Si të shikoni Sezonin Final të Mendjeve Kriminale në vitin 2020


A keni munguar rregullimi juaj i rregullt i vrasjeve të ashpra dhe dëgjimi i termit “të paqëndrueshëm” çdo disa sekonda? Epo, pritja ka mbaruar. Sezoni i 15-të dhe i fundit i Minds Penal është këtu.

Episodet do të transmetohen në CBS dhe shërbimin transmetues CBS All Access. Fatkeqësisht, të dy janë bllokuar për shikuesit jashtë SH.B.A.. Mos u frikësoni !! Ju mund të vazhdoni me të gjitha hetimet e Njësisë së Analizave të Sjelljes (BAU) nga duke përdorur një VPN për të hyrë në CBS All Access nga kudo.

Me një VPN – siç është my favorite # 1, NordVPN – mund të ndryshoni vendndodhjen tuaj virtuale duke u lidhur me një server të SH.B.A.-së. Atëherë ju keni Adresa IP e SH.B.A. ju duhet të zhbllokoni CBS nga kudo që të jeni dhe futeni në botën e mendjeve kriminale.

Dëshironi të drejtoheni drejtpërdrejt tek një listë e shërbimeve VPN që ju rekomandoj për transmetimin e sezonit 15 të mendjeve kriminale? Kliko këtu.

Udhëzues i shpejtë – Si ta shikoni mendjen kriminale Sezoni 15 në CBS All Access

 1. Zgjidhni një VPN me një rrjet të mirë të serverëve me shpejtësi të lartë në SH.B.A.. Zgjedhja ime kryesore është NordVPN pasi lehtësisht anashkalon përmbajtjen gjeo-të kufizuar dhe ofron veçori të larta të sigurisë.
 2. Shkarkoni dhe instaloni programin VPN në pajisjet tuaja.
 3. Përdorni VPN-në tuaj për t’u lidhur me një server amerikan.
 4. Regjistrohu / hyni në CBS All Access dhe filloni të transmetoni Sezonin 15 të Mendjeve Penale.

Këshilla PRONëse prisni derisa të transmetohet e gjithë Sezoni 15 i Mindsit, ju mund ta shikoni falas duke u regjistruar një gjykim falas 7-ditor me CBS All Access.

Filloni Streaming Mendjet Kriminale Sezoni 15 Tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Sezoni 15 i Mendjeve Kriminale

Ju keni shikuar Mendjet e Krimeve që nga sezoni 1, por tani, sepse ju ndodh që ndodhen jashtë SH.B.A., ju jeni bllokuar të përdorni CBS All Access për të parë garën përfundimtare. Sa zhgënjyese! Nëse faqja shikon adresën tuaj IP jo-SH.B.A., nuk keni fatin të transmetoni Sezonin 15.

Kjo është arsyeja pse ju duhet një VPN. Nëse nuk jeni brenda kufijve të SH.B.A., ju përdorni një VPN për të mbrojtur adresën tuaj IP aktuale dhe për të marrë një SHBA. Një VPN maskon vendndodhjen tuaj të vërtetë dhe mashtron CBS All Access për të besuar se po hyni në sit nga brenda SH.B.A..

Tani mund të transmetoni sezonin e fundit të Minds Penal kudo ku jeni dhe të zbuloni sesi përfundon shfaqja, pas gjithë këtyre viteve. është e lehtë dhe e sigurt dhe zgjat vetëm disa minuta – atëherë ju jeni brenda!

Sidoqoftë, duhet ta dini këtë jo të gjithë VPN-të mund të rrahin geoblocks CBS dhe shërbime të tjera streaming.

Ju përmirësoni shanset tuaja për një lidhje të besueshme me CBS All Access dhe BAU kur ju zgjidhni një VPN me një rrjet të madh të serverëve amerikanë. Më shumë serverë ju japin mundësinë e përdorimit të një numri më të madh të adresave IP, dhe sa më shumë adresa IP duhet të zgjidhni, aq më të ngjarë të keni hyr në përmbajtjen globale të bllokuar. 

