IPVanish Review 2020 – чому ми дали йому 4 зірки, а не 5

IPVanish – постачальник VPN у США, який підкреслює швидкість, безпеку та конфіденційність. Що він робить, це робить добре, і він перевіряє всі поля, коли мова йде про стандартні функції, необхідні для сучасного VPN. IPVanish – одне з найбільших імен у VPN-бізнесі, але чи можуть його можливості виходити за межі можливостей постачальника VPN, що працює на заводі – питання, на яке ми маємо на меті відповісти в цьому огляді.


Нам сподобався IPVanish і рекомендуємо його користувачам, які хочуть отримати високу швидкість та велику конфіденційність. Це одне з найпопулярніших у торрентерів та користувачів Kodi, однак шанувальники Netflix, можливо, захочуть спробувати інший сервіс, оскільки IPVanish не розблокує популярну послугу потокового потоку. Список найкращих VPN для Netflix можна переглянути тут, а наші рекомендовані VPN для потокового передачі тут.

Ціни твердо в середньому діапазоні. Щомісячна підписка коштує 10 доларів, три місяці – 8,99 долара на місяць, або повний рік – 6,49 долара на місяць. Усі плани надаються із семиденною гарантією повернення грошей, якщо ви не задоволені. Оплату можна здійснити за допомогою кредитної картки, PayPal, Bitcoin та через кілька інших платіжних операторів. Вам потрібно лише електронну адресу для реєстрації.

Код купона / знижка IPVanish: IPVanish запропонував нашим читачам знижку 60% на річний план тут або 38% на щомісячний план.

Які особливості має IPVanish?

іпваніш головний
Одна підписка дозволяє підключити до п’яти одночасних пристроїв одночасно, що робить IPVanish хорошим значенням для маленького домогосподарства. Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android. Іншим операційним системам доведеться вручну налаштувати сторонній додаток для підключення або підключення до маршрутизатора з підтримкою VPN.

IPVanish – помітний фаворит серед користувачів Kodi. Kodi, безкоштовне програмне забезпечення для домашнього кінотеатру, яке дозволяє передавати відео та інший вміст із різних джерел, часто встановлюється на пристроях на базі Android, таких як Amazon Fire TV Stick. На жаль, багато з цих пристроїв не мають доступу до Google Play, і ними керують за допомогою дистанційного керування замість клавіатури та миші або сенсорного екрана. IPVanish дозволяє користувачам безпосередньо завантажувати Android APK безпосередньо на свій пристрій, а інтерфейс зручно для дистанційного керування. Поза початковим входом вводити та працювати потрібно дуже мало. Все можна вибрати за допомогою спадних меню, і не потрібно боротися з картами чи іншими інтерфейсами, які не добре гелірують пульт дистанційного керування.

IPVanish на Kodi

IPVanish працює на Amazon Fire TV Stick

IPVanish дозволяє торрентінгами на всіх серверах. Файлообмінники файлів P2P та часті потокові програми будуть раді дізнатись про відсутність обмеження пропускної здатності та даних. Додатки IPVanish поставляються з додатковим комутатором перемикання, який зупиняє інтернет-трафік, якщо несподівано перерветься з’єднання VPN. Вбудований захист від витоку DNS, включаючи захист від витоку IPv6. Компанія не веде журналів про трафік та використання своїх клієнтів. Він не записує ваш вихідний IP-адресу або будь-яку вашу інтернет-активність.

 Налаштування та інтерфейс – наскільки просто використовувати IPVanish?

ipvanish фільтр
Після створення облікового запису налаштування IPVanish – це легко. Просто завантажте та встановіть додаток для будь-якої операційної системи, яку ви використовуєте, та увійдіть у систему за допомогою даних облікового запису. Немає необхідності перевіряти окремі пристрої або вводити двоетапний PIN-код для підтвердження, однак для початкового встановлення та основних оновлень для настільної версії потрібен перезапуск після початкової установки та основних оновлень..

Ми протестували додатки для Windows 10 та Android.

