Si të shikoni Sezonin e paturpshëm 10 Kudo Free Online!


Familja jofunksionale e pa dyshimtë, e paturpshme, kthehet në Sezonin 10 në Showtime. Ju mund të akordoni për të parë se si skema e Frankit dhe fëmijëve të tij për të mbijetuar në agoikago.

Kjo është nëse keni një llogari amerikane për të parë Showtime. nëse ti jetoni jashtë SH.B.A., Showtime ju pengon të shikoni përmbajtjen e saj.

Para se të hiqni dorë, një premium VPN ju kalon gjeo-kufizimet e Showtime dhe në botën e çmendur të fisit Gallagher.

Një VPN ju siguron një adresë IP të SH.B.A.-së në rrjetin e serverëve të saj. Showtime mendon se banon në SH.B.A., dhe ajo zhbllokon të gjithë përmbajtjen e tij origjinale dhe filmat bllokues për ju që të kënaqeni.

Le të hedhim një vështrim në 5 VPN rekomandoj për ju për të zhbllokuar Showtime.

Udhëzues i shpejtë – Si ta shikoni Sezonin 10 pa turp në kohën e shfaqjes

 1. Zgjidhni një VPN të besueshëm. Rekomandoj NordVPN për transmetimin e shfaqjes.
 2. Shkarkoni dhe instaloni programin tuaj VPN.
 3. Lidhu me një server amerikan.
 4. Drejtohuni te Showtime dhe regjistrohuni ose regjistrohuni. Shijoni çmendurinë Gallagher!

Filloni të transmetoni Sezonin 10 pa turp Tani!

Udhëzues i shpejtë – Si të regjistroheni në kohën e shfaqjes nga jashtë SH.B.A.

Koha e shfaqjes nuk është gjeo-kufizuar vetëm në SH.B.A., por ajo gjithashtu pranon vetëm karta krediti me bazë në SH.B.A. Mos u shqetësoni, ndiqni hapat e mi për të marrë një llogari Showtime në asnjë kohë.

 1. Identifikohu / regjistrohu për një llogari PayPal.
 2. Shkoni poshtë në fund dhe klikoni në “Dyqan”.
 3. Klikoni në butonin, “Bleni Karta Dhuratë”.
 4. Shkoni poshtë dhe klikoni në “Shihni të gjitha kartat e dhuratave”.
 5. Shkoni poshtë dhe klikoni në “Showtime Gift Card” dhe blini një shumë.
 6. Një kartë virtuale do të arrijë në emailin tuaj PayPal.
 7. Lidhni VPN-në tuaj dhe zgjidhni një server të SH.B.A.-së.
 8. Shkoni te Showtime dhe lëvizni poshtë në fund dhe klikoni “Shëlboni dhuratën”.
 9. Një shpejtë do të kërkojë kodin tuaj të shëlbimit nga karta juaj virtuale.
 10. Pasi të futni kodin, mund të vendosni një llogari me një adresë e-mail dhe fjalëkalim.
 11. Ju jeni gati të shkoni! gëzojnë!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Sezonin 10 të paturpshëm

A do të hyjë Carl në akademinë e policisë? Si do ta trajtojë Lapsin atësinë? Këto janë pyetjet tërheqëse për sezonin 10 të paturpshme.

Sidoqoftë, nëse jetoni në Gjermani, për shembull, nuk mund të mësoni për fatet (gabimet) e Gallagher. Kjo është për shkak Koha e shfaqjes ju bllokon për shkak të mungesës së një adrese IP të SHBA.

Për shkak të licencimit të përmbajtjes së mediave, Showtime mund t’u lejojë mbajtësve të llogarive në SH.B.A. që të transmetojnë shërbimet e tij. Bllokon çdo adresë IP që po përpiqet të hyjë në Showtime jashtë vendit.

Zgjidhja? A VPN i besueshëm fsheh adresën tuaj të saktë të IP-së përmes një tuneli të koduar. Duke përdorur një nga serverët amerikanë të VPN-së, Showtime beson se keni një adresë IP të SH.B.A.-së. E zhbllokon përmbajtjen e saj që ju të rrjedhë, pavarësisht se ku jetoni.

