Si të shikoni në finalen e Kupës Stanley nga Kudo tjetër në vitin 2019


Kanë mbetur vetëm dy ekipe që mund të ngrenin Kupën e Lord Stanley: Bruins Boston dhe Blu St Louis. Ata kanë mbijetuar në garën e play off-it të NHL dhe tani janë 4 fitore larg çmimit përfundimtar të hokejit. Me një VPN, ju mund të shihni çdo ndërrim të çdo loje pa marrë parasysh se ku jeni.

Pasi i mbijetoi një serie me 7 ndeshje në raundin e parë, Bostoni është nxehur në çdo raund. Ndërkohë, St. Louis është rikthyer në finalen e Kupës Stanley për hera e parë që nga viti 1970. Por ju mund të mos jeni në gjendje t’i shihni lojërat nëse nuk jeni në SH.B.A. ose në Kanada.

Ju dëshironi të shikoni në finalet e Kupës Stanley. Ne jemi këtu për të ndihmuar. Përdorimi i një VPN dhe udhëzuesit tanë të shpejtë, ju mund të transmetoni të gjitha ndeshjet që do të bëjnë një kampion NHL!

Udhëzues i shpejtë: Shikoni Transmetimin e SHBA në finalet e Kupës Stanley

NBC dhe NBCSN janë duke transmetuar finalen e Kupës Stanley në SH.B.A.. Ju duhet një ofrues TV (për shembull, Sling TV, DirecTV, ose DISH) për të parë transmetimin NBC Live. Për të parë finalet e Kupës Stanley:

 1. Zgjidhni një VPN me shpejtësi të lartë dhe serverë amerikanë (ne rekomandojmë ExpressVPNfor hokej për transmetim). Regjistrohu dhe shkarkoni aplikacionin.
 2. Hapni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një vendndodhje të serverit në SH.B.A..
 3. Shkoni te www.nbc.com/live, hyni me ofruesin tuaj të TV * dhe kënaquni!

* Nëse nuk keni një ofrues të TV në SHBA, mund të përdorni Sling TV pa një metodë pagese të bazuar në SH.B.A. Bleni një kartë dhuratë të TV Sling në MyGiftCardSupply.com dhe ndiqni udhëzimet për të riblerur kartën dhe të regjistroheni në Sling TV.

Shikoni Kupën e Fundit Stanley TANI!

Udhëzues i shpejtë: Shikoni transmetimin në Kanada të finales së Kupës Stanley

CBC është duke transmetuar finalen e Kupës Stanley në Kanada. Për të parë finalet e Kupës Stanley në CBC:

 1. Zgjidhni një VPN me shpejtësi të lartë me serverë në Kanada (ExpressVPNservice është rekomandimi ynë për hokej). Regjistrohu dhe instalo aplikacionin.
 2. Filloni aplikacionin, regjistrohuni dhe zgjidhni një server në Kanada.
 3. Shkoni te gem.cbc.ca dhe regjistrohuni për shërbimin e tyre. Ju do të duhet një kod postar kanadez.
 4. Kur lojërat fillojnë, futuni në rrjedhën CBC dhe kënaquni!

Shikoni Kupën e Fundit Stanley TANI!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë finalet e Kupës Stanley

Ju dëshironi të shikoni në finalet e Kupës Stanley. Megjithatë, ju jeni jashtë vendit dhe gjeo-kufizimet po ju pengojnë të shikoni lojërat. Ju duhet një mënyrë për të zhbllokuar ato prurje që të mundeni shikoni lojërat më të mëdha të vitit në NHL.

Po sikur të mund të dërgonit trafikun e rrjetit tuaj përmes një serveri në të njëjtin vend si transmetuesi? A nuk do ta bindni transmetuesin se jeni në vendin e tyre? Dhe nuk do të ishte kështu zhbllokoni ato përrenj me rrëshqitje?

Kjo është pikërisht ajo që bën një VPN për ju. Ju zgjidhni vendndodhjen për serverin tuaj. Trafiku juaj drejtohet përmes serverit. Ju mund të shikoni se çfarë dëshironi, nga kë doni, kudo ku jeni.

Vetëm sigurohuni që ju zgjidhni një shërbim me cilësi të lartë VPN. Shërbime me cilësi të ulët mund të mos jenë në gjendje të zhbllokojnë transmetues të caktuar. Kjo mund të jetë problem kur doni të transmetoni lojërat tuaja.

