Чи зберігає ваші VPN журнали? 123 Політика реєстрації VPN виявлена

Практично кожен постачальник VPN, який ви зустрінете, матиме певний тип претензій щодо журналів. Пропозиція послуги без розгляду часто розглядається як ключова точка продажу. Багато користувачів розглядають VPN як засіб для поліпшення конфіденційності та підвищення анонімності. Має сенс, що вони не хочуть просто перейти від Інтернет-провайдерів, які відстежують їх, до іншої компанії, яка робить те саме.


Хоча було б добре і просто, якби всі VPN просто не зберігали журналів, факт полягає в тому, що багато хто зберігає деякі записи. Вони можуть включати журнали відвідуваних веб-сайтів (вони рідкісні) або журнали використання, такі як час, підключений до VPN, та кількість використовуваної пропускної здатності. Існують різні причини зберігання журналів. Наприклад, пропускна здатність може бути записана, якщо є обмеження на кожного користувача на місяць. У деяких випадках журнали зберігаються для підтримки бізнес-моделі, яка вимагає додаткових даних. Наприклад, постачальник може отримати прибуток від реклами, розміщеної на часто відвідуваних веб-сайтах.

Все це означає для користувачів, що вони можуть не отримати конфіденційності, на яку вони сподіваються. Якщо у політиці конфіденційності VPN є одне, на що слід звернути увагу, це політика ведення журналів. Перш ніж обрати провайдера, потрібно точно знати, яка інформація буде записана і для чого вона буде або може бути використана.

Оцінки політики реєстрації VPN за країною.Кожен квадрат у цій діаграмі відображає постачальника VPN, який ми дослідили нижче.

У цьому посібнику ми пояснимо різні типи журналів, які можуть зберігатися постачальниками VPN, та способи їх використання. Ми також пояснимо значення розташування провайдерів VPN з точки зору «П’яти очей» та 14 країн «Очі». Потім ми по черзі розглянемо політику ведення журналів кожного постачальника, щоб виявити, що саме є його підходом.

ПОРАДА: VPN, які не ведуть журнали, користуються великою популярністю у торентерів, але не всі VPN дозволяють торрентійти у своїй мережі. У нас є перелік найкращих VPN для торрентієнтів, і стаття, в якій обговорюється законність торрентінгу тут.

Примітка. Майте на увазі, що ця стаття передасть наші інтерпретації політики ведення журналів, деякі з яких може бути складно розшифрувати. Ми раді редагувати неточності, якщо їх помітили. Більше того, політика може змінюватися з часом, і хоча ми намагаємось періодично переглядати цю статтю, ми не можемо практично відслідковувати кожну зміну, як це відбувається..

Contents

Типи журналів та спосіб їх використання

Журнали VPN – це дані, які постачальники зберігають щодо використання їх служби. Якщо мова йде про те, що вони можуть зберігати, ви повинні пам’ятати, що ваш провайдер має доступ до всієї вашої інтернет-діяльності. Отже, все, що зазвичай бачить ваш Інтернет-провайдер, тепер технічно доступне для вашого постачальника VPN. Звичайно, якби провайдери фактично записали та зберігали всі ці дані, вони не пропонували б дуже привабливу послугу і, без сумніву, втратять багато клієнтів. Натомість відсутність журналів – одна з головних функцій продажу, що транслюється багатьма постачальниками, намагаючись перемогти споживачів.

В основному, чим менше журналів, тим привабливіша послуга. Що підводить нас до часто використовуваних тверджень про “відсутність журналів”, “нульових журналів” або “без журналів”. Звичайно, ви не можете просто взяти ці претензії за номінал. Багато постачальників стверджують, що вони не ведуть журналів, але насправді більшість зберігають певну форму записів. Неоднозначність виникає через те, що існує багато різних типів журналів, які вони можуть зберігати. Вам потрібно заглибитися в політику конфіденційності та / або умови надання послуг, щоб дізнатися, яка інформація, якщо така є, записується.

Інша річ, яку слід пам’ятати, – це те, як довго зберігаються журнали. Деякі провайдери автоматично видаляють дані через 24 години, а інші можуть зберігати їх довше, навіть на невизначений термін. Звичайно, з точки зору користувача, колишній краще.

Перш ніж ми потрапляємо в різні журнали, слід зазначити, що ви часто зустрічаєте згадування в політиці конфіденційності відстеження та файлів cookie на власному веб-сайті постачальника. Це абсолютно окремо від використання VPN і є нормальною частиною будь-якого онлайн-бізнесу.

Тепер давайте подивимось на різні типи журналів, на які можна зіткнутися під час дослідження постачальників.

Журнали підключень

Вони можуть називатися метаданими, журналами діагностики або журналами використання. Вони можуть включати часові позначки, який сервер VPN використовується, та кількість споживаної пропускної здатності. Інколи ці дані прив’язуються до індивідуального облікового запису, але в інших випадках збираються лише на сукупній основі.

Зазвичай ці записи використовують для вдосконалення та підтримки операцій. На основі індивідуального користувача постачальнику може знадобитися відслідковувати кількість одночасних підключень або кількість переданих даних за день або місяць. Також має сенс, що провайдер хотів би знати, скільки людей використовує даний сервер одночасно і навантаження, яке розміщується на цьому сервері, для оптимізації послуги.

Що стосується конфіденційності, дані, зібрані на сукупній основі, не становлять серйозного ризику. Журнали підключень, прив’язані до окремого користувача, трохи складніші. Це дійсно залежить від характеру журналів та того, чи пов’язані вони з будь-якою ідентифікаційною інформацією (PII). Якщо журнали прив’язані до облікового запису користувача, це все одно може бути нормально. Деякі провайдери дозволяють вам відкрити рахунок, не передаючи ІПІ. Наприклад, обліковий запис, створений за допомогою одноразової адреси електронної пошти та оплачений за допомогою Bitcoin, не може бути відстежено для фізичної особи, якщо не потрібен ІР-код.

Одне важливе, що тут слід зазначити, – це визначення PII. Деякі провайдери заявляють, що вони не потребують PII, але вони записують IP-адресу користувача. Це може бути підключено до облікового запису після реєстрації або записано як частину журналів з’єднань. Це приводить нас до нашого наступного типу журналу.

Журнали IP-адреси

Журнали IP-адреси – це те, коли багато постачальників, які нібито не мають журналів, потрапляють у проблеми. IP-адресу легко можна було б віднести до окремого або принаймні одного маршрутизатора Wi-Fi, і його справді слід вважати PII. IP-адреса, підключена до часової позначки, потенційно може зв’язати фактичну активність з особою. Дійсно, такий сценарій був у деяких випадках, які ми згадаємо, переглядаючи наш список VPN.

Однією з головних причин використання VPN є приховування вашої IP-адреси. Коли ця інформація записується і зберігається, вона може піддаватися впливу третіх осіб. У кращому випадку це може бути придбане набридливими рекламодавцями, які прагнуть створити профіль навколо кожного користувача. У гіршому випадку це може потрапити до рук зловмисних хакерів, тролів щодо авторських прав чи державних установ.

Журнали трафіку

Нарешті, але, можливо, найголовніше, ми маємо журнали трафіку. Що стосується VPN, це найгірші журнали. Вони містять вміст інтернет-трафіку, такий як історія переглядів, завантажені файли, зроблені покупки, надіслані повідомлення та використовуване програмне забезпечення. Дійсно, ніхто навіть не повинен розглядати VPN, про який повідомлялося, щоб зберігати такі журнали. Це дійсно перемагає одну з головних цілей створення VPN в першу чергу – конфіденційність.

Існують різні причини, за якими ці журнали можуть зберігатися, але головна – прибуток. Ось чому важливо бути особливо обережними до безкоштовних VPN-сервісів. Ці провайдери повинні якось заробляти гроші, і дані є цінними. Дані, що сприяють створенню профілю навколо окремого користувача, особливо такі, і їх можна продавати рекламодавцям або іншим третім сторонам. У гіршому випадку хакери або снайпери можуть потрапити на ці журнали, залишаючи вас широко відкритими для атак. Зокрема, просочена особиста інформація може легко призвести до крадіжок особи.

Канарські ордери

Ще один термін, який варто відзначити, перш ніж продовжуватись, – це “ордерний канал”. Вони пропонуються деякими постачальниками як спосіб збереження конфіденційності. Канарський ордер, як правило, є однією веб-сторінкою, яка зазвичай оновлюється один раз на місяць, де зазначено, що провайдеру не видано таємних повісток уряду. За замовчуванням, якщо вилучення видалено, це сигналізує про те, що видана повістка в суд і попереджає користувачів як таких.

Звичайно, якщо провайдер повністю бездітний, то він у будь-якому разі не матиме даних. Таким чином, багато постачальників із справжньою політикою без журналів стверджують, що ордер на каналі безглуздий. Плюс той факт, що вони часто оновлюються лише раз на місяць, робить їх ще менш корисними. Тим не менш, ми згадаємо канари ордерів як відповідні для постачальників у цій публікації.

П’ять очей та 14 країн

Ще один фактор, який варто виділити в контексті політики реєстрації журналів, – це місце розташування кожного постачальника. Зокрема, корисно знати, чи провайдер розташований у країні з п’ятьма очима чи 14 очима. «П’ять очей» (FVEY) – розвідувальний пакт або альянс між країнами, які беруть участь у угоді про UKUSA. Це Австралія, Канада, Нова Зеландія, Великобританія та США. Відповідно до угоди, ці країни діляться сигналами розвідки між собою.

Одним із наслідків угоди FVEY, яка є важливою для користувачів VPN, є те, що вона дає можливість країнам-учасницям обійти свої власні закони про нагляд. У різних країнах є різні закони, і урядам може бути дозволено стежити за людьми в інших країнах, але не за їхніми власними. Обмін інформацією між країнами означає, що уряди можуть шпигувати за громадянами один одного та торгівельною інформацією.

