Si të shikoni shqiponjat NFL vs Falconët nga kudo


Kampioni i Super Bowl, Philadelphia Eagles do të përballet me Atlanta Falcons në terren shtëpiak për të filluar sezonin e rregullt të NFL 2018. Aksioni fillon më 6 shtator në 8:20 PM EDT në NBC, dhe nëse po kërkoni një mënyrë për të parë nga kudo në botë, ne ju kemi mbuluar.

Shtë e vështirë të hysh në NBC në internet nëse je jashtë Shteteve të Bashkuara, por mos u shqetëso! Me një VPN dhe një strategji fituese, ju mund të merrni qasje të plotë në këtë dhe shumë lojëra më interesante NFL, së bashku me komentin më të mirë dhe shtesat.

Ja çfarë ju duhet të shikoni Philadelphia Eagles kundër Falcons të Atlanta nga Kudo: një VPN premium, një llogari PayPal dhe një durim. Le të fillojmë.

Si të shikoni shqiponjat kundër falkonjave: Udhëzues i shpejtë

Në mënyrë që të merrni mbulimin NBC pa marrë parasysh se ku jeni, duhet të regjistroheni në një platformë transmetimi TV që përfshin kanalin. Shumë prej tyre janë të kufizuara gjeografikisht në SHBA, kështu që do t’ju duhet një VPN e fortë për të anashkaluar geoblocks. Këtu janë hapat:

 1. Zgjidhni VPN-në tuaj. Shikoni VPN-të tona më poshtë – ne rekomandojmë CyberGhost për ndërfaqen e tij të lehtë, shumëllojshmërinë e serverëve dhe fuqinë e fortë të zhbllokimit.
 2. Lidhu me një server të përshtatshëm amerikan. Shënim: Kanalet NBC janë lokale, domethënë disponueshmëria e tyre në platformat transmetuese të TV varet nga rajoni në të cilin ndodhet serveri juaj. Mund të gjeni më shumë informacion mbi këtë pak më vonë në këtë artikull.
 3. Regjistrohu në Sling TV, YouTube TV, DIRECTV TANI, ose Hulu me TV Live.
 4. Tani ju keni qasje në NBC pa kërkesa të TV kabllor ose gjeo-kufizime. Shijoni lojën!

Filloni të shikoni Tani!

Nëse aktualisht jeni jashtë SH.B.A.-së dhe nuk keni një kartë krediti amerikane ose llogari PayPal, përdorni metodën e mëposhtme:

 1. Nisni VPN-në tuaj.
 2. Lidhu me një server të përshtatshëm amerikan.
 3. Ndiqni udhëzuesin tonë për të parë TV Sling pa një kartë krediti amerikane.
 4. Zgjidhni paketën Sling Blue, e cila përfshin NBC.
 5. Shijoni lojën!

Filloni të shikoni Tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Shqiponjat vs Falconet

TV Amerikan është disi i ndërlikuar për të hyrë përtej kufijve amerikanë, për të thënë të paktën. Midis kërkesave për kabllo, kufizimet e kartave të kreditit dhe geoblocks bezdisshëm, shikimi i kanaleve amerikane në internet mund të duket i pamundur për njerëzit jashtë rajoneve të destinuara.

NBC nuk bën përjashtim. Nëse përpiqeni të ngarkoni transmetimin e drejtpërdrejtë dhe faqja në internet zbulon se nuk jeni në Shtetet e Bashkuara, do të merrni mesazhin e mëposhtëm:

Watch-Philadelphia-shqiponjat-vs-Atlanta-Falcons (1)Një VPN zgjidh problemin – mund ta përdorni merrni një adresë IP Amerikane duke u lidhur me një server amerikan.

Qasja më e mirë në faqet e internetit të geobllokuar është vetëm një nga avantazhet e përdorimit të një VPN. Do të shijoni gjithashtu një lidhje të koduar për nivele më të larta të intimitetit dhe sigurisë në internet. Nëse kjo është hera e parë që po dëgjoni për VPN, ju ftojmë të mësoni me udhëzuesin e fillestarit tonë.

