Si të shikoni online pa paturpësi nga kudo në vitin 2020

Nuk mund të mjaftoj Fiona, Frank dhe familja?

Vendi më i mirë për të arritur me Gallaghers është shtëpia e tyre dixhitale, Koha e shfaqjes. Koha e shfaqjes ka të gjitha stinët e Shameless sipas kërkesës. Mund edhe shikoni episodet e reja menjëherë pasi të ajrosen në SH.B.A.

Fatkeqësisht, Showtime përdor softuerin e gjeolokimit për të shikuesit bllokojnë jashtë SH.B.A.. Ky është një lajm i keq për tifozët ndërkombëtarë, por Gallaghers nuk lejoi që pak softver të marrin rrugën e tyre!

Ti mundesh zhbllokuar Shameless nga kudo me një VPN.

VPN maskoni adresën tuaj IP për të fshehur vendndodhjen tuaj të vërtetë. Kjo e bën të duket sikur po shikon nga brenda SH.B.A. Me një VPN, do të keni mundësi shikoni tërë katalogun e Showtime nga kudo në botë.

Një VPN me cilësi të lartë do të shifrojë gjithashtu trafikun tuaj të internetit. Kriptimi siguron që të gjitha detajet personale që futni në internet janë të palexueshme te hakerat dhe spiunët.

Shtë e rëndësishme të zgjidhni shërbimin më të mirë në dispozicion për të mbrojtur privatësinë tuaj dhe për të shijuar një akses të pakufizuar në internet.

ne do të ju tregojnë se si të përdorni një VPN për të zhbllokuar Shameless në Showtime nga çdo vend në botë. Ne gjithashtu do të të ju ndihmojë të gjeni VPN më të mirë për nevojat tuaja dhe ju njoftoni se cilat shërbime ofrojnë gjykime falas dhe garanci për kthimin e parave.

Si të shikoni: Udhëzues i shpejtë

 1. Regjistrohu për një VPN me servera me shpejtësi të lartë në SH.B.A.. Hotspot Shield është zgjedhja jonë # 1 për shikimin e paturpshëm.
 2. Instaloni VPN-në tuaj softuer dhe lidheni me një server në SH.B.A..
 3. Hyni në Showtime, ose regjistrohu për një llogari të re.
 4. Ju jeni gati të shikoni pa kujdes Shameless!

Filloni të shikoni TANI!

Si të regjistroheni në kohën e shfaqjes nga jashtë SH.B.A.  

Kur hapni një llogari, Showtime do t’ju kërkojë të jepni detajet e kartës tuaj të kreditit ose PayPal. për fat të keq, pranon vetëm mënyrat e pagesës në Sh.B.A..

Për të marrë rreth kësaj, do të duhet blini një kartë dhuratë Showtime. Kur të merrni në ekranin e pagesave, zgjidhni “riblerni kartën e dhuratës” në vend të kësaj, dhe do të jeni gati për të shkuar.

Mos harroni, të gjitha çmimet e pajtimeve janë në USD.

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Online pa turp nga kudo

Koha e shfaqjes përdor geoblocks për të parandaluar tifozët jashtë SH.B.A. nga shikimi i përmbajtjes së tij. Nëse jeni duke udhëtuar jashtë vendit, ose jeni me qendër jashtë SH.B.A., do t’ju duhet një VPN për të parë Shameless.

VPN lidhin pajisjen tuaj me një server të largët përmes një tuneli të sigurt. Ky server i largët maskon adresën tuaj IP dhe fsheh vendndodhjen tuaj nga faqet e internetit që vizitoni. Do të duket sikur të keni hyrë në internet nga vendndodhja e serverit të largët.

Për të parë pa turp, do t’ju duhet një VPN me Bandwidth i pakufizuar dhe servera me shpejtësi të lartë në SH.B.A.. Kjo gjithashtu do të sigurojë ngarkim të shpejtë dhe zbutje minimale. Në fund të fundit, nuk ka asgjë më të keqe se ngrirja e rrjedhës suaj ashtu si fillon drama.

Shikoni për një VPN që mbron të dhënat tuaja me karakteristika të sigurisë së lartë ndërsa ju shfletoni.

 • Kriptimi 256-bit do të anonimizojë përvojën tuaj në internet dhe do t’i bëjë informacionet tuaja personale të palexueshme për kriminelët në internet.
 • A politikë e rreptë e mos-logs siguron që VPN juaj nuk po mban shënime të historisë suaj të shfletimit që më vonë mund të rrjedhë tek palët e treta.
 • një ndërprerës automatik vrasës do të parandalojë që të dhënat e pambrojtura të lënë rrjetin tuaj në një rast të rrallë që lidhja juaj VPN të dështojë.

Tani që jeni pajisur me njohuri për të zgjedhur një VPN të shkëlqyeshme, le t’i shikojmë rekomandimet tona kryesore.

