Область 51 IPTV: Що таке Area 51 IPTV, і чи потрібно вам її використовувати?

Площа 51 стала дуже популярною послугою IPTV. Прихильники служби кажуть, що вона пропонує сотні каналів всього за 5 доларів, тож як людина може піти не так? Однак є деякі запитання щодо того, як IPTV Area 51 може отримати прибуток і чи це випадок “занадто хорошого, щоб бути правдою”. Нижче ми розглядаємо, що може запропонувати IPTV Area 51 і чи варто підписуватися на обслуговування.

область 51

Область 51 IPTV – Підсумок

Ми детальніше розповімо про область 51 нижче. Взагалі, додаток Area 51 та Kodi addon можуть становити небезпеку, тоді як служба в цілому має відповіді на деякі питання, особливо через низьку вартість порівняно з фактичною вартістю пропонування каналів, які вона надає. Деякі сервіси, що пропонують IPTV аналогічним чином, як-от Set TV і Fab TV, обидва були відключені в автономному режимі через порушення авторських прав. Це не означає, що зона IPTV буде також такою, але є багато питань, які виникають через ці подібності.

Через ці причини ми не рекомендуємо IPTV-послугу Area 51.

Користувачі області 51 повинні використовувати додаткові засоби захисту та конфіденційності під час користування сервісом, у тому числі вживати заходів для запобігання моніторингу провайдера, злому зловмисних програмістів та інші загрози безпеці.

Відмова: Comparitech не потурає і не заохочує порушення авторських прав, включаючи потокове відео з піратських джерел IPTV. Будь ласка, врахуйте місцеві закони, жертви та ризики піратства перед завантаженням або передачею матеріалів, захищених авторським правом, без дозволу.

Попередження: Завжди використовуйте VPN разом із службою IPTV

Усі послуги IPTV становлять певний ризик для безпеки та конфіденційності, і користувачі повинні знати про них. Якщо ви користуєтесь послугою IPTV, ваш Інтернет-провайдер може записувати інформацію про те, що ви переглядаєте, і звідки ви їх передаєте. Це також може зменшити вашу швидкість, виходячи з того, що ви передаєте відео.

Якщо ви користуєтесь Інтернетом через загальнодоступний Wi-Fi (наприклад, у кафе або тренажерному залі), хакери також можуть потрапити на ваш пристрій і вкрасти паролі та дані кредитної картки.

VPN буде шифрувати дані, які ви надсилаєте та отримуєте від своєї послуги IPTV або будь-якого іншого веб-сайту, який ви відвідуєте, що зробить майже неможливим, щоб ваш Інтернет-провайдер дізнався, що ви переглядаєте, або навіть про те, що ви передаєте відео. Це дозволить зберегти вашу поведінку в потоковому режимі приватним, допоможе знизити швидкість придушення і підвищить захист від хакерів.

З усіх доступних VPN ми виявили, що ExpressVPN найкращий для користувачів IPTV. Він має додатки для більшості телевізійних пристроїв, блискавично працює і не бере журналів активності користувачів. Це прекрасний засіб для користувачів IPTV для захисту їх конфіденційності під час трансляції.

Спробуй це без ризиків: Отримайте тут безкоштовно 3 місяці з річним планом ExpressVPN. Угода включає 30-денну гарантію повернення грошей без запитів, тому ви отримаєте повне повернення коштів, якщо не будете задоволені.

Що таке послуга IPTV для області 51?

Площа 51 пропонує понад 500 каналів з найрізноманітніших країн, включаючи США, Великобританію, Індію, Канаду, Австралію, Нову Зеландію, Росію, Пакистан та інші. У США є кабельні канали на зразок SYFY, TBS та truTV; преміальні спортивні канали, такі як NFL Ticket Ticket та NBA Pass; та кіноканали, такі як Starz та HBO. У Великобританії є всі канали BBC та ITV, Sky News, Sky Sports та багато інших.

Вартість цього загального пакету каналів складає всього 5 доларів на місяць. Цей цінова вартість 5 доларів включає можливість передачі потоку на двох пристроях одночасно. Додаткові пристрої коштують додатково.

