Тераріумний телевізор вимкнено: використовуйте ці 10 найкращих альтернатив для телебачення в тераріумі

Популярний Android-сервіс IPTV Terrarium TV нарешті вийшов з ладу. Багато його користувачів бачили кров у воді протягом деякого часу, оскільки сервіс повільно втрачав пар і оновлення ставали нечасто. З попередженням розробника про видалення програми негайно, зараз саме час приступати до вивчення деяких альтернатив телебачення Terrarium.

Скріншоти тераріумного телебачення

Невже телевізор Terrarium знищений назавжди? Проста відповідь – так.

Розробник вирішив припинити оновлення програми та вимкне потоки програми. Існує велика кількість альтернатив телебачення Terrarium, які ви можете вивчити, але це все одно надасть вам безліч телевізійних програм на вашому пристрої Android або будь-якому іншому пристрої, який ви використовуєте для потокового передавання..

Неофіційні альтернативи тераріумного телебачення

Деякі альтернативи Terrarium TV, які ви можете спробувати використати, включають:

  • Мобдро
  • TeaTV
  • ShowBox
  • Попкорн час
  • Коробка кіно
  • MovieBox HD
  • Коді

Також багато інших плавають навколо Інтернету. Ви також можете очікувати появи багатьох телевізійних клонів Terrarium. Ми не рекомендуємо використовувати телевізор Terrarium або будь-яку з цих альтернатив. Кожен із цих «апків», як їх часто називають, має значні ризики, які ми вивчимо пізніше.

Попередження: Android apks та IPTV слід використовувати лише для вмісту, до якого ви маєте законне право доступу. Comparitech не виступає за використання apks або IPTV для піратства.

Нижче наведено деякі офіційні альтернативи, які ви можете розглянути.

Користувачі IPTV остерігайтеся: нові закони означають, що ваш Інтернет-провайдер може продавати та обмінюватися вашими даними перегляду

Коли ви використовуєте додатки, такі як Terrarium TV або Terrarium TV альтернативи, ви транслюєте не тільки те, що ви переглядаєте, але і там, де ви його переглядаєте. Ваш Інтернет-провайдер може записувати та продавати ваші онлайн-дані завдяки останнім змінам у законі. Це означає, що все, що ви робите в Інтернеті, – це захоплення за найвищу ціну.

Ви можете захистити свої потоки даних від свого провайдера в будь-якому місці, домашньому або загальнодоступному Wi-Fi, використовуючи VPN. VPN маршрутизує ваше з’єднання через сильно зашифрований тунель даних, який заважає вашому Інтернет-провайдеру чи комусь, хто ділиться з вашою мережею, бачити вашу потокову діяльність.

З варіантів, які ми перевірили на безпеку та конфіденційність потокового потоку IPTV, ExpressVPN – наш вибір №1.

Кращий VPN для IPTV: ExpressVPN

Потокове відео ExpressVPN

Незалежно від того, використовуєте ви неофіційну програму IPTV для потокового передавання, наприклад, Terrarium TV або офіційні програми, такі як fuboTV, перегляд Інтернету може нести загрозу конфіденційності та безпеці..

Не тільки ваші дані можуть піддаватися провайдеру, але ви також ризикуєте викрасти ваші дані під час трансляції через загальнодоступний wifi або через зловмисне додаток, встановлене за межами магазину Google Play.

Крім того, атаки “Людина в середині” дозволяє хакерам проскакувати всі види даних користувачів потокових користувачів додатків, такі як фінансова інформація, дані про місцезнаходження тощо. Цю інформацію можна продати в темній мережі та використовувати в крадіжках особистих даних.

Надійний VPN буде шифрувати ваші дані, при цьому також надаватиме переваги, наприклад, можливість обходити блоки географічного вмісту, які встановлено багатьма послугами IPTV.

Серед тестованих нами варіантів ExpressVPN забезпечує найкращий досвід роботи, захист конфіденційності та функції безпеки. У сервісі також є тисячі серверів по всьому світу, що дозволяє легко знаходити швидке з’єднання та гео-хоп до понад 90 країн світу.

Спробуй це без ризиків: Отримайте тут безкоштовно 3 місяці з річним планом ExpressVPN. Угода включає 30-денну гарантію повернення грошей без запитів, тому ви отримаєте повне повернення коштів, якщо не будете задоволені.

10 найкращих альтернативних варіантів телебачення для тераріуму

Як було сказано раніше, ті, хто шукає такі програми, як Terrarium TV, швидше за все, можуть знайти їх в Інтернеті, хоча виключно з веб-сайтів, які працюють за межами Google Play Store. Такі варіанти не тільки небезпечні, але й ненадійні.