Можливо, ви також чули про 14 Очей. Це стосується розширеної групи країн, яка включає ще дев’ять країн: Бельгію, Данію, Францію, Німеччину, Італію, Нідерланди, Норвегію, Іспанію та Швецію. Ці країни різними способами беруть участь у обміні сигнальною розвідкою.

Інші країни, які, як повідомляється, залучені до альянсу “П’ять очей” – Південна Корея та Сінгапур. Японія також була в новинах про свої наглядові зв’язки зі США, як і Ізраїль.

Деякі з більш захищених від конфіденційності користувачів можуть уникати використання провайдерів, що базуються в будь-якій із цих країн. Можливо, ви навіть хочете уникати підключення до серверів, розташованих у цих країнах, якщо це можливо.

Виявлено політику VPN

Тепер, коли ми розглянули типи журналів, які можуть зберігатися постачальниками, і для чого вони можуть бути використані, у вас буде набагато краще уявлення, на що слід звертати увагу при перегляді політики ведення журналів різних постачальників. Настав час зациклюватись і розкрити, що саме ці провайдери відстежують і зберігають, щоб допомогти вам вирішити, який з них може бути найкращим.

А

AceVPN (США) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Чи відповідає претензія AceVPN на “відсутність журналів”? Ну, в політиці конфіденційності зазначено: “Ми не шпигуємо за своїми користувачами і не контролюємо їх використання в Інтернеті. Якщо у нас є обґрунтовані підстави підозрювати, що кінцевий користувач причетний до злочинної діяльності, ми залишаємо за собою право повідомляти правоохоронні органи ». Це звучить добре, але є дещо неоднозначним, оскільки фактично не визначає “використання Інтернету”.

На сторінці поширених запитань зазначено, що “Ми не реєструємо період. Ні журналу метаданих, ні реєстрації трафіку, ні відстеження використання пропускної здатності. ” Це означає, що цей постачальник не містить журналів трафіку та журналів з’єднань.

AirVPN (Італія) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 14 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так, але вони є зведеними журналами
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

У розділі поширених запитань AirVPN у відповідь на запитання “Чи зберігаєте ви журнали сеансу чи будь-який інший тип журналів, які можна використовувати для відстеження ідентичності та активності в мережі?” відповідь “Ні, ми не ведемо журнали такого роду”. Таким чином, ми можемо зробити висновок, що журнали трафіку не зберігаються.

У політиці конфіденційності зазначено, що “Повітряні сервери та програмні процедури отримують лише особисті дані, які вкрай необхідні для технічного функціонування служби, наприклад, IP-адреси.”

Це може викликати занепокоєння. Однак згодом йдеться про те, що «Дані агрегуються в анонімній формі для статистичних звітів про використання серверів, напругу процесора, технічні проблеми з метою поліпшення сервісу, виправлення помилок та протидії проти чистих атак». Це означає, що всі журнали з’єднань агрегуються, що означає, що вони не будуть асоційовані з окремим користувачем.

Анонін (Великобританія) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

На своїй домашній сторінці цей VPN стверджує: “Завжди анонімний, нічого не реєстрували”. У політиці конфіденційності зазначається, що “НІКОЛИ не ведемо журнали активності в Інтернеті та не зберігаємо приватну інформацію про окремі дії користувачів у нашій мережі. Інформація щодо платежів може реєструватися відповідно до правил процесора платежів. ” Це добре виглядає, оскільки, здається, що журнали трафіку чи з’єднання не зберігаються.

Анонімайзер (США) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

На домашній сторінці веб-сайту Anonymousmizer компанія починає заявляти, що “ніколи не переглядає, не відстежує і не зберігатиме журнали веб-сайтів, які ви відвідуєте”. Але в умовах використання є таке твердження:

“Наскільки це дозволено чинним законодавством, Anonymousmizer може здійснювати моніторинг електронної пошти чи іншого електронного зв’язку та може розголошувати таку інформацію у випадку, якщо вона має сумлінну причину вважати, що це необхідно для забезпечення дотримання цієї Угоди, та захист прав, власності та інтересів Сторін-анонімників або будь-якого замовника Сторони, що анонімізує. “

Це звучить, але це не говорить про те, що такий моніторинг відбувається постійно. Це єдиний розділ на сайті, який стосується журналів та відстеження, тому ми попросили отримати додаткову інформацію у команди підтримки. Вони відповіли, що “Anonymousmizer ніколи не зберігає журнали будь-яких даних користувачів, які проходять через клієнт / додаток. У нас немає відвідуваних часових позначок, пропускної здатності чи веб-сайтів. “

Анонімний VPN (Сейшельські острови) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

На веб-сайті Anonymous VPN є кілька сміливих претензій:

“Немає журналів що-коли-небудь. Ми мертві серйозно з цього приводу. Ми не зберігаємо журнали вашої активності в Інтернеті. Тож якщо наштовхнеться, і уряди попросять нас здати журнали наших користувачів, ми просто скажемо їм: “Вибачте, люди, не можемо допомогти вам, оскільки ми не беремо журнали”. Це все просто ».

Заглибившись у політику конфіденційності, ми з’ясували, що справді цей постачальник не зберігає журналів трафіку, тому історія перегляду ніколи не буде записана. Він зберігає журнали підключень, включаючи розташування сервера, часові позначки та кількість переданих даних.

AnonVPN (США) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Політика конфіденційності AnonVPN зазначає, що “ми не зберігаємо журнали IP-адрес про час підключення, активність або вихідні дані. Те, що ми не збираємо, не можна запитувати ». Незважаючи на те, що він не веде жодних журналів, цей постачальник також оновлює свою політику конфіденційності канаркою, яка (на момент написання запису) стверджує, що не мала жодних замовлень.

VPN Astrill (Сейшельські острови) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

У своїх розділах поширених запитань Astrill VPN пояснює, що він записує дані про з’єднання, включаючи IP та час з’єднання під час активних сеансів, щоб контролювати кількість одночасних з’єднань з одного облікового запису. У ньому зазначено, що вони видаляються відразу після закінчення сеансу, або ви можете видалити їх (імовірно, під час сеансу) з області учасників.

У цій же відповіді пояснюється, що журнали з’єднань, включаючи час та тривалість з’єднання, країну та тип пристрою, реєструються для останніх 20 з’єднань (на кожного користувача). Хоча жодних особистих даних (наприклад, IP-адреси) не задіяно.

Avira Phantom VPN (Німеччина) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 14 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так, але його можна вимкнути
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

У розділі FAQ на головній сторінці цього постачальника чітко зазначено, що особиста інформація, наприклад IP-адреса, не відслідковується. Avira Phantom VPN зберігає деякі журнали підключень, включаючи кількість використаних даних та діагностичні дані (наприклад, виявлені помилки). Останнє можна вимкнути в інтерфейсі продукту.

AzireVPN (Швеція) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 14 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

AzireVPN пропонує дуже чітке розмежування своєї політики нульових журналів у межах своїх Умов надання послуг (TOS):

«AzireVPN НЕ записує жодного трафіку чи активності користувачів під час використання нашого сервісу.
AzireVPN НЕ записує часові позначки або будь-яку інформацію, що стосується того, коли користувач підключається / відключається від нашої служби.
AzireVPN НЕ записує та не формує пропускну здатність на наших серверах.
AzireVPN НЕ записує оригінальні IP-адреси наших користувачів під час підключення АБО їх IP-адреси AzireVPN, коли вони використовують наш сервіс.
AzireVPN НЕ записує кількість ваших активних сесій або загальних сеансів.
AzireVPN НЕ записує ваші запити DNS на наші сервери. “

Саме таку чітку політику ведення журналів ви сподіваєтесь побачити на веб-сайтах усіх постачальників.

Avast SecureLine VPN (Чехія) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так, зберігається до 30 днів
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Avast пропонує повний набір продуктів конфіденційності та безпеки і, як результат, має тривалу політику конфіденційності. Ось що стосується конкретно послуги VPN:

“Avast SecureLine: Коли ви використовуєте послугу віртуальної приватної мережі віртуальної приватної мережі Avast SecureLine (VPN), сервер може захоплювати певні основні дані, такі як час та місце розташування, з яких було здійснено з’єднання VPN, та тривалість з’єднання VPN. Ця інформація регулярно видаляється протягом 30 днів. Крім того, система може зберігати дані про пропускну здатність, передану за сеанс ».

Таким чином, журнали з’єднань можуть підтримуватися до 30 днів, але немає журналів трафіку та IP-адреси не записуються.

Б

Бананова VPN (Великобританія / Кіпр) 2/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так, зберігається два тижні
Журнали IP-адреси: Так (0 балів)

Як зазначено в розділі FAQ щодо політики конфіденційності:

“Питання: – Чи зберігаєте ви файли журналів активності користувачів і на який термін? Відповідь: – Banana VPN не реєструє жодної активності користувача (відвідувані сайти, dns-пошуки, електронні листи тощо). Ми записуємо лише спроби доступу до наших серверів (для безпеки та усунення несправностей), тривалості сеансу та використовуваної пропускної здатності. Їх тримають 2 тижні ».

Отже, коротше кажучи, Banana VPN не зберігає журнали трафіку, але вони зберігають журнали зв’язків, які зберігаються протягом двох тижнів. Тут не зрозуміло, чи ці журнали прив’язані до реального IP користувача. Ми попросили роз’яснення і сказали, що IP-адреси включені.

Betternet (Канада) 2/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Так, сукупні журнали трафіку (1 бал)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Betternet зберігає журнали з’єднань, але лише під час активного сеансу, після чого IP-адресу користувача буде видалено. У вступі до політики конфіденційності мова йде про те, що він не пов’язує ваш ІР-код, включаючи вашу IP-адресу з вашою активністю веб-перегляду. Це вказує на наявність деяких журналів трафіку, і це дійсно з’ясовується пізніше в політиці.

