Іваці VPN огляд 2020 року

Іваці, що базується в Сінгапурі, безумовно, не є новим для рангів, які існують з 2006 року. Цей провайдер має порівняно невелику мережу, але є жорстким конкурентом, коли справа стосується ціни. Заявляючи, що є “найсучаснішим VPN”, Івасі має порівняно невелику базу користувачів з понад 200 000 по всьому світу..

Ми взяли його для тестового пробігу, щоб побачити, як він протиставляється конкуренції.

Особливості та ціни

Ivacy пропонує єдиний пакет з трьома різними ціновими планами, залежно від тривалості терміну, на який ви підписалися. Щомісячний план обійдеться вам у 8,95 дол. США на місяць, що приблизно в середньому за надійну послугу. Однак, підпишіться на більш тривалий термін, і ви побачите круті знижки. Ціна річного терміну працює до 3 доларів на місяць, а дворічного – лише 1,99 долара на місяць. Якщо ви підписуєтесь на п’ятирічний план, це лише 1 долар на місяць.

ПЕРЕВІРИТЕ НАЙКРАЩІ ІЗПОЛУЧЕННЯ ВІДПРАВИ І ПРОПОЗИЦІЇ ТУТ

Ціни на IvacyVPN

Ivacy також пропонує гарантію повернення грошей на 30 днів. Щоб зареєструватися, у вас є безліч варіантів оплати, включаючи PayPal, основні кредитні картки, Bitpay, Alipay, а також різні платформи за оплату монет та фіатні платформи. Множина варіанти оплати за допомогою біткойна та інших криптовалютс порадує користувачів, що не відповідають конфіденційності.

Програми Ivacy доступні для Windows, MacOS, Android та iOS. VPN можна налаштувати вручну на Linux та деяких маршрутизаторах. З кожним планом ви можете підключити до п’яти пристроїв одночасно, що є майже галузевим стандартом і достатньо для більшості користувачів.

Обліковий запис Ivacy надає вам доступ до понад 450 серверів, що охоплюють понад 50 країн. Сюди входять деякі сервери, оптимізовані P2P, у різних країнах, включаючи США та Канаду. Ви отримуєте необмежена пропускна здатність для завантаження та завантаження стільки, скільки ви хочете, що робить це ідеальним для торентерів. Користувачі Kodi також можуть бути залучені до цього провайдера, оскільки він має спеціальний додаток для маскування Вашого IP під час використання послуги.

Персики безпеки включають 256-бітне шифрування AES, вбудований захист від витоку IPv6 та DNS та перемикач захисту. Ви можете вибирати з декількох протоколів залежно від ваших потреб і скористатися розділеним тунелюванням на основі додатків, що дозволяє вибрати, який трафік проходить через VPN.

Налаштування та інтерфейс

Після налаштування облікового запису завантаження та встановлення програм просте. Для цього огляду ми використовуємо додатки Windows та iOS.

Настільний

Після входу в клієнт ви перейдете на гладкий головний екран сучасного вигляду. Тут у вас випадає серверне меню, яке можна встановити для відображення країн чи міст.

Головний екран Івасі.

Вибравши ваш сервер, ви побачите ваш новий IP-адрес і кількість часу, коли ви були підключені до VPN для вашого поточного сеансу.

Головний екран Івасі підключений.

Використовуючи ліву панель навігації для переключення екранів, наступні три варіанти: Безпечне завантаження, Потокове, і Розблокування, відповідно. На кожному з цих екранів ви можете вибрати країну, через яку ви хочете підключитися. У випадку трансляції ви можете вибрати канал, який ви хочете переглядати.

Екран потокового потоку Івасі.

Потім вас автоматично направлять на сервер, який найкраще відповідає вашим потребам, будь то завантаження, трансляція чи розблокування.

Далі на панелі навігації є можливість перегляду інформації вашого облікового запису, а потім – Налаштування екран. Тут ви знайдете дві вкладки, Загальні і З’єднання. По-перше, ви побачите параметри запуску разом із захистом від витоку IPv6. Зауважте, що останнє вимкнено за замовчуванням.

