Si të shikoni një rinovim shumë të lumtur: Edicioni i festave kudo në internet!


A jeni gati për rimodelimin e shtëpive dhe 70 trajtime me temë festash? Një Rinovim Shumë i Brendshëm: Edicioni i festave është në HGTV. Ju mund të kënaqeni duke shikuar aktorët origjinalë të Brady rinovojnë shtëpinë ikonike të Brady vetëm në kohë për pushimet në të dyja Sling TV ose YouTube TV.

Sidoqoftë, të gjitha shërbimet e shkëlqyera të rrjedhës vijnë me një kapje. Nëse nuk jeni jashtë SH.B.A., nuk mund ta shikoni shfaqjen që nga atëherë Sling TV dhe YouTube TV vendosin gjeo-kufizime në qoftë se nuk keni një adresë IP me bazë në SH.B.A..

Mos u dëshpëro. Zgjidhja është shumë më e lehtë sesa rimodelimi i jastëkut bachelor të Greg Brady. Një VPN e fortë anashkalon blloqet gjeografike që kanë ekzistuar shërbimet TV.

Një VPN fsheh të gjitha të dhënat tuaja duke i dërguar ato përmes një tuneli të koduar kur lidheni me një server amerikan. Ju mund të bingeni Bradys pa merakun e blloqeve, pavarësisht se ku jetoni. 

Lexoni udhëzuesin tim më poshtë tre VPN më të mira për shikimin e një Renovimi Shumë Brady: Edition Holiday.

Udhëzues i shpejtë – Si të shikoni një rinovim shumë të shpejtë: Edicioni i festave në Sling TV ose YouTube TV

 1. Zgjidhni VPN më të mirë për transmetim. Rekomandoj NordVPN për shërbimin më të mirë të përgjithshëm.
 2. Shkarkoni dhe instaloni programin VPN.
 3. Lidhu me një server me qendër në SHBA.
 4. Shkoni ose në TV Sling dhe në YouTube TV dhe regjistrohuni / regjistrohuni. Argëtohu!

Filloni të transmetoni një rinovim shumë të lumtur: Edicioni i festave Tani!

Udhëzues i shpejtë – Si të regjistroheni për TV Sling

Sling TV është një shërbim i shkëlqyeshëm për transmetimin e një numri kanalesh, por ai vendos kufizime gjeografike në adresat IP jashtë SH.B.A. Kufizimi tjetër është se keni nevojë për një kartë krediti me një adresë të SH.B.A.-së për të pasur shërbimin e TV Sling. Mos u shqeteso. Lexoni udhëzuesin tim më poshtë dhe ndiqni hapat për të marrë llogarinë tuaj TV Sling brenda disa minutash.

 1. Identifikohu / regjistrohu për një llogari PayPal.
 2. Shkoni në faqen e dyqaneve të kartave të dhuratave PayPal në SHBA.
 3. Shtypni “TV Sling” në shiritin e kërkimit dhe pastaj blini një kartë dhuratë.
 4. PayPal dërgon një kartë virtuale të dhuratave në adresën tuaj të emailit PayPal.
 5. Lidhuni me VPN-në tuaj dhe zgjidhni një server të SH.B.A.-së.
 6. Shkoni në Sling TV.
 7. Zbritni tek “Bëni marrëveshje” dhe kliko në “Shlyer kartën e dhuratës.”
 8. Udhëzimet më pas ju udhëzojnë se si të regjistroheni për një llogari dhe të riblerni kartën tuaj të dhuratave.
 9. Ju mund të regjistroheni ose Sling Blue ose Sling Orange për të marrë HGTV (shtëpia e një Renovation Shumë Brady: Home Edition).
 10. Shkoni në HGTV dhe filloni të transmetoni Bradys!

Udhëzues i shpejtë – Si të regjistroheni për YouTube TV

Ashtu si Sling TV, YouTube TV geoblocks adresat IP jo-SH.B.A. Për më tepër, edhe nëse jeni në SHBA, TV YouTube kufizon kanalet televizive lokale nëse nuk jeni jashtë mbulimit rajonal. Por një VPN i besueshëm merr rreth cdo kufizim gjeo-kufizues të TV YouTube, i cili zhbllokon të gjitha kanalet e tij për të shijuar. Ndiqni udhëzuesin tim më poshtë për të hedhur në TV YouTube në asnjë kohë.