Betternet зберігає сукупні дані про відвідуваний веб-сайт та використовувані додатки. Однією з причин є розміщення загальної реклами на певних сайтах або додатках. Хоча це фактично не пов’язує історію веб-перегляду з певним користувачем, деяким може бути незручно з думкою про те, що взагалі існують журнали трафіку..

blackVPN (Гонконг) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Перша претензія на головну сторінку веб-сайту blackVPN – це “Немає журналів трафіку. Немає журналів з’єднань. Немає журналів DNS. Ваша реальна IP-адреса ніколи не реєструється. ” Цей постачальник ніколи не зберігав журнали трафіку, але, як зазначено в публікації в блозі, він використовував для зберігання журналів зв’язку протягом семи днів. Пізніше він зрозумів, що це шкодить її репутації приватного і безпечного постачальника. Таким чином, він більше не зберігає ці журнали, і всі дані видаляються наприкінці кожного сеансу.

BolehVPN (Малайзія) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так, сукупні журнали
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

BolehVPN не зберігає журнали трафіку та не відстежує активність користувачів. Зазвичай вони не зберігають журнали з’єднань, такі як часові позначки або використання пропускної здатності для окремих користувачів. Але він відстежує загальний трафік та кількість підключень для кожного сервера. Це добре, оскільки він не прив’язаний ні до якого конкретного користувача. Політика конфіденційності зазначає, що вона “може тимчасово включати журнали, щоб виявити зловживання нашими послугами …”, і що це траплялося “кілька разів за багато років роботи”.

Boxpn (Туреччина) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

У своїй політиці конфіденційності Boxpn повідомляє користувачам “НІКОЛИ не ведемо журнали активності в Інтернеті та не зберігаємо приватну інформацію про окремі дії користувачів у нашій мережі”. Ми двічі перевірили у постачальника інформацію про журнали підключень, і представник підтвердив, що журнали не зберігаються.

BTGuard (Канада) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Веб-сайт BTGuard не розбиває, що саме робить або не збирає, але в політиці конфіденційності зазначено, що “Netcrawled LLC НЕ збирає адреси вашого Інтернет-протоколу (IP) або використання клієнтів”. Це досить добре, оскільки IP-адреса не записується.

Буферний (Гібралтар) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так, зберігається протягом 30 днів
Журнали IP-адреси: Так (0 балів)

На домашній сторінці цього постачальника вказується: “У пакетному VPN ми не реєструємо жодної вашої онлайн-діяльності за жодних обставин”. Це засновано на TOS, який повідомляє нам, що немає журналів трафіку, але деякі журнали з’єднань зберігаються протягом 30 днів. Сюди входять Ваша реальна IP-адреса, тривалість з’єднання та кількість переданих даних.

BulletVPN (Естонія) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Політика конфіденційності BulletVPN визначає, яку саме інформацію вона робить, а яку не збирає. Немає журналів трафіку та журналів з’єднань, пов’язаних із IP-адресою. BulletVPN відстежує загальну кількість даних, що використовуються для кожного користувача, і відстежує кількість одночасних з’єднань на один обліковий запис.

С

КактусVPN (Молдова) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

У CactusVPN діє справжня політика без журналів, як зазначено в її Умовах & Сторінка умов: “Це означає, що ми не будемо зберігати будь-які дані, пов’язані з вашою діяльністю, під час використання будь-яких наших рішень щодо конфіденційності, і не будемо записувати, контролювати, реєструвати та зберігати будь-яку вашу інформацію. CactusVPN також гарантує, що жодна ваша інформація не буде передана третій стороні. Ми не зберігаємо IP-адреси, журнали трафіку, часові позначки з’єднання, використовували інформацію про пропускну здатність або тривалість сеансу, яку можна було б простежити для однієї людини ».

CitizenVPN (Данія / Багами) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

База Данії цього провайдера може пролунати деякі дзвінки тривоги. Однак, як детально описано на його веб-сайті, його послуги VPN надаються з Багамських островів. Це означає, що CitizenVPN не підпадає під дію законів про зберігання даних ЄС. Крім того, його політика конфіденційності пояснює, що, хоча він зберігає деякі журнали зв’язків, він забезпечує анонімність будь-якої доданої інформації про ІР.

CyberGhost (Румунія) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так, але лише спроби підключення та не прив’язані до користувачів
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Як зазначено в політиці конфіденційності CyberGhost, “завдяки нашій суворій політиці без журналів ми гарантуємо, що ми НЕ відстежуємо трафік користувачів, що здійснюється в тунелі CyberGhost VPN, такі як: історія перегляду, призначення трафіку, налаштування пошуку, вміст даних, IP-адреси або DNS-запити. “

Коротше кажучи, CyberGhost не зберігає журналів трафіку та не зберігає журналів підключень, які можна прив’язати до окремого користувача. Єдине, що відслідковується, – це спроби з’єднання та незалежно від того, чи були вони успішними чи ні, але ця інформація не прив’язана до облікових записів користувачів.

CyberSilent (Польща) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

У своїй TOS CyberSilent явно викладає свою політику нульових журналів: «CyberSilent VPN не контролює, не зберігає і не записує журнали для жодного клієнта VPN. Ми не зберігаємо мітки часу, використовували передачу даних, журнали активності, IP-адреси. “

D

DefenceVPN (Канада) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

На домашній сторінці DefenceVPN зазначено: “Ми не входимо тут у DefenceVPN, таким чином, ваша інформація є повністю захищеною від сторонніх осіб”. Політика конфіденційності продовжує говорити: “DefenceVPN не зберігає і не записує трафіку чи використання зі своєї віртуальної приватної мережі (VPN). Ми реєструємо загальні дані, використані під час сеансу, зберігаються за іменем користувача. Ми не зберігаємо журнали трафіку, вхідні або вихідні часові позначки, IP-адреси під час сеансу ».

Отже, єдиний журнал, який зберігається, – це загальна кількість даних, що використовуються для користувача під час сеансу. Цей провайдер пропонує необмежену пропускну здатність, тому цей журнал, імовірно, використовується для уникнення та виявлення зловживань службою особою.

DefenceVPN пропонує ордерний канал, який повідомив про чистий рахунок на момент написання.

Doublehop (Сейшельські острови) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Doublehop продає себе як “свіжий стартап VPN, який має на меті розгойдати човен …”, і справді, схоже, застосовується зовсім інший підхід. Його чітка, лаконічна політика конфіденційності – це далекий виклик від деяких погано сформульованих або наповнених жаргоном документів, з якими нам довелося пережити деякі постачальники послуг. Що стосується журналів, про це говорить Doublehop:

«Нуль, блискавка, зильч, нада. Для реалій, / dev / null 2>&1. Нам немає чим ділитися з владою, навіть якщо ми відчували себе змушеними.

Відсутня реєстрація трафіку
Немає реєстрації запитів DNS
Немає часових позначок
Відсутня реєстрація пропускної здатності
Немає реєстрації IP-адрес »

Звучить нам добре!

Е

EarthVPN (Кіпр) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Потенційно (0 балів)

Політика конфіденційності EarthVPN трохи заплутана, коли йдеться про предмет реєстрації. З одного боку, це говорить, що “Ваша IP-адреса реєструється нами, щоб ми могли запобігти будь-якому спаму, шахрайству або зловживанню нашим сайтом та нашими послугами”.

Пізніше з’являється твердження, що “EarthVPN не реєструє використання VPN, ані діяльність користувача. Ані ми, ані треті сторони технічно не можемо зіставити IP-адресу з обліковим записом “. Остання частина цього, здається, суперечить сказаному раніше. Ми попросили постачальника роз’яснити, але не отримали відповіді під час написання.

Easy Hide IP (Сейшельські острови) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Easy-Hide-IP має справжню політику без журналів. “Ми НІКОЛИ не ведемо журнали активності в Інтернеті та не зберігаємо приватну інформацію про окремі дії користувачів у нашій мережі”.

ExpressVPN (Британські Віргінські острови) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

ExpressVPN не зберігає журналів трафіку та не відстежує активність користувачів. Він зберігає журнали з’єднань, включаючи дату з’єднання (не час) та використовуваний сервер. Загальний обсяг переданих даних на одного користувача також контролюється. ExpressVPN не реєструє вашу IP-адресу, але журнали з’єднань прив’язані до облікового запису користувача. Однак, оскільки ви можете зареєструватися на ExpressVPN, не передаючи PII (використовуючи Bitcoin та електронну пошту для запису), це не означає, що журнали можуть бути пов’язані з особою.

Зауважте, що ExpressVPN визначає термін “журнали з’єднань” дещо інакше, як ми його визначили вище, і відповідно до їх визначення (яке не включає позначки дати або кількість переданих даних) вони не зберігають журналів з’єднань. Ці розбіжності осторонь, найважливішим тут є те, що компанія не веде журналів даних, які могли б бути використані для ідентифікації окремого користувача.

Нещодавно випадок, коли турецька влада захопила сервер ExpressVPN в рамках розслідування. Однак вони не знайшли корисної інформації, що служить для резервного копіювання претензій компанії без реєстрації.

Ж

F-Secure Freedome VPN (Фінляндія) 3/4

Виходячи з 5 очей або 14 очей? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: так (0 балів)

На домашній сторінці цього провайдера зазначено, що немає журналів трафіку. У політиці конфіденційності ми дізнаємось, що F-Secure підтримує “тимчасові журнали, що містять тривалість сеансів VPN, кількість переданих даних, ідентифікатор пристрою та загальнодоступну IP-адресу, звідки VPN-клієнт підключається до нашої служби”. Ці журнали зберігаються протягом 90 днів.

Безликий.Ме (Кіпр) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Так (0 балів)

Цей постачальник стверджує, що існує справжня політика без реєстрації. На своїй домашній сторінці він навіть зазначає, що “ми не ведемо журнали вашої діяльності, тому у випадку, коли ФБР попросить – нічого немає”. Перейшовши на сторінку FAQ, на запитання про журнали активності в Інтернеті відповідь – «Ні! Абсолютно ні! Ми відстежуємо лише ваші суми використання даних та вашу IP-адресу, що потрібно для нашого внутрішнього обліку. І навіть ці дані зберігаються на наших серверах протягом обмеженого часу ».