Настільний

Інтерфейс робочого столу відкривається до меню швидкого підключення, де за замовчуванням ви підключитесь до сервера, що знаходиться поблизу, використовуючи автоматичні налаштування вибору. Їх можна легко змінити, щоб вибрати бажану країну, місто та навіть точний домен сервера через випадаючі меню відповідно до ваших потреб. Після підключення відображаються фактичні зчитування трафіку вгору та за течією, а також пара інших зручних статистичних даних, таких як протокол і час, підключені..

Якщо ви віддаєте перевагу інший спосіб підключення до сервера, IPVanish охопив вас. Ви можете шукати повний список серверів у меню розташування, вибирати місцеположення на карті або використовувати розширені фільтри, щоб звузити вибір сервера за протоколом, країною та затримкою. Затримка слабко відповідає близькості, а нижча затримка часто означає швидше з’єднання.

Багато інших технічних можливостей можна знайти в меню налаштувань. Сюди входять поведінка при запуску, оновлення, перемикач захисту від витоку, захист від витоку DNS, обфускування, номер порту, частота зміни вашої IP-адреси, конфігурація DNS та локальний журнал клієнта (цей журнал зберігається на вашому комп’ютері, а не на серверах IPVanish).

Якщо ви закриєте вікно IPVanish, воно продовжуватиме працювати в системному треї. Клацнувши правою кнопкою миші меню системного трея, ви можете підключитись та відключитися від VPN, змінити свій IP-адресу, відкрити головне вікно або вийти з програми.

Мобільний

ipvanish android 2017
Мобільний додаток дає аналогічне зчитування трафіку вгору та за течією, як і настільний додаток. Ви можете шукати або переглядати місця у формі списку та застосовувати фільтри за затримкою та країною. У тестованій для Android версії ви можете обрати OpenVPN через TCP або UDP, увімкнути обфускування через перемикач “scramble”, вибрати номер порту та вибрати те, як часто ви хочете змінювати вашу IP-адресу. На жаль, мобільний додаток не пропонував перемикач вбивств через Інтернет.

В цілому додатки чуйні і, здається, добре розроблені. Як ми вже згадували раніше, IPVanish є хорошим варіантом для пристроїв, які керуються за допомогою дистанційного керування, наприклад, телевізори Amazon Fire, що працюють з Kodi.

Що потрібно знати про сервери та продуктивність

карта ipvanish
На час написання, IPVanish працює понад 350 серверів у понад 60 країнах. Це досить багато, але для постачальника такого розміру, приблизно, в середньому. Серед країн з найбільшою кількістю локацій – США (9), Великобританія (5), Канада (3), Індія (5) та Туреччина (3). Комутація сервера необмежена.

Нам вдалося передавати 1080p відео, не зупиняючись на буфері під час підключення до наших основних тестових серверів у США та Великобританії з мого місцезнаходження в Лісабоні, Португалія. Коли ми зіграли кілька матчів Brawlhalla, онлайн-бойової гри в стилі Super Smash Bros, продуктивність коливалася від трохи млявої до майже не відтворюваної під час підключення до сервера Великобританії та гри на європейських серверах. Ваш пробіг може відрізнятися, але ми рекомендуємо геймерам використовувати VPN лише у години, що не є піковими.

Хоча сервіс був не найшвидшим, що ми перевірили, він надзвичайно стабільний. Не один раз падіння під час нашого тестування не впало. Завдяки опції “Найкращий сервер”, яка автоматично підключає вас до найшвидшого сервера після встановлення місця розташування, ми ніколи не стикалися зі зниженим сервером.

Щоб зробити тести на швидкість максимально емпіричними, ми тричі завантажили один і той же файл 82,7 МБ (стиснутий зі 103 МБ) з сервера в Чикаго на трьох різних серверах VPN в три різні рази на день загалом дев’ять тестів. Як контрольна група, ми також зробили те ж саме без VPN. Нижче ви можете побачити результати поряд з попередніми тестами конкуруючих VPN. Ми проводили ці тести з Лісабона, Португалії та Берліна, Німеччини. Для обох я підключився до двох серверів у США – на Східному та Західному узбережжі – та у одному у Великобританії.

