Si të shikoni Sezonin 15 të Zërit në internet të NBC-së Kudo

Katër karrige të kuqe, katër butona të kuq dhe një grup krejt i ri me zëra shpresëdhënës – NBC Zëri është rikthyer me Sezonin 15!

Sezoni 15 do të transmetohet në rrjetet NBC dhe CTV në 24 Shtator 2018, dhe ka një surprizë të veçantë. Krahas trajnerëve tanë të preferuar: Adam Levine, Blake Shelton dhe Kelly Clarkson, American Idol Jennifer Hudson do të kthehen për të zëvendësuar Alicia Keys. Pra, përgatituni për një dramë edhe më shumë në shfaqje!

Edhe pse NBC është e arritshme vetëm nga SH.B.A. dhe CTV vetëm nga Kanada, ende mund të shikoni The Voice në internet nga kudo me një VPN. Lexoni për të mësuar se si.

Si të shikoni NBC-në The Voice Online

  1. Merrni një VPN të shpejtë me serverë në SH.B.A. ose në Kanada. (Cyberghost është më i shpejtë!)
  2. Lidhu me një server në SHBA ose Kanada.
  3. Shkoni në NBC ose CTV dhe filloni të shikoni!

Filloni të shikoni TANI!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Sezonin 15 të Zërit të NBC

Pavarësisht nëse dëshironi të shikoni The Voice në NBC ose CTV, do të keni problem t’i qaseni këtyre rrjeteve nëse nuk jeni në SH.B.A. ose në Kanada.

Me një VPN të ngurtë, do të jeni në gjendje të ndryshoni adresën tuaj IP dhe të anashkaloni geoblocks në mënyrë të sigurt dhe anonime. Në këtë mënyrë, ju mundeni transmetoni Zërin pa marrë parasysh se ku jeni vendosur. Jo vetëm kaq, por një VPN mbron aktivitetet tuaja në internet nga kërcënime të dëmshme si hakerat, veçanërisht nëse jeni të lidhur me rrjete të pasigurta.

Nëse dëshironi transmetohet në HD pa asnjë buffering, ju duhet një VPN që ofron shumë serverë të optimizuar për transmetimin e videos dhe bandën e pakufizuar të bandës.

Me kaq shumë VPN në treg sot, mund të jetë e vështirë të zgjidhni atë të duhurin. Ne kemi testuar disa ofrues të ndryshëm, dhe kjo listë është bileta juaj për një përvojë më të mirë në transmetim. Të gjithë ofrojnë gjykime falas dhe / ose garanci për kthimin e parave, kështu që ju mund t’i provoni ato dhe të vendosni vetë.

VPN-të më të mira për të parë Sezonin 15 të Zërit të NBC-së

1. CyberGhost

pajisje të shumëfishta cyberghost

CyberGhost është i shkëlqyeshëm për fillestarët dhe cilindo tjetër që kërkon një VPN të shpejtë, me tipare të pasura në një pazar. Përdoruesit e duan atë për aplikacionet e tij intuitive dhe të përdorimit të lehtë të zgjeruara me profile të personalizuara për transmetim dhe aktivitete të tjera në të gjitha platformat kryesore. Ju gjithashtu mund ta ekzekutoni atë në shtatë pajisje të ndryshme në të njëjtën kohë. Provojeni vetë falas për 7 ditë ose përfitoni nga garancia e kthimit të parave prej 30 ditësh.

Shikoni marrëveshjet CyberGhost

2. ExpressVPN

Përfitimet e ExpressVPN

ExpressVPN është e popullarizuar për shpejtësitë e saj të larta dhe serverët e dedikuar për transmetim HD, një nga zgjedhjet më të mira të përdoruesve VPN. Ka 2000 servera në mbi 90 vende, përfshirë SHBA dhe Kanada. Të gjithë serverët janë mbështetur nga nivele të larta të kriptimit dhe karakteristika mbresëlënëse për të anashkaluar geoblocks. Për më tepër, ExpressVPN ofron një garanci të kthimit të parave 30-ditore, kështu që nuk ka arsye të mos e provoni.