Crucialshtë gjithashtu e rëndësishme për ju që të keni një premium VPN që azhurnon dhe shton më shumë servera në mënyrë të rregullt, meqenëse shumica e faqeve të transmetimit përdorin softuerin e zbulimit VPN.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Mund të shikoni të gjitha dhjetë stinët e Shameless në Showtime me një VPN të besueshme. por mund të përdorni edhe faqe të tjera transmetimi nga e gjithë bota. Kjo përfshin faqe si Netflix, CBS All Access dhe HBO.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë për ju.

Mendoni për hajdutët në internet si një version në internet të Frank Gallagher. Snoops si hakerat dhe gjurmuesit e palëve të treta përdorin çdo kontroll në internet në dispozicion për të rrëshqitur të dhënat tuaja. Me VPN të duhur, ju asnjëherë nuk duhet të shqetësoheni për këto kërcënime të përgjuara për të kompromentuar praninë tuaj të internetit.

Përdorimi më i mirë i VPN-ve bllokuesit e adware dhe malware për të parandaluar phishing dhe ato reklama të bezdisshme që mund të ndërpresin Shameless.

Plus, përdor një VPN cilësore kriptimi i shkallës ushtarake për t’i mbajtur të gjitha të dhënat tuaja të sigurta dhe të padukshme, edhe nga qeveria.

5 VPN-të më të mira për shikimin e sezonit 10 të paturpshëm

1. NordVPN

nordvpn

Fituesi im për VPN më e mirë e përgjithshme është solid në të gjitha kategoritë e tij, nga transmetimi në siguri. Mund ta gjeni lehtësisht të paturpshëm në Showtime me NordVPN 1900+ serverë amerikanë.

Skemat e Gallagher janë të pafundme, dhe po kështu është edhe NordVPN Bandwidth i pakufizuar. Do të thotë që kurrë nuk duhet të shqetësoheni për ISP-në tuaj duke hedhur bandën tuaj. Kjo VPN është shpejtësia e shpejtë e lidhjes eliminon vonesat e buffering dhe transmetimit.

Nëse nuk jeni i ri për VPN, NordVPN ju siguron të integruarin Karakteristikë SmartPlay që lidhet automatikisht me serverin më të shpejtë amerikan.

Interneti është plot me kriminelë në internet që duan të vjedhin të dhënat tuaja, nga historia juaj online në llogarinë tuaj bankare. NordVPN ju mbron nga ndonjë prej këtyre vjedhjeve virtuale. i saj Teknologjia CyberSec ju mbron nga malware me qëllim të keq dhe reklamues të bezdisshëm. Plus, ajo parandalon sulmet e DDoS.

NordVPN-së Kriptimi AES 256-bit mban të dhënat tuaja të sigurt dhe anonim. Plus, ju merrni më shumë veçori të sigurisë si një politikë pa shkrime, Double VPN dhe një ndërprerës automatik vrasjeje. Ju gjithashtu merrni një opsion të Qepë mbi VPN me një klik.

Shijoni sigurinë e shtuar të shërbimit më të lartë të klientëve me 24/7 mbështetje chat live së bashku me mësime informuese në faqen e internetit.

Gjashtë lidhje pajisjesh për llogari janë perfekte për një shtëpi të madhe dhe mund ta provoni NordVPN pa asnjë rrezik një garanci 30-ditore për kthimin e parave. 

Lexoni tonë rishikim i plotë në NordVPN për të mësuar në lidhje me të gjitha tiparet e tij të sigurisë dhe transmetimit.

Një NordVPN kupon është në dispozicion për ju tani. Kontrolloni atë dhe ruajeni në pajtimin tuaj.

Karakteristikat kryesore të NordVPN

 • Mbi 1.500 serverë amerikanë
 • Kriptimi AES 256-bit, veçoria SmartPlay, veçoria CyberSec
 • Politika pa log
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Gjashtë lidhje të njëkohshme
 • 24/7 chat live
 • Punon me: Showtime, BBC iPlayer, Sling TV, Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video,
 • Kombinohet me: Android, Android TV, macOS, iOS, Windows, Linux, Chrome, Firefox, ruterat

Transmetoni Sezonin e paturpshëm 10 me NordVPN!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

ExpressVPN flakë nga VPN të tjerë në testet e mia të shpejtësisë. i saj Bandwidth i pakufizuar thotë bye-bye për buffering dhe përshëndetje për orë të transmetimit të paturpshëm.

me shumë serverë amerikanë, ExpressVPN ju lidh pa shqetësimin e kufizimeve gjeo-kufizuese të Showtime që ju bllokojnë. Ju merrni edhe mundësinë e një test i integruar i shpejtësisë VPN në secilën prej saj 3,000+ servera.