На поданих нижче скриньках товста чорна лінія відображає середній час завантаження, тоді як червоний діамант – середній. Нижній краще.

vpn тест швидкості лісабон

Лісабон, червень 2017 року

vpn тест на швидкість берлін

Берлін, грудень 2016 року

Майте на увазі, що цей тест не є остаточним показником, який VPN найшвидший. Притаманна нестабільність Інтернету додає суттєвий фактор випадковості, тому випробування швидкості VPN завжди слід проводити з великим зерном солі. Мої місця тестування були в Лісабоні, Португалії та Берліні, Німеччина, де я виконував ці тести на 15 Мбіт / с і 10 Мбіт / с відповідно. Ті, хто має швидше з’єднання, цілком можуть помітити більшу розбіжність у швидкості.

Чи працює IPVanish з Netflix?

На жаль, IPVanish не розблокує каталоги Netflix інших країн. Спроба переглянути відео на Netflix під час підключення до IPVanish призведе до повідомлення про помилку, що вказує на те, що ви використовуєте розблокуючу програму чи проксі.

Так само IPVanish не розблокує Hulu, якщо ви перебуваєте за межами США. Порівняно з конкуренцією на вищому рівні, IPVanish відпадає в геодеблокуванні.

Оновлення: IPVanish зараз працює з американським Netflix

Чи працює IPVanish у Китаї?

Користувачі IPVanish можуть обійти Великий брандмауер Китаю для доступу до заблокованих сайтів, таких як Facebook та Youtube, але є одна велика застереження: ви не можете використовувати додатки IPVanish для цього. Натомість вам потрібно скористатися стороннім додатком OpenVPN, щоб вручну налаштувати з’єднання для кожного сервера, до якого ви хочете підключитися.

IPVanish говорить, що це тому, що домені його серверів заблоковані в Китаї, а його IP-адреси сервера – ні. Налаштування підключень вручну не дуже складно, але це не так просто, як користуватися програмами, і, безумовно, більш втомливо. Ви також не маєте всіх функцій, вбудованих у додатки, як-от модуляція IP-адрес, перемикач на знищення та затухання трафіку.

Наскільки безпечний IPVanish? (Чи можете ви довіряти йому, щоб захистити свою конфіденційність?)

За винятком випадків, коли обліковий запис вперше зареєстровано, IPVanish не зберігає записів або журналу використання VPN для своїх користувачів. Якщо ви зареєструєтесь із записом чи підробленим обліковим записом електронної пошти, використовуючи інший сервіс, який маскує ваш IP, наприклад Tor або інший VPN, ви можете ефективно підписатись анонімно. А оскільки Bitcoin доступний як спосіб оплати, ви навіть можете робити анонімні платежі, якщо ви використовуєте правильно змішаний біткойн.

За замовчуванням IPVanish використовує 256-бітове шифрування в протоколі OpenVPN. SHA512 використовується для аутентифікації, а обмін ключами DHE-RSA 2048 підтримує ідеальну таємницю вперед. Це всі сучасні та 100-відсоткові стандарти безпечного шифрування, а досконала секретність вперед забезпечує те, що попередні дані про трафік не можуть бути розшифровані, навіть якщо хакер чи хтось інший отримує поточний ключ дешифрування..

Компанія працює з власними серверами DNS і вбудований захист від витоку DNS, як і перемикач на знищення.

IPVanish базується в США. Це може викликати занепокоєння у користувачів, які насторожено ставляться до АНБ, ФБР та інших правоохоронних чи розвідувальних органів, зафіксувавши приховану шпигунство за людьми за допомогою американських технічних фірм. Політика нульових журналів IPVanish повинна полегшити ці проблеми, і компанія не має публічних даних про те, що хтось був заарештований або взламаний внаслідок використання його сервісу. Незважаючи на це, деякі користувачі все одно будуть відхилятися від будь-якого постачальника VPN, що базується в США та країнах, з якими співпрацює на зборах розвідки.

IPVanish – один з небагатьох постачальників, який володіє та керує всім своїм фізичним обладнанням, а не орендує його у третьої сторони. Тоді як більшість VPN просто орендують сервери по всьому світу, IPVanish купує їх. У цього є плюси і мінуси. Очевидно, що IPVanish підтримує більший контроль над тим, хто має доступ до своїх серверів. Але володіння серверами також робить постачальника менш гнучким за певних обставин, наприклад, коли центр обробки даних, де розміщуються сервери, знижує їх конфіденційність або стандарти безпеки. Набагато простіше розірвати оренду та орендувати інше десь, ніж фізично перемістити сервер.