Тож справді існують журнали у вигляді журналів підключень, і вони включають реальні IP-адреси користувачів.

FinchVPN (Малайзія) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

У своїй політиці конфіденційності FinchVPN пояснює, що не записує жодних даних про використання Інтернету та не відстежує активність користувачів. Він зберігає деякі журнали підключень, включаючи часові позначки та використання пропускної здатності. Вони підключені до облікових записів користувачів, а не до реальних IP-адрес користувачів. Оскільки він приймає монетні платежі, ідентифікатор користувача не обов’язково становить PII.

VPN потоку (Канада) 0/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Так (0 балів)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Так (0 балів)

Більшість постачальників, з якими ми стикалися дотепер, мають інформацію про політику ведення журналів, легко доступну на своєму сайті. Зазвичай це в політиці конфіденційності або TOS, одну або обидві часто можна знайти в нижній частині веб-сайту. Це не так з Flow VPN, але після швидкого пошуку ми знайшли політику щодо журналів.

Не дивно, що це приховано, як це не красиво Цей провайдер залишає за собою право реєструвати інформацію про підписку (включаючи посилання на транзакції), підключення IP-адреси, запити аутентифікації, дані сеансу (виділений IP, дата підключення, час, тривалість тощо). Так, так, це всі типи журналів підключень, і вони приєднані до вихідної IP-адреси.

Але це не найгірше. “Для дотримання вимог наших провайдерів пропускної здатності ми залишаємо за собою право здійснювати журнал активності в нашій мережі та використовувати автоматизовані системи для моніторингу мережевої активності для зловживань (наприклад, використання BitTorrent та подібного спільного доступу до файлів”). ” Так що в основному все, що ви робите під час зв’язку з цим провайдером, може бути записано!

FlyVPN (США) 1/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні, але вихідні та кінцеві IP-адреси реєструються (1 бал)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Так (0 балів)

FlyVPN не зберігає журналів трафіку. Він зберігає повний список журналів з’єднань, включаючи вашу IP-адресу, часові позначки, IP-адресу призначення та номер порту. Майте на увазі, що, збираючи ваш реальний IP, часові позначки та IP-адресу призначення, цей постачальник також може вести журнали трафіку.

FrootVPN (Швеція) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 14 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

На домашній сторінці FrootVPN зазначено: «Ми дбаємо про вашу конфіденційність в Інтернеті, і тому ми взагалі нічого не реєструємо. Ваші дані ніколи не передаватимуться жодним третім сторонам ». Далі це з’ясовано на сторінці “Без реєстрації”, яка підтверджує, що не зберігаються журнали з’єднання, такі як часові позначки.

Свобода-IP (Франція) 2/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 14 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Так (0 балів)

Freedom-IP не записує жодних журналів трафіку і наперед позначає дані, які він збирає з кожного сеансу:

“IP-адреса підключення
Час початку сеансу
Час завершення сеансу
Дані, отримані сеансом
Дані, надіслані сеансом »

Звичайно, він включає IP-адресу користувача, що не є ідеальним.

FrostVPN (США) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

FrostVPN не реєструє жодних даних про трафік. Він записує “час, дату та місце розташування VPN-з’єднання було здійснено”. Однак ця інформація не може бути підключена до окремого користувача, що означає, що IP-адреси не є частиною журналів з’єднань.

Г

GhostPath (США) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

GhostPath має справжню політику нульових журналів. Як зазначено в політиці конфіденційності, “Ми не відстежуємо діяльність за межами сайту Ghost Path”, і “Ми не реєструємо жодних даних, пов’язаних з вашими сеансами VPN”.

GOOSE VPN (Нідерланди) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 14 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так, зберігається протягом 30 днів
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

GOOSE VPN не зберігає журнали трафіку та не відстежує активність користувачів. Він зберігає журнали підключень, включаючи штамп дати, використовувану операційну систему (ОС), загальне географічне розташування та ще кілька елементів. IP-адреси користувачів не реєструються, а дані про з’єднання автоматично агрегуються. Потім він зберігається протягом 30 днів до видалення.

GoTrusted VPN (США) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

У своїй політиці конфіденційності GoTrusted VPN зазначає, що “може збирати дані про інформацію про з’єднання, включаючи терміни та розмір усіх пакетів, що надсилаються через Інтернет під час сеансу”. Це трохи розпливчасто, і ніде не вказано, чи зберігаються журнали трафіку та чи містять журнали з’єднань IP-адреси.

Ми поставили питання GoTrusted, і вони відповіли, що, хоча загальна ефективність мережі контролюється, “GoTrusted не реєструє URL-адреси, які ви переглядаєте, або не відстежуєте трафік окремих сеансів”.

Н

HeadVPN (Великобританія) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

У своїй політиці конфіденційності VPN на своїй сторінці умов та умов цього веб-сайту цей постачальник зазначає, що “Веб-сайт не здійснює та не проводить активний моніторинг активності користувачів за неналежною поведінкою, а також ми не ведемо прямі журнали Інтернет-діяльності будь-якого клієнта”. У журналах підключень не згадується, але коли ми попросили службу підтримки, представник компанії відповів нам, що журналів підключень не зберігається..

Hide.me (Малайзія) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так, зберігається кілька годин
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Hide.me не зберігає журнали трафіку та не відстежує активність користувачів. Якщо у вас виникли сумніви, ви можете переглядати сертифікат, виданий незалежним аналітиком безпеки, підтверджуючи всі претензії на веб-сайті. Він зберігає деякі журнали підключень, але вони не включають фактичні IP-адреси користувачів і стираються “кожні кілька годин”.

Hide.me опублікував звіт про прозорість під час видачі вищевказаного сертифіката (який можна переглянути за тим самим посиланням.) Примітно, що протягом багатьох років у звіті було багато запитів, але Hide.me стверджує, що його відповідь кожного разу був “hid.me не може і не зберігає жодного журналу; отже, ми не зможемо надати вам додаткову інформацію з цього питання ».

СховатиIPVPN (Молдова) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

HideIPVPN “не зберігає IP-адреси, історію переглядів, призначення трафіку або DNS-запити”. Хоча пізніше в політиці конфіденційності ми попередили, що “HideIPVPN закликає своїх клієнтів вважати, що всі їхні онлайн-комунікації не є безпечними”. Це не зовсім кричить впевненість у своїх можливостях постачальника.

HideMyAss (Великобританія) 1/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні, але він записує вихідні та VPN IP-адреси (1 бал)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Так (0 балів)

HideMyAss не зберігає інформацію про веб-сайти, які ви відвідуєте, але зберігає досить докладні журнали підключень. До них відносяться ваша IP-адреса, IP-адреса VPN, часові позначки та кількість використаних даних. IP-адреса стосується, тим більше, що вона супроводжується IP-адресою VPN. Це означає, що активність можна легко простежити до окремого користувача, тому вона може також зберігати журнали трафіку.

Дійсно, цей постачальник був причетний до справи ФБР ще в 2011 році, в якій він передав деталі, які використовуються для відстеження хакера LulzSec..

Хола (Ізраїль) 1/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Так (0 балів)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Так (0 балів)

Схоже, Hola має чітку “політику всіх журналів” у своїй політиці конфіденційності: “Дані журналу можуть містити інформацію про ваш пристрій, такі як: ваша IP-адреса, тип браузера, веб-сторінки, які ви відвідуєте, час перебування на цих сторінках, час доступу та дати , і унікальний ідентифікатор, згенерований для вашого пристрою (якщо ви використовуєте Послуги зі свого мобільного пристрою, таким ідентифікатором може бути ваш мобільний номер). “(який може бути ваш номер телефону!)

Далі йдеться про те, що “ми використовуємо такі дані в сукупному вигляді і не поєднуються ні з якою особистою інформацією”. Очевидно, що номер телефону – PII, і настільки ефективно IP-адреса. І те й інше легко простежити до окремого користувача.

Щит гарячої точки (Швейцарія) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Так, сукупні журнали (1 бал)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Hotspot Shield підтримує деякі журнали підключень, включаючи реальний IP-адресу. Однак вони видаляються в кінці кожного сеансу. Хоча там сказано, що він не прив’язує реальні IP-адреси користувачів до активності в Інтернеті, він зберігає сукупні журнали відвідуваних веб-сайтів та використовуваних додатків.

Дійсно, навколо цієї VPN виникають суперечки, і навіть є скарга, подана проти неї групою пропаганди конфіденційності. Він також був одним із предметів у звіті за 2016 рік, який висвітлив деякі сумнівні заходи, зокрема перенаправлення трафіку через партнерські посилання. Незважаючи на те, що конфіденційність тут може не бути головною проблемою, цих тактик достатньо, щоб відкласти багатьох користувачів.

Я

ibVPN (Румунія) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

ibVPN не відстежує діяльність веб-переглядачів користувачів VPN. “IbVPN не збирає та не записує жодного трафіку чи використання своєї послуги Virtual Private Network. Ми не можемо пов’язати якусь конкретну діяльність з будь-яким конкретним користувачем. ” Хоча “використання” передбачає журнали з’єднань, вони прямо не говорять про них, тому ми задали це питання. Представник служби підтримки клієнтів підтвердив, що журнали з’єднань не зберігаються.

