Si të Shikoni Sezonin 6 të Empire Online nga Kudo

Kur Fox njoftoi se sezoni i gjashtë do të ishte sezoni i fundit për Empire, ne sapo kishim përfunduar një sezon ku familja Lyons ishte një shtëpi e ndarë. Nëse tregimi emocionues dhe i shpejtë në shfaqje në pesë sezonet e kaluara është ndonjë tregues i asaj që mund të presim për shëtitjen e fundit: ne jemi në një trajtim mjaft të mirë. Të gjithë do të na mungojnë këta personazhe, veçanërisht Taraji P. Henson zhytës dhe i paharruar i cili ka patur mjaft vrapim si matriarkun e një prej familjeve më të ndërlikuara dhe tërheqëse në kujtesën e fundit.

Tifozët e Perandorisë: pa marrë parasysh se ku jeni, nuk doni të humbisni një minutë të sezonit përfundimtar të një shfaqje që ka shërbyer për muzikë të shkëlqyeshme, kostume të shkëlqyera, momente monoplo të paharrueshme (duke parë ju, Terrrance “Lucious” Howard, dhe faleminderit per kujtimet). Ne e dimë se do të humbasim kthesën e yllit të Hensonit si Cookie, aq sa pjesa tjetër e jush. nëse po kërkoni mënyrën më të shpejtë, më të lehtë për të parë sezonin e gjashtë dhe të fundit të Empire, zgjedhjet tuaja janë të kufizuara nëse nuk jeni jashtë SHBA. Për fat të mirë, për këtë, ne kemi Hulu. Fatkeqësisht, Hulu – i vetmi shërbim transmetues që transporton Perandorinë – është i bllokuar jashtë SHBA.

Regjistrimi në një VPN do t’ju japë qasje në Hulu pa marrë parasysh se ku jeni, edhe nëse nuk keni një formë pagese të bazuar në SH.B.A. (bankë ose kartë krediti).

Më poshtë, ndiqni këto hapa të thjeshtë për të mësuar mënyrën më të lehtë dhe të shpejtë për të parë sezonin 6 të Perandorisë në internet nga kudo në botë.

Si të shikoni: Udhëzues i shpejtë

 1. Zgjidhni një ofrues VPN (ne e duam CyberGhost). Ndiqni udhëzimet e tyre miqësore për t’u regjistruar për shërbimin dhe për të shkarkuar aplikacionin.
 2. Nisni VPN dhe lidheni me një server të vendosur në Shtetet e Bashkuara.
 3. Shkoni te MyGiftCardSupply dhe blini një kartë dhuratë Hulu. Kjo do t’ju mundësojë të regjistroheni në Hulu Live TV pa një bankë amerikane ose kartë krediti.
 4. Regjistrohuni për llogarinë Hulu dhe ndiqni udhëzimet në MyGiftCardSupply për të riblerur kartën tuaj të dhuratës.
 5. Grab snack tuaj të preferuar dhe të vendosen in. Shikoni Empire Empire në internet nga kudo.

Filloni të shikoni TANI!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Empire

Hulu siguroi të drejtat ekskluzive të streaming për Empire kur debutoi në 2015. Kjo do të thotë se Hulu është i vetmi shërbim i transmetimit ku mund të shikoni sezonin 6 në internet, megjithëse ju mund të merrni kapur gjatë sezoneve të mëparshme përmes shërbimit të kërkesës së Fox në qoftë se ju ndodh të keni vërtetim të vlefshëm nga një kabllo ose ofrues satelitor në SHBA.

Në të dy rastet, të dy Fox dhe Hulu janë të bllokuar jashtë shtetit të Shteteve të Bashkuara. Nëse dëshironi për të parë Perandorinë e sezonit aktual nga kudo tjetër jashtë SH.B.A., do të keni nevojë për një VPN. VPN ju lejojnë të përdorni një adresë IP brenda SH.B.A., duke shmangur geoblocks të platformave popullore të rrjedhës nëse jeni një pajtimtar aktual. Duke përdorur një Shërbimi VPN me cilësi të lartë është mënyra e vetme e sigurt dhe e besueshme për të zhbllokuar përmbajtjen e kufizuar nga gjeo-kufizimi, në mënyrë që të mund të shikoni shfaqjet tuaja të preferuara televizive nga kudo ku je.

VPN-të bëjnë më shumë sesa thjesht të heqin geoblocks. Ata gjithashtu përmirësoni privatësinë tuaj në internet, kodoni aktivitetin tuaj në mënyrë që të mos gjurmohet, dhe t’ju mbrojë nga malware dhe hakerat.

Këto ditë, ka qindra zgjedhje për shërbime të përballueshme VPN. Sidoqoftë, jo të gjitha VPN-të janë krijuar të barabarta. Nëse dëshironi anashkaloni geoblocks me lehtësi dhe shijoni shikimin e shpejtë dhe të pandërprerë të Perandorisë, lexoni në lidhje me VPN-të tona më të vlerësuara që janë ideale për të transmetuar përmbajtje në internet nga kudo në botë.

VPN-të më të mira për shikimin e Perandorisë në internet

VPN, ne rekomandojmë që të gjithë të ofrojnë shërbim të sigurt, të qëndrueshëm dhe të shpejtë, në mënyrë që përvoja juaj e Perandorisë të mos shihet nga ndërprerjet dhe buffering. Në fund të fundit, kjo është një lloj humbjeje për qëllimin e transmetimit të TV nëse duhet të prisni rreth ngarkesës së përmbajtjes.

