Vetëm Budalla dhe Kuaj janë në Netflix! Ja Si të Shikoni në vitin 2020


Komedia e pasuruar shpejt-e shpejtë Vetëm Fools and Horses është më në fund në Netflix në Mbretërinë e Bashkuar. Sidoqoftë, nëse doni të shihni pse Vetëm Fools and Horses fituan çmimin më të mirë Sitcom të Britanisë, do t’ju duhet një adresë në Mbretërinë e Bashkuar.

Nëse doni të shikoni Vetëm Budalla dhe Kuaj nga jashtë MB, ju duhet një premium VPN që merr nga kufizimet gjeo-kufizuese të Netflix. VPN-të më të mira fshehin adresën tuaj të vërtetë IP duke u lidhur me një server në Mbretërinë e Bashkuar. Ata mashtrojnë Netflix duke menduar se keni një adresë në Mbretërinë e Bashkuar. Duke mashtruar adresën tuaj IP, tani e keni qasje në të gjithë katalogun në internet të Netflix. Plus, ju mund të shikoni të gjitha 64 episodet e Vetëm Fools dhe Kuaj!

Udhëzues i shpejtë: Si të shikojmë vetëm marrëzi dhe kuaj në Netflix

 1. Zgjidhni një VPN. Ne rekomandojmë NordVPN për transmetimin më të mirë të përgjithshëm në Netflix UK.
 2. Shkarkoni dhe instaloni VPN-në tuaj mbi pajisjen tuaj të zgjedhur.
 3. Lidhu me një server në Mbretërinë e Bashkuar.
 4. Hidhen në Netflix në Mbretërinë e Bashkuar dhe regjistrohu / regjistrohu. Lumtur i lumtur!

Filloni të transmetoni vetëm budallenj dhe kuajt tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të Shikuar Vetëm Budalla dhe Kuaj

Përdor Netflix kufizimet gjeo-gjeografike në të gjitha vendet e 190+ të gjigantit streaming. Secili rajon ka një katalog unik të shfaqjeve dhe filmave. Nëse jetoni në Spanjë dhe doni të shikoni Vetëm Budalla dhe Kuaj, është thelbësore të keni një VPN që mund të zhbllokojë Netflix UK.

Një VPN premium tunelon lidhjen tuaj përmes një serveri specifik të rajonit. Një VPN fsheh adresën tuaj IP aktuale dhe i jep Netflix MB një adresë lokale që zhbllokon katalogun e saj me bazë në Mbretërinë e Bashkuar.

VPN-të më të mira paraqesin a sasi të madhe të serverëve të rrjetit në Mbretërinë e Bashkuar për të zgjedhur. Sa më e rëndësishme të jetë shuma, aq më pak shanse që Netflix zbulon adresën tuaj të saktë të IP.

Ju gjithashtu dëshironi një shërbim VPN që gjithmonë rifreskon adresat IP të serverit të tij për të marrë përpara azhurnimet ditore të Netflix për masat anti-VPN.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Ju dëshironi të shijoni të gjitha antikat e Del Boy dhe Rodney, dhe a VPN ju udhëzon përmes gjeo-kufizimeve të Netflix pa humbur një arratisje nga Trotter. Sidoqoftë, një VPN i klasës së lartë është shumë më tepër sesa thjesht një mantel i adresave IP.

Vetëm Budallenjtë dhe Kuaj ofrojnë orë argëtimi, por një VPN e fortë ju lejon të përdorni të gjitha llojet e shërbimeve të transmetimit në botë. Plus, gjithmonë mund të shijosh përmbajtje të pakufizuar me intimitet të plotë.

Mkriptimi i shkallës ilitare mbron të gjitha të dhënat tuaja gjatë transmetimit. VPN mbron veprimtarinë tuaj në internet, dhe madje as krimi kibernetik më i zgjuar nuk mund të anashkalojë murin e kriptimit.

A VPN bllokon gjithashtu të gjitha reklamat e bezdisshme dhe të tjerët të fajshëm si hakerat dhe malware.

3 VPN më të mira për shikimin e vetëm të budallenjve dhe kuajve

Tani që e dini se çfarë ofrojnë VPN-të më të mira, hidhni një sy në 3 nga të preferuarat tona.

1. NordVPN

NordVPN vendoset në krye të renditjes sonë për të transmetuar vetëm budallenj dhe kuaj. Ju dëshironi të zhbllokoni Netflix UK me lehtësi, dhe NordVPN siguron 800+ server në MB.

Sidoqoftë, përpjekja për të kuptuar se cili server i Mbretërisë së Bashkuar për të përdorur mund të jetë e përditshme. Kjo është arsyeja pse NordVPN ofron Karakteristikë SmartPlay DNS që gjen serverin më të mirë në Mbretërinë e Bashkuar dhe ju lidh automatikisht.

Ky VPN ka veçori unike që asnjë VPN nuk ofron. Një nga të preferuarat tona është CyberSec. Ai shpëton nga reklamat pushtuese që ngadalësojnë shfletuesin tuaj. Madje bllokon faqet e internetit të peshkut, kështu që asnjë malware nuk mund të pushtojë sistemin tuaj.