Ky VPN është në krye të listës për shpejtësi, por gjithashtu garon përpara çdo kërcënimi në internet për të mbajtur identitetin tuaj në internet të padukshëm nga sytë e çmendur. i saj Teknologji e besuarServer garanton se asnjë prej të dhënave tuaja nuk është kurrë e dukshme në një server. Sa herë që zbrisni nga një server ExpressVPN, RAM-i i tij pastron.

Edhe nëse Gallaghers ishin hakerë, ata nuk do të jenë në gjendje të kalojnë ExpressVPN-në e kaluar Kriptimi AES 256-bit. Karakteristikat e tjera të sigurisë në internet përfshijnë Mbrojtja e rrjedhjeve DNS dhe IPv6, një politikë e rreptë pa log dhe një ndërprerës i integruar i vrasjeve.

Një gjë për të cilën ExpressVPN ka nevojë është softveri për bllokimin e reklamave.

Ndërsa ExpressVPN kushton më shumë se shumica e VPN-ve të tjera, ajo ofron një 30 ditë garanci për kthimin e parave. Plus, ju merrni pesë lidhje pajisjesh me një llogari dhe mbështetje informuese dhe miqësore 24/7 e klientit.

Mund të mësoni më shumë rreth të gjitha standardeve të sigurisë së ExpressVPN në tonë rishikim i plotë.

Ne gjithashtu ofrojmë një kupon nëse doni të provoni ExpressVPN ndërsa kurseni vetes para

Karakteristikat kryesore të ExpressVPN

 • 3,000+ servera në 160 vende
 • Kriptimi AES 256-bit, teknologji TrustedServer
 • Politika e rreptë e mos-logs
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Pesë lidhje pajisjesh
 • Shërbimi 24/7 ndaj klientit
 • Punon me: Showtime, Netflix, Amazon Prime Video, DAZN, Hulu, HBO GO, iPlayer BBC, Sling TV
 • Pajtueshme me: Android, Android TV, Amazon Fire TV Stick, Apple TV, Kindle Fire, Windows, macOS, iOS, Linux, Chrome, Firefox, ruterat

Transmetoni Sezonin e paturpshëm 10 me ExpressVPN!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

CyberGhost ka mbi 1100 serverë amerikanë për t’u lidhur në mënyrë optimale me Sezonin 10 të paturpshëm. Shpejtësi të shpejtë dhe bandë të pakufizuar mbajeni ofruesin tuaj të shërbimit të internetit (ISP) nga goditja dhe rrjedhat tuaja nga buffering.

CyberGhost është një zgjedhje e shkëlqyeshme nëse jeni i ri për VPN. Karakteristika të lehta me një klik ejani me Opsioni i rregullave të zgjuara që ju lidh me serverin më optimale për Showtime.

Siguria në internet është një tjetër tipar i fuqishëm i CyberGhost. Të gjitha të dhënat tuaja në internet, nga transmetimi i historisë në përrua, fshihet pas shifrimit të AES 256-bit të CyberGhost pengesë. Më shumë veçori të sigurisë dhe intimitetit përfshijnë një ndërprerës automatik vrasës, një politikë me shkrime zero, mbrojtje nga rrjedhja e DNS dhe IP dhe një bllokues i integruar i malware.

Ndërsa CyberGhost ka mbështetje miqësore ndaj klientit, zbulova se nuk është gjithmonë i shpejtë apo i qartë me përgjigjen e pyetjeve teknike. Sidoqoftë, faqja e saj është plot udhëzuesit e instalimit dhe një faqe e plotë FAQ.

Një bujar Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh ju jep shumë kohë për të vendosur nëse CyberGhost është VPN e duhur për ju. Plus, ju merrni shtatë pajisje për llogari gjatë kësaj periudhe.

