Si të Stream Trego e Modës Sekrete e Victoria’s 2019

Dritat… kamera… gjeo-kufizimi!

Kjo shfaqje e fshehtë e modës Victoria e këtij viti do të transmetohet në 2 dhjetor, ora 10:00 në ET. Po planifikoni të transmetoni atë? Do të keni nevojë për qasje në ABC ose HayU.

Kjo mund të jetë një sfidë nëse nuk jeni në SH.B.A., në Irlandë ose Australi, por nuk keni frikë. Një VPN e mirë mund të anashkalojë ato geoblocks dhe të çoj drejtpërdrejt në atë pistë të Nju Jorkut, kështu që të mund të shikosh një nga ngjarjet më të mëdha të modës të vitit së bashku me pjesën tjetër të botës. Është e lehtë!

Udhëzues i shpejtë: Si të shikoni shfaqjen e modës sekrete të Victoria’s nga kudo tjetër

 1. Regjistrohuni në një VPN dhe lidheni me një server në Mbretërinë e Bashkuar. NordVPNështë zgjedhja jonë # 1.
 2. Regjistrohu tek HayU (shiko detajet më poshtë).
 3. Hyni në 2 Dhjetor në ora 10 ET dhe shijoni shfaqjen!

Merrni NordVPN Tani!

si të shikosh Victoria secret (1)

Shfaqja e Modës Sekrete e Victoria’s 2018 u zhvillua në New York më 8 nëntor, por si në vitet e kaluara, nuk u transmetua live. Të apasionuarit pas modës duhet prisni deri më 2 dhjetor për të parë modelet e mahnitshme të të brendshmeve të këtij viti.

Shfaqja e këtij viti është e sigurt se do të jetë e paharrueshme. Paraqet bashkëpunime me stilisten Mary Katrantzou dhe një sytjena fantastike e projektuar nga Atelier Swarovski dhe modeluar nga Elsa Hosk.

Shfaqja e modës Victoria’s Secret transmetohet në 10:00 ET në ABC dhe do të shfaqet njëkohësisht në Aplikacioni i transmetimit HayU për shikuesit në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë, Australi dhe vende në të gjithë Evropën.

Nëse nuk jeni në një prej këtyre rajoneve, dhe madje edhe nëse nuk keni akses në një shërbim kabllovik që ofron ABC, ka një zgjidhje të lehtë.

Gjithçka që ju nevojitet është një VPN që mund të anashkalojë gjeo-kufizimet dhe një pajtim në HayU, e cila aktualisht vjen me një gjykim falas për një muaj.

Kur bëhet fjalë për VPN për transmetimin e përmbajtjes gjeo-të kufizuar, NordVPNështë rekomandimi ynë kryesor.

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Show Secret’s Fashion Show të Victoria’s

Vetëm dy transmetues kanë qasje në shfaqjen e modës sekrete të Victoria’s Secret 2018; rrjeti ABC dhe HayU. Të dy transmetuesit gjeo-kufizojnë kanalet e tyre, do të thotë që nëse jeni i vendosur jashtë zonave të tyre të shërbimit, nuk mund të hyni në programimin e tyre.

Një VPN ju lejon të anashkaloni këto kufizime duke maskuar vendndodhjen tuaj aktuale dhe duke ju lejuar të paraqiteni sikur jeni në zonën e shërbimit.

Jo vetëm që kjo ju jep mundësinë e përdorimit të shfaqjes së modës, por edhe asaj një pasuri e shërbimeve dhe përmbajtjeve të tjera streaming.

Qasja në përmbajtje gjeo-kufizuar është vetëm një nga arsyet pse duhet të konsideroni një VPN. Sigurimi i lidhjes tuaj me një VPN gjithashtu fsheh trafikun tuaj nga hakerat dhe e ruan atë nga një gamë e kërcënimeve në internet, përfshirë viruset, malware dhe mbikëqyrjen e padëshiruar.

Duke përdorur një VPN gjithashtu ndalon ISP-në tuaj që të jetë në gjendje të hyjë në të dhënat tuaja, do të thotë se ata nuk mund të përfitojnë nga informacioni juaj personal.

megjithatë, e gjithë kjo është e mundur vetëm me një VPN me cilësi të lartë që ofron karakteristikat e mëposhtme:

 • Serverat në vendet e duhura
  Kjo do t’ju japë mundësinë për të anashkaluar kufizimet gjeografike. Sa më shumë serverë të ketë ofruesi në vendndodhjen tuaj të dëshiruar, aq më mirë lidhja juaj ka të ngjarë të jetë.
 • Shpejtësi të mëdha
  Keni nevojë për një lidhje të shpejtë dhe të qëndrueshme për përmbajtjen e transmetimit pa buffering ose prapambetur.
 • Bandwidth i pakufizuar
  E nevojshme për transmetim me cilësi të mirë.
 • Kriptim i fortë
  Për të siguruar lidhjen tuaj dhe për t’i mbajtur të dhënat tuaja private vërtet private.
 • Shërbimi më i lartë për klientët
  Vetëm në rast se keni nevojë për mbështetje me lidhjen tuaj ose keni ndonjë pyetje.
 • Gjykim falas ose garanci për kthimin e parave
  Kështu që ju mund të gjeni VPN-në e duhur pa asnjë rrezik financiar për ju.

