Si të Stream UFC Fight Night 138 – Volkan vs Smith FALAS

Fight Night 138 përmban një betejë të lehtë në peshë të rëndë midis një herë kundërshtari të titullit Volkan Oezdemir (14-2-0) dhe Anthony Smith (30-13-0) me shumë vlera në ngjarjen kryesore në Qendrën e Ngjarjeve në Moncton më 27 tetor.

Për shumë tifozë, transmetimet e drejtpërdrejta të Fight Night nuk janë të disponueshme për shkak të transmetimit të kufizimeve gjeo. Tifozët amerikanë mund të shikojnë aksionin në Fox Sports 1 (FS1) dhe Fight Pass, por mbulimi është i dobët ose joekzistent në shumë rajone të tjera në të gjithë botën.

Parashikimi është në një hap të fortë për Fight Night 138 pasi UFC 229 spiralizohet jashtë kontrollit. Ndeshja e planifikuar e Artem Lobov kundër Zubaira Tukhugov u tërhoq pas sulmit të Tukhugov ndaj Conor McGregor.

Ndërkohë, Smith ka qenë i kuq i nxehtë kohët e fundit, duke trokitur jashtë Rashad Evans në raundin e parë dhe duke marrë një Performance of the Night (POTN) bonus për përfundimin e Mauricio Rua herën e fundit.

Me pak fjalë, do të ketë shumë luftime të mëdha dhe polemikë të ndezur, kështu që ne nuk duam që ju të humbni një moment. Një VPN është mënyra më e lehtë për të anashkaluar geoblocks kështu që do të jeni në gjendje të transmetoni luftimet pa marrë parasysh vendndodhjen tuaj.

Më e mira nga të gjitha, vlerësimet tona më të vlerësuara VPN ofrojnë prova falas dhe garanci për kthimin e parave. Kështu që nëse regjistroheni pak para Fight Night dhe anuloni para se të përfundojë periudha e provës ose rimbursimit, do të keni mundësi të shikoni FALAS!

Si të shikoni Nata e Luftimit 138 me një VPN: Udhëzues i shpejtë

Streaming Fight Night 138 nga kudo në botë merr vetëm disa hapa të thjeshtë.

  1. Zgjidhni një ofrues VPN. Regjistrohuni ose përdorni një provë falas dhe më pas shkarkoni aplikacionin e klientit. Ne duam NordVPNfor transmetimit dhe do t’ju japë dy mundësi më të shkëlqyera më poshtë.
  2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një vendndodhje të serverit në SH.B.A..
  3. Shko tek TV Hulu Live dhe regjistrohu, ose shko te Sling TV dhe regjistrohu për blu paketë (shiko më poshtë nëse nuk keni një kartë krediti në SH.B.A.).
  4. Në Fight Night, futuni tek Hulu ose Sling TV dhe zgjidhni rrymen FS1.

TIP: Nëse nuk keni një kartë krediti amerikane ose llogari PayPal me bazë në SH.B.A., ende mund të shikoni TV Hulu Live ose Sling TV! Thjesht blini një kartë dhuratë TV Hulu ose Sling në MyGiftCardSupply.com. Sigurohuni që të ndiqni udhëzimet se si të riblerni kartën tuaj.

Opsione Audio Spanjolle

Fox ofron një opsion audio në gjuhën Spanjolle për transmetimet e tij kryesore sportive. Për ta arritur atë, aktivizoni SAP ose Audio TV – SPANISHT tipar. Ja se si ta bëni atë:

  1. Nëse jeni duke shikuar në një kompjuter desktop ose laptop, thjesht shtypni butonin “S” ndërsa rryma po luan për të kaluar menjëherë në komentin spanjoll.
  2. Në një pajisje celulare, takoni videon për të parë SAP butoni në fund të ekranit. Aktivizoni SAP dhe zgjidhni Spanjisht. Si një alternative, mund të futeni në cilësimet e ofruesit të transmetimit dhe të aktivizoni SAP – Spanjisht.

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Nata Fight 138

Një VPN është mënyra më e mirë për të hyrë në rrjedhat Fight Night nga kudo në botë, dhe avantazhet e përdorimit të VPN nuk ndalen këtu. Do të keni mundësi të mënjanoni lehtësisht ndërprerjet rajonale, dhe gjithashtu do të jeni në gjendje të shikoni ngjarjet e ardhshme UFC pa ndonjë telashe.

tjetër shërbimet e njohura të transmetimit do të zhbllokohen gjithashtu nga një ofrues i cilësisë VPN, përfshirë Netflix të SHBA dhe iPlayer të BBC-së. Uebfaqet e kufizuara ose të ndaluara në rajonin tuaj do të bëhen të disponueshme edhe për ju.

Do të përfitoni gjithashtu nga anonimiteti në internet që ofron një VPN duke maskuar adresën tuaj IP dhe duke koduar trafikun tuaj. Do të keni mundësi të shfletoni pa ruajtur askënd në skedarin tuaj për atë që dëshironi, dhe hakerat nuk do të jenë në gjendje të gjurmojnë vendndodhjen tuaj.