IdentityCloaker (Чехія) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Так, але можна приховати (1 бал)

Політика конфіденційності IdentityCloaker передбачає:

“Під час серфінгу в Інтернеті через проксі-сервери Identity Cloaker або VPN-сервери, ми не зберігаємо адреси відвіданих веб-сайтів чи інших ресурсів і не зберігаємо перевезених даних протягом періоду довшого, ніж це потрібно для завершення передачі даних в Інтернеті. Кеш на постійних носіях запису (наприклад, на жорстких дисках) не використовується. “

Тут точно немає журналів трафіку, і останнє речення передбачає відсутність журналів підключення, але ми попросили просто переконатися. Виявляється, часові позначки та використання даних є записані, як і IP-адреси. Однак, “якщо ви використовуєте додаток Identity Cloaker і підключаєтесь в зашифрованому режимі, журнал не може записати вашу реальну IP-адресу і замість цього записує IP-адресу проксі-сервера”. Журнали з’єднань зберігаються протягом шести місяців до видалення.

IPinator (США) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так, сукупні журнали
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Що стосується протоколу IPinator, то TIP дещо розпливчастий: “Хоча ми не зберігаємо журнали вмісту та не передаємо будь-яку вашу приватну інформацію будь-якій третій стороні, ми передамо будь-яку інформацію, яку ми маємо, якщо цього вимагатиме законодавство. . ” Це здається, що він не зберігає журналів трафіку, але це не зовсім зрозуміло. Продовжує говорити “IPinator.com. може контролювати певні аспекти мережі для управління зловживаннями, підтримкою та / або покращенням обслуговування. ” Це звучить як журнали підключення, але, знову ж таки, не вистачає деталей.

Розділ “FAQ” пропонує трохи більше розуміння: “Ми не зберігаємо журнали вмісту трафіку. Ми можемо контролювати та агрегувати інші змінні, такі як пропускна здатність та завантаження сервера, щоб гарантувати якість обслуговування. “

Таким чином, у нас немає журналів трафіку та лише сукупних даних про з’єднання.

IPredator (Кіпр) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

IPredator не зберігає журналів трафіку будь-якого типу. Він тимчасово зберігає дані сеансу, включаючи розташування сервера та ім’я користувача, але не має реальної IP-адреси. Більше того, ці дані використовуються лише для обмеження одночасного входу та видаляються після закінчення сеансу. Таким чином, вони ніколи б не вважалися журналами з’єднань.

IPVanish (США) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Одна з перших претензій на домашню сторінку IPVanish гласить: “Наша сувора політика з нульовими журналами зберігає вашу особу під заголовком. Ми не фіксуємо жодної вашої діяльності під час підключення до наших додатків, щоб зберегти ваше громадянське право на конфіденційність. ” У політиці конфіденційності або в інших місцях не згадуються конкретні журнали з’єднань. Ми попросили підтримку та отримали від нас інформацію, що цей постачальник “не контролює, не записує та не зберігає журнали для VPN-активності жодного клієнта”

Нещодавно з’явилося, що журнали IPVanish використовувались у розслідуванні внутрішньої безпеки. Однак, компанія в той час знаходилась під різними правами власності, і нинішні власники запевнили користувачів, що IPVanish стоїть за існуючою політикою без журналів.

IronSocket (Гонконг) 2/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні, але IP-адреси джерела та VPN зберігаються протягом 72 годин (1 бал)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Так (0 балів)

IronSocket не зберігає журналів трафіку та не відстежує активність користувачів. Як зазначено в політиці конфіденційності, вона записує журнали з’єднань:

“Після використання Послуг ми додатково збираємо таку інформацію про сеанс:

 • Час та дата сеансу підключення та відключення;
 • IP-адреса, яка використовується для сеансу і до якого сервера було підключено; і
 • Числове представлення із загальним байтом, переданим за сеанс; “

Не зовсім зрозуміло, чи “IP-адреса, яка використовується для сеансу”, стосується реальної IP-адреси користувача або тієї, яку видає провайдер. Ми попросили роз’яснень, і виявляється, що обидва записані. Зазначається, що ці дані зберігаються лише 72 години до очищення.

Івасі (Сінгапур) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Ivacy працює з істинною політикою без журналів. Він не контролює трафік та не записує дані сеансу, «це означає, що ми не можемо визначити та зв’язати конкретну діяльність з певним користувачем нашої послуги».

IVPN (Гібралтар) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

IVPN – ще один провайдер, який використовує сувору політику без журналів. Він не контролює веб-трафік і не записує жодних даних сеансу, наприклад часових позначок або використання пропускної здатності.

К

Касперський (США) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Ми шукали умови обслуговування або політику конфіденційності для VPN-служби Касперського, але нічого не знайшли. Представник служби підтримки клієнтів зміг направити нас на ліцензійну угоду, але тут нічого не стосується ведення журналу. Однак представник нас запевнив, що не зберігаються журнали трафіку чи з’єднання. Якщо з сервісом є проблема, можуть бути зібрані журнали для діагностики проблеми.

Кіноу (Ізраїль) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Так (0 балів)

Keenow не веде журнали трафіку та не відстежує активність користувачів. Він зберігає журнали підключень, включаючи реальну IP-адресу, використання пропускної здатності та часові позначки. Звичайно, тут хвилюється інформація про реальну IP-адресу користувача, яку можна простежити у людини.

L

Le VPN (Гонконг) 2/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні, але обидва джерела IP та VPN IP записуються (1 бал)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Так (0 балів)

Le VPN не зберігає та не відстежує дані використання, такі як відвідувані веб-сайти. Він зберігає журнали підключень, включаючи реальну IP-адресу, часові позначки, IP-адресу VPN та кількість використаних даних. Той факт, що справжня IP-адреса зберігається разом із новим IP-адресою, означає, що всю активність можна простежити до окремого користувача. Крім того, дані зберігаються “певний проміжок часу, навіть якщо ми не маємо жодного зобов’язання зберігати такі дані”.

Liberty Shield (Великобританія) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Дуже коротка політика конфіденційності Liberty Shield похована внизу її TOS, але в ній зазначено: “Ми зобов’язані вашій конфіденційності і не збираємо та не записуємо дані про трафік чи активність веб-перегляду від окремих користувачів, підключених до нашої VPN”. Він зберігає журнали з’єднань, але вони обмежені часовими позначками, місцем розташування сервера та кількістю переданих даних.

LimeVPN (Гонконг) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

LimeVPN фактично має сторінку, присвячену опису своєї політики реєстрації журналів. Тут пояснюється, що журнали трафіку не підтримуються, включаючи завантаження чи медіа. У ньому зазначено, що деякі журнали з’єднань зберігаються, включаючи часові позначки, тривалість з’єднання та використання пропускної здатності. Ці дані зберігаються протягом не визначеного періоду часу, але “регулярно переглядаються на наших серверах”. Не відразу зрозуміло, чи ці дані підключені до IP користувача, але в декількох рядках внизу зазначено: “Ані ми, ані треті сторони технічно не можуть зрівняти IP-адресу з обліковим записом”. Тож можна сміливо сказати, що IP-адреси – це не проблема.

Рідкий VPN (США) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні, за винятком випадків зловживання службою
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

LiquidVPN не записує жодних журналів трафіку. Він контролює метадані в реальному часі, зокрема, ввійшли ви чи ні та скільки пристроїв використовуєте в обліковому записі.

У TOS зазначено, що він буде зберігати більше метаданих у разі зловживання службою. Це може включати локальні та віддалені IP-адреси, часові позначки та ім’я користувача. Однак на сторінці прозорості буде повідомлення, перш ніж відбуватиметься журнал. Рідина VPN також забезпечує ордерний канал.

М

Mullvad (Швеція) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 14 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Незважаючи на те, що політику конфіденційності цього постачальника важко знайти (немає прямої посилання на домашню сторінку), вона в кінцевому підсумку виявляє сувору політику без журналів. Немає журналів активності, а метадані не присвоюються окремому користувачеві. Натомість Mullvad просто відстежує загальну пропускну здатність на сервері, загальну кількість поточних з’єднань та завантаження процесора на ядро.

MyIP.io (США) 2/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Так (0 балів)

На домашній сторінці MyIP.io зазначено, що немає журналів активності, що чудово. У політиці конфіденційності або TOS не згадуються журнали, тому незрозуміло, чи існують журнали з’єднань. Ми попросили роз’яснення і сказали, що це журнали є зберігаються та включають часові позначки та реальний IP “серед іншої інформації”.

N

Локшина VPN (Малайзія) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

На домашній сторінці веб-сайту NoodleVPN зазначено:

«Через спеціальне обладнання NoodleVPN не зберігає даних про клієнтів і не знає, що користувачі роблять в Інтернеті. Єдине, що ми знали [sic] про користувачів – їх адреса електронної пошти та ім’я користувача. “

Здається, це охоплює і журнали трафіку, і з’єднання, але ми зв’язалися, щоб переконатися. Представник служби підтримки клієнтів запевнив нас, що жоден журнал не ведеться.

NordVPN (Панама) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

NordVPN “гарантує сувору політику без реєстрації” своєї служби VPN. Крім журналів трафіку, це включає часові позначки, смугу пропускання та реальні IP-адреси.

nVPN (Боснія) 4/ 4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

nVPN – ще один постачальник із суворою політикою без журналів. Немає журналів трафіку і активність користувачів не контролюється. Крім того, він не записує часові позначки, використану пропускну здатність або реальні IP-адреси користувачів.

О

OctaneVPN (США) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так, сукупність
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

OctaneVPN дуже впевнений у вирішенні проблем користувачів щодо ведення журналу. У своїй політиці конфіденційності він зазначає, що “Коли ви продаєте продукт, що підвищує конфіденційність та анонімність, виникають питання ведення журналу”. Дійсно, він підтримує справжню політику без журналів, оскільки немає журналів, які можна прив’язати до окремого користувача. Єдині журнали з’єднань, що зберігаються, – це сукупні, пов’язані з кожним окремим сервером, включаючи кількість підключень та використання пропускної здатності.

OneVPN (Гонконг) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Не чисто
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Політика конфіденційності OneVPN дає зрозуміти, що цей провайдер не здійснює моніторинг активності в Інтернеті. У ньому також зазначено, що жодні IP-адреси не реєструються. У журналах з’єднань не згадується, але навіть якщо вони записані, IP-адреси не зберігаються, тому це все добре.

