Si të shikoni nderin e 42-të të Qendrës Kennedy Nderon Kudo në Internet

Mezi presim të shihni se cilat ikona të botës së argëtimit festohen në 42-të Vjetrat e Qendrës Kennedy Nderimet? Unë nuk dua të jap shumë larg, por ju mundeni presin disa veprim të shkëlqyeshëm të Rrugës së Sesamit.

Ju mund të kapni nderimet dhe eksitimin e ngjarjes në CBS All Access. por, çfarë nëse CBS All Access nuk është i disponueshëm atje ku je? Mos u shqetëso. me një VPN, ju mund të shikoni ngjarjen e studjuar me yje nga kudo ku jeni, edhe nëse jeni diku me rregulla të rrepta censure.

CBS All Access, si shumë shërbime transmetimi, geoblocks përmbajtjen e saj për t’ju parandaluar hyrjen në përmbajtje jashtë rajoneve ku është i licencuar, ndër të tjera.

Në rastin e CBS All Access, keni nevojë për një adresë IP të SHBA, Australi, ose Kanada për të parë përmbajtja e tij, përfshirë edhe Nderimet e 42-të Vjetore të Qendrës Kennedy. Një VPN mund t’ju japë IP adresën që ju nevojitet për t’ju dhënë mundësinë e përdorimit të përmbajtjes së bllokuar ndryshe.

Lexoni për të zbuloni sugjerimet e mia kryesore të VPN-ve për ta përdorur në mënyrë që të mund të shikoni 42-të Vjetrat e Qendrës Kennedy Nderimet.

Udhëzues i shpejtë – Si të shikoni nderimet e 42-të të Qendrës Kennedy Vjetore në CBS All Access

 1. Zgjidhni një VPN më të vlerësuar. Rekomandoj NordVPN për rrjetin e tij të madh global të serverëve, shpejtësinë e shpejtë të transmetimit dhe veçoritë e forta të sigurisë.
 2. Shkarkoni dhe instaloni VPN në pajisjet tuaja.
 3. Përdorni VPN-në tuaj për t’u lidhur me një server në SH.B.A., Kanada ose Australi.
 4. Regjistrohu ose regjistrohu në CBS All Access dhe shijoni 42-të Vjetrat e Qendrës Kennedy Nderimet nga kudo që të jeni.

Transmetoni Qendrën e 42-të Vjetore Kennedy Nderon Tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të shikuar Nderimet e 42-të Vjetore të Qendrës Kennedy

Kufizimet gjeografike të CBS All Access bllokojnë përdoruesit nga Kanadaja, SH.B.A. dhe Australia nga transmetimi i përmbajtjes së tij. Pa një adresë IP nga njëra prej këtyre vendeve, nuk mund të shikosh asnjë përmbajtje CBS, duke përfshirë Nderimet e Qendrës Vjetore të Kennedy 42-të.

Me një VPN më të vlerësuar, ju mund të anashkaloni këto geoblocks nga kudo. Një VPN fsheh adresën tuaj aktuale IP, enkripton të dhënat tuaja dhe i tunelon përmes një serveri të sigurt në vendndodhjen tuaj të zgjedhur.

Përdorni një VPN për t’u lidhur me një server në SH.B.A., Kanada, ose Australi dhe do të keni një adresë IP që i qaset CBS All Access. Tani mund të shikoni Nderimet e Qendrës Kennedy nga kudo që të jeni.

VPN më të mira kanë rrjete të gjera globale të serverëve me shpejtësi të lartë, të cilat ju ofrojnë mijëra adresa IP të rifreskuara rregullisht për hyrja në përmbajtje të bllokuar.

Një numër i madh i adresave IP ju garantojnë lehtësisht rrëshqitni blloqet e kaluara gjeografike dhe gjithashtu anashkaloni programin bllokues të VPN.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Një përfitim i madh i përdorimit të një VPN premium është e saj aftësia për të hyrë në përmbajtje të bllokuar më parë nga shërbimi juaj i preferuar i transmetimit nga kudo. Por një VPN mund të bëjë shumë më tepër, veçanërisht kur bëhet fjalë duke rritur sigurinë tuaj në internet.

Le të përballemi me faktet. Kriminelët kibernetikë dhe hakerat janë duke u bërë më të aftë në vjedhjen e të dhënave të ndjeshme në internet. Plus, siguruesi juaj i shërbimit të internetit (ISP) dhe palë të tjera të treta ka të ngjarë të gjurmojnë atë që bëni në internet, gjithashtu.

Prandaj, është e domosdoshme që të siguroheni që të jeni të sigurt çdo herë që shkoni në internet, jo vetëm kur po transmetoni përmbajtje video.