Ju do të duhet një VPN me shpejtësi të shpejtë, të qëndrueshme të lidhjes për të transmetuar Fight Night pa vonesë. Ne kemi zgjedhur tre ofrues të shkëlqyeshëm që ofrojnë siguri në majë dhe kalojnë testet tona të shpejtësisë me lehtësi.

VPN-të më të mira për të parë natën Fight 138

Këto VPN do t’ju ofrojnë qasje të shpejtë në transmetimin Volkan vs Smith dhe do të ofrojnë video të pandërprerë, me cilësi të lartë.

1. NordVPN

Pajisjet NordVPN

NordVPN është një udhëheqës i industrisë në sigurinë në internet, dhe mund të transmetojë me lehtësi përmbajtjen nga një larmi ofruesish. tonë më të vlerësuarat VPN ka një rrjet të fortë serverash me shpejtësi të shpejtë dhe të qëndrueshme të lidhjes, dhe është një hit i madh me përdoruesit.

Masat e privatësisë përfshijnë një të rreptë politika e mos-prerjeve dhe kriptimi i shkallës ushtarake për të mbrojtur të dhënat tuaja personale. Aplikacionet për të gjitha platformat kryesore kanë një ndërfaqe të thjeshtë përdorimi intuitiv të përdoruesit dhe klientin mbështetja është në dispozicion 24/7 përmes bisedës live.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni një server nga harta botërore për të filluar. Do të gjeni gati 2,000 nga ata serverë në SH.B.A., kështu që zhbllokimi i përmbajtjes UFC është aq i lehtë sa dy klikime.

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

Shikoni me NordVPN Tani!

2. ExpressVPN

Përfitimet e ExpressVPN

ExpressVPN është një zgjedhje tjetër e shkëlqyeshme për transmetimin e përmbajtjes UFC, duke ofruar shpejtësia më e shpejtë nga qindra VPN që kemi testuar. Shtë një VPN perfekte nëse duhet të shihni ngjarjen kryesore të Volkan-Smith gjatë kryerjes së detyrave të tjera në internet.

Ofruesi ofron aplikacione vendase për çdo platformë, dhe është e lehtë të zgjedhësh një server dhe të fillosh falë ndërfaqes së thjeshtë.

Kriptimi AES-256 dhe një politikë e verifikuar e mos-prerjeve sigurohuni që të dhënat tuaja të mbeten të sigurta, dhe të gjitha aplikacionet përfshijnë një veçori të Rrjetit të Rrjetit për të parandaluar rrjedhjet e të dhënave nëse lidhja e serverit tuaj bie në çdo pikë.

Me shpejtësitë e tij të pakrahasueshme dhe lidhjet e besueshme, është e vështirë të gjesh ndonjë të metë në këtë shërbim VPN, megjithëse është pak më e shtrenjtë se NordVPN në përgjithësi.

Garancia për kthimin e parave: 30 dite
Prove falas: Gjyq 7-ditor për iO dhe Android

Shikoni me ExpressVPN Tani!

3. CyberGhost

pajisje të shumëfishta cyberghost

CyberGhost bën listën tonë në Top 3 për Fight Night 138 falë shpejtësi të mëdha, një çmim të përballueshëm, dhe mbi 3000 servera në të gjithë botën.

Ajo ofron kriptim të ngurtë si në aplikacionet e lëvizshme ashtu edhe në desktop, së bashku me një ndërrues vrasës dhe protokolle të personalizueshme. Serverët e optimizuar për transmetimin me shpejtësi të lartë të përmbajtjes amerikane janë perfekte për të parë FS1.

Do të keni mundësi të përdorni VPN në 7 pajisje njëkohësisht, dhe mund të përfitoni nga një provë falas nëse planifikoni të shikoni në celular ose Windows.

Përdoruesit e përditshëm dhe ekspertët e teknologjisë ashtu kanë bërë CyberGhost një nga ofruesit më të vlerësuar në botë, dhe është një zgjedhje e shkëlqyeshme për veprimin pa ndalje të UFC.

Garancia për kthimin e parave: 30 ditë në plane të shkurtra; 45 ditë në plane 6-mujore ose më gjatë
Prove falas: Gjyq 7 ditor për celular; Një provë Windows 1-ditore ose 3-ditore e disponueshme

Shikoni me CyberGhost Tani!

përfundim

Një fitore për Volkan ose Smith do ta fusë atë përsëri në polemikë në një ndarje të grumbulluar, kështu Fight Night 138 është një nga të shikuarit për tifozët në të gjithë botën. Një VPN me cilësi të lartë është bileta juaj për një vend të rreshtit të parë për natën.

Tani është një kohë e shkëlqyeshme për të ngritur një VPN për të gjithë veprimin e ardhshëm të UFC-së, ndërsa 2018 ndërton në një kulm. Njoftimi i fundit që ish-kampion Jon Jones do të luftojë Alexander Gustafsson për rripin e lirë të peshës së rëndë në UFC 232 në fund të dhjetorit tregon se kjo nuk është koha për të lejuar që gjeo-kufizimet të marrin rrugën tuaj.

Nëse shqetësoheni për koston e VPN-ve më të mira, do të befasoheni këndshëm se sa të lirë janë me të vërtetë. Shihni faqen e marrëveshjeve të brendshëmëve tanë për kodet më të nxehta të kuponit të disponueshëm!

Merrni NordVPN Tani!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me