Si të shikoni vajza të mira në internet nga kudo tjetër FALAS

Nëse keni qenë duke ndjekur kthesat dramatike dhe qesharake të vajzave të mira të NBC, me siguri ndiheni të ngazëllyer për sezonin e ri. A paguan krimi apo do të kapen vajzat për aktivitetet e tyre kriminale?

Gjeni me udhëzuesin tonë të thjeshtë për të shikuar Vajzat e Mira nga kudo në botë.

Lajmi i mirë për fansat e shfaqjes është se Vajzat e mira mund të transmetohen falas në faqen e NBC. Lajmi i keq është se ky shërbim transmetimi është i disponueshëm vetëm për shikuesit e vendosur brenda SH.B.A. Kushdo që shikon nga jashtë SH.B.A. do ta gjejë atë Geoblock NBC përmbajtjen e tyre.

Për fat të mirë, rregullimi i vajzave tuaja të mira mund të jetë të shpejtë dhe të thjeshtë me përdorimin e një VPN të mirë.

Si të shikoni: Udhëzues i shpejtë

  1. Zgjidhni një VPN që është optimizuar për transmetim me shpejtësi të lartë me serverë të vendosur në SH.B.A.. Cyberghostështë një zgjedhje e shkëlqyeshme.
  2. Zgjidhni një Server i vendosur në SH.B.A..
  3. Shkoni në faqen e internetit të NBC.
  4. Zgjidhni një episod dhe përgatituni për dramën!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë vajza të mira

Nëse jetoni jashtë SH.B.A.-së ose po udhëtoni për punë ose pushime, nuk do të mund të përdorni shërbimin e transmetimit të NBC. Kjo për faktin se NBC përdor softuerin e gjeolokimit bllokoni shikuesit jo-SH.B.A..

Një VPN e mirë do t’ju ndihmojë të merrni rreth kësaj duke maskuar adresën tuaj IP dhe ju lidh me faqen NBC përmes një serveri me qendër në SHBA.

Kjo e mashtron faqen në internet duke menduar se po shikon nga brenda SH.B.A..

VPN-të më të mira gjithashtu vijnë me siguri të shkëlqyeshme mbroni trafikun tuaj nga ndjekja dhe hakimi.

Për të transmetuar Vajzat e Mira nga jashtë SH.B.A., do të duhet të zgjidhni VPN-në e duhur për nevojat tuaja. Kjo do të thotë të zgjedhësh atë që është optimizuar për transmetim, me serverat e vendosur në SH.B.A., shpejtësi të shkëlqyera dhe siguri të mirë.

VPN-të më të mira për shikimin e vajzave të mira

1. CyberGhost

CyberGhost VPN

CyberGhost është një nga VPN-të më të mira për transmetim, duke ofruar një profil i dedikuar i transmetimit. Kjo e bën atë jashtëzakonisht e lehtë për t’u përdorur pasi këto cilësime vijnë të paravendosura – gjithçka që duhet të bëni është të zgjidhni profilin dhe të shijoni shfaqjen tuaj.

Me 6,000+ serverë në 90+ vende, CyberGhost ofron shumë lokacione me bazë në SH.B.A. transmetim i shpejtë i NBC.

Karakteristikat më të larta të sigurisë CyberGhost gjithashtu e bëjnë atë një zgjedhje popullore. Një reklamues i integruar dhe bllokues i keq dhe i gradës ushtarake Kriptimi AES-256 bit të gjitha garantojnë shikim të sigurt dhe të pandërprerë.

CyberGhost VPN

2. NordVPN

Pajisjet NordVPN

Nëse doni të përdorni një prej VPN-ve më të sigurta përreth, NordVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme. A dyfish VPN enkripton të dhënat dy herë, me kriptim 256-bit, Mbrojtja e rrjedhjes DNS, një ndërprerës automatik vrasës, dhe a politikë e rreptë e mos-prerjeve.

NordVPN është gjithashtu i shkëlqyeshëm për të duke anashkaluar geoblocks. Teknologjia SmartPlay automatikisht ju lidh me serverin më të mirë për transmetim, duke e bërë NordVPN një nga VPN-të më të lehta për tu përdorur për të shikuar shfaqjet tuaja të preferuara.

