Si të shikoni seritë botërore MLB nga kudo – Përditësuar për vitin 2020!


’Shtë koha edhe një herë për këtë Seritë botërore për të kurorëzuar kampionin e kampionëve. Fall Classic këtë vit gropa Astros Houston kundër Nationals Washington për epërsi të bejsbollit. Por nëse jeni jashtë vendit, mund ta humbni.

Për fat të mirë, ju keni ardhur në vendin e duhur. Udhëzuesi im i shpejtë ju tregon se si mundeni shikoni Seritë Botërore kudo që të jeni.

Udhëzues i shpejtë – Si të shikoni seritë botërore në FOX

FOX po transmeton serinë botërore në SH.B.A. Nëse keni një ofrues ekzistues të televizionit amerikan (për shembull, Sling TV, Cox, ose Dish), mund të transmetoni seritë botërore në FOX. Për të parë seritë botërore në FOX:

 1. Zgjidhni një ofrues VPN me shpejtësi të lartë dhe serverë amerikanë. une sugjeroj NordVPN sepse është në krye për transmetimin e bejsbollit. Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
 2. Drejtoni aplikacionin, regjistrohuni dhe më pas zgjidhni një server amerikan.
 3. Shkoni te www.fox.com dhe futuni tek ofruesi juaj i TV. *
 4. Stream the World Series!

* Përdorni TV Sling nëse nuk keni një ofrues të televizionit amerikan ose një mënyrë pagese. Bleni një kartë dhuratë për TV Sling në MyGiftCardSUPPLY.com dhe ndiqni udhëzimet për të riblerur kartën dhe të regjistroheni në Sling TV.

Shikoni Seritë Botërore Tani!

Udhëzues i shpejtë – Transmetoni seritë botërore në MLB.TV

MLB.TV po transmeton serinë Botërore për njerëzit jashtë SH.B.A. Nëse jeni në SH.B.A. dhe doni të transmetoni Seritë Botërore në MLB.TV:

 1. Zgjidhni një VPN me shpejtësi të lartë me serverë jashtë SH.B.A.. NordVPN është më e mira për transmetimin e bejsbollit. Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
 2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe më pas zgjidhni një server jashtë SH.B.A..
 3. Shkoni në MLB.TV dhe pajtohuni.
 4. Hyni në MLB.TV dhe transmetoni lojrat!

Shikoni Seritë Botërore Tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë seritë botërore

Nuk ka asgjë më të madhe se Seria Botërore për adhuruesit e bejsbollit. Për gati 120 vjet, ai ishte çmimi përfundimtar në të gjithë bejsbollin. Por mund ta humbisni nëse jeni në një vend të gabuar.

Kjo është për shkak FOX nuk lejohet të tregojë rrjedhën e saj jashtë SH.B.A. dhe MLB.TV nuk lejohet të tregojë të tyren brenda SH.B.A. Nëse jeni në një vendndodhje të gabuar, do të keni fat pa u ndeshur gjatë vjeshtës klasike. Kjo është ajo ku një VPN mund të ndihmojë!

Kur lidheni me një VPN, mundeni zgjidhni vendin ku kalon trafiku i rrjetit tuaj. Në atë mënyrë, kur transmeton, faqja kërkon vendndodhjen tuaj dhe sheh që serveri VPN, jo adresa juaj IP lokale. Pastaj mendon se je në vendin e duhur dhe zhbllokon rrjedhën, duke ju lejuar të shihni Seritë Botërore.

Liria e Internetit është atje për ju me një VPN. Por kjo nuk është gjithçka që mund të bëjë. Ajo gjithashtu ju mbron në internet.

VPN kodojnë trafikun e rrjetit tuaj, duke ju mbrojtur nga këdo që përpiqet të vjedhë të dhënat tuaja. Qeveritë, korporatat dhe hakerat duan të shohin informacionin që po dërgoni nëpër internet. Një VPN kodon atë informacion, duke ju mbajtur të sigurt nga kushdo që përpiqet të të spiunojë.

Sigurohu qe ti zgjidhni një VPN premium. Transmetuesit shpesh mund të njohin VPN me cilësi të ulët dhe t’i bllokojnë ato. VPN me cilësi të lartë fshihen në mënyrë efektive nga teknologjia anti-VPN, duke ju ndihmuar shmangni bllokimin e softverit kështu që ju mund të shikoni të gjitha lojërat.

VPN ju japin më të mirën nga të dy botët: liria e internetit dhe siguria e te dhenave. Regjistrohuni tani dhe shikoni se çfarë mund të bëjë një VPN për ju!

3 VPN më të mira për shikimin e serive botërore

1. NordVPN

Pajisjet NordVPN

Një VPN e fuqishme me një ndërfaqe të lehtë për t’u përdorur, NordVPN është zgjedhja ime # 1 e përgjithshme për VPN premium. Ajo ofron një listë të gjerë të serverëve – 5,500 totale – që shtrihet në të gjithë globin, duke ju dhënë shumë mundësi për lidhje.

Rrjeti me shpejtësi të lartë siguron që të mund të vazhdoni me kërkesat e transmetimit tuaj të bejsbollit.

SmartPlay tipar ju ndihmon merrni dhe mbani lidhje solide. Një VPN e dyfishtë ju jep një i dytë shtresa e shifrimit për të dhënat tuaja. CyberSec mban pajisjen tuaj i sigurt nga malware.

Një udhëheqës i industrisë në mbrojtjen e të dhënave, NordVPN mban të sigurta informacionin tuaj. Ju madje mund të lidheni me 6 pajisje menjëherë. Pasi të dilni, NordVPN ju mban anonim me të politikë e rreptë e mos-logs.

