VPN më të mira për Dogs Watch 2

Që kur u publikua Watch Dogs i parë në 2014, shumë tifozë të lojës ranë dakord që ajo e mori veten shumë seriozisht. Protagonisti kryesor i quajtur Aiden Pearce dukej si një njeri i zemëruar në një xhaketë të madhe. Për më tepër, vendosja e saj për histori në Chicikago ishte një metropol me ngjyrën gri. Pavarësisht se ishte një lojë e shkëlqyer në përgjithësi, shumë entuziastë të lojrave menduan se nuk kishte karakter të mjaftueshëm. Dogs i ri Watch 2 kërkon të korrigjojë këtë problem.

Vendosni Dogs Brand New Watch 2

Watch Dogs 2 është një frymë e ajrit të pastër me një protagonist krejt të ri të quajtur Marcus Holloway. Ndërsa Marcus është akoma haker, ai nuk po kërkon vetëm të hakmerret për një vdekje familjare. Përkundrazi, ai thjesht dëshiron të jetë i lirë nga sistemi i sigurisë imorale që po mbledh të dhëna nga të gjithë civilët dhe pastaj i rendit ata bazuar në mundësinë e tyre për të kryer krime. Shtë një skenar shumë interesant që ju do ta shijoni patjetër pasi të keni marrë duart në lojë.

Watch Dogs 2 me të vërtetë shkëlqyen në sjelljen përpara të njërës prej pjesëve më të mira rreth hakerave, e cila thjesht është krijuese. Lojtarët tani kanë të gjitha mjetet që u duhen për të formuar shtigjet e tyre në botën e lirë dhe të mos ndjehen të detyruar të ndjekin disa hapa të paracaktuar. Shtë një përvojë shumë më e thellë e lojrave, dhe ndjeheni më shumë në kontroll të hacks dhe rezultateve në krahasim me versionin e parë. Kjo shpjegon pse shumë njerëz janë shumë të ngazëllyer për të marrë duart e tyre në këtë lojë.

Zona tjetër e madhe që është përmirësuar është prezantimi i një qyteti të ri. Gjiri i San Franciskos është riprodhuar në mënyrë të paepur, dhe është thjesht i mrekullueshëm të shikosh. Shtë një botë e madhe e hapur, ku mund të përfshihesh në ndjekje makine të rrezikshme në rrugët dredha-dredha kryesore të San Francisko, të depërtosh në zyrat kryesore të Silicon Valley dhe të përshkosh lagjet e gjalla të Oakland. Në përgjithësi, loja pritet të marrë reagime shumë pozitive nga fansat e saj të zjarrtë.

Pse keni nevojë për një VPN të mirë për Dogs Watch 2

Lojërat Online janë bërë shumë të njohura në ditët e sotme pasi shumë njerëz kërkojnë një përvojë më të pasur me multiplayer. Sidoqoftë, duhet të siguroheni që identiteti juaj dhe informacioni personal të mbrohen sa herë që filloni lojën tuaj në internet. Këtu hyn një VPN e mirë për lojrat, dhe gjithashtu mund të ofrojë përfitimet e mëposhtme.

  • Zhbllokoni Qentë Watch 2 dhe luani atë nga çdo vend.
  • Mbani të sigurta të gjitha të dhënat tuaja personale në internet.
  • Mbron makinën tuaj nga sulmet DDoS
  • Shpejtësi më të mira të lidhjes që zvogëlojnë vonesën e përgjithshme
  • Fshihni adresën tuaj IP në mënyrë që askush të mos mund t’ju gjurmojë.

VPN-të e mëposhtme janë më të mirat për Watch Dogs 2:

Siguruesi i Rendit Vlerësimi ynë i Përdoruesit
Zgjedhja e redaktorit 5.0 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
2 4.9 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
3 4.8 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
4 4.8 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
5 4.7 / 5
Lexoni Shqyrtimin
Zbulo me shume Fillo >> Vizitoni sitin
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me