Masat e intimitetit dhe sigurisë janë marrë seriozisht në NordVPN. Ajo vjen me parandalues ​​të zgjeruar të sigurisë në internet si kriptimi i shkallës ushtarake, OpenVPN, politika zero logs, dhe 2 çelsat vrasës.

Ne besojmë se është VPN-ja më e mirë e blerjeve gjithëpërfshirëse për shpejtësi të shpejtë dhe lejim 6 pajisje në një kohë Ne shtepine tende. Hidhe në një 30 ditë garanci për kthimin e parave dhe 24/7 mbështetje chat live, dhe ju mund të shihni pse përdoruesit nuk mund të jenë më të lumtur!

Kurseni në NordVPN me kodin tonë kupon.

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, servers specialiteti P2P janë të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, Android TV, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Rrjedhin vetëm Budalla dhe Kuaj me NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN është një sukses aktual, falë të qenit VPN më e shpejtë që testojmë. i saj 3,000+ server në 90+ vende (përfshirë Mbretërinë e Bashkuar) është ideal për të parë të gjitha gabimet e Trotterit.

Një nga karakteristikat tona të preferuara është ExpressVPN ndarje-tunneling, e cila ju lejon të zgjidhni cilat aplikacione dhe shërbime për të kriptuar. Shtë mirë nëse doni të përdorni printerin tuaj të rrjetit ndërsa shfletoni në internet me siguri.

Një tjetër veçori ekskluzivisht në ExpressVPN është MediaStreamer. Ju mund të transmetoni Netflix UK në pajisjet që zakonisht nuk mbështesin VPN, si pajisjet e lojërave dhe Apple TV.

ExpressVPN ofron të fuqishme veçoritë e sigurisë në internet për të parandaluar hakerat dhe snoopers. Ai përfshin Mbrojtja e rrjedhjeve DNS / WebRTC, enkriptimi 256-bit, mbështetja OpenVPN dhe një politikë e shkrimeve zero.

Teknologji e besuarServer merr sigurinë në internet një hap më tej duke siguruar që secili prej serverëve të tij është i azhurnuar.

Kjo VPN kushton pak më shumë, por është e saj 30 ditë garanci për kthimin e parave ju jep shumë kohë për të vendosur nëse funksionon për buxhetin tuaj.

shtoj 5 pajisje për llogari, dhe është e qartë pse përdoruesit kanë sukses të madh me ExpressVPN.

Merrni një marrëveshje të mirë në Express VPN me kodin tonë kupon.

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Rrjedhin vetëm Budalla dhe Kuaj me ExpressVPN!

3. CyberGhost

CyberGhost është një VPN e besueshme për fillestarët falë saj dizajn miqësor për përdoruesit, konfigurimi me një klik, dhe nivelet e çmimeve për të gjitha buxhetet.

Ju mund të përdorni vetëm Budalla dhe Kuaj nga CyberGhost-i i bollshëm 900+ serverë në MB.

CyberGhost me bazë në Rumani (jashtë juridiksionit të 5 syve / 14 syve) nuk zvogëlohet në veçoritë e intimitetit dhe sigurisë. Ajo vjen me një politika me shkrime zero, encryption 256-bit, një bllokues adware dhe malware, aplikacione të provës, dhe a ndërprerës vrasës i dyfishtë.

Nëse Vetëm Budallenjtë dhe Kuajt nuk mund të lidhen, mund të kontaktoni CyberGhost për një bisedë live ose një biletë. A Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh është një shembull tjetër pse përdoruesit VPN të të gjitha niveleve të përvojës zgjedhin CyberGhost.

CyberGhost është shumë, por kodi ynë kupon ju kursen edhe më shumë!

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Mbështet përrua:

 • Po, profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, Android TV, iOS, Amazon Fire Stick, Linux dhe Chrome.

Rrjedhin vetëm budallenj dhe kuaj me CyberGhost!

përmbledhje

Nivelet më të larta dhe të ulëta të aventurave Trotter i bëjnë Vetëm Fools dhe Kuaj një përvojë komedi që nuk mungon. Sidoqoftë, nëse jetoni jashtë MB, nuk mund të hyni në adresën e sitcom-it në Netflix në Mbretërinë e Bashkuar. Ti mundesh merrni rreth taktikave të anti-VPN të Netflix me një VPN me performancë të lartë.

Plus, tuaj të dhënat gjithnjë janë të koduara për të parandaluar të fshehurat, hakerat dhe sytë e prishur.

Zgjedhja jonë # 1 është NordVPN të them lamtumirën e geoblocks dhe përshëndetje për të qeshur-ndarëse.

Leximi më tej

A është një VPN pa shkrime nevoja juaj më e lartë e sigurisë? Lexoni rreth 5 VPN-të më të mira pa log.

Cilat janë mënyrat më të mira për të fshehur adresën tuaj IP? Gjeni 4 mënyra të thjeshta për të fshehur adresën tuaj IP.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map