Si të shikoni seritë e provës së hirit nga kudo në vitin 2020


Anglia dhe Australia takohen përsëri për të parë i cili mund të mbajë Ashes deri në vitin 2022. Por nëse jeni jashtë MB apo Australi, ju mund të mos jeni në gjendje ta shihni këtë seri legjendare. Ne jemi këtu për të ndihmuar.

Me një VPN, ju mund të shihni çdo ndeshje Test që do të përcaktojë serinë. Përdorni Udhëzuesin tonë të Shpejtë për lumë Hiri nga kudo në botë.

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin në Mbretërinë e Bashkuar në Sky Sports

Sport Sky po transmeton The Ashes në MB. Për të transmetuar ndeshjet në Sky Sports, duhet të jeni një klient Sky TV. Për të parë Ashes në Sky Sports:

 1. Zgjidhni një ofrues VPN me shpejtësi të lartë me serverat në Mbretërinë e Bashkuar (ne rekomandojmë kriket ExpressVPNfor). Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
 2. Drejtoni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në Mbretërinë e Bashkuar.
 3. Shkoni në www.skysports.com dhe krijoni një llogari në faqen e internetit.
 4. Shkoni në www.sky.com dhe lidhni llogarinë tuaj Sky me llogarinë tuaj të internetit. Do t’ju duhet numri i llogarisë tuaj Sky.
 5. Kur të jeni gati, futuni në Sky Sports dhe kënaquni!

Shikoni Hirin TANI!

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin në Mbretërinë e Bashkuar në TANI TV

Ju mund të përdorni TANI TV për të transmetuar Sky Sports pa një llogari Sky. Për të transmetuar ndeshjet në TANI TV, duhet të shkruani një adresë në Mbretërinë e Bashkuar. Për të parë Ashes në TANI TV:

 1. Zgjidhni një ofrues VPN me shpejtësi të lartë dhe serverë në Mbretërinë e Bashkuar (ExpressVPNservice është rekomandimi ynë). Regjistrohu dhe instalo aplikacionin.
 2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në Mbretërinë e Bashkuar.
 3. Shkoni te nowtv.com dhe blini një ditë ose muaj për të kaluar Sky Sky (nëse nuk keni një kartë krediti në Mbretërinë e Bashkuar, blini TANI një kartë dhuratë TV në currys.co.uk dhe ndiqni udhëzimet për të riblerur në kartën e dhuratave).
 4. Hyni TANI TV dhe transmetoni ndeshjet!

Shikoni Hirin TANI!

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin Australian në Kanalin 9

Kanali 9 është transmetimi The Ashes në Australi. Për të parë Hirin në Kanalin 9:

 1. Zgjidhni një ofrues VPN me shpejtësi të lartë me serverë në Australi (ne rekomandojmë ExpressVPNfor cricket streaming). Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
 2. Filloni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në Australi.
 3. Shkoni te www.9now.com.au dhe regjistrohuni.
 4. Shkoni te 9 Tani dhe rryni The Ashes!

Shikoni Hirin TANI!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë hirin

Hiri është trofeu më prestigjioz në kriket Test. Ju dëshironi të shihni se si shpaloset seriali. por geoblocks ju pengojnë të transmetoni ndeshjet.

Kjo është për shkak se transmetuesit shpesh kërkohet të bllokojnë transmetimet e tyre nga kushdo që është jashtë vendit të tyre. Kështu që, për të parë Ashes, duhet të duket sikur je në të njëjtin vend si transmetuesi. Kjo është një mënyrë në të cilën një VPN mund të ndihmojë.

Kur lidheni me një VPN, mundeni zgjidhni vendin ku kalon trafiku i rrjetit tuaj. Pastaj, kur lidheni me një transmetues, ata e shohin atë serverin VPN si vendndodhjen tuaj. Atëherë ata do t’ju lejojnë të shikojnë rrjedhën e tyre.

Por kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë për ju. Ai gjithashtu mbron të dhënat tuaja ndërsa jeni në internet.

VPN kodojnë trafikun midis sistemit tuaj dhe serverit të tyre. Kjo mbron të dhënat tuaja nga kushdo që përpiqet të spiunojë aktivitetin tuaj në internet. Me kaq shumë njerëz dhe agjensi që përpiqen të vjedhin informacionin tuaj, kjo është disa siguruese paqe e mendjes.

Vetëm të jetë i sigurt për të zgjidhni një shërbim me cilësi të lartë. Transmetuesit shpesh mund të njohin VPN me cilësi të ulët dhe t’i bllokojnë ato. Një shërbim me cilësi të lartë maskon veten në mënyrë më efektive, duke ju ndihmuar shmangni kufizimet gjeografike. Dhe shërbimet e mira gjithashtu sigurojnë kriptim më të mirë për të dhënat tuaja, duke ju mbajtur edhe më të sigurt.

Kur ti regjistrohu për një VPN ju merrni edhe lirinë e internetit dhe sigurinë në internet. Atëherë i merrni të gjitha më e mira që duhet të ofrojë interneti.

