Si të shikoni Orville Online nga Kudo në 2020

Përgatituni për ngritje! Nëse e doni Orville sa më shumë mua, unë kam disa lajme të shkëlqyera. Disa nga episodet e fundit janë në dispozicion për tu transmetuar falas në Fox. Ju gjithashtu mund të transmetoni serinë e plotë në Hulu nga kudo në botë duke përdorur një VPN.

Të dy Hulu dhe Fox përdorin softuer gjeolokimi për të kufizoni shikuesit jashtë SH.B.A.. Por me një VPN, ju mundeni anashkaloni këto geoblocks për të shijuar aventura të pafundme të hapësirës së jashtme.

Një VPN është më e shpejtë dhe më e sigurt mënyra për të kapur episodet më të fundit të Orville. Do të maskoni adresën tuaj IP për ta bërë të duket sikur po hyni nga brenda SH.B.A. kjo truket programi gjeolokimi i Fox dhe Hulu kështu që ju lehtë mund të anashkaloni geoblocks e tyre.

Hulu përdor teknologji anti-VPN për të bllokoni shumë lidhje VPN, kështu që është e rëndësishme të zgjidhni VPN më të mirë në dispozicion. VPN premium që ju rekomandojmë rregullisht azhurnoni serverat e tyre për të shmangur këto blloqe VPN.

Udhëzuesi ynë i lehtë do t’ju tregojë se si të rrjedhni Orville nga kudo në botë. Ne gjithashtu do të të drejtojë përmes zgjedhjes së VPN më të mirë për ty.

Si të shikoni: Udhëzues i shpejtë

  1. Regjistrohu për një VPN me servera me shpejtësi të lartë në SH.B.A.. NordVPN është zgjedhja jonë # 1!
  2. Instaloni programin tuaj VPN dhe lidheni me një server në Mbretërinë e Bashkuar.
  3. Hyni në Showtime ose Fox.
  4. Binge-watch Orville për përmbajtjen e zemrës suaj!

Filloni të shikoni TANI!

Si të regjistroheni në Hulu nga Jashtë SH.B.A.  

Nëse nuk keni tashmë një llogari Hulu, do të duhet të regjistroheni përpara se të transmetoni Orville. Gjatë procesit të regjistrimit, Hulu do t’ju kërkojë disa detaje pagese. për fat të keq, pranon vetëm mënyrat e pagesës në Sh.B.A..

Por ka një mënyrë e thjeshtë për të arritur rreth kësaj. Ju do të duhet të blini një kartë dhuratë Hulu dhe të zgjidhni “riblerjen e kartës së dhuratës” kur të regjistroheni në vend.

Mos harroni, të gjitha çmimet e pajtimeve janë në USD.

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Orville në internet nga kudo

Të dy Hulu dhe Fox përdorin adresën tuaj IP për të përcaktuar vendndodhjen tuaj kur hapni një rrymë. Nëse keni një IP jo-SH.B.A., do të hasësh një geoblock. Ky është një lajm i keq për tifozët ndërkombëtarë të Orville, përveç nëse ju përdorni një VPN për të anashkaluar këtë bllok.

VPN lidhin pajisjen tuaj me një server të largët në një vend tjetër. Ky do maskoni adresën tuaj IP dhe bëjeni të duket sikur po hyni në internet nga brenda vendit që zgjidhni. Pra, nëse lidheni me një server në SH.B.A., do të keni mundësi mashtroni Hulu dhe Fox dhe rrjedhin lirshëm Orville.

Hulu bllokon shumicën e shërbimeve VPN. Sidoqoftë, mundeni merrni rreth bllokut të tij duke përdorur një VPN premium që rregullisht riciklon adresën IP të serverëve të saj për të shmangur zbulimin. Ne kemi verifikuar që të gjitha VPN që rekomandojmë më poshtë janë në gjendje të hyjnë në Hulu.

VPN që ju zgjidhni duhet të ofrojë lidhje me shpejtësi të lartë dhe Bandwidth i pakufizuar. Nuk ka asgjë më të keqe se sa të shkatërrosh një maratonë Orville!

Shikoni për një VPN që mbron trafikun tuaj në internet me karakteristika të sigurisë së lartë, të tilla si Kriptimi 256-bit, një politikë e rreptë e mos-logs, dhe një ndërprerës automatik vrasës.

Këtu janë rekomandimet tona kryesore për VPN që mund të hyjnë në Hulu dhe Fox.

VPN-të më të mira për shikimin e Orville nga kudo

1. NordVPN

Pajisjet NordVPN

NordVPN mund anashkaloni geoblocks dhe HP dhe Fox bllokimet e VPN me lehtësi. Do të keni gjithashtu zgjedhjen tuaj për vendet virtuale me 5,200+ serverë me shpejtësi të lartë në të gjithë globin.