Програмне забезпечення Area 51 можна запускати лише на пристроях Android. Немає версій для Apple TV, Roku, ПК, Mac чи iOS. Однак є додаток Kodi, який можна використовувати для доступу до сервісу на будь-якому пристрої, на якому буде запускатися Kodi.

Якщо ви використовуєте IPTV Area 51?

У зоні 51 функціонує послуга, подібна до інших служб IPTV, відібраних в автономному режимі, таких як Установка телевізора, Fab TV та жменька інших. Ці служби звинувачувались у незаконних піратських операціях різними органами влади. Це не означає, що ІРТ Area 51 також працює аналогічно. Однак є без відповіді багато питань.

По-перше, здається, що область 51 не стягує користувачів із належної кількості каналів, які вона пропонує. Натомість він стягує з користувачів лише залежність від кількості пристроїв, на які користувачі надходять.

Щоб послуга IPTV працювала, вона повинна платити мережам та власникам авторських прав за право на ретрансляцію. Це означає, що надання більшого пакету каналів для користувачів коштує дорожче послуги. Через цю вартість відомі послуги IPTV, такі як Sling TV, DirecTV Now або fuboTV, як правило, стягують більшу плату за передплату своїх канальних пакетів. Це ставить питання про те, як Area 51 зуміла запропонувати ці канали як такі низькі, тоді як інші послуги стягують більше.

По-друге, вартість передплати на Площу 51 настільки низька, що незрозуміло, яким чином компанія могла б отримати прибуток, якби платити за права на ретрансляцію. Наприклад, журнал Wall Street Journal повідомляв, що ESPN коштує телевізійним провайдерам понад 6 доларів за кожного клієнта. Оскільки Area 51 пропонує весь пакет за 5 доларів, це означає, що сервіс повинен втрачати 1 долар за користувача лише тому, що він несе ESPN. Усі інші канали, які він проводить, повинні втрачати його ще більше.

Звичайно, можливо, Площа 51 приймає ці втрати. Однак, область 51 залишає безліч питань без відповіді, і поки що не робив спроби відповісти на ці запитання, які ми бачили. Ми вважаємо, що користувачі IPTV повинні знати про ці проблеми, оскільки Area 51 може вийти в офлайн через втрату грошей або з інших пов’язаних причин

Проблеми безпеки з областю 51

На додаток до цих питань існують значні проблеми щодо конфіденційності та безпеки, пов’язані з використанням Area 51. Щоб використовувати Area 51, користувачам зазвичай потрібно завантажити копію файлу apk Area 51. Однак пошук в Google “Area 51 apk” на даний момент дає результат магазину Google Play, окрім негативних 1-зіркових відгуків на першому місці. Ці огляди говорять про те, що додаток підроблений, і в результаті завантаження пристрою користувача буде завантажено його. Крім того, в описі програми стверджується, що це безкоштовний сервіс, що явно не відповідає дійсності.

Оскільки пошукові системи приводять користувачів до цих помилкових результатів, існує велика ймовірність того, що багато користувачів в кінцевому підсумку завантажать шкідливі файли, намагаючись знайти правильний. Це може пошкодити пристрої користувачів і коштувати їм часу та / або грошей.

Цю проблему може легко вирішити постачальник послуг, якби розмістити справжню копію файлу apk на своєму веб-сайті. Однак на домашній сторінці Area 51 немає посилання на файл apk, і сервіс не надає інформації про те, де користувачі можуть знайти офіційну копію файлу.

Користувачі можуть встановити додаток Kodi замість програми Android для перегляду IPTV Area 51. Однак цей додаток Kodi доступний лише за допомогою сторонніх сховищ, які не дуже відомі. Наскільки ми можемо сказати, цей аддоні Коді був розроблений кимось, не пов’язаним із Площею 51.

Якщо ви хочете знати деякі альтернативні послуги IPTV, які є більш безпечними та надійними, читайте далі нижче.

