Kodi Solutions IPTV: Що таке Kodi Solutions? Це ваш наступний IPTV?

Kodi Solutions IPTV набув популярності серед споживачів, які бажають уникнути високої ціни послуг кабельного та супутникового телебачення. З колекцією каналів з усього світу вартістю лише 5 доларів на місяць це здається великою справою. Але багато хто задається питанням, чи може Kodi Solutions залишатися в бізнесі, пропонуючи стільки каналів за такою низькою ціною.


Kodi Solutions IPTV

Підсумовуємо Kodi Solutions IPTV

Ми детальніше розберемося нижче про Kodi Solutions, але ось короткий перелік того, що вам потрібно знати: Kodi Solutions IPTV дуже недорогий, але його додатки можна завантажувати лише з сторонніх джерел і можуть мати проблеми з безпекою. Крім того, Kodi Solutions пропонує широкий спектр каналів, але там важко визначити, наскільки сервіс здатний пропонувати свої канали за низькою вартістю, а також оплачуючи іноді дорогі мережі плати за ретрансляцію, такі як ESPN, часто стягують плату..

Додаток Kodi Solutions також трохи ризикований у використанні. Абонентам, які покладаються на нього, потрібно буде вжити додаткових заходів для захисту від потенційної зловмисної активності від програми, прослуховування провайдера та швидкого затухання, атак хакерів та інших проблем конфіденційності та безпеки.

Відмова: Comparitech не потурає і не заохочує порушення авторських прав, включаючи потокове відео з піратських джерел IPTV. Будь ласка, врахуйте місцеві закони, жертви та ризики піратства перед завантаженням або передачею матеріалів, захищених авторським правом, без дозволу.

Попередження: Завжди використовуйте VPN разом із службою IPTV

Існують певні ризики для безпеки використання послуг IPTV. Наприклад, ваш Інтернет-провайдер може реєструвати всю вашу поведінку в Інтернеті, включаючи програми, які ви переглядаєте і з яких потоків ви їх передаєте. Потім він може продати цю інформацію третім сторонам, доки вона спочатку повідомляє вас про цю зміну вашої угоди про надання послуг електронною поштою. Якщо ваш Інтернет-провайдер зламаний, цю інформацію можна вкрасти, розкриваючи особисту інформацію про вас усьому світі.

Якщо ваш Інтернет-провайдер знає, що ви передаєте потокове відео, він також може зменшити швидкість вашого Інтернету, щоб зберегти пропускну здатність.

З цих причин завжди слід використовувати VPN, коли ви користуєтесь послугами IPTV. VPN буде зашифровувати дані, які ви надсилаєте та отримуєте зі своєї послуги IPTV або будь-якого іншого веб-сайту, зберігаючи свою активність в Інтернеті приватною та захищаючи вас від переслідування Інтернет-провайдерів та хакерів.

Ми протестували досить багато VPN-сервісів і виявили, що ExpressVPN є найшвидшим та найбезпечнішим. У ньому є програми, доступні для телевізійних пристроїв, ПК, смартфонів та планшетів. Він має понад 140 серверів у 90+ країнах. Він не зберігає журналів. Це прекрасний спосіб забезпечити приватність та безпеку потокової активності.

Спробуй це без ризиків: Отримайте тут безкоштовно 3 місяці з річним планом ExpressVPN. Угода включає 30-денну гарантію повернення грошей без запитів, тому ви отримаєте повне повернення коштів, якщо не будете задоволені.

Що таке послуга IPTV Kodi Solutions?

Kodi Solutions IPTV пропонує сотні телевізійних каналів, включаючи канали з США (Bloomberg, Bravo, Animal Planet, ESPN, Fox Sports тощо), Великобританії (BBC One, iTV, Sky ONE, Прем’єр-ліга SSHD та інші), Індія , Франція, Бангладеш, Німеччина, Канада (CBC Montreal, Comedy Gold, Sportsnet One та інші), Пакистан, Вірменія та Португалія.

Він також містить канали преміум-кіно (HBO, Cinemax) та спортивні канали (MLB Extra Innings, NFL Pass, NBA Pass тощо)..

Початковий пакет Kodi Solutions коштує 5 доларів на місяць за один потік на одному пристрої. Для потокової передачі на трьох пристроях одночасно вартість становить 8 доларів США на місяць. Ви можете передавати потокові рішення Kodi на до 5 пристроїв одночасно за 10 доларів на місяць.