OverPlay (Великобританія) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Політика конфіденційності OverPlay коротка і мила, вказуючи: “Overplay, Inc. не збирає та не реєструє жодного трафіку чи використання своєї послуги Virtual Private Network” Слово “використання” може стосуватися журналів з’єднань, але ми попросили їх переконатися. У відповідь нам сказали, що журнали з’єднань не зберігаються.

OVPN (Швеція) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 14 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

OVPN стверджує, що ставиться до конфіденційності користувачів вкрай серйозно, і дійсно має сувору політику без реєстрації. Без журналів трафіку чи журналів з’єднання, він заявляє, що єдиною інформацією, яку він коли-небудь міг би надати запитуючій стороні, був би використаний спосіб оплати. Як зазначено в політиці конфіденційності: “Дозволи на запис для процесів OpenVPN були видалені з серверів, що працюють з нашою службою VPN. Це запобігає будь-якій реєстрації будь-якої інформації про користувачів. “

П

PandaPow (Гонконг) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Так (0 балів)

PandaPow ні за яких обставин не зберігає журнали трафіку та не контролює активність користувачів. Він зберігає журнали з’єднань, включаючи IP-адресу, часові позначки, кількість переданих даних та швидкість передачі. Звичайно, найбільше турбує тут IP-адреса. PandaPow не визначає, як довго зберігаються дані.

Ідеальна конфіденційність (Швейцарія) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Політика конфіденційності Perfect Privacy є лише декількома параграфами, але ясно, що вона не записує жодних журналів, пов’язаних з окремими особами. Він записує лише загальне використання на своїх серверах.

Приватний доступ до Інтернету (США) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

На домашній сторінці цього постачальника одна з головних функцій зазначає “Немає журналів трафіку VPN”, так що це принаймні зрозуміло. Немає нічого іншого, пов’язаного з журналами в політиці конфіденційності або TOS. У розділі поширених запитань ми знаходимо те, що шукаємо. Тут представник заявляє, що “PIA абсолютно не зберігає журналів, будь-якого типу”. Потім відповідь детальніше описується:

“Ми можемо однозначно стверджувати, що наша компанія не має і досі не підтримує журнали метаданих щодо того, коли абонент отримує доступ до послуги VPN, тривалість користування абонента та IP-адресу, з якої походить абонент. Більше того, система шифрування не дозволяє нам переглядати і таким чином реєструвати, які IP адреси відвідувач або відвідував абонент. “

Нам звучить досить суцільна політика з нульовими журналами.

PrivateVPN (Швеція) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 14 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

PrivateVPN також пропонує політику без журналів. У своїй політиці конфіденційності зазначено, що “PrivateVPN не збирає та не реєструє жодного трафіку чи використання своєї послуги”. Ми надіслали електронну пошту лише для того, щоб перевірити, чи це стосується журналів підключень, і нам сказали, так, це так.

Приватний тунель (США) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

У політиці конфіденційності приватного тунелю немає жодної згадки про політику ведення журналів, але в TOS є таке твердження:

“Файли журналу, що зберігаються на наших серверах, використовуються лише для моніторингу продуктивності сервера, виявлення програмних помилок, виявлення можливих порушень безпеки та для ідентифікації зловживаючих користувачів. Файли журналу не використовуються для моніторингу або цензури вашої інтернет-діяльності. Ми поважаємо вашу конфіденційність. Нас не цікавить, чим ви займаєтесь в Інтернеті ».

З цього ми можемо зрозуміти, що немає журналів трафіку, але є файли журналів. Ми попросили постачальника уточнити, що це означає. Нам сказали, що журнали включають час з’єднання та кількість використовуваної пропускної здатності. Вони пов’язані з електронною поштою користувача, але не з реальною IP-адресою користувача.

Приватний Wi-Fi (США) 2/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Так (0 балів)

Приватний Wifi пропонує інформацію про політику ведення журналів у розділі поширених запитань. Тут ми з’ясовуємо, що точно не існує журналів трафіку, які зберігається цим провайдером, але є деякі журнали зв’язків. “Ми підтримуємо набір журналів використання, включаючи час увімкнення та вимкнення нашої мережі та загальну кількість переданих байтів.” Пізніше він заявляє, що вони можуть бути приєднані до користувача, але не вказується, чи вони записують IP-адреси користувачів. Ми попросили з’ясувати, чи дійсно IP-адреси записуються як стандартна інформація про обліковий запис. Таким чином, можна зробити висновок, що часові позначки підключені до реального IP користувача.

Приваторія (Чехія) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Незрозуміло
Журнали IP-адреси: Потенційно (0 балів)

Політика конфіденційності Privatoria погано сформульована з безліччю помилок, але цілком очевидно, що цей журнал не зберігає журнали трафіку. Ми запитували про журнали підключень, але не отримали відповіді під час написання.

ProtonVPN (Швейцарія) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

На домашній сторінці ProtonVPN вказується “Як швейцарський постачальник VPN, ми не реєструємо активність користувачів та не обмінюємось даними з третіми особами”. Можна припустити, що це стосується журналів трафіку, але це мало незрозуміло, коли мова йде про журнали підключення.

У політиці конфіденційності ми дізнаємось, що ProtonVPN дійсно підтримує журнал часових позначок останньої успішної спроби входу. Він може зберігатися нескінченно, але переосмислюється з кожною успішною спробою. Не зрозуміло, пов’язано це з обліковим записом користувача або з фактичним IP-адресою, тому ми задали це питання. Нам сказали, що часові позначки пов’язані лише з обліковим записом і реальних IP-адрес не зберігається.

proXPN (США) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 14 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

На домашній сторінці одне з тверджень “VPN-програмне забезпечення proXPN дозволяє вам переглядати Інтернет так, як було призначено: анонімно та без реєстрації та відстеження вашої активності”. Можна сміливо припускати, що немає журналів трафіку. Отже, що з журналами підключення? На сторінці політики конфіденційності ми дізнаємося: “Ми не зберігаємо журнали IP-адрес часу, активності чи початкових IP-адрес”. Отже, нам тут все зрозуміло.

Proxy.sh (Сейшельські острови) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

На веб-сайті Proxy.sh ми знаходимо те, що шукаємо в розділі FAQ. Цей постачальник не зберігає журналів трафіку та журналів підключень. Він констатує, що часом потрібно переглядати зв’язки в режимі реального часу. Хоча він подає сповіщення в цих випадках, ще раз підтверджується, що з’єднання не можна віднести до окремих користувачів.

PureVPN (Гонконг) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Політика конфіденційності PureVPN зазначає: “Ми НЕ ведемо жодної записи вашої діяльності веб-перегляду, журналів з’єднань, записів IP-адрес VPN, призначених вам, ваших оригінальних IP-адрес, часу вашого з’єднання, історії вашого веб-перегляду, веб-сайтів, які ви відвідали, ваших вихідних трафік, вміст або дані, до яких ви зверталися, або запити DNS, створені вами. “

Ми знаємо зі справи ФБР 2017 року, що він використовував для запису IP-адреси. У цій ситуації часові позначки та реальна IP-адреса співвідносилися з даними інших компаній, що стосуються користувача.

Переглядаючи список, зрозуміло, що PureVPN, безумовно, не єдиний постачальник, який зберігає такі типи журналів. Однак опинитися в центрі такого гучного випадку, коли довіру споживачів порушено, було непогано для бізнесу. Компанія сфокусована на поверненні довіри користувачів і розробила нову політику конфіденційності, яка стверджує, що вона не записує жодних журналів зв’язків..

На додаток до цього, PureVPN зробив додатковий крок для залучення незалежної аудиторської фірми (Altius IT) для аудиту систем та політики ведення журналу компанії. Результати аудиту підтвердили, що PureVPN не реєструє жодних даних, які могли б ідентифікувати особу.

“[Ми] не знайшли жодних доказів журналів, які могли б призвести до ідентифікації конкретної особи та / або активності цієї особи під час використання послуги PureVPN.” – Альтіус ІТ

S

SaferVPN (США) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

SaferVPN не зберігає журналів трафіку та не відстежує активність користувачів. Це дуже чітко про те, які метадані записуються, і що включає часові позначки, кількість переданих даних та розташування сервера. Він не записує IP-адреси.

СатурнVPN (США) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

SaturnVPN не надає жодної інформації про свою політику ведення журналів. Коли ми попросили провайдера інформації, нам сказали, що журнали трафіку чи журнали з’єднань взагалі не зберігаються.

SecurityKISS (Ірландія) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Так, зберігається протягом десяти днів (0 балів)

Цей постачальник розміщує коротку та стислу політику конфіденційності, включаючи чітку інформацію про свою політику реєстрації даних:

“Ми не контролюємо, не записуємо і не зберігаємо журнали для будь-якої активності з’єднання, за винятком наступних:

 • Час і тривалість VPN-з’єднання користувача
 • Пропускна здатність, яка використовується під час з’єднання
 • IP-адреса користувача “

Як бачите, це включає IP-адреси користувачів. Хоча, з позитивного боку, більшість цих журналів видаляються через десять днів. Єдине, що зберігається довше – це загальне використання за розрахунковий період для кожного клієнта.

Seed4.me (Тайвань) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так, сукупні журнали
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Цей постачальник не має політики конфіденційності та не охоплює журнали у своїй заяві TOS. Натомість він вирішує питання журналів у публікації блогу. Тут він пояснює, що він записує сукупні дані про з’єднання. Це зберігається протягом семи днів, перш ніж бути остаточно видаленим.

Shade You (Нідерланди) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 14 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Shade У вас є справжня політика нульових журналів і не зберігає журнали будь-якого типу. “Ми не ведемо журнали, тому просто не маємо даних, які могли б бути передані третім особам”.