Para se të zgjidhni: Elfarë tjetër mund të bëjë një VPN?

Ju merrni më shumë për paratë tuaja me një VPN. Si dhe duke ju mundësuar mundësinë për të hyrë në përmbajtje gjeo-kufizuar nga kudo, VPN gjithashtu ju mbrojnë në internet duke përdorur protokolle të përparuara sigurie.

Kriptimi i shkallës ushtarake krijon një mur të padepërtueshëm midis identitetit tuaj dhe të dhënave të ndjeshme dhe hajdutëve kibernetikë dhe ofruesit tuaj të shërbimit të internetit (ISP). Asnjë vjedhje e të dhënave dhe asnjë goditje e shpejtë.

Ky kriptim i fuqishëm mban gjurmët e internetit nga përgjimi i të dhënave tuaja ose duke ndjekur hapat tuaj në internet. Rrjedhin dhe shfletoni në mënyrë të sigurtë në njohurinë që askush nuk po mbledh të dhënat tuaja ose t’ia dorëzojë atë palëve të treta, si reklamuesit.

VPN-të ju mbrojnë kur po përdorni internetin edhe në lëvizje. Me ofruesit e mëdhenj që ofrojnë aplikacione celularë, tuajin anonimiteti dhe të dhënat mbrohen nga mbrojtja e rrjedhjeve IP kur jeni lidheni me rrjete publike Wi-Fi të pasigurta.

Zgjidhni një VPN që operon një politikë të rreptë të mos-logs dhe mbrojtja juaj gjithëpërfshirëse është e plotë. Një politikë me shkrime zero do të thotë që VPN juaj nuk regjistron ndonjë nga informacionet tuaja në serverat e saj, kështu që nuk ka asgjë për agjencitë qeveritare të marrin duart e tyre.

Lista e përfitimeve nuk ndalet akoma. Ju gjithashtu kënaqeni transmetim pa reklama – pa reklama bezdisëse ose të parakohshme kur jeni në mes të një hetimi tronditës të një mendje kriminale.

Shërbime Premium gjithashtu mbani malware, adware dhe përpjekjet e phishing në gji, duke mbrojtur pajisjet tuaja nga përmbajtja e dëmshme.

3 VPN më të mira për shikimin e mendjeve kriminale Sezoni 15

1. NordVPN

NordVPN

NordVPN është padyshim zgjedhja ime kryesore për transmetimin e sezonit 15 të mendjeve kriminale nga kudo. Me një mbresëlënëse Rrjeti amerikan me mbi 1.600 serverë, ju mund të depërtoni në geoblocks të CBS All Access dhe të shijoni një lidhje e besueshme kur transmetoni mendjet kriminale.

Shërbimi premium e vendos veten në krye të listës time falë Teknologji SmartPlay. Me SmartPlay, ju shpërtheni në mënyrë të sigurt nga gjeo-kufizimet dhe NordVPN ju lejon të keni akses në serverat e specializuar të transmetimit pa konfigurim manual. Mendjet kriminale të vështira nuk kanë qenë kurrë kaq të lehta.

Dëshironi të transmetoni në HD pa pixel të ngrirë ose të mbeteni të ngurtë? Sigurisht që ju bëni. NordVPN ju dhuron gjerësia e pakufizuar e bandës dhe shpejtësia e flakërueshme – më e shpejtë që kam provuar në të vërtetë. Me shpejtësi dhe gjerësi të gjithë bandës që ju nevojitet, nuk do të humbisni asnjë moment të profileve imponuese kriminale.

NordVPN është e vështirë të mposhtet kur bëhet fjalë për sigurinë. Kriptimi i klasës ushtarake AES 256-bit i vendos të dhënat dhe identitetin tënd larg përdoruesve të përgjimeve në internet.