У додатку Kodi Solutions є меню, яке пропонує такі категорії, як США – Розваги, Великобританія – Розваги, США – Фільми та інші. 

Додаток Kodi Solutions доступний лише для пристроїв Android. Його не можна запустити на ПК, Mac, iPhone, iPad або Roku. Однак доступний додаток Kodi для цієї послуги, який дозволить вам передавати потокове передачу з будь-якого пристрою, на якому можна запустити Kodi.

Якщо ви використовуєте Kodi Solutions IPTV?

Враховуючи низьку вартість послуги та величезну кількість каналів, виникає багато питань щодо того, як Kodi Solutions IPTV може залишатися в бізнесі, оплачуючи іноді дорогі платні за перевезення, необхідні мережам. Деякі послуги, схожі на Kodi Solutions IPTV, такі як Fab TV та інші, були відібрані в автономному режимі після судових позовів, в яких стверджувалося, що вони не сплатили ці збори за перевезення. Що стосується Fab, він навіть рекомендував, щоб його користувачі не зверталися з проханням, або вони можуть стикатися з юридичними наслідками через незаконний характер їх обслуговування. 

kodi рішення iptv fab iptv

Неможливо дізнатися, чи так це і у Kodi Solutions IPTV. Однак щодо сервісу слід враховувати деякі факти для всіх, хто зацікавлений у підписці.

Більшість законних послуг IPTV стягують щонайменше 25 доларів США за пакет каналів, що не включає преміум фільми чи спортивні канали. Щоб отримати пакет із усіма кіно- та спортивними каналами, включаючи HBO, Showtime, Cinemax, MLB Extra Innings, NBA Pass та інші, користувачеві, як правило, доведеться платити понад 100 доларів на місяць. Це не включає іноземні канали, які коштують ще дорожче.

Причина, чому ці канали такі дорогі, полягає в тому, що послуги IPTV повинні платити за право їх ретрансляції. Чим більше каналів надає послуга IPTV, тим дорожчим буде надання послуги пакету. Як результат, відомі сервіси IPTV, такі як Sling TV, fuboTV, DirecTV Now та інші, намагаються відшкодувати цю вартість, стягуючи більше споживачів за додаткові канали.

Навпаки, Kodi Solutions стягує споживачів лише з урахуванням кількості пристроїв, з яких вони одночасно передаються, а не від кількості каналів, до яких вони мають доступ. Це означає, що користувачі, ймовірно, платять за пропускну здатність, а не за права на ретрансляцію. Крім того, ціна пакету є абсурдно низькою для кількості пропонованих каналів, викликаючи деякі помітні та без відповіді питання щодо бізнес-моделі і стійкості компанії Kodi Solutions як компанії..

Можливо, Kodi Solutions якось працює з перевіреною послугою і знайшов спосіб надавати канали за меншою ціною, ніж конкуренти, такі як Sling TV. Однак Kodi Solutions не надав жодної інформації, яка б пояснила, як вона працює. Оскільки послуги, схожі на Kodi Solutions IPTV, в минулому стикалися з відплатою, потенційним користувачам слід бути обережними.

Проблеми безпеки з Kodi Solutions

На додаток до цих питань, Kodi Solutions apk та Kodi addon несуть ризики безпеки. Ми знайшли додаток Kodi Solutions для Android на багатьох веб-сайтах, і всі вони, мабуть, не мають стосунку до самого потокового сервісу. Насправді, поточний пошук Google за програмою «Kodi Solutions .apk» навіть не повертає офіційний веб-сайт у перші чотири результати. Це збільшує ймовірність випадкового завантаження користувачем шкідливого файлу, який представляє собою Kodi Solutions apk.

Крім того, на офіційному веб-сайті розміщено не менше восьми різних файлів на своїй під-сторінці apk, що ускладнює визначення того, на який користувач повинен покластися, щоб користуватися послугою. Це робить додаток ще більш ризикованим, оскільки він заохочує користувачів завантажувати файл із шахрайських сайтів, куди простіше завантажити замість офіційного сайту.

Єдиний спосіб бути абсолютно впевненим, що будь-який із програм Kodi Solutions повністю безпечний – це запустити антивірусний сканер на своїх пристроях Android після завантаження програм. Цей спосіб може поставити під загрозу ваш пристрій, оскільки ви можете встановити зловмисне програмне забезпечення перед тим, як визначити, чи безпечний додаток, але оскільки Kodi Solutions не має додатка в офіційному магазині Google Play, один із апк попередньо перевіряється на наявність зловмисного програмного забезпечення.