Një shërbim me cilësi të lartë është më e vështirë për t’u njohur me shërbimet e transmetimit, duke i bërë ato më të mira për zhbllokimin e përmbajtjes. Dhe ato sigurojnë lidhje të shpejtë që ju nevojiten për të parë rrjedhjet tuaja qartë. Në fund të fundit, ju nevojitet shumë bandwidth për imazhe të mprehta që do të tregojnë një topth të vogël në një fletë të madhe akulli.

Ky është një organizim mjaft i bukur. Po sikur të mundesh edhe ti keni të koduar trafikun e rrjetit? Në këtë mënyrë do të ishte e sigurt nga kushdo që përpiqet të spiunojë përdorimin tuaj të internetit.

VPN-të do ta bëjnë këtë gjithashtu. Duke koduar komunikimet e rrjetit tuaj, hakerat, ISP-të dhe qeveritë nuk do të mund të shohin se çfarë po bëni në internet. Kjo është shumë paqe mendore në një botë të rrezikshme.

VPN-të më të mira për shikimin e finales së Kupës Stanley

1.ExpressVPN

Përfitimet e ExpressVPN

Kur shikoni hokej, keni nevojë për shpejtësi. Lojtarët lëvizin shpejt, topi lëviz shpejt, dhe ju duhet një imazh shumë i mprehtë për të qenë në gjendje të shihni se çfarë po ndodh në akull. E gjithë kjo do të thotë se ju duhet një rrjet i shpejtë për të qenë në gjendje të transmetoni hokej.

ExpressVPN vazhdimisht jep disa nga shpejtësia më e mirë e lidhjes në treg. Kjo do të thotë se mund t’ju tregojë çdo detaj të lavdishëm të finales së Kupës Stanley. Dhe me një listë të madhe serverash në shumë vende, mundet zhbllokoni përmbajtjen që dëshironi të shihni.

Nëse shqetësoheni për sigurinë, kriptimi i tyre është i sigurt. Nëse doni të lidheni me pajisje të shumta, mund të përdorni licencën tuaj deri në 3 pajisje në të njëjtën kohë. Dhe, edhe nëse keni ndonjë problem, e tyre 24/7 mbështetje chat live është atje për të ndihmuar.

ExpressVPN ofron shumë karakteristika dhe një rrjet të shpejtë që është i shkëlqyeshëm për transmetim. Kjo e bën atë zgjedhja jonë kryesore për të parë finalet e Kupës Stanley.

Por mos e merrni fjalën tonë për të. Shikoni vlerësimet e përdoruesve dhe shikoni se çfarë ata duhet të thonë!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

Prove falas: Gjyq 7-ditor për iOS dhe Android

ExpressVPN mund të zhbllokojë:
Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Profili i përkushtuar përrua:
Jo, por të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Shikoni finalet e Kupës Stanley në ExpressVPN TANI!

2.NordVPN

Përfitimet e NordVPN

Ndoshta ju jeni i ri për VPN dhe doni diçka që është e thjeshtë, e sigurt dhe e lirë. NordVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ju. Me një ndërfaqe të lehtë për t’u përdorur dhe çmime të arsyeshme, NordVPN do t’ju lidhë.

Që nuk do të thotë se NordVPN është themelore. Ata kanë një listë të madhe të serverëve me shpejtësi të lartë në të gjithë botën, përfshirë koleksionin më të madh të serverëve amerikanë në treg. Dhe përqendrimi i tyre në sigurinë, privatësinë dhe përmbajtjen e zhbllokimit i bën ata një emër kryesor në industri.

Ata ju lejojnë të lidheni me 6 pajisje menjëherë, duke ju dhënë fleksibilitet në shtëpi ose në lëvizje. e tyre SmartPlay funksioni ju lidh me serverin më të mirë për mirëmbajtjen e rrjedhës suaj. Plus, ata ofrojnë Double VPN dhe CyberSec, të cilat punojnë për të bllokuar reklamat dhe malware nga sistemi juaj.

Dëshironi të dini më shumë rreth asaj që e bën NordVPN një shërbim të shkëlqyeshëm? Lexoni kritikat tona të përdoruesit!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

NordVPN mund të zhbllokojë:
Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Profili i përkushtuar përrua:
Po, serverë specialiteti P2P të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Shikoni finalet e Kupës Stanley në NordVPN TANI!

3.CyberGhost

CyberGhost VPN

Një performues i qëndrueshëm, i lartë, CyberGhost është një rrjet i besueshëm dhe i sigurt që përfshin serverat që janë optimizuar për transmetim. Kjo lejon CyberGhost të ofrojë lidhje të sigurta, të shpejta, të qëndrueshme që do t’ju mbajnë në krye të lojërave.

