ExpressVPN dodaje tryb ciemny do rozszerzeń przeglądarki Chrome i Firefox

Zrzut ekranu aplikacji ExpressVPN w trybie ciemnym.


W ExpressVPN naszym priorytetem jest tworzenie najnowocześniejszych technologii w celu ochrony Twojej prywatności. Uważamy jednak, że technologia również powinna być łatwa dla oczu. Dlatego z przyjemnością przedstawiamy naszą najnowszą funkcję rozszerzeń przeglądarki: tryb ciemny. Możesz teraz przejść na ciemną stronę dzięki rozszerzeniom przeglądarki ExpressVPN Chrome i Firefox.

Nieustannie poprawiamy komfort korzystania z naszych produktów, aby ułatwić ochronę, ale staramy się również oferować większą personalizację. Dzięki nowemu ciemnemu motywowi będziesz mógł wybrać preferowany wygląd, korzystając jednocześnie ze wszystkich zalet bezpieczeństwa ExpressVPN.

Tryb ciemny jest obecnie oferowany w rozszerzeniach przeglądarki ExpressVPN dla Chrome i Firefox, a my udostępnimy tę opcję na innych platformach w 2020 roku.

Uzyskaj ExpressVPN dla Chrome

Uzyskaj ExpressVPN dla Firefoksa

Jak przejść do trybu ciemnego dla rozszerzeń przeglądarki

Jeśli twój system operacyjny jest już ustawiony na ciemny motyw, nie musisz nic robić – rozszerzenie przeglądarki ExpressVPN automatycznie dopasuje go za pomocą trybu ciemnego.

Aby ręcznie włączyć tryb ciemny:

 1. W przeglądarce kliknij ikonę rozszerzenia przeglądarki ExpressVPN
 2. Kliknij menu hamburgerów (☰) i wybierz Ustawienia
 3. Wybierz Ciemny jako tryb wyświetlania

Nie korzystasz jeszcze z rozszerzeń przeglądarki? Pobierz je na Chrome i Firefox, aby łatwo chronić swoją aktywność w sieci i zmienić adres IP.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map