Si të Shikoni Vrasjen Eve Season 2 Online nga Kudo


Nuk është e nevojshme të jesh aq i poshtër sa një spiun i MI5 për të parë online falas Killing Eve Season Two. Gjithçka që ju nevojitet është një VPN me cilësi të lartë.

Ti mundesh transmetoni episodet e reja të Killing Eve falas në faqen e internetit të BBC America një ditë pasi të transmetohet në SH.B.A..

BBC America përdor geoblocks për të ndaluar shikuesit jo-amerikanë që transmetojnë shfaqjet e saj. Kështu që, nëse jetoni jashtë SH.B.A., do të duhet të përdorni një VPN për të parë Vrasjen e Evës. VPN maskoni vendndodhjen tuaj dhe bëje të duket sikur je duke lëvizur nga brenda SH.B.A., kështu që ju mund të rrëshqisni geoblocks të kaluara pa u vënë re.

Një VPN e mirë gjithashtu shifroni të dhënat tuaja për të parandaluar spiunët e vjedhur dhe vrasësit vjedhjen e informacionit tuaj personal.

Më poshtë, ne do ju tregojnë se si të rrjedhshëm Killing Eve falas nga kudo në botë. Ne gjithashtu do të të ju ndihmojë të zgjidhni VPN më të mirë për nevojat tuaja, dhe rekomandoni ofruesit e lartë që ofrojnë gjykime falas.

Si të shikoni Vrasjen e Evës: Udhëzues i shpejtë

 1. Regjistrohu për një VPN me Serverat amerikanë. NordVPNis zgjedhja jonë kryesore për BBC America.
 2. Instaloni aplikacionin tuaj VPN dhe lidheni me një server amerikan.
 3. Drejtohuni në faqen e internetit të BBC America, zgjidhni episodin që dëshironi të shikoni dhe klikoni në lojë!

Filloni të shikoni TANI!

Si ta shikoni Sezonin Një falas online

BBC America ka hequr tashmë Vrasjen Edhe Sezonin Një nga koleksioni i saj falas i transmetimit. Kështu që, si mund të shikosh sezonin e parë falas?

IPlayer ABC i Australisë ka ardhur në shpëtim! iView ofron të gjitha episodet nga Sezoni Një falas falas. E tëra çfarë duhet të bësh është lidheni me serverin tuaj Australian VPN dhe drejtohuni tek ABC iView.

ABC gjithashtu do të transmetojë Sezonin Dy, por ka një vonesë 5-ditore midis datës së ajrit të saj në SHBA dhe kohës kur arrin në iView. Për shkak të kësaj, është akoma më e mira për të kapur episodet më të fundit ndërsa transmetohen në BBC America.

Pse keni nevojë për një VPN për të shikuar Vrasjen e Evës

BBC America përdor softuer gjeolokimi për të shikuesit bllokojnë jashtë SH.B.A.. Një VPN është mënyra më e lehtë për të anashkaluar këtë bllok kështu që ju mund të transmetoni Vrasjen e Evës.

Do të jeni në gjendje të transmetoni shërbime të tjera të bllokuara, si psh Netflix, Hulu, dhe HBO SHKO.

VPN-ja juaj maskon adresën tuaj IP të mashtrosh BBC America në të mendosh se po kalon brenda kufijve të SH.B.A. Ajo gjithashtu do të kodoni trafikun tuaj të internetit për të mbrojtur informacionin tuaj personal nga hakerat, gjurmuesit dhe spiunët.

Vitalshtë thelbësore për sigurinë tuaj në internet që ju përdorni VPN më të mirë në dispozicion. Ofruesit më pak me reputacion munden kompromentoni sigurinë tuaj, ngadalësoni lidhjen tuaj dhe madje shisni informacionin tuaj palëve të treta.

Për një transmetim të shpejtë, me definicion të lartë, kërkoni një VPN që ofron Bandwidth i pakufizuar dhe serverat me shpejtësi të lartë amerikane. Nëse dëshironi të transmetoni Sezonin Një në ABC iView, VPN juaj gjithashtu do të duhet të funksionojë serverat në Australi.

Ju do të duhet një VPN që ofron aplikacione për të gjitha pajisjet tuaja. Lidhjet e shumëfishta të njëkohshme janë një bonus i mirë nëse po kërkoni të mbani tërë argëtimin e familjes tuaj, ose keni shumë pajisje për të mbrojtur.

Përdorni vetëm një VPN që ofron 256-bit encryption, një politikë e rreptë e mos-logs, dhe një ndërprerës automatik vrasës. Siguria më e ulët mund të rrezikojë informacionin tuaj personal.

Tani ju e dini se çfarë të kërkoni në një VPN për Killing Eve, lexoni për rekomandimet tona kryesore.

VPN-të më të mira për shikimin e vrasjes së Evës

1. NordVPN

Pajisjet NordVPN

NordVPN është rekomandimi ynë kryesor për transmetim sepse është super-fast, i besueshëm, dhe mund anashkalojë geoblocks me lehtësi.

Ajo operon 5,100+ serverë në 60 vende, përfshirë 188 serverë Australianë dhe 1.750 në SH.B.A..

i saj SmartPlay tipari mund të zbulojë serverin që ju nevojitet për të anashkaluar një geoblock dhe ta bëjë ndërprerës automatikisht. Kjo do të thotë që ju mund të shkoni nga shikimi i BBC America në ABC iView pa ndryshuar as cilësimet e tua.