VPN-të më të mira për shikimin e hirit

1. ExpressVPN

Përfitimet e ExpressVPN

Me disa nga shpejtësia më e mirë e lidhjes në tregun VPN, ExpressVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme për transmetim. Rrjeti ExpressVPN siguron të gjithë gjerësinë e bandës që ju nevojitet për të vazhduar me sportet e drejtpërdrejta në HD. Dhe lista e saj e gjerë e serverëve siguron që ExpressVPN mund të sigurojë mjaft lokacione, gjithashtu.

E dashur nga përdoruesit dhe i respektuar nga ekspertët e sigurisë, ExpressVPN jep një përvojë e shkëlqyer. Ajo ka provuar në gjendje të zhbllokojë përmbajtjen në të gjithë globin. Ti mundesh lidheni deri në 5 pajisje njëkohësisht me një llogari.

Mund edhe ndani trafikun tuaj midis VPN dhe lidhjes tuaj lokale, duke ju mbajtur të lidhur me pajisjet lokale. Plus, ju mund të zgjidhni protokollin që përdorni për t’u lidhur me serverin. Dhe, nëse nuk keni probleme 24/7 mbështetje chat live është gati të ndihmojë.

Mund të mësoni më shumë rreth ExpressVPN duke lexuar komentet tona të përdoruesit!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

Prove falas: Gjyq 7-ditor për iOS dhe Android

ExpressVPN mund të zhbllokojë:
Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Profili i përkushtuar përrua:
Jo, por të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Shikoni hirin në ExpressVPN TANI!

2. NordVPN

Përfitimet e NordVPN

Një VPN me ekran të plotë me një çmim të arsyeshëm, NordVPN është # 1 VPN jonë e përgjithshme. Kryesisht i përqendruar në siguri, intimitet dhe zhbllokim të përmbajtjes, NordVPN është një udhëheqës i industrisë në mbrojtjen e të dhënave. Dhe lista e saj e gjerë e serverëve siguron që mundeni merrni lidhjet që ju nevojiten.

NordVPN përfshin një seri të gjerë karakteristikash. SmartPlay tipari përmirëson transmetimin tuaj. Double VPN tipar ju lejon të kodoni dyfish trafikun tuaj. Dhe CyberSec funksion ju mbron nga reklamat dhe malware.

Ju madje mund të përdorni llogarinë tuaj NordVPN te lidheni deri në 6 pajisje në të njëjtën kohë. Pastaj, edhe pasi të shkëputeni, NordVPN politikë e rreptë e mos-logs mban të sigurt anonimitetin tuaj.

Për të mësuar më shumë rreth NordVPN dhe pse është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ju, lexoni përshtypjet tona të përdoruesve!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

NordVPN mund të zhbllokojë:
Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Profili i përkushtuar përrua:
Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Shikoni hirin në NordVPN TANI!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

Për këdo që është i ri për të transmetuar një VPN, CyberGhost e bën të lehtë. CyberGhost ofron serverë të dedikuar për transmetim që ju ndihmojnë të zgjidhni serverin më të mirë për nevojat tuaja. Kjo siguron që ju të merrni një lidhje të shpejtë, të qëndrueshme që mund zhbllokoni përmbajtjen.

Lista e serverëve të CyberGhost është e gjatë dhe e gjerë. Aplikacioni ju mban të sigurt në internet nga duke bllokuar gjurmuesit në internet, reklamat dhe përmbajtjen me qëllim të keq. Ju madje mund të lidheni deri në 7 pajisje menjëherë.

A jeni i interesuar gjithashtu përrua dhe shpërndarja e skedarëve? CyberGhost gjithashtu ofron serverë të dedikuar për ato aktivitete. Nëse keni nevojë për ndihmë duke ditur se ku dhe si të lidheni, CyberGosti është aty për ju.

Dëshironi të dini më shumë? Lexoni rishikimet e përdoruesve tanë për të parë pse CyberGhost është një zgjedhje e shkëlqyer për të qenë VPN juaj!

Garancia për kthimin e parave: 30 ditë në plane të shkurtra; 45 ditë në plane 6-mujore ose më gjatë

Prove falas: Gjyq 7 ditor për celular; Një provë Windows 1-ditore ose 3-ditore e disponueshme

CyberGhost mund të zhbllokojë:
Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Profili i përkushtuar përrua:
Po; tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Shikoni hirin në CyberGhost TANI!

përmbledhje

Australia dhe Anglia janë rikthyer në veprim për The Ashes. Por nëse nuk jeni në Australi ose në Mbretërinë e Bashkuar, mund të humbisni serinë më të madhe të Testeve të kriketit. Regjistrohu për një VPN sot dhe ju mund të shihni çdo lindje të çdo ditë të çdo ndeshje në të gjithë serinë.

Nuk jam i sigurt se cili VPN është i duhuri për ju? Rekomandojmë ExpressVPN për kriket. Dhe vizitoni faqen tonë të marrëveshjeve dhe kuponave për të zbuluar se si mund të kurseni edhe më shumë!

Leximi më tej

Për të mësuar më shumë rreth VPN:

 • VPN-të më të mira për Australinë
 • Si të shikoni TV MB jashtë vendit
 • Gjykimet më të mira për VPN
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map