Shikoni ofertat ExpressVPN

3. NordVPN

Pajisjet NordVPN

NordVPN është një turmë e preferuar për të ofruar shpejtësi të mëdha dhe siguri të fortë. Ka më shumë se 4,000 serverë që e bëjnë atë të shkëlqyeshëm për transmetimin e sezonit 15 të Zërit të NBC dhe NVV. Ju gjithashtu mund ta lidhni atë në gjashtë pajisje të ndryshme në të njëjtën kohë.

Shikoni ofertat NordVPN

4. IPVanish

Pajisjet ipVanish

Me 10 lidhje për llogari, ju mund të kënaqeni duke shikuar Sezonin e Zërit 15 me familjen tuaj. IPVanish ka gjithashtu një rrjet të madh me 1000+ servera pa kufi të brezit. Përveç kësaj, ju merrni një garanci 7-ditore të kthimit të parave për të provuar shërbimin. Shikoni se çfarë thonë përdoruesit në lidhje me të këtu.

Shikoni marrëveshjet IPVanish

5. VyprVPN

VyprVPN ofron një mundësi tjetër për të transmetuar Sezonin 15 të Zërit të NBC. Shtë e pajisur me një sërë karakteristikash të forta sigurie për të kapërcyer kufizimet. Për më tepër, dëshmitë e përdoruesit vlerësojnë lidhjen e saj të qëndrueshme dhe transmetimin e shpejtë të videos. Ju gjithashtu mund të lidheni me pesë pajisje njëkohësisht, ndërsa përdoruesit e rinj janë të mbuluar nga një garanci për 30 ditë kthim parash.

Shikoni marrëveshjet e VyprVPN

Streaming Sezoni 15 i Zërit në NBC Jashtë SHBA

NBC është rrjeti zyrtar i transmetimit i The Voice në SH.B.A. Sidoqoftë, nëse provoni të hyni në faqen e saj të internetit dhe të transmetoni nga jashtë SH.B.A., do të merrni gabimin e mëposhtëm.

Mënyra e vetme për të zhbllokuar NBC jashtë SH.B.A. është duke përdorur një VPN. Ja se si ta bëni atë:

  1. Mbyllni shfletuesin tuaj, filloni VPN-në tuaj dhe klikoni “Zgjidhni Vendndodhjen”.
  2. Zgjidhni një server në SH.B.A. nga lista e serverëve në dispozicion.
  3. Klikoni “Lidhuni” dhe prisni disa çaste.
  4. Pasi të jeni lidhur, ekzekutoni shfletuesin tuaj dhe shkoni në faqen e internetit të NBC. Klikoni në “Shfaqjet” në krye të faqes dhe zgjidhni “The Voice”.

Voila! Ju jeni brenda dhe gati për të shkuar. Shijojeni shfaqjen.

Shënim: Ju mund të regjistroheni në NBC përmes SlingTV jashtë SHBA pa një kartë krediti amerikane. Mësoni si ta bëni atë këtu.

Streaming Sezoni 15 i The Voice në CTV Jashtë Kanadasë

CTV është një tjetër kanal në Kanada që do të transmetojë Sezonin 15 të The Voice të NBC. Nëse përpiqeni të hyni në CTV nga Kanada, Britani e Madhe ose Irlandë, do të merrni këtë mesazh gabimi:

Me një VPN që ka serverë në Kanada, mund ta shikoni nga kudo. Le të shohim se si:

  1. Ndiqni 3 hapat e parë në mësimin e mëparshëm, por në vend që të lidheni me një server amerikan, lidheni me një server në Kanada.
  2. Pasi të jetë krijuar lidhja, hapni shfletuesin dhe drejtohuni në faqen e internetit të CTV. Zgjidhni “The Voice” nga lista e shfaqjeve.

Shënim: Kjo gjithashtu funksionon nëse keni një pajtim CTV Go dhe po udhëtoni jashtë Kanadasë.

Duke ndjekur të njëjtën metodë, mund të përfitoni më të mirën nga pajtimi juaj VPN dhe të përdorni më shumë shërbime streaming si Netflix, Hulu, ose iPlayer të BBC. A doni të kurseni një VPN? Shikoni marrëveshjet më të nxehta të VPN.

Merrni CyberGost Tani!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me