Por ka edhe një sfidë tjetër për t’u marrë me: Edhe nëse zhbllokoni NBC me një VPN, do t’ju kërkohet të zgjidhni ofruesin tuaj aktual televiziv përpara se të shikoni. Dhe nëse po e lexoni këtë udhëzues, me siguri nuk e keni një të tillë.

Watch-Philadelphia-shqiponjat-vs-Atlanta-Falcons (2)

Atëherë, si e zgjidhni këtë çështje? Për fat të mirë, ju mund ta bëni atë me lehtësi duke përdorur një VPN në të njëjtën kohë me një platformë transmetimi TV që ofron NBC. Pjesa më e rëndësishme është të lidheni me një server VPN që ndodhet në një treg të madh TV ku do të gjeni mbulimin e lojës me NBC. Do të gjeni një listë të vendeve të përshtatshme më poshtë.

Rrjedhat e mëposhtme të TV përfshijnë NBC në rajone të shumta:

 • Sling TV
 • DIRECTV TANI
 • Hulu me TV Live
 • YouTube TV
 • TV Fubo
 • PlayStation Vue

Meqenëse shërbimet amerikane të transmetimit si Sling TV dhe DIRECTV TANI janë vetë të kufizuara gjeografikisht, do t’ju duhet një VPN për të marrë një adresë IP në Shtetet e Bashkuara dhe të krijoni një llogari për shërbimin e transmetimit nëse nuk keni një të tillë. Por duhet të siguroheni që së pari të zgjidhni shërbimin e duhur VPN.

Ja pse:

Jo të gjitha VPN-të janë të përshtatshme për aktivitete me gjerësi të lartë, si transmetimi. Ata mund të përqëndrohen vetëm në kriptim dhe siguri, ose mund të mos kenë një rrjet të mjaftueshëm të larmishëm të serverëve – në çdo mënyrë, mund të hasni probleme nëse shërbimi juaj VPN nuk është zgjidhje e mirë për transmetimin dhe zhbllokimin e përmbajtjes.

Për të shmangur situata të tilla dhe për të siguruar që të keni akses të qetë në NBC dhe lojën Eagles-Falcons, këtu është se çfarë të kërkoni në VPN tuaj:

 • Shumëllojshmëri në serverat amerikanë. Jo të gjithë serverët janë të garantuar të anashkalojnë geoblocks. Të keni më shumë opsione ju jep një shans më të lartë për zhbllokimin me sukses të faqes së internetit / shërbimit që jeni pas. Sigurohuni që VPN juaj të ketë serverët e SH.B.A.-së në vendet në vijim: Los Angeles, New York, Chicago, Philadelphia dhe Atlanta. Zgjedhja e një prej këtyre qyteteve të mëdha të SH.B.A. do të sigurojë që shërbimi i transmetimit që ju zgjidhni të ketë një kanal NBC në dispozicion në të njëjtin rajon me serverin tuaj.
 • Shpejtësi të besueshme. Pasi të jeni lidhur, pjesa më e rëndësishme është që lidhja të mbetet e qëndrueshme – dhe ajo duhet të jetë e shpejtë. Transmetimi HD është një detyrë intensive për çdo VPN, dhe duhet të siguroheni që e juaja të jetë mjaft e shpejtë për ta trajtuar atë.
 • Karakteristika të dobishme dhe mbështetje e dobishme. Sigurohuni që VPN juaj të mbulojë bazat – duhet të ketë një ndërprerës vrasjeje dhe mbrojtje të rrjedhjes DNS për mbrojtje të garantuar të privatësisë. Shtesat si tunelet e ndarjes ose profilet e rrjedhës premade janë gjithashtu të dobishme gjithashtu. Së fundmi, ju mund të keni nevojë të kontaktoni mbështetje për të gjetur një server të besueshëm të SH.B.A. – mbështetja e bisedës live dhe koha e shpejtë e reagimit janë shumë të dobishme në raste të tilla.

Sigurisht, ka shumë për të marrë parasysh kur zgjidhni VPN-në ideale për TV Amerikan. Ne duam të sigurohemi që lehtë të hyni në NBC më 6 shtator dhe të shikoni Eagles vs Falcons pa asnjë problem – kështu që këtu është lista jonë e VPN-ve të rekomanduara për punën.