 1. Shkoni në VPN tuaj dhe zgjidhni një server të SHBA. Nëse jeni brenda SH.B.A., por doni të shikoni kanale lokale, për shembull, në Nju Jork, zgjidhni një server me bazë në Nju Jork.
 2. Regjistrohu për YouTube TV.
 3. Më pas merrni një njoftim të shpejtë për të përdorur një llogari Google. Krijoni një llogari të re Google Google.
 4. Vendosni një kartë krediti në SHBA ose informacionin e llogarisë suaj PayPal.
 5. Shkoni në HGTV.
 6. Kjo eshte! Një rinovim shumë i lumtur: Edicioni i festave pret!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë një rinovim shumë të shpejtë: Edicioni i festave

Një Rinovim Shumë i Brendshëm: Edicioni i festave është një gjë e domosdoshme nëse doni të shihni Ree Drummond të Gruas Pionier jepni këshilla për gatimin. por nuk keni fat nëse jetoni jashtë SH.B.A.. Sling TV dhe YouTube YouTube ju pengojnë të shikoni ndonjë nga shfaqjet e saj.

Kjo është ku një VPN e besueshme vjen në dispozicion.

VPN-të më të mira ju ofrojnë një zgjedhje të gjerë të serverëve amerikanë. Kur lidheni me një nga serverët e tij me qendër në SHBA, VPN mban të fshehur adresën tuaj aktuale përmes tunelit të tij të koduar.

Sling TV ose YouTube YouTube beson se ju jeni në rajonin e tij, dhe ajo zhbllokon të gjithë zgjedhjen e tij masive të kanaleve. 

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Streaming a Renovation Very Brady: Edition Holiday është e drejtë fillimi i asaj që siguron një VPN e guximshme.

Po sikur të doni të shikoni disa shfaqje të tjera të bazuara në realitet, si Top Chef? Faleminderit servera të shumtë globalë, një VPN ju lejon qasje të pakufizuar në të gjitha llojet e vendeve me streaming, nga Hulu dhe Netflix te STARZ.

Një shqetësim i madh kur jeni në internet është vjedhja në internet, reklamat pushtuese dhe madje spiunimi i qeverisë. Një VPN me nivel të lartë i mban të gjitha informacionet tuaja në internet me më të mirat në veçoritë e sigurisë në internet si Kriptimi dhe adware dhe malware i AES 256-bit.

Edhe ju mbeteni 100% anonim me një politikë pa logs të një VPN.

Nëse, për ndonjë arsye, lidhja juaj bie ndërsa jeni në VPN, është e saj kaloni automatik i vrasjes siguron që të dhënat tuaja nuk janë kurrë të dukshme pasi VPN kërkon një lidhje të re.

më në fund, një shërbim i shkëlqyeshëm VPN zgjidh ndonjë nga pyetjet tuaja– si konfigurimet e ruterit – me shërbim të shkëlqyeshëm për klientët dhe mësime online.

3 VPN më të mira për shikimin e një rinovimi shumë të lumtur: Edicioni i festave

Tani që ju keni një ide të mirë se si funksionojnë më të mirat VPN, le t’i hedhim një sy tim tre VPN të preferuara për transmetimin e një Renovimi Shumë Brady: Edition Holiday.

1. NordVPN

NordVPN

VPN ime e preferuar në këtë listë ka tiparet më të mira të përgjithshme, nga shpejtësia në siguri. Ju mund të lidheni me Sling TV ose YouTube TV pa asnjë problem me NordVPN 1.500 server + në SH.B.A..

Bradys asnjëherë nuk shkëputet me NordVPN Bandwidth i pakufizuar dhe lidhja e tij super e shpejtë shpejtësitë. Ajo ka mbi 5.300 servera globale që mund t’ju gjejë pothuajse çdo shërbim transmetimi në botë, si TANI TV.

 Karakteristikë SmartPlay është optimale nëse doni që NordVPN t’ju gjejë serveri më i shpejtë për një sit specifik të rrjedhës si Sling TV.

Gjëja e fundit që dëshironi gjatë shikimit të Bradys bëhet festive është një haker i vjedh informacionin tuaj. Të mos shqetësohesh. Venat e Internetit nuk do të depërtojnë në NordVPN kriptimi i shkallës ushtarake. 

Politika e saj pa log siguron që qeveria të mos ketë kurrë shënimet tuaja në internet. Ju gjithashtu merrni një ndërprerës automatik vrasës dhe Double VPN. 

Tipari Double VPN është një shtesë unike. Kjo ju jep paqe shtesë të mendjes si ajo drejton trafikun tuaj të internetit përmes jo një, por dy serverë të sigurt.