Shellfire VPN (Німеччина) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 14 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

На домашній сторінці Shellfire VPN зазначено: “Ми не реєструємо жодних даних про з’єднання. Ви займаєтесь серфінгом абсолютно безпечно та анонімно! ” Це один з рідкісних провайдерів, який насправді посилається на журнали підключення на своїй домашній сторінці, а не просто на протокол ковдри, який часто згадує лише журнали трафіку..

SlickVPN (США) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Цей постачальник має нульову політику журналів, але він не говорить прямо про журнали з’єднань. Ми попросили представника і нам сказали, що журнали трафіку чи журнали з’єднань взагалі не зберігаються.

SmartVPN (Сейшельські острови) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

SmartVPN не пропонує жодної інформації щодо політики реєстрації на своєму веб-сайті, тому ми зв’язалися. У прямому чаті відповідь стверджував, що жоден журнал не ведеться.

Speedify (США) 2/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Так (0 балів)

Політика конфіденційності Speedify починається з “TL; DR: НЕ реєструємо, що ви робите або які сайти відвідуєте через сервіс Speedify.” Тож тут точно немає журналів трафіку. У політиці конфіденційності також зазначено, що Speedify не збирає IP-адреси. Однак, коли ви входите в додаток, повідомлення повідомляє, що IP-адреси зберігаються тимчасово, разом із часовими позначками, кількістю переданих даних та тривалістю з’єднання..

SpyOff (Сан-Марино) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

На веб-сайті SpyOff не вдалося знайти жодної інформації, що стосується політики реєстрації журналів, тому ми надіслали електронний лист. Представник повідомив нам, що “ми не зберігаємо записів щодо журналів трафіку чи журналів з’єднання, часових позначок, пропускної здатності, IP-адрес”.

StrongVPN (США) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Політика конфіденційності цього постачальника зазначає: “StrongVPN не збирає та не записує жодного трафіку та не використовує його послугу віртуальної приватної мережі”. Знову ж таки, “використання”, ймовірно, відноситься до журналів підключень, але є трохи розпливчастим. Ми надіслали службу підтримки клієнтів електронною поштою, і вони підтвердили, що жодні журнали з’єднання не зберігаються.

SurfEasy VPN (Канада) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так, сукупні журнали
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

SurfEasy VPN не зберігає журнали трафіку, але він указує:

«Ми здійснюємо автоматизоване управління трафіком на основі правил для підтримки та вдосконалення нашого сервісу. Застосування цих правил може зажадати аналізу в Інтернеті та трафіку даних у реальному часі, включаючи веб-сайти призначення чи IP-адреси, похідні IP-адреси ».

Ця інформація не реєструється, але вона звучить більш нав’язливо, ніж ви хотіли б очікувати від VPN-провайдера. Що стосується журналів підключення, він зберігає використану сукупну пропускну здатність, але немає журналу IP-адрес.

Surfshark (Британські Віргінські острови) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так, лише у сукупності
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Surfshark не зберігає жодних журналів трафіку. Він не зберігає журналів підключень, які можна прив’язати до окремого користувача, наприклад IP-адреси. Він зберігає деякі сукупні дані для діагностичних цілей, наприклад, невдалі спроби з’єднання, але вони не прив’язані до облікових записів користувачів.

SunVPN (США) 2/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Так (0 балів)

Політика конфіденційності SunVPN дуже коротка і вказує саме те, що вона реєструється у формі списку. Приємно бачити таку прозорість і не зберігати журнали трафіку. Однак зрозуміло, що IP-адреси реальних користувачів реєструються разом із часовими позначками та пропускною здатністю.

SwissVPN (Швейцарія) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Так, зберігається протягом півроку (0 балів)

Ми не змогли знайти політику конфіденційності або документ TOS для SwissVPN, тому ми попросили службу підтримки для деякої інформації. Ось що ми з’ясували:

«SwissVPN експлуатується на основі закону про телекомунікації та захист персональних даних Швейцарії. IP-адреси сесії (не відвідуваний вміст, веб-сайти, пошта тощо) реєструються протягом 6 місяців. У разі вчинення кримінального правопорушення, передбаченого законодавством Швейцарії, влада Швейцарії може вимагати інформації на основі: http://www.admin.ch/ch/d/sr/7/780.1.de.pdf “

SwitchVPN (Індія) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

“SwitchVPN не збирає та не записує жодного трафіку чи використання своєї послуги віртуальної приватної мережі”. Політика конфіденційності продовжує говорити про особисту інформацію, але стає досить заплутаною. Ми надіслали електронний лист, щоб отримати роз’яснення, і нам сказали, що жодного журналу не зберігається.

Т

TigerVPN (Словаччина) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Цей провайдер “не збирає та не записує дані про трафік чи активність перегляду у окремих користувачів, підключених до нашої VPN”. Він зберігає журнали з’єднань, але, подібно до ExpressVPN, він записує дати підключення замість часових позначок. Інші зібрані дані включають вибір сервера та загальну кількість переданих даних на день, але немає реальних IP-адрес користувача.

Торгуард (США) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Torguard має справжню політику нульових журналів і “не зберігає і не записує жодного трафіку або використання зі своєї віртуальної приватної мережі (VPN) або проксі”.

TorVPN (Великобританія) 2/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Потенційно (0 балів)

Не маючи інформації про політику ведення журналів на веб-сайті, ми поцікавились у цього постачальника, чи зберігаються журнали. Нам сказали, що журнали трафіку точно не підтримуються, а активність користувачів не контролюється. Деякі журнали підключень зберігаються, включаючи пропускну здатність, але додаткової інформації не надано. Незрозуміло, чи записуються часові позначки та чи журнали з’єднання прив’язані до IP-адреси користувача.

Всього VPN (Великобританія) 2/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Так (0 балів)

Як зазначено в політиці конфіденційності, Total VPN не “збирає інформацію щодо вмісту, який ви передаєте через Служби чи конкретні веб-сайти, які ви відвідуєте”. Він збирає журнали підключень, включаючи часові позначки та реальні IP-адреси користувачів, що не ідеально.

Trust.Zone (Сейшельські острови) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

У своїй політиці конфіденційності TrustZone не чітко вказує, які журнали зберігає, хоча зберігає журнали використання. Його твердження щодо журналів є дещо заплутаним: “Всі наші VPN-сервери у всьому світі НЕ зберігають жодних файлів журналів, щоб зберегти вашу конфіденційність. Усі дані про використання є анонімними та не пов’язані з вашою реальною, загальнодоступною IP-адресою. ” Ми інтерпретуємо перший рядок так, що він не зберігає журнали трафіку. Остання, схоже, посилається на те, що журнали з’єднань зберігаються, але вони не містять реальних IP-адрес користувачів.

TunnelBear (Канада) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

TunnelBear не збирає журнали трафіку та не відстежує будь-яку активність користувача. Він збирає деякі дані, включаючи вашу ОС, незалежно від того, ви активно працювали в цьому місяці чи ні, та загальну кількість даних, використаних протягом місяця. Однак “TunnelBear НЕ зберігає користувачів, що походять з IP-адрес, коли вони підключені до нашої служби, і тому не можуть ідентифікувати користувачів, коли надаються IP-адреси наших серверів”.

U

Unlocator (Данія) 2/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 14 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Потенційно
Журнали IP-адреси: Так (0 балів)

На домашній сторінці Unlocator є заголовок “Без журналів”, але його політика конфіденційності говорить про інше: “Ваша IP-адреса зберігається для ідентифікації вашого акаунта з нашими послугами. Звіт про загальну діяльність зберігається лише протягом 24 годин […] »

Навіть якщо дані зберігаються лише протягом 24 годин, в ідеалі ми хотіли б знати, що це означає. Ми попросили представника замовника і нам сказали, що звіт про діяльність посилається на “[…] слід IP-адрес, який ви оновлюєте в нашій системі”. Це не зовсім з’ясовує речі, тому ми знову запитували, але ще не отримали відповіді.

UnoTelly (Канада) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

UnoTelly не здійснює активний моніторинг використання Інтернету, однак політика конфіденційності для цього провайдера трохи непокоїть. Що стосується використання VPN, він визначає:

“UnoTelly зберігає час входу, час виходу та пропускну здатність, використовувані для UnoVPN. Ми також зберігаємо мінімальну кількість журналу, щоб задовольнити юрисдикційні вимоги нашого VPN-сервера і видавати лише уповноваженим сторонам, якщо цього вимагає законодавство “.

Хоча IP-адреси не згадуються, “мінімальна кількість журналу” дуже розпливчаста. Ми попросили роз’яснення, і нам сказали, що журнали не зберігаються, окрім часових позначок і пропускної здатності.

Невикористовуваний (США) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Цей постачальник стверджує, що він не зберігає журнали трафіку будь-якого типу. Політика конфіденційності вказує: “Ми не зберігаємо жодних журналів користувачів”. Можна припустити, що це стосується журналів підключення, але ми перевірили лише для того, щоб переконатися. У відповідь на питання про те, чи зберігаються журнали з’єднань, ми отримали чітке поняття “Ні”. Ну, то це все.

V

VersaVPN (Філіппіни) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Як зазначено в TOS, VersaVPN не зберігає журналів трафіку. Журналів з’єднання не згадується, тому ми попросили службу підтримки. Нам сказали, що журнали з’єднання абсолютно не підтримуються.

Вікінг VPN (США) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні, за винятком випадків зловмисного нападу
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Як зазначено на домашній сторінці Viking VPN, «Viking VPN ніколи не запише вашу активність на наші сервери». Так що журналів трафіку тут немає. Viking VPN також утримується від збору журналів з’єднань: “Ми не збираємо інформацію про активність користувача, IP-адреси користувачів, використання пропускної здатності користувача або час входу / виходу користувача”. Єдині дані, які він збирає, – це загальна пропускна здатність його серверів. Зазначається, що тимчасова реєстрація може бути застосована у випадку зловмисної атаки, але записи будуть знищені незабаром після цього. Поки що цього не сталося.

