNS. Він відключений за замовчуванням, але його можна вмикати в Налаштування екран. Він використовує приватні сервери DNS, тому вам не доведеться турбуватися про те, що Google чи інші треті сторони бачать ваші запити DNS.

Служба не забезпечує захист від витоків IPv6 або WebRTC, а натомість рекомендує користувачам повністю відключати IPv6 та WebRTC.

Однак він пропонує користувачам перемикач на знищення в додатках для настільних ПК, який перерве підключення до Інтернету, якщо VPN-з’єднання чомусь перестане. Це вимкнено за замовчуванням, але його можна ввімкнути в Налаштування екран програми. Просто знайдіть Зупиніть Інтернет-трафік, якщо VPN буде скинуто і увімкнути.

Окрім основного перемикача на знищення, існує спеціальний перемикач на знищення програми, “App Killer”, який дозволяє вибрати конкретні програми, які потрібно закрити, якщо VPN-з’єднання перестане. Щоб додати додатки, вам потрібно буде зайти в App Killer екран, щоб додати програми, на які ви хочете вплинути. Це призначено для використання, коли вимикач “kill” вимкнено, і є зручною функцією, якщо ви просто хочете захистити конкретні програми, наприклад, для торрентінгу.

Налаштування та інтерфейс

Додатки CactusVPN дуже прості в налаштуванні та інтуїтивно зрозумілі. Просто завантажте відповідний додаток для свого пристрою та увійдіть у систему за допомогою наданих облікових даних. Зауважте, що ви отримаєте окремі дані для входу для додатків VPN, які не збігаються з іменем користувача та паролем, які ви використовуєте для клієнтської області веб-сайту..

Для цього огляду ми перевіряли додатки для Windows та iOS.

Настільний

Після входу в додаток для настільних ПК на головному екрані з’явиться повідомлення про те, що ви не захищені, і відобразиться сервер, до якого ви зможете підключитися. Для підключення до показаного сервера просто натисніть кнопку Підключення кнопка. Щоб вибрати інший сервер, перейдіть до випадаючого списку. Існує не так багато дзвіночків, наприклад, функція пошуку або можливість перегляду списку за містами, але це має сенс при такому невеликому списку серверів. Однак ви можете сортувати сервери за швидкістю, що зручно, якщо ви просто хочете найшвидше з’єднання.

Основні екрани робочого столу CactusVPN.

Підключившись до сервера, ви побачите синій Відключити на головному екрані, і ви більше не зможете отримати доступ до спадного списку серверів.

Над в Налаштування на вкладці, вгорі, ви можете переключити протоколи VPN. Зауважте, що ця та багато наведених нижче опцій виявляться сірими та будуть недоступними під час підключення до VPN-сервера.

Нижче наведено кілька варіантів запуску програми, а потім перемикач kill (Зупиніть Інтернет-трафік, якщо VPN буде скинуто), Захист від витоку DNS та параметр сортування сервера.

Налаштування робочого столу CcatusVPN.

Заключна вкладка примітки – це App Killer які ми обговорювали раніше. Коли ви натискаєте Додати додаток, ви зможете вибрати будь-яку програму, встановлену на вашому комп’ютері, яку ви хочете знищити, якщо з’єднання VPN перестане.

Мобільний

Головний екран мобільного додатку дуже схожий на екран настільної версії. Ви просто маєте місце розташування сервера та не підключено чи не. Натиснувши на спадне меню, ви зможете вибрати місце розташування сервера, і ви можете сортувати цей список за швидкістю, якщо бажаєте.

Головний екран і параметри налаштувань мобільного додатку CactusVPN.

Доступ до параметрів можна отримати, натиснувши значок меню (три рядки) у верхньому лівому куті екрана. Екран, що виходить, значно менший, ніж меню налаштувань додатків для настільних ПК, і йому відсутнє спадання протоколу, перемикач захисту та захист від витоку DNS.

Додаток є дуже базовим, що стане новиною для початківців, але досвідчені користувачі можуть шукати додаткові функції.

Обслуговування клієнтів

Якщо вам потрібна допомога під час налаштування або використання послуги, CactusVPN має кілька варіантів підтримки клієнтів, на які ви можете вибрати. The Підтримка на сторінці на веб-сайті є посібники з налаштування, поширені запитання та можливість подати квиток, а також загальна інформація про VPN.

Розділ поширених запитань досить надійний, хоча вам, можливо, доведеться зв’язатися з CactusVPN, щоб отримати відповіді на більш технічні питання. На щастя, їхня команда підтримки клієнтів у прямому чаті готова допомогти цілодобово. З нашого досвіду, представники були дуже доброзичливими та знаючими щодо продукту. Чат в прямому ефірі працює замість аутсорсингу, що є великим плюсом для неухильних користувачів.

Пару питань безпеки довелося направити до служби технічної підтримки, на яку ми подали квиток. На них відповіли протягом приблизно п’яти годин, що зовсім не погано, якщо живий чат доступний. Відповідь була лаконічно і повністю відповів на всі наші запитання без необхідності подальшого спостереження. Насправді досить рідко можна побачити таку швидку та обізнану підтримку з боку меншого постачальника, тому ми були приємно здивовані.

Вирок

В цілому, CactusVPN пропонує надійний сервіс. Він надає користувачам швидке, надійне з’єднання і може розблокувати деякі популярні потокові платформи, такі як US Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer. Це дозволяє P2P на деяких серверах, працює з суцільною політикою конфіденційності, не накладає обмежень на дані та забезпечує вимикач для вбивства, що відповідає додатку, що робить його ідеальним для торентерів. Це все підкріплено простими у користуванні додатками та швидкою та обізнаною підтримкою клієнтів.

Основний недолік CactusVPN порівняно з конкурентами, і причиною, що нам не було б зручно, даючи йому більш високий бал, є невелика серверна мережа. Що стосується серверів всього в 14 країнах, це обмежує можливості для багатьох користувачів, особливо емігрантів з різних країн, які прагнуть розблокувати вміст із дому. Існує також той факт, що він не забезпечує захист від витоку IPv6 та WebRTC, хоча є вирішення, якщо це головне питання.

Загалом ми рекомендуємо цю послугу, але радимо спершу перевірити список серверів для потрібного місця.

Відвідайте КактусVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me