Një cilësim i padukshmërisë LAN fsheh pajisjen tuaj në rrjetet e zonës lokale, e cila është ideale nëse po përpiqeni të gjeni një kanal lokal në TV YouTube jashtë rajonit tuaj.

une gjithashtu pelqej CyberSec, NordVPN-së tipar i mbrojtjes së malware dhe adware. Madje ju bllokon nga faqet që mund të jenë duke fshehur malware me qëllim të keq.

Nëse jeni një lojtar, NordVPN ju mbron nga sulmet DDoS kur je në internet.

Ju merrni të gjithë ndihmën që ju nevojitet 24/7 mbështetje chat live. 

Një garanci 30-ditore për kthimin e parave dhe gjashtë lidhje të njëkohshme është një mënyrë e shkëlqyeshme për ju dhe familjarët tuaj të provoni këtë VPN pa rrezik.

Nëse keni nevojë për më shumë detaje mbi protokollet e sigurisë të NordVPN ose veçoritë e transmetimit, lexoni në rishikim i plotë i ekspertëve.

tonë Kuponi NordVPN është një mënyrë e shkëlqyeshme për të kursyer në pajtimin tuaj.

Karakteristikat kryesore të NordVPN

 • 5.300 servera në 59 vende
 • Kriptimi AES 256-bit
 • Karakteristikë SmartPlay, veçori CyberSec
 • Politika pa log dhe ndërprerës automatik vrasës
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Gjashtë lidhje të njëkohshme
 • 24/7 chat live
 • Punon me: Sling TV, YouTube YouTube, iPlayer të BBC, Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime
 • Kombinohet me: Windows, macOS, iOS, Android, Android TV, Linux, Chrome, Firefox, ruter

Stream Një Renovation Shumë Brady: Edicioni i festave me NordVPN!

2. ExpressVPN

Episodet me orë të tëra të një Renovimi Shumë Brady: Holiday Edition bëjnë që të duket sikur rimodelimi i shtëpisë nuk merr kohë fare. Sidoqoftë, Nëse doni diçka që është flakëron shpejt në kohë reale, atëherë mos shiko më tej se ExpressVPN.

Ky VPN është në në krye të testeve të shpejtësisë sime, dhe eshte Bandwidth i pakufizuar do të thotë që nuk do të humbasë një dhomë në shtëpinë e Brady. Ka shumë serverë amerikanë, së bashku me të 3,000 servera në 90+ vende. Ju mund të hidheni nga një realitet i shfaqjes së rinovimit të shtëpisë në futboll në beIN Sports brenda sekondave.

Ndarje tunele ju jep një zgjedhje për të drejtuar disa trafik nëpër VPN tuaj dhe pjesën tjetër përmes internetit – ëndrra e një multitasker.

ExpressVPN-së tiparet e sigurisë në internet janë po aq mbresëlënëse sa shpejtësia e saj. Ju nuk do të përjetoni vrimat e sigurisë falë një politikë e rreptë e mos-prerjeve, mbrojtje nga rrjedhja e DNS dhe mbrojtje nga rrjedhja IPv6.

Gjurmuesit e palëve të treta nuk do të shohin asgjë me Express VPN kriptimi i shkallës ushtarake. Një ndërprerës i integruar i vrasjeve i mban të gjitha të dhënat tuaja të sigurta edhe në rast të rënies së lidhjes.

Një tipar tjetër i hekurit është Teknologji e besuarServer. Kjo teknologji fshin kujtesën e një serveri global me çdo rinisje. Plus, ai përdor DNS me njohuri zero në çdo server. 

Për më shumë informacion mbi të gjitha tiparet e saj të sigurisë, lexoni në një përmbledhje e gjerëpërfshirë mendimet tona në TrustedServer.

Nëse keni probleme të lidheni me Sling TV ose YouTube TV, ExpressVPN ofron shkëlqyeshëm 24/7 mbështetje chat live. Sidoqoftë, nuk ka mbështetje telefonike për momentin.

ExpressVPN nuk është opsioni më i lirë, por ofron një Garanci për kthimin e parave 30-ditore dhe deri në pesë lidhje pajisjesh njëherësh. Provojeni për një muaj pa rrezik dhe më pas vendosni nëse është e përshtatshme për ju.

Kurseni në kurriz të ExpressVPN me tonë kupon.