Mësoni më shumë rreth të gjitha tipareve miqësore të përdoruesit të CyberGhost në tonë rishikim ekspertësh.

Provoni CyberGhost tonë kupon për edhe më shumë kursime.

Karakteristikat kryesore të CyberGhost

 • Më shumë se 1.100 serverë amerikanë
 • Ndërfaqe intuitive
 • Kriptimi i shkallës ushtarake, ndërprerës automatik vrasës
 • Politika zero-logs
 • Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh
 • Shtatë lidhje pajisje për një llogari
 • Biseda live në dispozicion
 • Punon me: Showtime, iPlayer të BBC, Sling TV, Netflix, Hulu, HBO Tani, Amazon Prime Video, ESPN, Eurosport, YouTube Premium
 • Pajtueshme me: Windows, macOS, iOS, Android, Android TV, Amazon Fire TV Stick, Linux, Chrome, Firefox, ruterat

Transmetoni Sezonin e paturpshëm 10 me CyberGhost!

4. Surfshark

Surfshark

Surfshark është një VPN e fortë dhe e volitshme me më shumë sesa 1.000 serverë në 60+ vende, pranë 28 lokacione të serverëve në SH.B.A.. Nëse dëshironi ta stërvitni Sezonin 10 Shameless shpejt, Surfshark ofron shpejtësi të shkëlqyera me serverët e SH.B.A.-së dhe bandën e pakufizuar.

E thjeshtë në hartimin e saj të ndërfaqes, Surfshark ju jep Tipar i lidhjes së shpejtë, të cilat mund të gjejnë serveri më i shpejtë në Sh.B.A. kjo është pa buffer dhe vonesa.

Të dhënat tuaja nuk rrezikohen kurrë me sigurinë në klasë të lartë të Surfshark. Piratët në internet nuk mund të plaçkisin identitetin tuaj në internet me të Kriptimi AES 256-bit.

Me politikën e mos-logs, ju jeni i padukshëm gjatë gjithë kohës kur jeni në internet. Ndërprerësi automatik i vrasjes prish lidhjen tuaj të internetit, duke i mbajtur të dhënat tuaja të sigurta nëse VPN ndodh që të ndërpritet nga blu.

Ky VPN ofron mjaft karakteristika unike të sigurisë. CleanWeb parandalon të gjitha llojet e malware, adware, ndjekjen dhe phishing, ndërsa Mënyra e kamuflimit mban ISP-në tuaj nga monitorimi i ndonjë prej zakoneve tuaja në internet.

Nëse lidhjet e Showtime nuk po funksionojnë, Surfshark’s 24/7 chat live ju ofron zgjidhje për zgjidhjen e problemeve.

Edhe pse Surfshark nuk ka një aplikacion të veçantë të ruterit, ai ofron lidhje të pakufizuara të pajisjes dhe një garanci për 30 ditë kthim parash.

A është vlera e ulët e çmimit të Surfshark me vlerë dhe siguri? tonë rishikim i thelluar përcakton të gjitha aftësitë e Surfshark.

tonë kupon për Surfshark është një kursimtar i parave në një pajtim.

Karakteristikat kryesore të Surfshark

 • 1000+ serverë në 60 vende
 • Kriptimi AES 256-bit, Mënyra e kamuflazhit, veçori CleanWeb
 • Politika pa log
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Pajisjet e pakufizuara për llogari
 • 24/7 mbështetje chat live
 • Punon me: Showtime, BBC iPlayer, Sling TV, Netflix, Amazon Prime Video, ESPN, CBS All Access, NBC
 • Pajtueshëm me: macOS, iOS, Windows, Android, Fire TV, Linux, Chrome, Firefox, routers të mbështetur nga OpenVPN

Transmetoni Sezonin e paturpshëm 10 me Surfshark!

5. PrivateVPN

Pajisjet PrivateVPN

Një prezantim i shkëlqyeshëm për premiumet VPN është fillestar-miqësor, PrivateVPN. mënyra e thjeshtë ju vendos me një klik dhe ju vendos në botën e ngatërruar të Sezonit 10 të paturpshëm në minuta.