1. Cyberghost

pajisje të shumëfishta cyberghost

Cyberghost mban një server mbresëlënës 2,200 në 56 vende për të siguruar shpejtësi të mëdha dhe qasje në përmbajtjen e bllokuar nga e gjithë bota. Cyberghost nuk i mban regjistrat e përdoruesve dhe të saj politika e transparencës dhe gjithëpërfshirjes së privatësisë duhet ta vërë mendjen në lehtësi për shqetësimet e sigurisë. A Gjykim falas 7 ditor për të dy aplikacionet iOS dhe Android ju jep mundësinë për të provuar përzënë këtë VPN para se të kryeni. Për më shumë informacion, ju lutemi shikoni se çfarë u thanë përdoruesit e Cyberghost për të lexuar më shumë rreth asaj që i pëlqyen recensentët tanë kur e provuan atë në një mjedis në kohë reale.

Shikoni marrëveshjet CyberGhost

2. NordVPN

Përfitimet e NordVPN Infographic

tonë VPN më e mirë e përgjithshme në vitin 2020, NordVPN ka një politikë të rreptë mos-log dhe një qepje unike mbi protokollin e sigurisë VPN, një lajm i shkëlqyeshëm për këdo që shqetësohet për sigurinë dixhitale. Shpejtësitë e shpejta, shifrimi 256-bit dhe shërbimi i klientëve me super reagim janë vetëm tre nga arsyet e shumta që klientët e duan NordVPN. Nëse dëshironi të shihni vetë atë që NordVPN ka për të ofruar, ju mund ta bëni këtë pa asnjë rrezik falë një 30 ditë garanci për kthimin e parave.

Shikoni ofertat NordVPN

3. ExpressVPN

Përfitimet e ExpressVPN

ExpressVPN është një nga shërbimet më të shpejta dhe më të besueshme të VPN në dispozicion, dhe mban grumbullimin e vlerësimeve yjore të klientëve për ta provuar atë. ExpressVPN tregon se e merr intimitetin tuaj seriozisht me një ndërprerës të integruar vrasës, politikën e mos logit, mbrojtjen e rrjedhjeve të DNS, tunelimin e ndarë, dhe kriptimin e klasës ushtarake AES 256-CBC për të siguruar që informacioni juaj është i sigurt. Mbështetja e përgjegjshme e teknologjisë është në dispozicion 24/7 përmes bisedës live, nëse keni ndonjë problem, dhe cilësia sigurohet me një Garancia e kthimit të parave 30-ditore.

Shikoni ofertat ExpressVPN

4. PrivateVPN

pajisje privatevpn

PrivateVPN u zgjodh si e jona VPN më e mirë për Shërbimin e Klientit në vitin 2018, dhe kujdesi dhe shqetësimi që tregon kompania për klientët është reflektuar në vlerësimet e përdoruesve të tij. Në krahasim me VPN të tjera, PrivateVPN ofron një shërbim pa frills, që do të thotë që nuk do të keni qasje në disa nga tiparet me të vërtetë të përparuara të disponueshme nga shumë prej ofruesve të tjerë që ne kemi renditur këtu. Nëse jeni i ri në botën VPN dhe thjesht dëshironi një mundësi të shpejtë dhe të sigurt që funksionon, PrivateVPN mund të jetë gjithçka që ju nevojitet.

Shikoni marrëveshjet privateVPN

5. VyprVPN

VyprVPN është një nga zgjidhjet më të mira për të transmetuar përmbajtje të bllokuar nga kudo. Shpejtësia e lartë e shkarkimit dhe lidhja e qëndrueshme do të thotë a përvojë e qetë e shikimit pa zhgënjimin e buffering – një avantazh i madh i përmendur në vlerësimet entuziaste të klientëve. Nëse jeni të shqetësuar për privatësinë, është e rëndësishme të dini se VyprVPN mban regjistrat e përdoruesve për 30 ditë. Gjithashtu, kompania ka selinë në Zvicër, që do të thotë se të dhënat tuaja janë të mbrojtura nga ligjet e njohura të rrepta të intimitetit të vendit.

Shikoni marrëveshjet e VyprVPN

përmbledhje

Kur Empire goditi ekranin e vogël në janar 2015, ajo u bë një hit brenda natës dhe një fenomen i kulturës pop. Kur fillon Sezoni 6, tifozët e Empire-së të vendosur jashtë SH.B.A. do të kenë nevojë për një VPN, mënyrë të përballueshme, të shpejtë dhe miqësore për të anashkaluar geoblocks dhe për të parë shfaqjen në Hulu. Falë shkurtoreve tona të vogla të kartave të dhuratave, tani ju e dini se si të regjistroheni në Hulu dhe të shikoni Sezonin 6 të Perandorisë nga kudo, kështu që nuk do të duhet të humbisni një minutë të vetme.

Nëse keni probleme të vendosni se cili VPN është i duhuri për ju, ne kemi marrë shumë më tepër informacion në lidhje me ofruesit më të mirë VPN në tonë lista e VPN-ve më të mira në përgjithësi.

Filloni Provimin Tuaj falas për CyberGhost Tani!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map