ExpressVPN oferuje ochronę prywatności i bezpieczeństwa klientom indywidualnym HP

Tortola, Brytyjskie Wyspy Dziewicze — 30 września 2019—ExpressVPN, światowy lider rynku konsumenckich usług VPN, ogłosił dziś, że HP będzie wstępnie instalować ExpressVPN na wybranych komputerach osobistych HP. 

Te komputery będą wyposażone w fabrycznie nagradzaną aplikację Windows ExpressVPN, która pomaga chronić prywatność i bezpieczeństwo klientów w publicznych sieciach Wi-Fi. W ramach oferty klienci indywidualni HP otrzymają również ekskluzywną bezpłatną 30-dniową wersję próbną usługi VPN.

Niedawno ogłoszony przez HP Spectre x360 13 będzie pierwszym z komputerów osobistych HP z preinstalowanym ExpressVPN.

ExpressVPN pomoże klientom HP zabezpieczyć ruch internetowy i ochronić ich aktywność przed ciekawskimi oczami. ExpressVPN zapewnia użytkownikom spokój ducha, gdy łączą się z niezabezpieczonymi lub niezaufanymi sieciami, takimi jak publiczne hotspoty Wi-Fi na lotniskach, w hotelach i kawiarniach. Dzięki ExpressVPN klienci HP mogą szyfrować dane sieciowe i zabezpieczyć przeglądanie Internetu za pomocą jednego kliknięcia.

 „Cieszymy się, że HP zdecydowało się włączyć ExpressVPN jako część swojej oferty bezpieczeństwa dla klientów”, powiedział Harold Li, wiceprezes ExpressVPN. „Zależność ta odzwierciedla również fakt, że sieci VPN są obecnie uważane za niezbędne narzędzie ochrony cyfrowej”.

„Nasi klienci codziennie łączą się z wieloma niezabezpieczonymi publicznymi sieciami Wi-Fi, często nie zdając sobie sprawy z zagrożeń bezpieczeństwa i prywatności”, powiedział Mike Nash, główny technolog i wiceprezes Customer Experience, Personal Systems, HP Inc. z przyjemnością dodamy ExpressVPN do zestawu ofert bezpieczeństwa, aby pomóc naszym klientom będącym konsumentami chronić ich dane osobowe w publicznych sieciach Wi-Fi. ”

To ogłoszenie podkreśla status ExpressVPN jako lidera w branży VPN dla konsumentów. Usługa została doceniona za bezpieczeństwo, niezawodność, szybkość i łatwość użytkowania przez WIRED i TechRadar. Został również nazwany „The Best VPN” przez The Verge i wybrany jako Editor’s Choice przez Tom’s Hardware and Android Authority.

###

Informacje o ExpressVPN

Firma ExpressVPN, założona 10 lat temu, jest jednym z największych na świecie dostawców usług VPN, umożliwiając użytkownikom ochronę prywatności i bezpieczeństwa online za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Wielokrotnie nagradzane oprogramowanie dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Linux, routerów i przeglądarek zabezpiecza informacje i tożsamości użytkowników dzięki najlepszym w swojej klasie szyfrowaniu i szczelności. Ponad 3000 serwerów w 94 krajach i nowe serwery dodawane co tydzień, ExpressVPN zapewnia szybkie połączenie z dowolnego miejsca użytkowników i oferuje nieocenzurowany dostęp do witryn i usług z całego świata. Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach ExpressVPN dotyczących prywatności i bezpieczeństwa, odwiedź expressvpn.com.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me