Є додаток Kodi, який можна використовувати разом з Kodi Solutions IPTV. Однак цей додаток доступний лише у репортажі Kodi Solutions, який (як і інші сайти копіратів), схоже, не пов’язаний із самою службою.

Альтернативи Kodi Solutions для прямого телебачення

Якщо ви хочете дивитись IPTV, не беручи на себе юридичні та безпекові ризики, пов’язані з Kodi Solutions, ось кілька безпечних альтернатив.

FuboTV

fubo tv 2

Якщо ви розглядали рішення Kodi Solutions для своїх спортивних каналів, FuboTV може бути альтернативною послугою IPTV, яка вам потрібна. Він пропонує понад 75 каналів, серед яких Fox Sports South, Fox Sports Southeast, FS1, FS2, NBCSN, NFL Network, NBA TV, beIN Sports, PAC-12 Network, Golf Channel та інші. Він також включає не спортивні кабельні канали типу A&E, харчова мережа, CBSN, POP тощо.

FuboTV доступний на більшості телевізійних пристроїв, ПК, смартфонів та планшетів. Окрім перегляду каналів fuboTV в прямому ефірі, ви також можете використовувати свій логін для fuboTV, щоб розблокувати вміст на запит у таких додатках, як AMC, FX, History Channel, Syfy та інші. Це ключова перевага використання fuboTV над Kodi Solutions, оскільки Kodi Solutions пропонує лише живий контент.

Вартість основного пакету fuboTV становить 39,99 дол. США за перший місяць та 44,99 дол. США за кожен місяць після першого. Ви також можете спробувати послугу безкоштовно протягом семи днів.

Слінг-телевізор

слінг тв 2

Якщо ви розглядали рішення Kodi Solutions в основному за низьку вартість, Sling TV може бути для вас хорошою альтернативною послугою IPTV. Він пропонує 30-42 каналів за 25 доларів на місяць. Існує дві версії базового пакету: Sling Orange і Sling Blue. Обидва вони несуть популярні кабельні канали, такі як CNN, FX, TBS, TNT та інші. Однак у Sling Blue є канали Disney та ESPN, тоді як у Sling Orange замість них NBC, США та SYFY.

Незалежно від того, який базовий пакет ви вибрали, ви можете додати додаткові набори каналів для спорту, комедії, дітей або способу життя за додаткові 5 доларів на місяць. Слінг також пропонує набори кіноканалів, таких як HBO або Showtime, за додаткові 10 доларів на місяць на набір.

Sling TV доступний на всіх основних платформах: Amazon Fire TV, Roku, Apple TV, Nvidia Shield, Android, iOS, ПК або Mac.

FilmOn

фільм 2

FilmOn – це безкоштовна послуга IPTV з понад 600 каналами. Канали згруповані за категоріями, серед яких телевізор у Великобританії, Спорт, Жахи, Фільми, Музика, Розваги, Детка Бікіні, Комедія, Діти, Новини, Екстремальний спорт, Тіло & Душа, спосіб життя, вечірка, місто та мода.

Існують також категорії для міжнародних каналів, включаючи канали з Франції, Німеччини, Росії, Словаччини, Індії, Італії, Близького Сходу та Латинської Америки. Незалежно від того, що вас цікавить, FilmOn, мабуть, має для вас канал.

FilmOn доступний для Xbox, Android (включаючи Nvidia Shield), iOS, Roku, Apple TV, ПК або Mac. Він недоступний у магазині додатків Amazon Fire TV, але версію Android можна “завантажувати” на Fire Stick за допомогою програми “Завантажувач” або програми управління файлами. Більшість каналів FilmOn також доступні через додаток FilmOn Simple Kodi.

USTVnow

ustvnow

USTVnow пропонує як безкоштовний, так і преміальний пакет IPTV. Безкоштовна послуга включає NBC, CBS, Fox, The CW, PBS та My9 (філії Нью-Йорка). Послуга преміум-класу включає додаткові 18 каналів, включаючи ESPN, Nickelodeon, SYFY, TLC та інші за $ 29 / місяць.

USTVnow доступний для Roku та Apple TV, а також з будь-якого пристрою, який має веб-браузер. Користувачі Amazon Fire TV можуть переглядати цю послугу через додаток Kodi USTV Now.