Альтернативи області 51 для прямого телебачення

Ось кілька альтернатив послузі IPTV для області 51. Усі перелічені нижче сервіси надають офіційні програми на своїх веб-сайтах або в офіційних магазинах платформ (Google Play Store, Amazon Fire TV Store, Apple TV Store тощо). Крім того, ці додатки мають високий рейтинг, позитивні відгуки користувачів та відсутні відомі скарги на зловмисне програмне забезпечення чи інші проблеми із безпекою.

FuboTV

fubo tv 2

FuboTV – це послуга IPTV, спеціально орієнтована на любителів спорту. У базовому пакеті $ 44,99 / місяць він має понад 70 каналів. Сюди входить Fox Sports South, Fox Sports Southeast,

FS1, beIN Sports Network, CBS Sports, History Channel, USA Network, Sundance TV, Fox Business, FUSE, POP та багато інших.

На додаток до цього базового пакету, fuboTV також пропонує пакет “International Sports Plus” з п’ятьма додатковими каналами (Fox Soccer Plus, GolTV English, GolTV Spanish, Tyc Sports, Motorsport.tv), пакет “Fubo Cycling” з цими ж каналами плюс Фубо Велоспорт, пакет “Спорт Плюс” з 21 додатковими спортивними каналами та пакет “Пригоди” для любителів на свіжому повітрі. Вартість цих пакетів коливається від $ 5 до $ 12 додатково на місяць. Усі дев’ять каналів Showtime також доступні за додаткові $ 10,99 на місяць.

У ньому є додатки для Roku, Apple TV, Amazon Fire TV та Android TV. FuboTV також працюватиме на будь-якому пристрої, який має веб-браузер.

Ваші дані для входу на fuboTV можна використовувати для розблокування вмісту з програм, пов’язаних із будь-яким каналом, на який ви підписані. Наприклад, базовий пакет дозволить розблокувати вміст преміум-вмісту з додатків History Channel та USA Network. Це явна перевага для використання fuboTV над Area 51, оскільки Area 51 не містить контенту за запитом.

FuboTV пропонує безкоштовну пробну версію протягом семи днів, а перший місяць для нових абонентів знижується на 5 доларів від звичайної ціни.

Слінг-телевізор

слінг тв 2

Sling TV – це послуга IPTV, призначена для користувачів, які хочуть вибрати кілька каналів за низькою ціною. Він пропонує два основних пакети, які обслуговують різні аудиторії. Для користувачів, які хочуть каналів ESPN та Disney, Sling пропонує пакет під назвою “Sling Orange”, який містить ESPN 1-3, Disney Channel та 28 інших кабельних каналів США. Для користувачів, які хочуть каналів, що належать NBC, Sling пропонує пакет під назвою “Sling Blue”, який включає NBC на вимогу, NBC Sports, США, SYFY та 38 інших каналів.

Незалежно від того, який базовий пакет обраний, вартість становить лише 25 доларів на місяць. Додаткові канали пропонуються як частина додаткових пакетів, які коштують на $ 5- 10 більше на місяць. Наприклад, пакет “Comedy Extra” пропонує MTV, MTV2, Paramount Network, CMT, логотип, Revolt, GSN та TV Land за 5 доларів додатково на місяць, а пакет “Kids Extra” пропонує Nicktoons, TeenNick, Boomerang та BabyTV за ті ж 5 доларів додатково на місяць.

Sling TV має додатки для Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Android TV, AirTV Player та телефонів та планшетів Android. Крім того, його можна використовувати на будь-якому пристрої, який має веб-браузер. Як і fuboTV (вище), Sling TV можна використовувати для розблокування контенту за запитом із програм телеканалу, таких як США, SYFY, Історія тощо.

Xumo

xumo tv

Xumo – це безкоштовна послуга IPTV, яка створює потокові канали шляхом вискоблювання відео з мережевих веб-сайтів. У сервісі доступно понад 100 каналів, серед яких CBSN, MSNBC, Fail Army, The Pet Collective, People TV, HooplaKidz, Sports Illustrated, Futurism тощо..

Xumo має додатки для пристроїв iOS та Android (включаючи Android TV та Nvidia Shield). Додаток Android можна запускати на пристрої Amazon Fire TV, але спочатку його потрібно “завантажувати” за допомогою завантажувача або програми для керування файлами.