Me NordVPN, tuajin të dhënat e ndjeshme marrin dy herë mbrojtje me veçorinë Double VPN. Të dhënat tuaja udhëtojnë dy serverë të sigurt për një nivel të kriptimit që edhe më të zotët e hakerave nuk janë në gjendje të godasin.

një Ndërrimi automatik i vrasjes parandalon që adresa juaj IP të jetë e dukshme në uebin e pasigurt, duke ndërprerë lidhjen tuaj në internet nëse papritmas humbni lidhjen tuaj me NordVPN, edhe nëse nuk e kuptoni menjëherë atë që ndodhi.

Të qenit i regjistruar në Panama do të thotë që NordVPN është larg ligjeve shqetësuese për ruajtjen e të dhënave. Prandaj, mundet operojnë një politikë të rreptë të mos-logs, duke ju siguruar sigurinë se nuk do të mbledhë të dhënat tuaja ose nuk do t’i lejojë askujt qasje në të.

Anonimiteti dhe të dhënat tuaja janë të mbrojtura, por çfarë lidhje me pajisjet tuaja? NordVPN gjithashtu kujdeset për to. CyberSec bllokon malware dhe parandalon reklamat që shfaqen nga prishja e përvojës tuaj të shikimit.

Keni nevojë për një ndihmë të vogël me konfigurimin ose keni një pyetje në lidhje me veçoritë? Mbështetja e ekspertëve për biseda live është në dispozicion 24/7.

Dëshironi të shihni nëse NordVPN jeton deri në hipotezë? përdorim garancia për 30 ditë kthim parash të provoni të gjitha tiparet pa rrezik dhe ju mund t’i ndani me familjen falë gjashtë lidhje pajisjesh.

Nëse e doni rrjedhën e qetë dhe sigurinë shtesë që ofron NordVPN, shikoni në tonë faqe kuponi për një marrëveshje të madhe në pajtimin tuaj.

Dëshironi të dini më shumë rreth shpejtësisë dhe performancës së VPN? Kontrolloni rishikimi ynë i thelluar i ekspertit NordVPN.

Karakteristikat kryesore të NordVPN

 • 5,400+ serverë globalë me mbi 1.600 në SH.B.A.
 • Teknologji SmartPlay për të kapërcyer geoblocks
 • Shpejtësia e rrufesë dhe bandës së pakufizuar
 • Kriptimi i shkallës së fortë ushtarake
 • Politikë e rreptë e mos-prerjeve
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Gjashtë lidhje pajisjesh njëherësh
 • 24/7 Mbështetje e klientit në chat live
 • Punon me: CBS All Access, Sling TV, Hulu, Philo, Showtime, BBC iPlayer, Netflix, Amazon Prime Video, Disney+
 • Pajtueshme me: Windows, Chrome, macOS, iOS, Firefox, Android, Linux, Android TV, Raspberry Pi, ruterat

Shikoni Minds of Season 15 With NordVPN!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

Ngarkimi dhe bufferingimi i pafund me të vërtetë mund t’ju largojë nga zona kur po përpiqeni të shikoni mendjet kriminale. Fatmirësisht, ExpressVPN ka shpejtësi flakëruese dhe bandë të pakufizuar kështu që ngarkimi, ngarkimi i kohës dhe vonesa janë probleme të harruara prej kohësh.

Geoblocks të CBS All Access nuk janë ndeshje për ExpressVPN rrjeti i serverëve amerikanë, i cili përhapet në 25 lokacione në komb. Kjo ju jep shumë zgjedhje të adresave IP për të hequr kufizimet e kaluara gjeografike në çdo shërbim të rrymës në SH.B.A., duke përfshirë CBS All Access.

Për zhbllokimin e përmbajtjes nga e gjithë bota, ju keni mbaruar 3,000 servera për të zgjedhur.

Transmetoni në cilindo nga pajisjet tuaja pavarësisht nëse mbështesin VPN ose jo me MediaStreamer. Me këtë veçori, ju lejohet të transmetoni pëlqimet e TV të zgjuar dhe konzolave ​​të lojërave, të cilat nuk kanë ndonjë aplikacion për ExpressVPN. Vazhdoni me BAU ndonjë nga mjetet tuaja të preferuara për shikimin e TV.