VPN-të më të mira për shikimin e shqiponjave kundër falkonjve

Këto janë VPN që dimë se mund të mbështeteni për transmetim pa probleme të lojës. Në rast se ju nevojitet vetëm shërbimi VPN për një kohë të shkurtër, ne kemi përfshirë informacione në lidhje me provat falas në dispozicion dhe / ose garancitë për kthimin e parave.

1. CyberGhost

pajisje të shumëfishta cyberghost

Me mbi 460 serverë në Shtetet e Bashkuara, CyberGhost është një preferuar për zhbllokimin dhe shikimin e NBC nga kudo. Ky VPN është # 1 në listën tonë për disa arsye – ai ka një ndërfaqe të shkëlqyeshme, profile të paracaktuara dhe shpejtësi të mëdha. Mbështetja e klientit është në dispozicion përmes bisedës live, nëse ju nevojitet, por me siguri nuk do të dilni në asnjë çështje.

CyberGhost ofron përzierjen ideale të cilësisë dhe çmimit. Nëse nuk jeni të bindur, shihni se çfarë duhet të thonë përdoruesit për këtë VPN të shkëlqyeshme.

CyberGhost ofron një provë 7-ditore falas dhe një garanci të kthimit të parave 30-ditore.

Shikoni marrëveshjet CyberGhost

2. NordVPN

Pajisjet NordVPN

NordVPN është një tjetër shërbim që ju rekomandojmë shumë. Nëse dëshironi 1,800 serverë amerikanë dhe sigurinë më të mirë në industri pa hequr dorë nga shpejtësia e shpejtë, kjo VPN jep.

NordVPN është i njohur për azhurnimet e shërbimit, duke shtuar rregullisht serverë të rinj dhe përmirëson karakteristikat ekzistuese. Ajo ofron një vlerë të madhe për paratë, kjo është arsyeja pse shumë vlerësime të përdoruesve janë kaq pozitive në lidhje me të.

NordVPN ofron një garanci 30-ditore për kthimin e parave.

Shikoni ofertat NordVPN

3. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

Shpejtësitë e ExpressVPN janë më se të mahnitshme dhe ka me qindra servera amerikanë për të gjitha nevojat tuaja për zhbllokim. Tipari i tunizimit të ndarë në këtë VPN është një nga më të mirat që kemi parë, madje ofron një shërbim DNS për transmetim në pajisjet që nuk mbështesin VPN!

E vetmja pengesë e ExpressVPN është çmimi i saj, por kjo pritet me VPN më të shpejtë në treg. Karakteristikat e ExpressVPN janë më shumë sesa ia vlen çmimi për intimitetin dhe shpejtësitë që ofron, dhe shpejt do të shihni pse është një nga VPN-të më të njohura aktualisht.

ExpressVPN ofron një garanci 30-ditore për kthimin e parave.

Shikoni ofertat ExpressVPN

4. PrivateVPN

pajisje privatevpn

Nëse jeni me një buxhet, hidhni një sy në PrivateVPN. Ndërsa nuk ka një rrjet të madh serverash si VPN të tjerë në këtë listë, ai mban serverët e tij 80+ në mënyrë të përsosur. Infrastruktura e këtij VPN është e vendosur në vend – do të thotë të moskontraktoni serverë dhe një përvojë të madhe të përgjithshme.

Ju nuk do të keni ndonjë problem me shpejtësinë ose mbështetjen, por rrjeti i kufizuar i serverëve mungon në serverët e Los Angeles. Megjithatë, ju keni Atlanta, Chicago, New York, dhe më shumë mundësi për të marrë NBC në transmetimet televizive amerikane, kështu që nuk duhet të keni asnjë problem të shikoni lojën Eagles-Falcons. Shikoni se çfarë duhet të thonë përdoruesit në lidhje me këtë VPN kompakt, por të aftë.

PrivateVPN ofron një provë 7-ditore falas dhe një garanci të kthimit të parave 30-ditore. Sidoqoftë, do t’ju duhet të shpjegoni arsyet tuaja për të kërkuar një rimbursim dhe nuk do të keni të drejtë për rimbursim nëse keni përdorur 100 GB të dhëna ose më shumë.