Тераріумний телевізор – прекрасний приклад тому. Після відключення послуги у вересні 2018 року розробник, NitroXenon, пізніше оголосив, що, ймовірно, відмовиться від даних користувачів, якщо запитає. За повідомленням TorrentFreak, який зірвав цю історію, заявив NitroXenon,

“Я просто кажу правду”, – сказав він TF. “Практично кожен додаток відстежує IP-адреси користувачів. І якщо я повинен [передати] інформацію владі, то я це зроблю ».

Альтернативи тераріумного телебачення, такі як ShowBox, TeaTV, Mobdro та інші, недоступні в офіційному магазині Google Play через ці ризики. Їх розробники також настільки ж недостовірні, коли справа стосується захисту даних користувачів, що робить VPN особливо важливим.

Крім того, веб-сайти, що пропонують неофіційні завантаження apk, можуть або не змінили програми для встановлення зловмисного програмного забезпечення на вашому пристрої. Такий викрадення програми може статися без відома користувача. У вересні 2018 року компанія із забезпечення програмного забезпечення ESET оприлюднила звіт, в якому показало, що кілька популярних аддонів Kodi, які використовувались для перегляду телевізорів та фільмів, були введені зловмисними програмами для видобутку монет. Користувачі залишалися невідомими місяцями, і це може постраждати від десятків тисяч користувачів.

Хоча ця проблема стосувалася лише деяких користувачів Kodi, які використовували кілька адонів (GAIA та Bubbles), такі додатки IPTV, як Terrarium TV, не застраховані від цих ризиків. Через їхню незаконність програми, які використовуються для запуску телебачення Terrarium та подібних програм, можуть бути легко порушені.

Нижче наведені офіційні альтернативи телебачення Terrarium повинні надавати користувачам більше спокою, а також великого вмісту у прямому ефірі та на замовлення. Ви навіть можете використовувати VPN, щоб допомогти обійти блокування вмісту будь-якою з цих служб, щоб отримати більше вмісту або отримати доступ до їх потоків під час подорожі за кордон.

fuboTV

Служба потокового потоку, орієнтована на спорт, fuboTV пропонує мешканцям США понад 100 каналів. Зважаючи на свою увагу на спорті, fuboTV в основному обслуговує необхідні спортивні мережі, такі як beIN Sports, FOX Sports, NBC Sports, Pac-12 Networks, NFL Network, NBA TV, Big Ten Network тощо. У сервісі також є філії місцевого телебачення для FOX, NBC, CBS та інших, а також безліч розважальних каналів, таких як FX, Lifetime, SYFY, TruTV, Cartoon Network та AMC.

Послуга пропонує безкоштовний хмарний відеореєстратор та трансляцію кількох пристроїв для до двох пристроїв на рахунок. Ви можете отримати fuboTV за 45 доларів на місяць за 80 каналів або 50 доларів на місяць за допомогою фубо Екстра, який включає повну лінійку пропонованих каналів.

Слінг-телевізор

Наразі одна з найпопулярніших служб IPTV у США, Sling TV надає два пакети ключових каналів та велику кількість додаткових каналів. За 25 доларів на місяць ви можете підписатись або на Sling Blue, або на Sling Orange. Кожен забезпечує дещо інший вибір каналів.

Sling Orange має 28 каналів з акцентом на мережі ESPN та Disney. Sling Blue пропонує 40+ каналів, на яких центральні сцени займають Fox Sports та NBC Sports, а також інші розважальні канали, такі як Bravo, History, AMC та Comedy Central.

І оранжевий, і слінг-синій можна комбінувати за 40 доларів на місяць.

Sling TV пропонує 20-годинний хмарний відеореєстратор за додаткові 5 доларів на місяць і дозволяє користувачам транслювати пряме телебачення на декілька пристроїв одночасно. (Слінг-блакитний і слінг-оранжевий + тільки синій).

YouTube TV

Нарешті Google вийшов на ринок IPTV за допомогою сервісу YouTube TV. Ця послуга має велику кількість чудових функцій, включаючи 3 одночасних потоку, 6 індивідуальних профілів користувачів на рахунок та необмежений хмарний відеореєстратор, включений у вартість (9-місячний термін дії).

Ви можете отримати кабельні мережі YouTube і більше 60 каналів і локальні телевізійні мережі за 40 доларів на місяць. Усі інші його функції також надаються в послугу без додаткових витрат. Доступні такі популярні мережі, як ESPN, The CW, FOX Sports, AMC, SYFY, TNT, Disney XD, BBC America та багато іншого, а також додаткові кіноканали, такі як Showtime та HBO.