Nëse jeni një tifoz i madh i transmetimit në TV, do ta vlerësoni tunele të ndara. Ju zgjidhni cilat aplikacione dhe shërbime për të kriptuar përmes VPN dhe cilat mund të ekzekutohen përmes adresës tuaj IP lokale. Kjo do të thotë që ju mund të blini në internet lokalisht dhe të transmetoni Mendje Kriminale dhe përmbajtje të tjera në të njëjtën kohë. Plus, duke koduar vetëm pak trafikun tuaj, tuajin avullimi mund të shpejtojë më shumë!

Agjentët e BAU mund të bien viktimë e shumë kriminelëve të poshtër, por ju nuk do të falë kësaj Karakteristikat e sigurisë së raftit të lartë të ExpressVPN. i fortë kriptimi i shkallës ushtarake parandalon cybrerthieves – ose kushdo tjetër – nga vjedhja e të dhënave tuaja ose gjurmimi i asaj që bëni në internet.

Aktiviteti juaj i shfletimit, transmetimit dhe shkarkimit është vetëm për sytë tuaj vetëm me ExpressVPN, pasi ajo funksionon një politikë e rreptë për prerjet zero. Asnjë nga aktivitetet tuaja në internet ose informacioni i ndjeshëm nuk mbetet në serverë. Pasi të kyçeni, ajo është zhdukur.

Karakteristikat e mëtutjeshme të përparuara të sigurisë përfshijnë një ndërprerës automatik për vrasje dhe aplikacione të provës për rrjedhje, të dyja këto parandalojnë shfaqjen e të dhënave ose identitetit tuaj në ueb të hapur.

Nëse po e transmetoni mendjen kriminale në mes të natës dhe do të humbni lidhjen tuaj, mos u shqetësoni, mbështetja është në dispozicion rreth orës me 24/7 chat live.

Përfitoni nga një 30 ditë garanci për kthimin e parave për të provuar tiparet dhe performancën e ExpressVPN me një mundësi pa rrezik që ju lejon një kthim të plotë, pa pyetje. Gjatë vozitjes suaj të provës dhe në çdo kohë, transmetoni deri në pesë pajisje të njëkohshme. Lërini anëtarët tuaj të familjes të marrin përsipër në kohën e tyre hetimet mbi Minds.

Nëse vendosni të shkoni përpara me një pajtim, kurseni vetes para me një zbritje e madhe në planin tuaj ExpressVPN.

Dëshironi më shumë informacion mbi ExpressVPN para se të kryeni? Kontrolloni rishikimi ynë gjithëpërfshirës.

Karakteristikat kryesore të ExpressVPN

 • Mbi 3,000 serverë në më shumë se 90 vende, përfshirë SHBA
 • MediaStreamer për përdorim në të gjitha pajisjet
 • Bandwidth i pakufizuar, shpejtësi të shpejtë, pa goditje
 • Kriptimi i shkallës së fortë ushtarake
 • Politika e rreptë e shkrimeve zero
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Pesë lidhje të njëkohshme të pajisjes lejohen
 • Ekspert 24/7 chat live
 • Punon me: CBS All Access, Hulu, Philo, Netflix, Amazon Prime Video, iPlayer BBC, Sky Go, HBO, YouTube
 • Pajtueshme me: ruterat, TV të zgjuar, Android, iOS, Windows, macOS, Linux, Safari, Chrome, Firefox, konzolat e lojërave

Rrjedhin mendjet kriminale Sezoni 15 me ExpressVPN!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

CyberGhost mund të mos jetë aq i shpejtë sa NordVPN ose ExpressVPN, por e ndihmon atë serverë të specializuar për transmetim për shikimin e qetë të mendjeve kriminale. Ekziston një profil i dedikuar për transmetimin e CBS, për një lidhje të besueshme dhe shpejtësitë e tij janë akoma të mjaftueshme për të kaluar episodin pas episodit me pa ruajtje.