Për më tepër, NordVPN është protokolet e shifrimit të fundme dhe të rreptë politika pa log do t’i mbajë të dhënat tuaja të sigurta ndërsa shfletoni.

Provoni NordVPN pa rreziqe me një 30 ditë garanci për kthimin e parave për zbuloni pse është një hit në mesin e përdoruesve të VPN.

Shikojeni me NordVPN!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

ExpressVPN ofron një bandë të pakufizuar dhe shpejtësi super të shpejtë. Sipas testeve tona, është VPN më i shpejtë në treg.

Përdor encryption 256-bit, një politikë të rreptë pa log dhe një ndërprerës automatik vrasës për të mbajtur të dhënat tuaja të sigurta ndërsa ju transmetoni.

Me Express, ju do të keni mundësi të zgjidhni nga 148 vendet virtuale në të gjithë globin. Ai madje mund të anashkalojë blloqet VPN.

ExpressVPN është një nga VPN-të më të mira për transmetim, por mos harroni vetëm fjalë për të. Shikoni se çfarë përdoruesit e vërtetë duhet të thonë.

ExpressVPN ofron një 30 ditë garanci për kthimin e parave në të gjitha shërbimet e tij VPN, plus a Gjykim falas 7 ditor për aplikacione celulare.

Shikoni me ExpressVPN!

3. Cyberghost

pajisje të shumëfishta cyberghost

Cyberghost-së shërbim i shpejtë dhe i besueshëm e bën atë një ndeshje të shkëlqyeshme për transmetim. Mund lehtë anashkaloni blloqet VPN për të zhbllokuar Hulu dhe Fox në çdo rajon.

Cyberghost-së aplikacione të lehtë për t’u përdorur madje vijnë me një profil të paravendosur që optimizon cilësimet tuaja për transmetim.

Mund ta provoni shërbimin pa rrezik për 30 ditë për të zbuluar pse është një përdorues i preferuar për sigurinë në internet.

CyberGhost gjithashtu ofron një gjykim falas 7-ditor për përdoruesit iOS, Android dhe Windows.

Shikoni me CyberGhost!

4. VyprVPN

Teknologjia e Kameleonit të VyprVPN ju mban një hap përpara duke anashkaluar softverin anti-VPN që shërbime si Hulu përdorin. Sshtë i shpejtë dhe i sigurt dhe do të kënaqeni Bandwidth i pakufizuar mbi 700 servera në të gjithë globin.

Përveç kriptimit të shkallës ushtarake, pajisja juaj do të mbrohet nga a Firewall natyror.

Për dallim nga shumica e ofruesve, VyprVPN zotëron dhe mirëmban çdo server në rrjetin e tij. Kjo i jep asaj një avantazh të veçantë për shpejtësia dhe besueshmëria e lidhjes.

Ju mund të shihni se për çfarë shqetësimi ka të bëjë dhe provoni këtë VPN kryesore për veten tuaj me një 30 ditë garanci për kthimin e parave në të gjitha paketat e pajtimeve.

Shikoni me VyprVPN!

5. HMA VPN

pajisja hidemyass

I njohur mirë për përvojën e tij me cilësi të lartë të përdoruesit dhe shpejtësitë e lidhjes së shpejtë, HMA është një preferuar në mesin e përdoruesve.

Ajo ofron bandë të pakufizuar, dhe ju mundeni lidh dy pajisje në të njëjtën kohë për të mbajtur të gjithë familjen tuaj të argëtuar.

HMA ka serverë në 190 vende mahnitëse dhe ofron një standard 30 ditë garanci për kthimin e parave dhe a gjykim falas 7-ditor që ju të provoni shërbimet e saj.

Shikojeni me HMA

përmbledhje

Një VPN është mënyra më e shpejtë dhe e sigurt për të transmetuar në internet Orville.

Nëse thjesht po kërkoni të kapni pesë episodet e fundit, mund ta transmetoni falas në Fox. Sidoqoftë, nëse do të dëshironit të transmetonit tërë sezonin, Hulu ju ka mbuluar!

Me një VPN me cilësi të lartë, mundeni anashkalojë geoblocks dhe censurimin për të hyrë në përmbajtje ekskluzive nga e gjithë bota në mënyrë të sigurt dhe anonime. Flisni për një aventurë ndërgalaktike!

Kontrolloni marrëveshjet më të mira VPN dhe kuponat për të ju kursej para në shërbimin tuaj.

Merrni NordVPN TANI!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me