Si të Shikojmë Show’s Secret’s Fashion Fashion nga Kudo tjetër në 3 hapa të thjeshtë

Nëse instaloni një VPN me cilësi të lartë, mund të shikoni Show-in e Fshehtë të Modës së Victoria-s nga kudo.

Shfaqja po bëhet transmetuar njëkohësisht në ABC dhe HayU. Nëse tashmë keni akses në ABC përmes një shërbimi streaming si Hulu, atëherë ju rekomandojmë të përdorni këtë shërbim për të hyrë në shfaqje.

Nëse nuk keni akses në ABC, mundeni ndiqni udhëzuesin tonë hap pas hapi për të hyrë në Fashion Show përmes HayU, duke përdorur ose NordVPN ose një nga zgjedhjet tona më të mira VPN.

si të shikosh Victoria secret (2)

Hapi 1

Regjistrohuni në zgjedhjen tuaj të VPN.

Ne rekomandojme NordVPNpër shkak të rrjetit të tij të mahnitshëm të serverëve dhe shpejtësive të mahnitshme. Mund të gjeni më shumë nga zgjedhjet tona kryesore më poshtë.

Hapi 2

Lidhu me një server në një vend që ofron HayU.

Ne ju rekomandojmë Mbretërinë e Bashkuar sepse zakonisht do të gjeni një numër më të madh të serverëve atje.

Hapi 3

Regjistrohu për HayU duke përdorur llogarinë tënde PayPal.

Nëse nuk keni një llogari, atëherë opsionet e kuponave të dhuratave janë në dispozicion.

Hyni në HayU më 2 dhjetor në 10:00 ET, duke mos harruar ta lidhni së pari VPN-në tuaj dhe shijoni shfaqjen.

VPN-të më të mira për shikimin e shfaqjes sekrete të modës të Victoria’s nga kudo tjetër

Këtu janë zgjedhjet tona kryesore për VPN që do të ofrojnë një përvojë të shkëlqyeshme të shikimit për Show’s Secret’s Fashion Fashion, dhe një sërë përfitimesh të tjera.

1. NordVPN

Pajisjet NordVPN

NordVPN është në gjendje të zhbllokojë edhe geoblocks më të guximshëm dhe ka mbi 600 servera në MB që ofrojnë lidhje të sigurta dhe private.

i saj shpejtësi, bandë të pakufizuar, dhe mungesa e kufizimeve të shkarkimit e bëjnë atë të përsosur për përmbajtjen e transmetimit pa ndërprerje.

NordVPN gjithashtu siguron një gamë të veçori të përparuara të sigurisë që e bëjnë lidhjen tuaj të paqëndrueshme. Kjo është vetëm një nga arsyet e saj kaq të njohura në mesin e përdoruesve.

Kompania aktualisht po ofron një garanci 30-ditore për kthimin e parave, kështu që mund ta provoni pa rrezik.

Shikoni me NordVPN Tani!

2. ExpressVPN

Përfitimet e ExpressVPN

ExpressVPN është një nga VPN-të më të shpejta në dispozicion. Shpejtësitë e saj të jashtëzakonshme dhe aftësia e tij për të fshehur trafikun tuaj VPN e bëjnë atë të përsosur për transmetimin e një të preferuar të fortë me përdoruesit e saj të shumtë.

ExpressVPN ofron shkarkime të pakufizuara dhe gjerësi bande, dhe shtatë vendndodhje serverësh në Mbretërinë e Bashkuar.

Ajo ofron një gamë të veçorive të sigurisë për t’ju mbajtur të sigurt në internet dhe të dhënat tuaja Shërbimi 24/7 ndaj klientit.

Ofron gjithashtu një provë falas në pajisjet celulare dhe a 30 ditë garanci për kthimin e parave në të gjitha pajisjet.

Shikoni me ExpressVPN Tani!

3. CyberGhost

pajisje të shumëfishta cyberghost

CyberGhost ofron një shërbim të besueshëm, me lidhje të shpejtë dhe të qëndrueshme që siguroheni që të mos përjetoni ndonjë rënie të lidhjes ndërsa jeni duke transmetuar.

Mungesa e tij e kufizimeve në trafik dhe gjerësia e pakufizuar e bandës janë gjithashtu përfitime të mëdha kur bëhet fjalë për përmbajtjen transmetuese.

Shqyrtimet e shumta pozitive të CyberGhost nxjerrin në pah rrjetin e saj në rritje të serverëve (përfshirë 300 në Mbretërinë e Bashkuar) dhe lidhjet e tij të shpejta si përfitime thelbësore.

Kompania ofron një bujare Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh në të gjitha pajisjet.

Shikoni me CyberGhost Tani!

përmbledhje

VPN e duhur do t’ju lejojë të shikoni Show’s Secret’s Fashion Fashion nga kudo tjetër e pandërprerë, dhe do të dini se lidhja juaj është e sigurt dhe private.

Sidoqoftë, një VPN me cilësi të lartë mund t’ju japë shumë më tepër. Për të mësuar më shumë rreth përfitimeve të VPN-ve, lexoni Udhëzuesin tonë për VPN-të.

Për të kursyer para në një pajtim VPN, mos na humbni faqen e marrëveshjeve dhe kuponave – ka disa marrëveshje të çmendura që po ndodhin atje tani!

Provoni tani NordVPN pa rrezik!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me