Karakteristikat kryesore të ExpressVPN

 • 3,000+ server në 160 vende në të gjithë botën
 • Kriptimi i shkallës ushtarake 256-bit
 • TrustedServer Teknologji dhe tunele të ndara
 • Politika zero-logs
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Lejohen pesë lidhje pajisjesh
 • 24/7 chat live
 • Punon me: Sling TV, YouTube YouTube, Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, HBO GO, iPlayer BBC
 • Pajtueshme me: Android, iOS, Windows, macOS, Android TV, Amazon Fire TV Stick, Apple TV, Kindle Fire, Chrome, Linux, Firefox, ruterat

Rryma Një Renovimi Shumë i Brendshëm: Edicioni i festave me ExpressVPN!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

Disa VPN janë të kushtueshme për një pajtim. Jo aq me CyberGhost. I sajKarakteristikat e aplikacionit ntuitive, 1,100+ serverë të SH.B.A.-së, shpejtësi të shpejtë dhe një bandë të pakufizuar bëje një pazar.

Itsshtë opsionale Karakteristika të rregullave të zgjuara ju jep lirinë e zgjedhjes serveri më i shpejtë për një shërbim streaming si YouTube TV ose iPlayer i BBC. Plus, ju kurrë nuk duhet të shqetësoheni për ISP goditje ndërsa vëllezërit dhe motrat Brady ju tregojnë se si të dekoroni dhe darkoni stilin e 70-të.

CyberGhost ju mban të sigurt nga sulmet në internet dhe vjedhjet me të Kriptimi AES 256-bit dhe mbrojtja e rrjedhjes DNS.

Edhe pse nuk ka të dhëna për CyberGhost që kanë një auditim të pavarur, ai ka një politikë me shkrime zero.

Ju mbron gjithashtu një ndërprerës automatik vrasës dhe mbrojtje ndaj adware dhe malware.

Një nga lëshimet më të dukshme të CyberGhost është mungesa e mbështetjes së besueshme të klientit. Ajo bën ofertë mbështetje chat live që është shumë e përgjegjshme, por ju mund ose nuk mund të merrni përgjigjet më të qarta për herë të parë.

Nëse e lexoni tonën rishikim, do të shihni që na pëlqen çmimi, veçanërisht me bujarët e CyberGhost Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh dhe shtatë lidhje të njëkohshme të pajisjes për pajtim.

Nëse jeni gati të provoni CyberGhost, përdorni një nga tonë kuponat për kursime shtesë

Karakteristikat kryesore të CyberGhost

 • 1,100+ serverë amerikanë, 5,700+ server global
 • Aplikacione miqësore për përdoruesit
 • Kriptimi i shkallës ushtarake
 • Politika e rreptë e mos-logs
 • Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh
 • Shtatë lidhje të njëkohshme të pajisjes
 • Biseda live në dispozicion
 • Punon me: Sling TV, YouTube TV, ESPN, DAZN, iPlayer të BBC, Netflix, Hulu, Showtime, HBO TANI
 • Pajtueshme me: Chrome, Linux, Firefox, macOS, Windows, iOS, Android, Android TV, Amazon Fire TV Stick, ruterat

Stream Një Renovation Shumë Brady: Edicioni i Pushimeve Me CyberGhost!

Në përfundim

Një Rinovim Shumë i Brendshëm: Edicioni i Pushimeve jo vetëm që ju jep ide të rimodelimit, por gjithashtu ju tregon se si të bëni një zemër të këndshme. Me një llogari të TV Sling ose YouTube TV, ju mund të shijoni të gjitha episodet dhe shiko se çfarë janë të mbijetuarit e Bradys deri në këto ditë.

Nëse hasni geoblocks, mund të merrni një prej tyre VPN-të e mia të rekomanduara për të anashkaluar çdo kufizim gjeografik që TV Sling ose YouTube YouTube ka në vend.

Ti deshiron Gjerësia e bandës së pakufizuar për të shmangur vonesat ose buffering, por edhe ju duhet siguri në klasë të lartë. Një VPN e fortë mbron të gjitha të dhënat tuaja me karakteristika si kriptimi i shkallës ushtarake për t’ju mbajtur të fshehur nga hajdutët dhe plaçkitjet në internet.

Për përvojën më të mirë të transmetimit Brady, unë rekomandoj NordVPN si për lidhjet e shpejtësisë ashtu edhe për sigurinë e ngushtë.

Nëse doni të mësoni më shumë rreth mënyrës së zhbllokimit të TV YouTube, lexoni artikullin tonë më tej si të qaseni në TV YouTube nga kudo, i cili gjithashtu ka një video informuese.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map