Wywiad z Ashtonem Eatonem, największym sportowcem na świecie i użytkownikiem ExpressVPN

Bohater olimpijski korzysta z ExpressVPN


Są tacy, którzy biegają. Są tacy, którzy skaczą. Są tacy, którzy rzucają. Są też tacy, którzy wykonują wszystkie trzy na poziomie olimpijskim.

Wejdź do Ashton Eaton, największego sportowca na świecie.

Eaton jest rekordzistą świata w dziesięcioboju, który wymaga od zawodników wzięcia udziału w dziesięciu zawodach, od skoku wzwyż po rzut dyskiem. Zdobył złoto dla USA na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 roku, zanim powtórzył ten wyczyn w ostatni weekend w Rio de Janeiro.

Oprócz bycia światowej klasy sportowcem, Eaton jest również aktywnym działaczem humanitarnym. Współpracował z Team World Vision, organizacją pomocową, która wykorzystuje wyścigi społecznościowe do zbierania pieniędzy na programy rozwojowe. Eaton ostatnio nawet odwiedził Kenię, aby spotkać dziecko, które sponsorował wraz z żoną za pośrednictwem organizacji.

ExpressVPN jest dumny z tego, że Eaton jest aktywnym użytkownikiem od 2015 roku. Biorąc pod uwagę, że nikt z bloga nie był w stanie dotrzeć do Rio, bardzo miło było, że Eaton podzielił się swoimi wrażeniami z tegorocznych Igrzysk Olimpijskich.

ExpressVPN: Dzięki, Ashton, że jesteś wystarczająco łaskawy, aby odpowiedzieć na nasze pytania, wiemy, że jesteś zajęty!

Ashton Eaton: Nie ma problemu! Mam nadzieję, że moje odpowiedzi mogą mieć pozytywny wpływ.

ExpressVPN: Wcześniej powiedziałeś, że ty i twoja żona zakochaliście się w Brazylii w 2007 roku. Czy to zwiększyło poziom rywalizacji na tamtejszych igrzyskach olimpijskich?

(Uwaga: w zeszłym tygodniu żona Eatona, Kanadyjka Brianne Theisen-Eaton, zabrała do domu brąz w heptathlonie kobiet).

Eaton: Absolutnie. Brazylia była dla nas punktem wyjścia, nie tylko osobiście, ale i sportowo. Byliśmy tam kolegami z zawodu, a potem zdobyliśmy tytuły, które zapoczątkowały naszą karierę zawodową.

„Intencją 2016 roku było zwycięstwo. W ten sposób presja była taka, że ​​NALEŻY wygrać ”.

ExpressVPN: Brałeś udział w jednym z późniejszych wydarzeń. Jak spędziłeś czas w Rio?

Eaton: To fantastyczne pytanie. Śledczy sportowcy często zazdroszczą sportowcom, którzy zaczynają się wcześniej na Igrzyskach, ponieważ mają więcej czasu po rywalizacji na zwiedzanie miasta i oglądanie innych zawodów.

Jako sportowiec prowadzący do największych zawodów w swoim życiu, starasz się przejąć bardzo silną kontrolę nad swoim otoczeniem. Oznacza to, że najwyższym priorytetem każdego dnia jest twoje zdrowie fizyczne. Trenujesz, jesz, a jeśli jesteś zmęczony, śpisz. Ale czasami jest dużo przestoju, gdy masz zaznaczone te trzy pola. Każdy sportowiec jest inny.

Niektórzy wykorzystują czas, aby znaleźć nowych przyjaciół z innych krajów. Niektórzy używają go do analizy ostatnich dni treningu. Niektórzy lubią pozwalać umysłowi wędrować z książką lub ulubionymi programami telewizyjnymi.

Osobiście śledzę wydarzenia związane z grami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zegarki Brianne pokazują przez Internet.

„Brianne i ja korzystaliśmy z waszych usług podczas naszych podróży w ciągu roku.”

ExpressVPN: Czy odczuwałeś mniej lub bardziej presję niż w 2012 r?

(Eaton ustanowił rekord świata w dziesięcioboju podczas prób olimpijskich w 2012 r., Zanim zdobył złoty medal w Londynie.)

Eaton: Czułem taką samą presję, jest po prostu inna.

W 2012 roku moim zamiarem niekoniecznie było wygrać, tylko wziąć udział w grach i dać z siebie wszystko. Po prostu zdarzyło mi się być w tym czasie dobrym, więc mój najlepszy wynik był taki, że MOGĘ wygrać, dając w ten sposób presję.

Od tego czasu jednak intencją 2016 roku było zwycięstwo. W ten sposób presja była taka, że ​​NALEŻY wygrać.

ExpressVPN: Jak oceniasz swoje wrażenia z ExpressVPN?

Eaton: Użyłem ExpressVPN, aby śledzić kanał NBC na Twitterze i kanał Kanadyjskiego Komitetu Olimpijskiego, a oni mieli wiele krótkich klipów wideo pokazujących wspaniałe momenty. Brianne i ja korzystaliśmy z waszych usług podczas naszych podróży w ciągu roku.

ExpressVPN: Jesteś zdecydowanie zaawansowanym sportowcem – czy uważasz, że twoi koledzy z drużyny i zawodnicy znają te same wskazówki i porady, jeśli chodzi o dostęp do internetu za granicą?

Eaton: Ogólnie rzecz biorąc, powiedziałbym, że większość sportowców ma problemy z technologią i używaniem jej do robienia lub otrzymywania tego, czego chcą. Wyobrażam sobie, że inni sportowcy nie wykonaliby tych kroków i kontynuowali przewijanie do czegoś innego.

ExpressVPN: Jeszcze raz dziękuję za poświęcenie czasu na udzielenie odpowiedzi na nasze pytania, bardzo to doceniamy. Od dawna jesteśmy wielkimi fanami!

Eaton: Nie ma problemu. Czekamy na nadchodzący rok!

~

Wszystko dobrze powiedziane! ExpressVPN życzy Ashtonowi Eatonowi powodzenia w kontynuowaniu jego sagi sportowej. Jeśli chcesz śledzić jego przyszłe sukcesy, śledź go na Twitterze.

Wyróżniony obraz: Getty Images

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map