USTVnow

ustvnow_guide

USTVnow – служба IPTV, спрямована на американські військові, що дислокуються за кордоном. Він пропонує безкоштовний пакет, який включає в себе нью-йоркську філію всіх каналів мережі США: NBC, ABC, CBS, Fox, PBS, The CW та My 9. За $ 29 на місяць він пропонує ще 18 каналів, включаючи AMC , Discovery, Fox News, FX, National Geographic, Nickelodeon, TLC та ін.

USTVnow має додатки для Roku та Apple TV. Його також можна запустити за допомогою веб-браузера. Немає додатків для телебачення Android або Amazon Fire TV для USTV Зараз, але багато користувачів Android / Fire TV покладаються на Kodi, щоб переглянути його програмування.

Найкращі сервіси за запитом для використання з IPTV

Хоча вищезгадані сервіси IPTV чудово підходять для перегляду телепередач у прямому ефірі, іноді, можливо, ви захочете дивитись фільми чи шоу, які не доступні в прямому ефірі або навіть відсутні у безкоштовних програмах мереж. Ось кілька чудових додатків, за допомогою яких ви можете отримати ще більше вмісту на вимогу.

Попкорнфлікс

попкорнфлікс

Popcornflix – це безкоштовна послуга на замовлення, створена компанією Screen Media Ventures. Він пропонує великий каталог фільмів, включаючи фільми жахів, драми, трилери, романси, загадки, вестерни, сімейні фільми та інші жанри фільму. Кілька помітних назв включені Дівчина з татуюванням дракона, Зодіак, Короткий термін 12, Полювання на Червоний Жовтень, Школа року, і Терор Емітівілла.

Popcornflix доступний на Roku, Apple TV, Amazon Fire TV та через веб-браузер на ПК, Mac чи мобільному пристрої.

Тубі-телевізор

Ніч кінофільму Тубі

Телевізор Tubi має один з найбільших каталогів будь-якого відео-сайту за запитом, що конкурує з Netflix. Він підтримується рекламою і не вимагає плати за передплату. Ці оголошення можна обійти, якщо використовувати версію програми Kodi. 

У ньому є тисячі фільмів, розповсюджених у багатьох жанрах, включаючи фільми на іноземній мові, культову класику, інді-фільми, бойові мистецтва, трилери, романси, науково-фантастичні та фентезі та багато інших. Його велика бібліотека включає Світ Вейна 2, Ясна та наявна небезпека, Вітрянки, Бандити, Світовий торговий центр, Готель Руанда, Showgirls, Переслідування Емі, та багато інших популярних назв.

TV Tubi також має велику колекцію телепередач, в т.ч. Династія качок, Вовча кров, Мертва зона, Судові справи, і більше.

Послуга доступна на більшості платформ ТБ, мобільних пристроїв та ПК. Також у нього є різні бібліотеки вмісту в США, Великобританії та Канаді, але ви можете використовувати VPN, щоб обійти його обмеження щодо географічного вмісту та отримати доступ до повної бібліотеки вмісту, що доступний.

Потріскувати

тріскати

Crackle – послуга телевізора на замовлення, що належить Sony. У ньому сотні фільмів і показів, більшість з яких є у високій чіткості. Помітні назви включають Талладега Ночі: Балада про Рікі Бобі, Дорослі, Роботех, Термінатор: Хроніки Сари Коннор, Постійне зло: Відплата, і Годзілла (1998) серед багатьох інших.

Crackle доступний на більшості платформ телебачення, мобільних пристроях та персональних комп’ютерах, включаючи Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Android та iOS.

Завдяки великій кількості оголошень, ми рекомендуємо вам використовувати аддіон Kodi для Crackle, який зніме рекламу для вас.

Вістер

глядач

Viewster – послуга VOD на базі Швейцарії, яка спеціалізується на іграх та аніме. Деякі з його більш популярних назв включають Марікрафт, Cromartie High School, Street Fighter: Нові виклики, і Життя Бецького.

Viewster доступний на Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Android, iOS та у веб-браузері.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me