Філо

Увійти за низькою ціною та з відмінним вибором каналів, Philo – це лише розважальна послуга IPTV, яка пропонує 40+ каналів за 16 доларів на місяць. Також є 20 доларів на місяць, що додають кілька додаткових каналів.

Через Philo ви отримаєте доступ до Paramount Networks (який здійснює синхросигнали MMA Bellator), History Channel, Discovery Channel, Science Channel, A&E, AMC, Comedy Central, HGTV, IFC тощо.

Philo оснащений безкоштовним необмеженим 30-денним хмарним відеореєстратором, тисячами показів на вимогу, 72-годинною перемоткою для всіх телепередач у прямому ефірі та одночасною трансляцією на декілька пристроїв. Ви не знайдете жодної спортивної мережі на Philo, але це також допомагає сервісу надати свої канали за таку низьку вартість.

Хулу

Більшість людей знайомі з послугою Hulu за запитом, але багато хто не знає, що Hulu також пропонує можливість прямого телебачення. Ви можете отримати як послуги Hulu на замовлення, так і послуги IPTV Hulu в якості одного пакету за 40 доларів на місяць. Цей пакет включає понад 60 каналів, 50 годин зберігання хмарного відеореєстратора, 2 одночасні потоки та можливість додавання до кіномереж, таких як Showtime та HBO.

Hulu вирізає більшість непопулярних мереж, натомість зосереджується головним чином на каналах, які люди хочуть дивитися. Ви знайдете NBC, ABC, CBS, FOX, ESPN, FOX Sports, History Channel, FX, HGTV, National Geographic, TBS, SYFY, США та Travel Channel та багато інших.

PlayStation Vue

PlayStation Vue має аналогічну послугу Hulu з Live TV, YouTube TV та Sling TV. Однак це одна з небагатьох офіційних і платних IPTV-послуг, до яких можна підключитися через функціонуючий додаток Kodi.

PS Vue пропонує декілька канальних пакетів, починаючи від 45 доларів на місяць для 45+ каналів до 80 доларів на місяць для 90+ каналів. Це, безумовно, ставить PlayStation Vue на вищий рівень у плані ціни, але послуга також включає хмарний відеореєстратор, 6 одночасних потоків та можливість робити кілька профілів користувачів на один обліковий запис.

DirecTV зараз

Швидко ставши найпопулярнішим сервісом IPTV у США, DirecTV Now та PlayStation Vue – найбільш подібні сервіси у цьому списку. Обидва пропонують близько 100 каналів за допомогою високорівневого, дорогого пакету, але обидва також мають дешевший пакет для тих, хто не хоче платити ту ж ціну, що і за традиційне кабельне телебачення.

DirecTV Now пропонує 65+ популярних спортивних та розважальних телевізійних мереж за найнижчою ціною, 35 доларів США на місяць. Доступні FOX Sports, ESPN, Cartoon Network, Comedy Central, SYFY, США, NBC Sports, TNT, TLC та багато іншого. DirecTV Now також має 20-годинний хмарний відеореєстратор і дозволяє користувачам одночасно передавати трансляцію на 2 пристрої.

Плутонський телевізор

Якщо сотні телеканалів – це те, що ви хочете, Pluto TV буде служити вам добре. Повністю безкоштовний сервіс IPTV, Pluto TV пропонує спорт, новини, розваги, музику, дитяче телебачення тощо. Ви можете дивитись будь-що – від популярних фільмів на каналі Pluton TV Movies до спортивних мотивів, перетворень та повних ігор та матчів у таких мережах, як “Стадіон” та “Бій”.

Pluto TV також має повністю перевірений аддіон Kodi, доступний через офіційне сховище аддонів Kodi.

Xumo

Якщо Pluto TV вам не подобається, Xumo надає дуже подібний безкоштовний сервіс. Існує понад 100 безкоштовних каналів, багато з яких зараз доступні через телевізор Плутон, але інші, що мають особливість Xumo. Ви можете виявити, що деякі канали на Xumo, як науково-фантастичний важкий канал Dust, надають унікальний вміст, який важко знайти в іншому місці в Інтернеті.

USTVNow

Маловідомий безкоштовний сервіс, USTVNow забезпечує прямі трансляції популярних мережевих телеканалів, таких як FOX, NBC, CBS, ABC, My9 та декілька інших. USTV Now також включає платну опцію, яка додає більше десятка каналів за 20 доларів на місяць.

USTVNow доступний для прямих трансляцій через веб-браузер, додатки або через виділений аддіон Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me