Користувачі можуть вказати, як часто вони хочуть, щоб їх IP-адреса змінювалася мінімум кожні 45 хвилин.

Поставити прапорець у налаштуваннях дозволить пом’якшення трафіку. У програмі для мобільних пристроїв це позначено як “кодифікація”. Це корисно в певних ситуаціях, коли ви не хочете, щоб ваш Інтернет-провайдер чи інша особа між вами та сервером VPN знали, що ви підключені до VPN. Що стосується VPN, обфускація робить зашифрований трафік виглядати незашифрованим. У деяких країнах, де глибока перевірка пакетів використовується для ідентифікації та блокування зашифрованого трафіку VPN, як, наприклад, у Китаї, обфускація може бути корисною. На жаль, це не допоможе розблокувати сервери, які вже перебувають у чорному списку за їх IP-адресами чи доменами, останній з них має місце в Китаї.

IPVanish використовує зовнішніх постачальників електронної пошти для підтримки та іншого спілкування з клієнтами. Єдиною інформацією є адреси електронної пошти користувачів. Інформація про клієнта не зберігається і не доступна.

IPVanish хороший у обслуговуванні клієнтів?

Обслуговування клієнтів IPVanish обмежено формою електронної пошти на своєму веб-сайті. Тут ви не знайдете жодної підтримки в чаті або телефону. Для справжніх шанувальників конфіденційності це добре, адже це означає, що все обслуговування клієнтів здійснюється вдома і не здійснює поїздки через стороннього оператора, як Zendesk. Однак для більшості людей це просто означає повільніший час реагування.

Компанія каже, що у неї є цілодобовий супровідний персонал, але представлений нами службовий квиток говорить, що відповідь може зайняти один-два дні.

На веб-сайті компанії можна знайти досить ретельну базу знань.

Як порівняти IPVanish з іншими VPN?

IPVanish набирає високу оцінку швидкості та конфіденційності, але має більш обмежені можливості розблокування, ніж два найпопулярніші VPN, NordVPN та ExpressVPN.

IPVanishExpressVPNNordVPN
Середня швидкість *62 Мбіт / с106 Мбіт / с17,9 Мбіт / с
Тип шифрування256-бітний AES256-бітний AES256-бітний AES
Kill Switchлише на робочому столілише робочий стілза винятком Android
Дозволяє торрентінг
Записи, що ідентифікують журнали
Розблокує Netflix US
Розблокує Amazon Prime
Розблокує Hulu
Розблокує програвач BBC iPlayer
Найнижчі щомісячні витрати3,25 дол$ 6,67 на місяць$ 3,49 на місяць
Гарантія повернення грошей7 днів30 днів30 днів
Загальний рейтинг44.54.5

* Середня швидкість у кількох глобальних місцях на основі декількох тестів на швидкість на день.

* Середня швидкість у кількох глобальних місцях на основі декількох тестів на швидкість на день.

Якщо ви використовуєте IPVanish?

IPVanish – це проста у користуванні послуга VPN, що має безліч одночасних підключень, додатків для основних платформ пристроїв, міцну безпеку, відсутність реєстрації та середню швидкість. Доступний широкий спектр серверів. Захист від витоку DNS та IPv6, затуманення трафіку та комутатор знищення вбудовані. Якщо ви хочете, можете зареєструватися та оплатити анонімно. Інтерфейс простий у використанні з Kodi та іншими медіа-системами на базі Android.

Послуга не вистачає, коли мова йде про розблокування контенту, як Netflix та Hulu. Користувачі в Китаї і, можливо, в інших важких для цензури країнах не зможуть використовувати додаткові програми для обходу блоків і чорних списків. Ось деякі з найпопулярніших випадків використання VPN сьогодні, тому шкода, що IPVanish або не може, або не подолає ці перешкоди..

Відвідайте IPVanish

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map