Mozilla un ExpressVPN paziņo par partnerību VPN pakalpojumu nodrošināšanai

Mozilla un ExpressVPN logotipi atrodas blakus, partnerībā.

Mēs ar prieku paziņojam, ka ExpressVPN sadarbojas ar Mozilla, veidojot privātāku un drošāku interneta pieredzi. Mozilla jau sen ir līderis atvērtā tīmekļa un tiešsaistes privātuma un drošības attīstībā, kas ir mūsu dalība.

Kopā mēs piedāvāsim Firefox Lite lietotājiem 7 dienu bezmaksas ExpressVPN izmēģinājumu, palīdzot viņiem nodrošināt savienojumus un nodrošinot, ka viņu dati netiek pakļauti ziņkārīgo acīm vai ļaunprātīgiem dalībniekiem. Sākotnēji piedāvājums būs pieejams četrās valstīs – Indijā, Indonēzijā, Taizemē un Filipīnās -, kurās kopā ir vairāk nekā 729 miljoni interneta lietotāju..

“Mēs lepojamies, ka kopā ar ExpressVPN piedāvājam drošāku pārlūkošanas pieredzi,” sacīja Čārlzs P. Č. Čens, Mozilla Asia biznesa attīstības vadītājs. “Mēs redzam VPN kā kritisku rīku interneta drošībai un privātumam. ExpressVPN izcēlās ar novatorisko darbu hermētiskuma novēršanā. Mēs priecājamies, ka esam izveidojuši tik spēcīgu sadarbību, lai lietotājiem radītu pilnīgi jaunu droša mobilā tīmekļa līmeņa līmeni. ”

Firefox Lite un ExpressVPN apvienojas, lai padarītu internetu ātrāku un drošāku

Firefox Lite, iepriekš saukts par Firefox Rocket, ir pārlūks, kas izstrādāts, lai palīdzētu lietotājiem samazināt mobilo datu izmantošanu un ātri pārlūkot pat lēnos savienojumos. Šie lietotāji, kas apzinās datus un ātrumu, bieži vēršas pie publiskajiem Wi-Fi karstajiem punktiem, piemēram, kafejnīcās un restorānos. Tomēr tas viņus padara neaizsargātus pret lieliem drošības riskiem, piemēram, uzbrukumiem “cilvēkam pa vidu”, kas var izraisīt privātu datu nozagšanu un ļaunprātīgu izmantošanu. Sadarbībā ar Mozilla mēs ceram, ka spēsim izglītot lietotājus par šiem riskiem un aprīkot viņus ar līdzekļiem, lai sevi aizsargātu.

Mūsu darbs ar Mozilla pārstāv organizācijas pirmo ilgtermiņa stratēģisko partnerību ar VPN sniedzēju. Šā gada sākumā mēs tikām uzaicināti piedalīties stingrā atlases procesā, kurā tika vērtēti drošības standarti, privātuma aizsardzība, lietošanas vienkāršība un citi galvenie faktori. Pēc Mozilla teiktā, ExpressVPN tika izvēlēts, ņemot vērā nozarē vadošo aizsardzību pret noplūdēm, ātrumu un uzticamību, plašu platformas pārklājumu, klientu atbalstu visu diennakti un spēcīgu digitālo tiesību aizstāvības rādītājus, starp citiem faktoriem.

Mēs ar prieku sadarbojamies ar Mozilla un ceram turpināt attīstīt mūsu partnerību, padarot ikvienam visā pasaulē vieglu, privātu un drošu piekļuvi internetam. Lai uzzinātu vairāk par mūsu partnerību un Firefox Lite, skatiet Mozilla paziņojumu presei.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me