Si të shikoni Sezonin 20 të Ligjit dhe Rendit: SVU Kudo


Nëse përfundimi i ligjit & Rendit: SVU Sezoni 19 ju la të dëshironi dëshpërimisht më shumë, atëherë këtë shtator të ardhshëm dëshira juaj do t’ju jepet.

Ice-T dhe pjesa tjetër e kastrave kthehen brenda një speciale dy-orëshe në NBC më 27 shtator në orën 9:00. Por si mund të hyni në shfaqje nëse nuk keni qasje në kabllo ose ndodhen jashtë Shteteve të Bashkuara?

Të gjitha nuk janë të humbura!

Ti mundesh hyrje në programimin NBC, përfshirë Ligjin & Rendit: SVU Sezoni 20 përmes Sling TV. Gjithçka që ju nevojitet është një VPN që mund të anashkalojë geoblocks dhe ka prishje në SH.B.A., encryption të shkëlqyera dhe shpejtësi të shpejtë. CyberGhost është opsioni ynë i rekomanduar.

Si të shikoni ligjin e sezonit 20 & Renditja: SVU me Sling TV

 1. Zgjidhni një VPN me serverët amerikanë. Ne rekomandojmë CyberGhost për shërbime streaming në SH.B.A..
 2. Lidhu me një server amerikan.
 3. Shkoni në Sling TV dhe shijoni ligjin e sezonit 20 & Renditja: SVU.

Filloni të shikoni TANI!

Nëse nuk keni një llogari të TV Sling, ky artikull shpjegon se si ta vendosni pa një kartë krediti amerikane.

Zgjedhja e VPN e duhur për Streaming pa paguar asnjë qindarkë

Një VPN është mënyra e përsosur për të hyrë në mënyrë të sigurtë në përmbajtje gjeo-kufizuar, siç është Ligji & Renditni SVU Sezonin 20 – por keni nevojë për atë të duhurin. Me kaq shumë VPN në ofertë, si mund të jesh i sigurt që po zgjedh me mençuri?

Një VPN që mund të anashkalojë geoblocks, është thelbësore nëse dëshironi të hyni në Sling TV nga jashtë Shteteve të Bashkuara. Jo të gjithë VPN-të mund ta bëjnë këtë me sukses, dhe nga ato që munden, jo të gjithë kanë serverë në SH.B.A. ose shpejtësia e nevojshme për të transmetuar pa zhurmë.

Një konsideratë tjetër është kostoja. Tashmë po paguani për llogarinë tuaj të TV Sling, kështu që pse t’i shtoni shpenzimet tuaja kur ka shërbime falas VPN?

Ka VPN falas që mund të transmetojnë me sukses përmbajtjen e bllokuar. Sidoqoftë, këto janë të rralla dhe mbani në mend se ata ende duhet të fitojnë para. Kjo zakonisht bëhet ose nga shitja e hapësirës reklamuese në shërbimin e tyre ose nga shitja e të dhënave tuaja. VPN-të më të mira falas shpjegojnë qartë se si i përdorin të dhënat tuaja, por akoma ka një rrezik i rëndësishëm për privatësinë tuaj. Pra, përdorimi i një VPN falas nuk është diçka që ju rekomandojmë.

Sidoqoftë, është e mundur të shikohet Ligji i sezonit 20 & Rendit: SVU pa kosto shtesë. Shumë VPN ofrojnë gjykime falas. Thjesht zgjidhni një ofrues që ofron një provë falas, regjistrohuni për shërbimin, përdorni periudhën e provës për të filluar shikimin e SVU dhe më pas anuloni përpara përfundimit të periudhës së provës, ndryshoni në një ofrues të ndryshëm VPN dhe përsërisni procesin.

Jo të gjithë ofruesit ofrojnë një gjykim falas – disa kanë garancitë e kthimit të parave në vend të kësaj. Procesi është i ngjashëm, përveç kësaj kohe ju paguani muajin e parë kur regjistroheni, dhe më pas kërkoni një rimbursim kur anuloni brenda periudhës së garancisë.

Sidoqoftë, jemi të sigurt që një herë shikoni se sa i dobishëm është ofruesi juaj VPN, ju do të dëshironi të rrinë me ta.

5 VPN-të më të mira për shikimin e ligjit të sezonit 20 & Rendit: SVU Kudo

Këtu janë pesë VPN-të tona më të mira për të parë Ligjin e sezonit 20 & Renditja: SVU; të gjitha këto gjithashtu sigurojnë siguri të shkëlqyeshme të të dhënave dhe intimitet në internet.

1. CyberGhost

pajisje të shumëfishta cyberghost

CyberGhost ka mbaruar 400 servera në SH.B.A., duke e bërë më të lehtë të gjesh një të shikosh Sezonin 20. Nëse kalon në vështirësi, ai gjithashtu ka një seksion specifik në FAQ që merret me përmbajtje gjeo-të kufizuar dhe si të përmirësosh përvojën tënde të transmetimit.