VPN-të më të mira për shikimin e paturpshëm nga kudo

1. Mburoja e pikave të nxehta

Karakteristikat e Mburojës Hotspot lidhje rrufeje të shpejta dhe Bandwidth i pakufizuar për t’ju sjellë maratonat më të mira të paturpshme. Mundet anashkalojë geoblocks me lehtësi.

Ky VPN ruan të dhënat tuaja me Kriptimi 256-bit si dhe mbrojtje nga malware dhe phishing. Do t’ju paralajmërojë nëse uebsajti që po vizitoni dihet se përmban malware, dhe pastaj do ta bllokojë atë.

Hot Shot Shield ka aplikacione intuitive për të gjitha pajisjet tuaja kështu që ju mund të uleni me Gallaghers në çdo kohë, në çdo vend.

Mund ta provoni pa rrezik me një zemërgjerë Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh dhe a Gjykim falas 7 ditor. Për të mësuar më shumë, lexoni përshtypjet nga përdoruesit e vërtetë të Hotspot Shield.

Shikoni me Mburojën e Hotspot!

2. NordVPN

Pajisjet NordVPN

NordVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme për transmetim. Ajo ofron Bandwidth i pakufizuar 5,200+ serverë me shpejtësi të lartë në 62 vende.

Kjo veçori SmartPlay e VPN do kaloni automatikisht në serverin që ju nevojitet të jetë në. Kjo siguron një përvojë të qetë, pa tingull të transmetimit.

i saj protokolet e shifrimit të fundme dhe të rreptë politika pa log do t’i mbajë të dhënat tuaja të sigurta ndërsa shfletoni.

Provoni NordVPN me një 30 ditë garanci për kthimin e parave për zbuloni pse është një hit në mesin e përdoruesve të VPN.

Shikojeni me NordVPN!

3. ExpressVPN

expressvpndevices2-e1512565397277

ExpressVPN ofron shpejtësi rrufeje për transmetim. Ajo operon serverat në 148 lokacione, përfshirë 30+ qytete në SH.B.A. Ai gjithashtu ka aplikacione për t’u përdorur lehtë për çdo platformë madhore, kështu që të mundeni transmetoni në mënyrë të sigurtë në telefonin tuaj.

Ky VPN ka shumë nga karakteristikat më të mira të sigurisë në dispozicion, si Kriptimi AES me 256-bit, një të rreptë politika pa log, dhe një ndërprerës automatik vrasës.

Instalimi është i lehtë me udhëzuesit e saj të plotë të konfigurimit, kështu që do të shihni në asnjë kohë pa turp! Por mos harroni vetëm fjalën tonë për të, shikoni se çfarë duhet të thonë përdoruesit e vërtetë.

ExpressVPN ofron një 30 ditë garanci për kthimin e parave në të gjitha shërbimet e tij VPN, plus a Gjykim falas 7 ditor për aplikacione celulare.

Shikoni me ExpressVPN

4. CyberGhost

pajisje të shumëfishta cyberghost

CyberGhost është a VPN e shpejtë dhe e besueshme për transmetim. Ajo operon gjatë 3,000 servera në të gjithë botën, dhe ofertat karakteristika të jashtëzakonshme të sigurisë.

Kjo VPN është aplikacione të lehtë për t’u përdorur ejani me një profil të paravendosur që optimizon cilësimet tuaja për transmetim.

Mund ta provoni shërbimin pa rrezik për 30 ditë, dhe përfitoni nga a gjykim falas 7-ditor për përdoruesit iOS, Android dhe Windows. Shkoni përpara dhe zbuloni pse është një përdorues i preferuar për sigurinë në internet.

Shikoni me CyberGhost!

5. IPVanish

Pajisjet ipVanish

IPVanish ka gjithçka që ju nevojitet ndonjëherë në një VPN për transmetimin në kohën e shfaqjes. Do të keni anonimitet të plotë në internet me encryption fund-në-fund për të gjitha pajisjet tuaja, duke përfshirë ruterat.

Do të kënaqeni shpejtësi të shpejtë dhe Bandwidth i pakufizuarderi në pesë pajisje në asnjë kohë fare.

Mund ta provoni IPVanish sot me një Gjykim falas 3-ditor dhe a Garanci për kthimin e parave 31-ditore, ose mësoni më shumë duke parë se çfarë përdoruesit e vërtetë duhet të thonë për këtë VPN.

Shikojeni me IPVanish!

përmbledhje

Nëse jetoni ose udhëtoni jashtë SH.B.A., një VPN është mënyra më e lehtë dhe më e sigurt për të transmetuar paturpshme Online.

Me një VPN me cilësi të lartë, mundeni anashkalojë geoblocks dhe ligjet e censurës për të hyrë në përmbajtje ekskluzive nga e gjithë bota në mënyrë të sigurt dhe anonime. Ju nuk do të humbni kurrë një moment veprimi përsëri!

Kurseni më shumë nga paratë tuaja të fituara me vështirësi duke kontrolluar marrëveshjet dhe kuponat më të mirë VPN.

Filloni gjyqin tuaj falas Hotspot Shield TANI!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map