Ivacy Settings data-lazy-src=

У мобільному додатку ви знайдете настільки ж інтуїтивно зрозумілий інтерфейс із чистою, сучасною естетикою. Головний екран переведе вас прямо до Smart Connect варіант.

Головний екран мобільного додатку Ivacy.

За замовчуванням США вибрано країну, тому якщо просто натиснути кнопку живлення, ви підключитесь до найшвидшого доступного сервера США. Тут ви можете побачити своє поточне місцезнаходження та IP-адресу. У нижній частині екрана розташований значок Підключитися до опція, яка перенесе вас до списку країн. Ви можете вибрати для перегляду міст замість цього, вибравши Міста вкладка.

Списки серверів країни та міста Івасі.

До цих списків також можна отримати, вибравши Місцеположення у верхній правій частині програми. Щойно ви вибрали своє місцезнаходження, ви автоматично підключитесь до найшвидшого доступного сервера в цьому місці.

Заключна вкладка (зліва від панелі навігації) знаходиться Цілі. Тут у вас є три варіанти – Почніть трансляцію, Безпечне завантаження, і Почніть розблокування – аналогічні тим, які знайдені в настільному клієнті.

Екрани програми та призначення Ivacy

Нарешті, у вас є додаток Налаштування Доступ можна натиснути на значок шестірні у верхньому лівому куті головного екрана. Тут ви можете змінити свій протокол і налаштувати За запитом VPN і Ручний набір особливості.

За запитом VPN дає змогу створити список веб-сайтів, на яких ви хочете, щоб VPN автоматично захищався. Кожен раз, коли ви відвідуєте один з цих сайтів, VPN підключатиметься до того, як ви приземлитеся на сторінку.

Ручний набір – статична функція IP-адреси для користувачів, які хотіли б мати однакову IP-адресу завжди. Це корисно для сайтів, таких як Steam або банківських веб-сайтів, які вважають за краще входити з одного комп’ютера.

Сервери та продуктивність

Ivacy пропонує скромну, але не крихітну мережу серверів з більш ніж 450 в понад 50 країнах. Ви можете вибрати свій сервер залежно від країни чи міста, або скористатися спеціальними вкладками, щоб вибрати його для конкретного випадку використання, наприклад завантаження чи потокове передавання.

Ми протестували кілька серверів і загальна робота, яку ми пережили, була відмінна. Ви можете очікувати інакше від постачальника дешевших послуг, але Івасі не розчарував. Ми змогли грати в онлайн-ігри на тестових серверах у США та Великобританії без проблем. Ми використовували ті самі сервери, щоб передавати 1080p без буферизації.

Загальний час підключення до сервера пройшов швидко і був відсутність помітного уповільнення щодо загального перегляду з будь-яким із серверів, які ми пробували. Ми часто отримували повідомлення про помилку при спробі підключення до сервера Лос-Анджелеса. Це працювало часом, але не в інших. Не всі сервери були протестовані, тому це може бути разовою або постійною проблемою.

Виконуючи тести на швидкість, ми прагнемо бути максимально емпіричними. Для кожного тесту ми завантажили один і той самий єдиний файл (~ 100 Мб) з сервера, розташованого в штаті Орегон. Тести проводилися в три різні дні дня, поряд з двома іншими постачальниками, NordVPN та StrongVPN. Ми проводили тести в Торонто, Канада, і для кожного постачальника ми проводили тести, використовуючи зразкові сервери на Сході США, Заході США та Великобританії. Окрім тестування серверів VPN, ми проводили контрольні тести в кожен момент часу без використання VPN.

На поданих нижче скриньках середній час завантаження – це місце, де зустрічаються два синіх поля. Нижній краще. Загальний розмір коробки є показником поширення результатів. Менше – краще.

Результати випробувань Івасі.

Як бачите, Івасі дуже добре справився в тестах. Підключившись до географічно близького сервера на Сході США, швидкості були лише на 15-25% повільнішими, ніж ті, що реєструвались без використання VPN. Навіть на географічно віддаленому сервері на Заході США ми побачили деякі швидкості, які були не надто далеко від швидкостей управління.