Shikoni marrëveshjet privateVPN

5. Qasja në Internet private (PIA)

Pajisjet e hyrjes në internet private

Ne e përmbledhim listën tonë me një VPN tjetër buxhetore – PIA është jashtëzakonisht e lirë, por mos prisni një nivel të lirë shërbimi. Me mijëra servera në SH.B.A. dhe me të gjitha tiparet thelbësore, ky VPN do të zhbllokojë çdo gjë që do të keni pas. Ndërfaqja është e thjeshtë dhe nuk do të keni asnjë problem të punoni me të.

Thënë kjo, ekzistojnë disa shqetësime që duhet të mbani mend për PIA: Mbështetja e bisedës live nuk është më në dispozicion, dhe selia amerikane e kompanisë mund të mos jetë ideale për disa përdorues për shkak të ligjeve federale për ruajtjen e të dhënave. Megjithatë, VPN e ka provuar veten si një shërbim i besueshëm me një çmim të mrekullueshëm, dhe kjo reflektohet në vlerësimet e përdoruesve të tij.

Për të mbajtur çmimet e saj të ulëta, PIA ofron vetëm një garanci 7-ditore të kthimit të parave, kështu që do të duhet të vendosni me shpejtësi nëse është VPN e duhur për ju.

Shikoni ofertat e PIA-s

Si të shikoni shqiponjat vs falkonët nga kudo tjetër FALAS

Tani që i dini VPN-të më të mira për të shikuar NBC në të gjithë botën, ne do të donim t’ju jepnim një informacion pak shtesë që mund ta lehtësonte edhe më shumë shikimin e kësaj loje të madhe.

Nëse keni një llogari PayPal në SH.B.A., ju mund të merrni një provë shtatë-ditore FALAS në DIRECTV TANI edhe nëse aktualisht jeni vendosur jashtë SH.B.A.!

Ja si:

1. Përdorni VPN tuaj për t’u lidhur me një server amerikan që përputhet me adresën tuaj të faturimit PayPal. Për të hyrë në NBC, serveri gjithashtu duhet të jetë i vendosur në një nga tregjet e mëdha televizive si Los Angeles, New York, Chicago, Philadelphia, ose Atlanta. Shumica e zonave të mëdha metropolitane në SHBA përveç Oklahoma City do të funksionojnë.

2. Drejtohuni në faqen e internetit të DIRECTV TANI dhe pajtohuni në shërbim. Mos harroni të përdorni provën falas shtatë-ditore:

Watch-Philadelphia-shqiponjat-vs-Atlanta-Falcons (3)3. Zgjidhni paketën tuaj. Nëse NBC është gjithçka që ju intereson, edhe plani më i vogël (Jetoni pak) do të funksionojë:

Watch-Philadelphia-shqiponjat-vs-Atlanta-Falcons (4)

4. Zgjidhni PayPal si metodën tuaj të pagesës. Në këtë mënyrë, nuk do të duhet të shqetësoheni për ndonjë kërkesë për kartën e kreditit:

Watch-Philadelphia-shqiponjat-vs-Atlanta-Falcons (5)5. Krijoni llogarinë tuaj. Kushtojini vëmendje orarit të pagesës dhe sigurohuni që të anuloni pajtimin tuaj para se të përfundojë prova falas nëse nuk dëshironi të paguani:

Watch-Philadelphia-shqiponjat-vs-Atlanta-Falcons (6)6. Shikoni NBC në DIRECTV TANI falas për shtatë ditë! Mos harroni, gjyqi aktivizohet sa më shpejt që të regjistroheni, kështu që regjistrohuni sa më afër 6 shtatorit!

përmbledhje

Vëzhgimi i shqiponjave të Philadelphia vs Atlanta Falcon në NBC nuk është e lehtë nëse nuk jeni në Shtetet e Bashkuara, por është përfundimisht e mundur me një VPN të fortë. Thjesht zgjedhni serverin e duhur, bëni një lidhje dhe shijoni disa veprim me cilësi NFL më 6 shtator!

Të gjithëve u pëlqen një marrëveshje e mirë – dhe ne kemi rrumbullakuar VPN-të më të mira që mund të merrni me zbritje të mëdha! Ofertat ndryshojnë gjatë gjithë kohës, prandaj sigurohuni që të vizitoni rregullisht.

Filloni Provimin Tuaj FALAS CyberGhost Tani

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map