Shërbimi është i qëndrueshëm dhe i besueshëm dhe kombinon një gamë të veçorive të dobishme me një ndërfaqe të lehtë për t’u përdorur, duke e bërë atë një zgjedhje popullore me përdoruesit. Karakteristikat e CyberGhost përfshijnë kriptimin e AES me 256-bit, një ndërprerës të vrasjes, mbrojtjen e rrjedhjes DNS dhe një zgjedhje të protokolleve, duke përfshirë OpenVPN dhe PPTP.

Një garanci për 30 ditë kthim parash është në dispozicion për të gjithë përdoruesit e CyberGhost. Sidoqoftë, nëse regjistroheni dhe përdorni shërbimin në pajisjet iOS ose Android, do të përfitoni gjithashtu nga një Gjykim falas 7 ditor.

2. ExpressVPN

Përfitimet e ExpressVPN

ExpressVPN është një nga disa VPN kryesore që mund të vijë në masë të madhe anashkalojë geoblocks TV Sling me lehtësi. 28 vendndodhjet e saj të serverëve në SH.B.A., shpejtësi të shpejtë, lidhje të qëndrueshme dhe kufizime të shkarkimit ose bandës, gjithashtu ndihmojnë për ta bërë atë një opsion popullor për transmetim, siç mund ta shihni në shumë prej vlerësimeve të shkëlqyera të tij.

Lidhjet janë të siguruara me 256-bit encryption AES dhe përdoruesit përfitojnë gjithashtu nga mbrojtja e rrjedhjeve DNS / IPv6, tunelimi i ndarë, një ndërprerës vrasës dhe një politikë e rreptë e mos-prerjeve.

ExpressVPN ofron një 30 ditë garanci për kthimin e parave në të gjitha paketat e pajtimit.

3. NordVPN

Pajisjet NordVPN

NordVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të anashkaluar geoblocks, falë serverëve të tyre të ngatërruar, të cilët bllokojnë trafikun e fshehur, duke e bërë atë të duket si një trafik i rregullt që marrësi do të priste. Kombinimi i saj i mbi 1.800 serverë në SH.B.A. me siguri të patejkalueshme e bën atë një nga ofruesit më të njohur të VPN.

Ofruesi respekton në mënyrë rigoroze të tij politikë mos-prerjet, i cili së bashku me kriptimin e tij të AES 2048-bit, opsionet e pagesave anonime, kriptimin e dyfishtë, një ndërprerës vrasës dhe Onion Over VPN një nga shërbimet më të sigurta VPN në dispozicion.

NordVPN mund të përdoret në gjashtë pajisje njëkohësisht dhe ofron marrëveshje të papaguara të pajtimit, të gjitha me garanci për kthimin e parave 30-ditore.

4. PrivateVPN

pajisje privatevpn

PrivateVPN ka vendndodhje të shumta serverash në SH.B.A. dhe është zgjedhja ideale nëse po kërkoni një VPN i lehtë për t’u përdorur dhe i besueshëm.

Shqyrtimet e shkëlqyera të PrivateVPN nxjerrin në pah encryption e saj 2048-bit AES dhe një gamë të protokolleve të sigurisë si pozitive. Për më tepër, ofruesi ofron shpejtësi të përsosura për të transmetuar Ligjin e sezonit 20 & Rendit: SVU dhe ka pa kufij bandë ose shkarkimesh në shërbimin e tij.

Përdoruesit kanë qasje në një garanci të kthimit të parave 30-ditore, por u kërkohet të japin një arsye për kërkesën e rimbursimit.

5. Trust.Zone

pajisjet e zonës së besimit

Trust.Zona ofron lokacione të shumta të serverëve në SH.B.A., bandë të pakufizuar, shpejtësi të shkëlqyera, dhe lidhje të qëndrueshme. Këto karakteristika po dëshmojnë shumë të njohura me përdoruesit e shumtë të saj.

Ofruesi merr anonimitetin dhe sigurinë seriozisht, duke ofruar pagesa BitCoin, 256-bit encryption AES, një ndërprerës vrasës dhe një sërë protokollesh përfshirë OpenVPN dhe L2TP.

Trust.Zona ofron një Gjykim falas 3-ditor dhe një garanci 10-ditore për kthimin e parave për të gjithë përdoruesit.

zbulim VPN e duhur për ju hap një të re, internet më i sigurt dhe më i sigurt, të lirë nga rreziku i hakimit, malware dhe viruseve. Ai gjithashtu siguron një botë me mundësi të reja, përfshirë torrentimin dhe transmetimin e përmbajtjeve gjeo-të kufizuara.

Lexoni Udhëzuesin tonë për VPN për të mësuar më shumë rreth pse duhet të përdorni një VPN. Për të eksploruar opsione të tjera VPN, klikoni këtu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map