VPN Baron (Румунія) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

VPN Baron не зберігає журналів трафіку та не відстежує активність користувачів. Він зберігає журнали з’єднань, включаючи часові позначки, місце розташування сервера та кількість переданих даних за сеанс. Хоча реальна IP-адреса користувача не записує.

VPN Unlimited (США) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Ця послуга VPN надається KeepSolid Inc. Цей провайдер “НЕ збирає та не записує жодних дій користувачів під час використання будь-яких їх VPN-послуг, крім загальної кількості веб-трафіку для кожного сеансу та дати сеансу”. Таким чином, у нас немає журналів трафіку та мінімальних журналів підключень, без реальної IP-адреси користувача.

VPN.ac (Румунія) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Так, але зберігається лише один день (0 балів)

Як зазначено на його домашній сторінці, VPN.ac не зберігає журналів активності. У політиці конфіденційності ми виявляємо, що журнали з’єднань зберігаються. Сюди входять використання пропускної здатності, часові позначки та вихідні IP-адреси. На плюсі, часові позначки та IP-адреси зберігаються лише за один день до видалення.

VPN.asia (Беліз) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Цей постачальник не реєструє трафіку веб-сайту та не відстежує активність користувачів. У політиці конфіденційності зазначено: “VPN.asia не збирає та не реєструє жодного трафіку чи використання своєї послуги Virtual Private Network”. “Використовувати” передбачає журнали з’єднань, але ми перевірили, чи не згадується про це в інших місцях. Нас запевнили, що журнали не зберігаються.

VPN.ht (Беліз) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

У своїй політиці конфіденційності VPN.ht каже, що “не збирає та не записує дані про трафік або активність перегляду у окремих користувачів”. Журналів з’єднання не згадується, тому ми попросили роз’яснити. Представник служби обслуговування клієнтів сказав нам, що журнали абсолютно не зберігаються. Незважаючи на це, цей постачальник пропонує ордерний канал.

VPN4All (Сейшельські острови) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Послуга VPN4All надається компанією Web Broadcasting Ltd. Вона має сувору політику без журналів і не зберігає журналів трафіку та журналів з’єднань. Єдине, що він відстежує – це використання пропускної здатності на номер ліцензії.

VPNArea (Болгарія) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

VPNArea має в своєму політиці конфіденційності чітко розділений розділ ведення журналів і дійсно підтримує позицію нульових журналів: “Ми не контролюємо, не записуємо і не зберігаємо журнали для жодної VPN-діяльності одного клієнта. Ми не контролюємо, не записуємо і не зберігаємо дати входу, часові позначки, вхідні та вихідні IP-адреси, статистику пропускної здатності або будь-які інші ідентифікуючі дані будь-яких користувачів VPN, що використовують наші VPN-сервери. “

VPNBook (Швейцарія) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Так, зберігається до одного тижня (0 балів)

Політика конфіденційності VPNBook, яка дивно розміщена на сторінці контактів, пояснює, що дані про Інтернет-діяльність не записуються. Зберігаються деякі журнали підключень, зокрема часові позначки та IP-адреси користувачів. Ці журнали видаляються автоматично щотижня, що означає, що вони можуть зберігатися до семи днів. У 2013 році цього провайдера звинуватили в передачі журналів, причетних до переслідування членів хакерської групи Anonymous.

VPNLand (Канада) 2/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Так, але лише для реєстрації (0 балів)

На домашній сторінці VPNLand зазначено: “Ми не ведемо журнали, і ми не передамо вашу інформацію третім сторонам”. У TOS ми читали, що цей постачальник з міркувань безпеки зберігає «файли журналів на наших серверах лише 5 днів. Після цього файли журналу видаляються з наших серверів ».

З цього незрозуміло, які саме журнали зберігаються. Ми запитали і сказали, що не зберігаються журнали активності в Інтернеті, але IP-адреси записуються, коли клієнти підписуються, щоб запобігти шахрайству. Однак це не стосується трансакцій Bitcoin або Ethereum.

VPNLUX (Беліз) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

VPNLUX не зберігає журнали даних про трафік. Як чітко викладено в політиці конфіденційності, він зберігає деякі журнали підключень, включаючи часові позначки та використання пропускної здатності. Вони пов’язані з ідентифікаційним номером облікового запису, а не фактичним реальним IP-адресою користувача.

VPNSecure (Австралія) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

VPNSecure TOS повідомляє нам:

«Ми не реєструємо жодної особистої інформації під час підключення до нашого сервісу.

“Будь-які дані” означає, але не обмежується цим:

 • IP-адреса НЕ увійшли
 • Знак часу підключення НЕ увійшли
 • Відключіть мітку часу НЕ увійшли
 • Використовувана пропускна здатність НЕ увійшли
 • Запити DNS НЕ зареєстровано »

Незважаючи на те, що журнали не записуються, цей постачальник пропонує ордерний канал. *

Оновлення у травні 2019 року – згадана канала ордерів востаннє була записана на archive.org у грудні 2018 року.

VPNTunnel (Сейшельські острови) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Як зазначено в політиці конфіденційності, VPNTunnel ніколи не зберігає журнали активності. У ньому прямо не згадуються журнали підключень, тому ми попросили службу підтримки. Нам сказали, що журнали абсолютно не зберігаються, але користувач може ініціювати журнали, якщо їм потрібна допомога з усунення несправностей.

ВипрВПН (Швейцарія) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

VyprVPN від Golden Frog не записує жодних даних про трафік та не відстежує активність користувачів. Він використовувався для зберігання журналів з’єднань, включаючи IP-адресу користувача та IP-адресу VyprVPN. Однак з листопада 2018 року це послуга без журналу, і вона більше не записує цю інформацію чи інші журнали з’єднань. Ці вимоги підкріплені аудитом, проведеним Leviathan Security Group.

W

Windscribe (Канада) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Цей постачальник не зберігає жодних журналів трафіку, а журнали з’єднань зведені до мінімуму. “Ми зберігаємо загальну кількість пропускної здатності, яку ваш обліковий запис спожив за 1 місяць, який скидається щомісяця в день вашої реєстрації.” Він також зберігає часову позначку останньої активності, пов’язаної з обліковим записом, для виявлення неактивних облікових записів. Однак це пов’язано з обліковим записом, а не IP-адресою.

WorldVPN (Великобританія) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 5 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

WorldVPN не контролює активність в Інтернеті, але він зберігає деякі журнали підключень. Вони включають тривалість VPN-з’єднання та величину пропускної здатності, використовуваної під час з’єднання. Зауважте, що вони не містять часових позначок або реальних IP-адрес користувачів, тому це все ще можна вважати досить твердою політикою без журналів.

Z

ZenMate (Німеччина) 3/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Так, 14 очей (0 балів)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так, для облікових записів із обмеженням даних
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

ZenMate працює з політикою без журналів. Він не зберігає журналів трафіку будь-якого типу. Він відстежує передані дані, але лише для облікових записів, які мають обмеження даних. У політиці конфіденційності багато згадок про IP-адреси, і це спочатку звучить так, ніби вони зареєстровані. Після сортування через жаргон виявляється, що IP-адреси обробляються лише тимчасово і не реєструються.

ZenVPN (Домініка) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

ZenVPN не зберігає журналів трафіку. Єдині дані про з’єднання, які він відстежує, – це сукупне щоденне використання пропускної здатності кожного користувача.

ZoogVPN (Острів Мен) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

Політика конфіденційності цього постачальника дуже чітко стосується того, що він робить, і не відстежує. Дійсно, у нас є ще один постачальник нульових журналів. Не ведеться реєстрація активності в Інтернеті чи метаданих, що додаються до окремого користувача. Єдине, що він відстежує, це загальне використання пропускної здатності на своїх серверах.

ZorroVPN (Беліз) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Ні
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

У своєму короткому TOS (немає політики конфіденційності) ZorroVPN зазначає: “Ми гарантуємо відсутність реєстрації жодної активності користувача”. Однак журнали з’єднань не згадуються. Ми зв’язалися з ними, щоб дізнатися, і нам сказали, що журнали з’єднань не зберігаються. ZorroVPN надає сучасний ордерний канал.

ZPN (Об’єднані Арабські Емірати) 4/4

Базуючись на 5 очах або 14 очах? Ні (1 бал)
Журнали трафіку: Ні (2 бали)
Журнали підключень: Так, для облікових записів із обмеженням даних
Журнали IP-адреси: Ні (1 бал)

ZPN не контролює трафік чи активність користувачів. У TOS це зазначено: “Ми використовуємо лише використання пропускної здатності для обчислення щомісячної квоти, за винятком преміальних рахунків”. Тож у власників преміум-рахунків без обмеження даних немає журналів.

Заключні коментарі

Як бачите, що стосується політики ведення журналів, то тут багато варіацій. Хоча більшість постачальників заявляють, що вони не ведуть журнали, зазвичай це стосується журналів трафіку. Коли ми копаємося глибше, ми часто виявляємо, що деякий збір даних відбувається, як правило, у формі журналів з’єднань, іноді включаючи IP-адреси.

Крім різних політик, провайдери також відрізняються за способом передачі цих політик користувачам. Деякі з них є чіткими щодо того, що збирається та як він використовується, а інші не згадують про правила ведення журналів ніде на своєму сайті.

Який би підхід вони не застосовували, ми повинні пам’ятати, що ми базуємо свої знання на претензіях кожного постачальника. У нас немає можливості перевірити, чи дійсно вони дотримуються цієї політики. Таким чином, вибираючи постачальника, вам також потрібно оцінити, чи він достатньо надійний, щоб дотримуватися його вимог.

Можливо, вам також сподобаєтьсяVPNЯк розблокувати сайти потокової передачі відео за допомогою ресурсів шифрування VPNVPNE: Великий список інструментів та посібниківVPNЯк працівник правоохоронних органів може захищати свою конфіденційність в ІнтернетіVVNMost VPN можуть витікати особисті дані, незважаючи на твердження, що суперечать.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map