CyberGhost ju jep zgjedhje të bollshme Serverët amerikanë, më shumë se 1.000. Kjo do të thotë ndërsa kaloni nëpër blloqe gjeografike, nuk ka asnjë shqetësim për mbingarkimin e një serveri. Ka shumë për të shkuar rreth e rrotull.

Plus, Bandwidth i pakufizuar dhe pa goditje garantojnë transmetim pa probleme të mendjeve kriminale ose ndonjë përmbajtje tjetër globale.

Ju jeni në duar të sigurta me CyberGhost. i pathyeshëm Kriptimi i shkallës ushtarake AES 256-bit mban aktivitetin dhe anonimitetin tuaj në internet të sigurt dhe të pashtershëm. Rrjedhin me paqe mendore duke ditur që askush nuk po ju shikon. Vetëm po shikoni sezonin e fundit të Mendjeve Kriminale.

Karakteristikat e mëtutjeshme të sigurisë së lartë përfshijnë një automatik vrasin ndërprerësin, aplikacionet e provës për rrjedhje dhe një politikë të rreptë të mos-logs. Me CyberGhost, mbrojtja juaj kundër kërcënimeve nga jashtë është e plotë.

Nëse jeni i ri për VPN, CyberGhost është shumë i lehtë për t’u përdorur, me aplikacione që janë të thjeshta dhe intuitive. Por nëse keni nevojë për disa udhëzime, mbështetje chat live është në dispozicion për t’ju folur me çdo çështje.

Provoni tiparet e shkëlqyera të transmetimit të CyberGhost për 45 ditë, pa rrezik, me garancinë e tij bujare për kthimin e parave. Ndani pajtimin tuaj me familjen dhe miqtë dhe provoni kufijtë e tij duke përdorur shtatë lidhje të njëkohshme të pajisjes.

Nëse reagimet janë të mira, mos harroni të merrni një marrëveshje e madhe në pajtimin tuaj në CyberGhost.

Ka shumë më shumë informacione që mund t’ju ndihmojnë të merrni një vendim në dispozicion në tonë rishikim i hollësishëm i CyberGost.

Karakteristikat kryesore të Cyberghost

 • 5,800 serverë në 90 vende, mbi 1.000 serverë amerikanë
 • Serverët e optimizuar për transmetim
 • Bandwidth i pakufizuar dhe shpejtësi të shpejtë
 • Kriptimi AES 256-bit, ndërprerë
 • Politika e rreptë e mos-logs
 • Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh
 • Shtatë lidhje të njëkohshme
 • Mbështetje e drejtpërdrejtë e bisedës
 • Punon me: CBS All Access, Sling TV, Disney +, iPlayer BBC, YouTube YouTube, Hulu, Netflix, Amazon Prime Video, Hotstar
 • Pajtueshme me: Linux, Chrome, macOS, Android, Windows, iOS, Firefox, Amazon Fire TV, ruterat, konzollat ​​e lojërave

Shikoni Minds Minds Sezoni 15 Me CyberGhost!

Në përfundim

Anashkaloni kufizimet gjeografike të CBS All Access dhe lumë Minds Criminal Season 15 nga kudo me një VPN me më të vlerësuarat.

im Zgjedhja # 1 për të transmetuar mendjet kriminale është NordVPN. Ajo ka një rrjet të gjerë të serverëve amerikanë që ofron shpejtësi të mrekullueshme, siguri të fortë dhe performancë premium. Dhe është një nga shërbimet më të mira për të duke shkelur geoblocks.

Përdorni një VPN sa herë që lidheni me internetin, pasi tiparet më të larta të sigurisë, siç janë kriptimi i shkallës ushtarake, ju japin mbrojtje që ju nevojitet për të mbrojtur privatësinë tuaj.

Duhet të zhbllokoni më shumë përmbajtje amerikane, lexoni udhëzues për marrjen me lehtësi të një adrese IP të SH.B.A.-së.

A doni të fitoni një kuptim të plotë të çelsave të vrasjes? Nuk ka problem Ne i shpjegojmë me hollësi në hollësitë tona postoni në çelsat vrasës.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map