Nëse doni të dini më shumë rreth NordVPN dhe pse është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ju, shikoni rishikimet e përdoruesve.

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

NordVPN mund të zhbllokojë:
FOX, MLB.TV, Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:
Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Shikoni seritë botërore me NordVPN Tani!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

Ju duhet shpejtësi për të parë se çfarë po ndodh në një lojë bejsbolli. Në fund të fundit, prurjet HD kërkojnë shumë gjerësi bande, dhe ju duhet një rrjet i shpejtë për të vazhduar më tej. ExpressVPN jep atë shpejtësi me disa prej tyre shpejtësia më e shpejtë e rrjetit në tregun VPN.

ExpressVPN siguron kriptim i ngurtë, 256-bit dhe një zgjedhje e protokolleve VPN. Nëse ndodh që të humbni lidhjen tuaj në internet, çelësi automatik i vrasjes ndalon të gjithë trafikun, duke parandaluar ekspozimin e të dhënave tuaja kujtdo.

Qëndroni të lidhur me faqet lokale duke e ndarë trafikun tuaj midis lidhjes tuaj lokale dhe VPN, dhe përdorni deri 5 pajisje në të njëjtën kohë.

Një provuar Aftesia per te zhbllokoni përmbajtjen ju ndihmon të arrini në rrjedhat që dëshironi. Shpejtësitë e shpejta të ExpressVPN e bëjnë atë tim zgjedhja kryesore për përrua dhe kryerjen e aktiviteteve të tjera me gjerësi të gjerë.

Dëshironi të mësoni më shumë rreth ExpressVPN? Shikoni këto rishikimet e klientëve dhe shiko se çfarë kanë për të thënë njerëzit e tjerë.

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

ExpressVPN mund të zhbllokojë:
FOX, MLB.TV, Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:
Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Shikoni Seritë Botërore me ExpressVPN Tani!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

CyberGhost e bën atë lehtë për të gjetur një lidhje streaming duke ofruar serverë të dedikuar për transmetim. Zgjidhni një nga këta serverë dhe do të merrni një lidhje të qëndrueshme, të shpejtë që do të zhbllokojë përmbajtjen tuaj MLB.

Aplikacioni ndihmon mbrojeni pajisjen tuaj nga reklamat dhe përmbajtja me qëllim të keq me bllokuesit e integruar. Dhe, për siguri shtesë, CyberGhost ofron Serverët NoSpy të dizajnuara dhe të vendosura posaçërisht të jetë i sigurt nga Aleanca 14 Sytë.

me një listë e madhe vendesh, mbi 90, CyberGhost është një zgjedhje e shkëlqyeshme për këdo të cilit i duhen shumë lidhje ndërkombëtare. Ju madje mund të përdorni deri në 7 pajisje menjëherë. Plus, nëse planifikoni ta përdorni atë për përrua, ajo ofron serverë të konfiguruar gjithashtu.

Mësoni më shumë rreth CyberGhost dhe pse është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ju kur lexoni rishikimet e përdoruesve.

Garancia për kthimin e parave: 14 ditë në plane të shkurtra, 45 ditë në plane 6-mujore ose më gjatë

Prove falas: Gjykim 1-ditor për desktop ose pajisjet e lëvizshme

CyberGhost mund të zhbllokojë:
Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: FOX, MLB.TV, Netflix, iPlayer të BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Mbështet përrua:
Po, profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Shikoni Seritë Botërore me CyberGost Tani!

Programi i Serive Botërore

Lojë 1: 22 Tetor 2019 8:00 p.m. EDT, 7:00 p.m. CDT – Washington Nationals @ Houston Astros
Lojë 2: 23 Tetor 2019 8:00 p.m. EDT, 7:00 p.m. CDT – Washington Nationals @ Houston Astros
Lojë 3: 25 Tetor 2019 8:00 p.m. EDT, 7:00 p.m. CDT – Houston Astros @ Washington Nationals
Lojë 4: 26 Tetor 2019 8:00 p.m. EDT, 7:00 p.m. CDT – Houston Astros @ Washington Nationals
Lojë 5 (nëse është e nevojshme): 27 Tetor 2019 8:00 p.m. EDT, 7:00 p.m. CDT – Houston Astros @ Washington Nationals
Lojë 6 (nëse është e nevojshme): 29 Tetor 2019 8:00 p.m. EDT, 7:00 p.m. CDT – Washington Nationals @ Houston Astros
Lojë 7 (nëse është e nevojshme): 30 Tetor 2019 8:00 p.m. EDT, 7:00 p.m. CDT – Washington Nationals @ Houston Astros

përmbledhje

Pas mbi gjashtë muajve të bejzbollit, vetëm Washington Nationals dhe Houston Astros kanë mbetur në këmbë. Shtatë ndeshje do të përcaktojnë kampionin e MLB. Regjistrohu për një VPN sot dhe bëhuni gati për të shikoni Serinë Botërore pa marrë parasysh se ku jeni.

Nuk jeni i sigurt se cili VPN të zgjedhë? unë rekomandoj NordVPN për të parë Serinë Botërore, për numrin e saj të serverëve, shpejtësinë dhe sigurinë. Para se të blini një pajtim, kontrolloni marrëveshjet dhe kuponat për të parë si mund të kurseni para.

Leximi më tej

Dëshironi të mësoni më shumë rreth VPN-ve? Shikoni faqet e mëposhtme:

 • VPN-të më të shpejta – Vetëm ata që Testet e Shpejtësisë së Kaluar
 • VPN-të më të mira (të provuara) pa log
 • VPN-të më të mira për PayPal
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map