Transmetimi me shpejtësi të lartë është gjithashtu i lehtë me NordVPN 5,300+ serverë globalë. Provojeni me një 30 ditë garanci për kthimin e parave ose lexoni shikime më të shkëlqyera të përdoruesit këtu.

NordVPN

3. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

Nëse doni shpejtësi të pamposhtura, ExpressVPN është 3,000+ servera në 160 vende në 90 vende do të sigurojë rrymë e shpejtë.

Mbrojtje rrjedhje DNS dhe IPv6, një politikë pa log, dhe Kriptimi AES 256-CBC të gjitha e bëjnë ExpressVPN shumë të sigurt. Shërbimi është i pajtueshëm me pothuajse të gjitha pajisjet dhe platformat, dhe ju mundeni lidhni 3 pajisje njëkohësisht.

ExpressVPN mund të jetë më i kushtueshëm sesa opsionet e tjera, por ne mendojmë se ia vlen për shërbim të lehtë dhe të klasit të parë të lehtësuar. Kjo është arsyeja pse lexuesit tanë e rekomandojnë, në fund të fundit. Shihni veten me të saj 30 ditë garanci për kthimin e parave.

ExpressVPN

4. Surfshark

Një nga VPN-të e fundit në treg, Surfshark ofron disa nga më të mirat aftësi të vazhdueshme zhbllokimi kur bëhet fjalë për transmetimin e shfaqjeve gjeo-të kufizuara – veçanërisht në SH.B.A..

500+ serverë në 50+ vende ju japin shpejtësi të shkëlqyera për transmetimin dhe Surfshark aktualisht ju lejon lidhje e pakufizuar e pajisjes nën një profil.

Surfshark gjithashtu merr vlerësime të ndezura për sigurinë. Kriptimi i shkallës ushtarake, Mbrojtja e rrjedhjes DNS, një automatik vrasin kaloni, MultiHop dyfish VPN, dhe a politikë e rreptë e mos-logs do ta mbaje trafikun tuaj te mbrojtur. Reklamimi, ndjekësi dhe bllokuesi i malware i bonusit CleanWeb will gjithashtu do të siguroheni që mund të shikoni Vajzat e mira pa ndërprerje të bezdisshme.

Provojeni vetë për veten tuaj 30 ditë garanci për kthimin e parave.

Surfshark

5. Mburoja e pikave të nxehta

pajisjet e mburojës së pikave të nxehta

Bandwidth i pakufizuar dhe serverë me shpejtësi të lartë me bazë amerikane të gjithë e bëjnë Hotspot Shield një zgjedhje kryesore për transmetimin nga NBC.

Karakteristikat e ngurta të sigurisë janë përfshirë për të mbajtur të dhënat tuaja të mbrojtura. Hotspot Shield ofron Kriptimi 256-bit, mbrojtje të integruar të malware dhe phishing, një ndërprerës automatik vrasës, dhe a politika pa log.

Hot Shot Shield është i lehtë për t’u përdorur dhe mund ta vendosni 5 pajisje njëkohësisht. Shërbimi gjithashtu ofron një gjykim falas 7-ditor me një garanci të kthimit të parave prej 45 ditësh. Nëse nuk jeni akoma të sigurt, mund të lexoni vlerësimet e vërteta të përdoruesve këtu.

Mburoja e nxehtë

përmbledhje

Pavarësisht nëse jetoni jashtë SH.B.A.-së, apo thjesht doni të shikoni Vajzat e Mirë ndërsa jeni duke udhëtuar, një VPN është mënyra më e shpejtë dhe më e lehtë për të transmetuar NBC.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni një VPN me Serverë me qendër në SHBA dhe lartë-shpejtësi të dhe do të jeni në gjendje të kapni kohën e duhur me Beth dhe bandën.

Nëse nuk jeni ende të sigurt se cili VPN është i duhuri për ju, mos harroni të hidhni një sy në marrëveshjet tona më të mira VPN për t’ju ndihmuar të bëni zgjedhjen tuaj.

Leximi më tej

Tifoz i madh i NBC? Gjeni se si mund ta shikoni Vendin e Mirë nga kudo, gjithashtu.

Ende nuk jam i sigurt se cili VPN është i duhuri për ju? Lexoni përshtypjet tona.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me