Як і очікувалося, сервер Великобританії був дещо повільнішим, зі швидкістю, близькою до половини швидкості управління. Але не рідкість бачити подібні уповільнення та багато іншого, навіть із провідними постачальниками. Для такого недорогого постачальника це дивно приємні результати.

Важливо зазначити, що ці тести не є остаточними і просто слугують загальною ознакою ефективності, яку ви можете бачити. Притаманна нестабільність Інтернету додає значного фактора випадковості, тому ці тести слід брати з зерном солі. Вони використовувались під час з’єднання 70 Мбіт / с, тому ви, швидше за все, побачите довші терміни очікування при повільному з’єднанні та, можливо, менші або більші розбіжності.

Чи розблокує Іваці VPN Netflix?

Так.

По-перше, ми спробували підключитися до декількох американських серверів, щоб отримати доступ до Netflix не пощастило. Тоді ми зв’язався із службою підтримки клієнтів, і за лічені хвилини ми змогли розблокувати послугу. Коли Netflix припиняє використання VPN для доступу до своїх бібліотек, постачальникам стає все складніше йти в ногу. Таким чином, звичайно потрібно звертатися до служби підтримки користувачів для конкретних серверів, оскільки ті, які публічно перераховані, часто вже були заблоковані.

Схожа ситуація була з мобільним додатком. США Netflix не працював із загальним параметром сервера США або спеціальною функцією потокового передавання, доступною в додатку. Але агент прямого чату дав нам вибір трьох серверів для входу, і перший працював над розблокуванням Netflix.

Тепер Івасі може розблокувати Hulu та Amazon Prime Video, як нещодавнє оновлення, як у настільному браузері, так і у відповідних додатках. Ми мали неоднозначні результати з BBC iPlayer.

Якщо ви звернетесь до агента з обслуговування клієнтів, щоб отримати допомогу в потоковому потоці, вони, ймовірно, нададуть вам адресу сервера, яка відповідає вашим потребам. У настільному клієнті просто перейдіть до Налаштування>З’єднання і введіть адресу сервера в Ручний сервер пляма. У мобільному додатку вам потрібно перейти Налаштування>Ручний набір.

Чи працює аддіон Kodi VPN Івасі?

Івасі – одна з небагатьох VPN з виділеним коді-аддоном. Більшість VPN потрібно запускати за межами Kodi, тоді як Івансі додаток дає змогу підключатись та відключатися від самого Kodi. Однак він наразі доступний лише для систем OpenELEC.

Сам аддон досить простий у використанні. Просто введіть свої дані для входу та виберіть місце в меню налаштувань. Однак ви не можете вибрати певний сервер і автоматично призначити відповідний у вибраному регіоні.

На жаль, коли ми протестували додаток Ivacy Kodi, він не міг розблокувати платформи, такі як BBC iPlayer, Netflix або Hulu. Насправді він працює лише з меншими сервісами, такими як PBS Kids та Tubi TV. Тим не менш, це вражаючий додаток і при тривалому розвитку може означати зміну способу захисту користувачів Kodi.

Чи працює Івасі VPN в Китаї?

Оскільки великий брандмауер Китаю блокує доступ до багатьох веб-сайтів VPN, а також підключення до серверів VPN, часто виникає спроба знайти той, який все ще працює. На щастя для клієнтів Івасі, це сфера, на яку компанія зосереджена, і це можливість надати доступ користувачам у Китаї через налаштовані сервери.

Потрібна певна конфігурація, і вам може знадобитися керівництво групи підтримки. Поки VPN працює в Китаї, сам веб-сайт може бути заблокований, що обмежує ваш доступ до підтримки. Таким чином, перед поїздкою туди доцільно переконатися, що ви знаєте, як налаштувати VPN для використання в Китаї. Навчальні посібники доступні у форматі PDF для простого завантаження, хоча, здається, Windows датується, оскільки він використовує стару версію програми.

Безпека та конфіденційність

Івасі базується в Сінгапурі, що далеко не досягає масового нагляду в ЄС. Назва “Івасі” – це гра про “конфіденційність”, але чи відповідає цей провайдер своїм спонсором?