Pluto.tv

плутовий тв 2

Pluto.tv – безкоштовна послуга IPTV з більш ніж 100 каналами. Він несе канали, присвячені спортивному коледжу, змішаним єдиноборствам, екстремальним видам спорту, відеоігор, настільним іграм, азіатській драмі, аніме, національним та міжнародним новинам, фінансовим новинам, пліткам знаменитостей, музиці та багатьом іншим.

Pluto.tv доступний на більшості телевізійних пристроїв, ПК, смартфонів та планшетів. Якщо ви віддаєте перевагу дивитися за допомогою Kodi, в офіційному сховищі Kodi є відмінний додаток Pluto.tv.

Найкращі сервіси за запитом для використання з IPTV

Незалежно від того, яку послугу IPTV ви вибрали, ви не завжди можете дивитися шоу в прямому ефірі. Тож приємно мати кілька додатків і для відео на замовлення. Ось список найкращих відеопрограм на замовлення, які можна використовувати з послугами IPTV.

Потріскувати

тріскати

Crackle – безкоштовний телевізійний та кінотеатр на замовлення від Sony. Він повністю отримує дохід за рахунок реклами.

Crackle веде кілька популярних оригінальних телешоу. До них відносяться Стартап, який слід за випробуваннями вигаданої криптовалюти / блокчейну компанії та Очисники, швидкозрозуміла драма про двох вбивць жінок-контрактників, на яких полює колишній роботодавець. Crackle також здійснює мережеві та кабельні шоу, які були скасовані, наприклад Чорний список: Redemptioн, Визволи мене, і Уокер: Техаський рейнджер.

Крім того, є багато помітних фільмів про Крекла, в тому числі 50 Перші дати, Анаконда, Легкий, Дівчина Боротьба, Пола людина, і інші.

Хоча більшість сайтів із безкоштовним потоковим відео містять декілька назв високої чіткості, Crackle – виняток. Більшість його каталогу становить щонайменше 720p.

Crackle доступний на більшості платформ ПК, мобільних пристроїв та телевізорів. Якщо ви скоріше пропустите рекламні ролики, ви можете зробити це за допомогою додатка Crackle Kodi.

Хулу

hulu 2

Hulu – це преміальний веб-сайт для потокового відео, який пропонує нагородні оригінальні шоу, такі як Казка невільниці. Він також проводить великі мережеві телепередачі, як Це ми, Сліпа пляма, і Закон і порядок: СВУ. Хулу теж знімає популярні фільми, в тому числі Прибуття, Джек Ричер: Ніколи не повертайся, Гарячий Чик, Нова Гроза Імператора, і більше.

Hulu коштує $ 7,99 / місяць за підписку, що підтримується рекламою, або 11,99 USD / місяць без реклами. Він доступний для iOS, Android, Amazon Fire TV, Xbox, Nvidia Shield, Roku або будь-якого пристрою, який має веб-браузер.

Ви також можете отримати Hulu з Live TV приблизно за 40 доларів на місяць. Це рішення Hulu щодо зростаючого попиту на телевізійні програми в прямому ефірі і є гарною заміною IPTV для Kodi Solutions. Він навіть поставляється з послугою Hulu на замовлення, яка постачається без додаткових витрат.

Тубі-телевізор

Ніч кінофільму Тубі

Tubi TV – це безкоштовне додаток і відео на замовлення. По чутках, існує другий за величиною каталог будь-якого веб-сайту потокового відео, якщо не найбільшого. Однак, умовою цього є той факт, що телевізор Tubi використовує блокування географічного вмісту в регіонах, де це доступно (США, Великобританія, Канада). Щоб розблокувати всі телепередачі та фільми, які надає послуга, вам потрібно буде підключитися до VPN-сервера в одній із цих країн.

Всього на телебаченні Tubi телебачення понад 50 000 назв. Сюди входять комедії, фільми жахів, бойовики, документальні фільми, іншомовні фільми, аніме, дитячі шоу, науково-фантастичні та фантастичні фільми, фільми про бойові мистецтва, комедії, романтичні фільми, кримінальне телебачення, телевізійні драми, інді-фільми тощо.

Tubi TV має додаток для Roku, Apple TV, Xbox, Amazon Fire TV, PS4, Tivo, Android та iOS. Його також можна переглядати за допомогою веб-браузера. Також є аддіон Tubi TV Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map