NordVPN përdor gradën ushtarake Kriptimi 256-bit për të mbrojtur trafikun tuaj në internet. Mban një politikë e rreptë e mos-logs, dhe të gjitha aplikacionet e tij kanë një ndërprerës i integruar vrasës.  

Shërbimi i saj mbresëlënës i gjithanshëm ka fituar vlerësime të shkëlqyera të klientëve të NordVPN. Mund ta provoni pa rrezik me një 30 ditë garanci për kthimin e parave.

Shikojeni me NordVPN

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

ExpressVPN është VPN më e shpejtë në treg, dhe kjo tregon vërtet kur po transmetoni. Falë saj Bandwidth i pakufizuar, mund t’i thuash lamtumirën të mbetesh dhe të zhyten përgjithmonë.

Ajo ofron 3,000+ servera në 160 lokacione globale, përfshirë Australinë dhe SH.B.A. i saj karakteristika të sigurisë së lartë do t’ju mbajë plotësisht të sigurt dhe anonim në internet.

ExpressVPN ofron Shërbimi 24/7 ndaj klientit përmes bisedës në internet nëse keni ndonjë pyetje, ose mund të lexoni vlerësimet e klientëve të saj për të mësuar më shumë. Ajo ofron një 30 ditë garanci për kthimin e parave në të gjitha planet e saj, si dhe a Gjykim falas 7 ditor për përdoruesit Android dhe iOS.

Shikoni me ExpressVPN

3. CyberGhost

CyberGhost është një zgjidhje tjetër kryesore për transmetim. i saj lidhje me shpejtësi të lartë dhe Bandwidth i pakufizuar do të eleminojë buffering në mënyrë që të mund të shikoni Vrasjen e Evës në paqe.

Ajo operon një rrjet global të 3.800 serverë, përfshirë 76 në Australi dhe 737 në SH.B.A. CyberGhost madje ofron serverë që janë optimizuar vetëm për transmetim!

Informacioni juaj personal do të jetë i sigurt me CyberGhost. Përdor Kriptimi 256-bit, një të rreptë politika pa log, dhe një ndërprerës automatik vrasës. Ju gjithashtu mund të mbroni deri në shtatë pajisje me një llogari. Nuk është çudi që CyberGhost është kaq i popullarizuar në komunitetin VPN.

Mund ta provoni vetë me një Gjykim falas 24-orësh dhe një zemërgjerë Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh. Ka edhe prova falas deri në 7 ditë për përdoruesit Android, iOS dhe Windows.

Shikoni me CyberGhost

4. Surfshark

Surfshark është një zgjedhje solide për të anashkaluar geoblocks e BBC America. Rritja e saj rrjet global i serverëve me shpejtësi të lartë ju lejon të transmetoni në definicion të lartë ndërsa është karakteristika të fuqishme të sigurisë të ruaj të sigurt.

Atje jane aplikacione për pothuajse të gjitha pajisjet, dhe kjo lejon lidhje të pakufizuara të njëkohshme. Kjo do të thotë që ju mund ta mbani tërë familjen tuaj të argëtuar dhe të qetë, ndërsa bëni lumë.

Shikoni Procesin në veprim

Ju mund të merrni një demonstrim se si të shikoni Killing Eve duke përdorur Surfshark, në videon më poshtë.

Nuk jeni i sigurt nëse Surfshark është ndeshja juaj perfekte akoma? Gjeni atë që përdoruesit tanë e duan atë, ose provojeni pa rrezikshmëri me një 30 ditë garanci për kthimin e parave.

Shikojeni me Surfshark

5. PrivateVPN

Pajisjet privateVPN

PrivateVPN është një buxheti-miqësore sherbim me siguri e nivelit të lartë tipare dhe lidhje të shpejta.

Quickshtë e shpejtë për tu vendosur dhe e thjeshtë për t’u përdorur, duke e bërë atë një VPN perfekte për fillestarët. Megjithëse nuk ka mbështetje për biseda live, ju mundeni kërkoni që një agjent i shërbimit të klientit të instalojë programin VPN në pajisjen tuaj përmes ndihmës në distancë nëse keni nevojë.

Shfrytëzoni sa më shumë Gjykim falas 7 ditor dhe 30 ditë garanci për kthimin e parave për të zbuluar pse përdoruesit e VPN e duan PrivateVPN.

Shikoni me PrivateVPN

përmbledhje

Ti mundesh lumë Vrasja e Evës falas nga kudo në botë me një VPN me cilësi të lartë.

Kapni episodet më të fundit në BBC Amerikë të nesërmen pasi ata ajërojnë. Ose, kaloni te ABC iView të binge-watch Sezoni Një nga fillimi.

Një VPN i besueshëm gjithashtu do të mbroni informacionin tuaj personal nga hakerat, sulmuesit dhe spiunët. Të gjitha shërbimet që ju rekomandojmë më lart do t’ju ndihmojnë të transmetoni me siguri Vrasjen e Evës, pa marrë parasysh se ku jetoni.

Ende nuk jam i sigurt se cili VPN është ndeshja juaj më e mirë? Ne rekomandojmë NordVPN për transmetim. 

Merrni NordVPN Tani!

Leximi më tej

Dëshironi të kurseni paratë tuaja të fituara me vështirësi? Ekspertët tanë të kursyer nga buxheti kanë përpiluar një listë të marrëveshjeve më të mira të VPN aktualisht në dispozicion.

Të interesuar të shohin se çfarë ka BBC BBC për të ofruar? Këto VPN të larta mund ta zhbllokojnë atë nga kudo!

Nëse doni të mbroni më shumë se një pajisje, hidhini një sy VPN-ve më të mira për lidhje të shumta.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map