Ky VPN ka mbi 3,000 serverë në të gjithë botën, dhe ju lejon juve lidhni deri në 7 pajisje në të njëjtën kohë. Plus, sistemet e tyre bllokojnë ndjekjen e programeve, reklamat dhe përmbajtjen me qëllim të keq. që mban të sigurt sistemin tuaj ndërsa jeni në internet.

Për të mësuar më shumë rreth asaj që e bën CyberGhost një zgjedhje të shkëlqyeshme, hidhini një sy vlerësimeve të përdoruesve!

Garancia për kthimin e parave: 30 ditë në plane të shkurtra; 45 ditë në plane 6-mujore ose më gjatë

Prove falas: Gjyq 7 ditor për celular; Një provë Windows 1-ditore ose 3-ditore e disponueshme

CyberGhost mund të zhbllokojë:
Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Profili i përkushtuar përrua:
Po; tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux dhe Chrome.

Shikoni finalet e Kupës Stanley në CyberGhost TANI!

4.Surfshark

Një rrjet i specializuar për transmetim, Surfshark është një zgjedhje e shkëlqyeshme për këdo që dëshiron të zhbllokojë transmetuesit. Rrjeti i tyre është i shpejtë, i sigurt dhe i dizajnuar posaçërisht për t’ju ndihmuar të shikoni përmbajtjen që dëshironi.

Nëse doni shumë lidhje, ato ofrojnë lidhje të pakufizuara. Nëse doni siguri, kriptimi i tyre është i nivelit të lartë dhe i tyre CleanWeb funksion bllokojnë reklamat, gjurmuesit, malware dhe përpjekjet e phishing. Nëse doni siguri shtesë, ata nuk regjistrohen lidhjet tuaja dhe ato përfshijnë një vrasin kaloni.

Surfshark është një shërbim me shpejtësi të lartë me shumë karakteristika që ju mbajnë të lidhur dhe të sigurt. Nëse doni të dini më shumë rreth saj, shikoni përshtypjet tona të përdoruesve!

Garancia për kthimin e parave: 30 dite

Surfshark mund të zhbllokojë:
Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video, dhe të tjerët.

Profili i përkushtuar përrua:
Jo, por të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

Surfshark punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome dhe Firefox.

Shikoni finalet e Kupës Stanley në Surfshark TANI!

5.PrivateVPN

Si një rrjet i vogël VPN, PrivateVPN është diçka e një lojtari të ngrohtë. Por edhe ajo madhësi e vogël i mban ato pa pamje për shumë transmetues. Duke fluturuar nën radar, ata shpesh mund të punojnë rreth geoblocks, pa e parë askush.

Megjithëse rrjeti i vogël prezanton gjithashtu çështje të mundshme me pengesat, ato janë shumë lehtë në buxhetin tuaj. Dhe me karakteristika të nivelit të lartë të sigurisë dhe bandës së pakufizuar, ato nuk janë të dobishme për shërbime.

A jeni nervoz për instalimin e VPN tuaj? Nuk ka asnjë problem me PrivateVPN! Ju mund të telefononi një agjent për mbështetjen e klientit dhe ata do të instalojnë softverin tuaj VPN nga distanca!

Nëse doni të dini më shumë rreth këtij VPN të vogël por të fuqishëm, shihni se çfarë duhet të thonë përdoruesit tanë!

Garancia për kthimin e parave: 45 ditë

PrivateVPN mund të zhbllokojë:
Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video dhe iPlayer i BBC.

Profili i përkushtuar përrua:
Të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P; lista e serverëve të optimizuar P2P të disponueshëm përmes aplikacionit.

PrivateVPN punon në këto pajisje:
Windows, macOS, Android dhe iOS.

Shikoni finalet e Kupës Stanley në PrivateVPN TANI!

përmbledhje

Nuk ka asgjë si hokej për playoff. Dhe hokeji i play offit nuk merr më mirë sesa Finalet e Kupës Stanley. Regjistrohuni për një VPN tani dhe shijoni çdo ndryshim, shtënë dhe kurseni që do ta bëjë një ekip kampion!

Nëse nuk jeni akoma të sigurt se cili shërbim është më i miri për ju, ne rekomandojmë ExpressVPNfor finalen e Kupës Stanley. Dhe sigurohuni që të kontrolloni faqet tona të marrëveshjeve dhe kuponave për disa stimuj shtesë për t’u pajtuar!

Leximi më tej

Për të mësuar më shumë rreth VPN, hidhini një sy artikujve vijues:

 • VPN më të mira për pajisjet e shumta & Lidhjet që funksionojnë
 • VPN më të mirë që punojnë me Apple TV | Cila është më e mira për ju
 • Gjykimet më të mira falas për VPN – Provoni VPN Premium falas
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map