Ju merrni qasje në Showtime më servera të shumëfishtë amerikanë. Ndërsa nuk është VPN më i shpejtë në këtë listë, imi testet e shpejtësisë e zbulojnë PrivateVPN më shumë sesa të afta t’ju lidhin shpejt Bandwidth i pakufizuar.

Sytë që kërkojnë kurrë nuk shohin ndonjë gjë me veçoritë e sigurisë në internet të privateVPN. Ajo siguron një kriptimi i shkallës ushtarake kala, dhe përfshin një arsenal të Mbrojtja e rrjedhjeve DNS dhe IPv6 dhe një politikë e rreptë mos-logimesh.

Një çelës automatik i vrasjes është i disponueshëm, por vetëm nëse keni Windows.

Nëse ndodh që jeni në Kinë, PrivateVPN është një zgjedhje yjore me e saj Mënyra e vjedhjes që bëhet madje nga më të pangopurit e geoblocks.

Ndërsa mbështetja e bisedës live të PrivateVPN nuk është 24/7, është akoma miqësore dhe informuese. Faqja gjithashtu ofron udhëzues hap pas hapi të instalimit dhe një FAQ.

Mund të provoni PrivateVPN pa shqetësime me të një garanci 30-ditore për kthimin e parave ose Gjykim falas 7 ditor. Madje lejon gjashtë pajisje për llogari gjatë provës.

Megjithë sasinë e vogël të serverëve PrivateVPN, tonat frishikim ull e këtij VPN premium i jep asaj nota të larta.

Ju mund të provoni PrivateVPN me një zbritje me tonë kupon.

Karakteristikat kryesore të PrivateVPN

 • 150 servera me mundësi të shumta të SH.B.A.
 • Kriptimi AES 256-bit, mbrojtja e rrjedhjes së DNS, Modaliteti i Vjedhurësisë
 • Politika pa log
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Gjykim falas 7 ditor
 • Gjashtë lidhje pajisjesh
 • Biseda live në dispozicion
 • Punon me: Showtime, Sling TV, iPlayer BBC, Netflix, DAZN, ESPN, Video Prime Amazon, Hulu, Hotstar
 • Pajtueshme me: Windows, iOS, macOS, Android, Kodi, Linux, routers të mbështetur nga OpenVPN

Transmetoni Sezonin e paturpshëm 10 me PrivateVPN!

Në përfundim

Sezoni i paturpshëm 10 në Showtime vazhdon me uljet dhe ngritjet më të mëdha të Frank Gallagher dhe familjes.

Nëse jetoni jashtë SH.B.A. ku Showtime është i arritshëm, mund të kapni një VPN të fuqishme për të anashkaluar gjeo-kufizimet që ka faqja e transmetimit në vend. Ju gjithashtu merrni shpejtësi të lartë të lidhjes dhe një bandë të pakufizuar për shikimin optimal të paturpshëm.

ju kurrë nuk duhet të shqetësohen për identitetin tuaj në internet duke marrë një hit nga zvarritjet në internet. VPN-të më të mira mbajnë gjëra thelbësore si historia juaj e internetit dhe transaksionet financiare të padukshme prapa siguria në internet ka karakteristika të tilla si kriptimi i shkallës ushtarake.

Nëse po kërkoni një VPN të rrumbullakosur mirë me serverë të shumtë, shpejtësi të shkëlqyera dhe siguri të besueshme në internet, ju rekomandoj NordVPN si zgjedhja ime e lartë.

A po kërkoni për faqet më të mira të transmetimit falas? Lexoni udhëzuesin tonë në internet 11 Uebfaqet më të mira të transmetimit falas.

Ju Mund të Edhe si:

Mësoni si të shikoni të paturpshëm në Netflix duke përdorur Surfshark

Nëse keni nevojë për të kapur episodet e kaluara të paturpshme dhe të doni Netflix? Ju jeni me fat! Shikoni videon e mëposhtme dhe mësoni se si të filloni transmetimin pa turp në Netflix SHBA me Surfshark.

Nuk jeni i sigurt Surfshark për ju? Shikoni blogun tonë Si të Zhbllokoni Netflix SHBA në vitin 2020 për më shumë zgjedhje kryesore për zhbllokimin e shërbimit popullor të transmetimit.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map