Ivacy надає користувачам чітку політику конфіденційності. Прочитавши, стає очевидним, що Іваці справді дуже серйозно ставиться до конфіденційності користувачів та працює з справжньою політикою без журналів. Він не відслідковує жодних даних про трафік або з’єднання, «це означає, що ми не можемо ідентифікувати та підключити конкретну діяльність до конкретного користувача нашої послуги»

Безпека надходить у вигляді 256-бітного шифрування військового рівня з 2,048 бітовими ключами RSA для аутентифікації та ідеальної секретності вперед. У вас є кілька варіантів протоколу, серед яких PPTP, SSTP, L2TP, OpenVPN та IKEv2.

Що стосується захисту від витоку DNS, у розділі на веб-сайті йдеться про необхідність активації захищеного додатка DNS у клієнті. Однак це, здається, застаріло, і такої опції немає. Нас запевнили, що захист від витоку DNS вбудований без додаткової конфігурації. Ivacy використовує власні DNS-сервери.

Захист від витоку IPv6 вбудований, але за замовчуванням відключений. Ви можете ввімкнути це, перейшовши на Налаштування>Загальні. Вбудований комутатор вимкнення також відключений за замовчуванням, але ви можете ввімкнути його, перейшовши на Налаштування>З’єднання. Це додає додатковий рівень безпеки, автоматично припиняючи підключення до Інтернету, якщо з будь-якої причини втрачено з’єднання VPN.

Акуратною особливістю, про яку ми згадували раніше, є варіант розділеного тунелювання. Це не рідкість серед постачальників VPN, але, безумовно, це не стандартний варіант, тому може перемагати деяких користувачів. З розділеним тунелем ви можете виберіть для деяких додатків пройти через VPN-сервер та інші, щоб пройти ваше звичайне з’єднання.

Це ідеально, якщо ви хочете одночасно отримувати доступ як до іноземних, так і до місцевих веб-служб. У цьому випадку ви можете спрямовувати трафік з одного браузера через VPN, а іншого – ні. Це також дозволяє пом’якшити потенційні сповільнення для певних додатків.

Обслуговування клієнтів

Якщо у вас виникли проблеми або вам потрібна допомога з налаштуванням, Ivacy пропонує декілька варіантів підтримки клієнтів. Сторінки підтримки, що шукаються, охоплюють початок роботи, усунення неполадок із поширеними технічними проблемами та загальні поширені запитання. Якщо ви не можете знайти те, що шукаєте, ви можете скористатися 24-годинним чатом, щоб отримати швидку відповідь.

Як уже згадувалося, агент прямого чату провели нас через підключення до Netflix з професіоналізмом та експертними знаннями. Відповідь на більше питань технічної безпеки була трохи менш обізнаною. Якщо живий агент не зможе вам допомогти, ви можете подати квиток через контактну форму. Оскільки в прямому ефірі чат на аутсорсингу, подача квитка може бути кращим варіантом для більш усвідомлених користувачів конфіденційності. Крім того, ви можете зв’язатися з Івасі через Facebook або Twitter, де компанія, здається, є досить активною.

Вирок

З його низькими цінами та порівняно невеликою мережею серверів ви можете не очікувати багато від Ivacy. Однак цей провайдер добре працював на всіх фронтах. Він пропонує гідну швидкість та доступ до заблокованого контенту, наприклад, від Netflix та BBC iPlayer. Він надає користувачам необмежену пропускну здатність для гри, а також оптимізовані для P2P сервери, тому торрентери також не будуть розчаровані. Більше того, безпека та конфіденційність можна порівняти з багатьма провідними постачальниками.

Клієнтська підтримка, як правило, надійна та обізнана, хоча вам, можливо, доведеться зв’язатися безпосередньо з компанією, щоб отримати більше технічних питань. У нас виникли проблеми із підключенням на одному сервері, але здебільшого сервіс був дуже надійним.

ПЕРЕВІРИТЕ НАЙКРАЩІ ІЗПОЛУЧЕННЯ ВІДПРАВИ І ПРОПОЗИЦІЇ ТУТ

Відвідайте Івацій VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map