VPN Premium mbrojnë të dhënat tuaja të ndjeshme nga sytë e çmendur me të kriptimi i shkallës ushtarake, ndërsa maskon edhe adresën tuaj të vërtetë IP. Kjo parandalon edhe më të poshtmit e hajdutëve kibernetikë të rrëmbejnë të dhënat tuaja në internet.

Kriptimi i fortë gjithashtu bllokon ISP-në, tregtarët dhe reklamuesit e shënjestruar nga ndjekja e aktivitetit tuaj të internetit.

Unë sugjeroj që të përdorni një VPN sa herë që shkoni në internet – jo vetëm për transmetim. VPN juaj gjithmonë mbrojeni anonimitetin dhe të dhënat tuaja nga kërcënimet e jashtme. 

VPN gjithashtu siguroni privatësinë tuaj në internet kur jeni lidhur me rrjete publike të pasigurta Wi-fi– vende të shumta për hakerat që të bëjnë punën e tyre të ndyrë.

3 VPN-të më të mira për Shikimin e Nderit të 42-të Vjetor të Qendrës Kennedy

1. NordVPN

NordVPN

Me një të kombinuar 2,200 serverë në Australi, Kanada dhe SH.B.A., ju mund të lehtë kapërcyer gjeo-kufizimet CBS All Access me NordVPN.

Rrjeti i NordVPN është më i shpejti në dispozicion dhe nuk ka hedhje të gjerësisë së bandës. Pavarësisht se cilin server vendosni të transmetoni 42-të Vjetrat e Qendrës Kennedy Nderimet, nuk do të përjetoni vonesa ose buffering. Mos u shqetësoni për humbjen e vijës shënjuese të një shaka gjatë prezantimeve ose një momenti të akteve tuaja të preferuara muzikore.

Të gjitha aplikacionet VPN përfshijnë teknologjinë unike SmartPlay. Karakteristika SmartPlay ju bën të kaloni blloqe gjeografike dhe e bën të lehtë kalimin midis platformave streaming me pa konfigurime manuale.

NordVPN është në avantazh kur bëhet fjalë për sigurinë.

Jo vetëm që siguron të dhënat tuaja me Kriptimi AES 256-bit, por edhe ajo e enkripton atë dy herë përmes dy serverave të sigurt me veçorinë Double VPN. Kjo krijon një mur të padepërtueshëm të kriptimit, duke i dhënë të dhënat dhe identitetin tuaj larg syve të çmendur.

Mbrojtja e rrjedhjes DNS dhe një ndërprerës automatik vrasës ruajini të dhënat tuaja private nga ekspozimi në rrjetin e pasigurt, nëse ka humbje të lidhjes VPN.

Asnjëherë nuk duhet të shqetësoheni për shitjen ose dorëzimin e të dhënave tuaja tek palët e treta me mbrojtjen e saj politikë e rreptë e mos-logs. Kjo politikë do të thotë që NordVPN kurrë nuk ruan regjistrat tuaj personal ose të shfletimit në serverat VPN.

Ju pëlqen tipari CyberSec i NordVPN. Ai mbron pajisjet tuaja nga malware, reklama dhe përmbajtje të tjera të rrezikshme ose të panevojshme. Ai i mban pajisjet tuaja pa infeksione virtuale.

përgjegjës 24/7 mbështetje chat live është në dispozicion nëse keni nevojë për ndihmë ose këshilla.

Provoni sigurinë e NordVPN me një garanci 30-ditore për kthimin e parave dhe bëjeni këtë në gjashtë pajisje të njëkohshme. Lërini të gjithë në shtëpi të shohin nderimet në Qendrën Kennedy në të njëjtën kohë.

Nëse ngrihet në sfidë, kurseni vetes para me tonë marrëveshje pajtimesh.

Mësoni më shumë rreth veçorive të këtij shërbimi premium në tonë rishikim i thelluar i ekspertëve të NordVPN.

Karakteristikat kryesore të NordVPN

 • Më shumë se 5.400 servera në 59 vende
 • Teknologji unike SmartPlay
 • Shpejtësia dhe gjerësia e pakufizuar
 • Kriptimi AES 256-bit
 • Politika e rreptë e mos-logs
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Gjashtë lidhje pajisjesh
 • 24/7 mbështetje chat live
 • Punon me: CBS All Access, Netflix, HBO, Hulu, Amazon Prime Video, Shudder, iPlayer të BBC
 • Kombinohet me: macOS, Windows, iOS, Android, Firefox, Chrome, Linux, ruter

Transmetoni Qendrën e 42-të Vjetore të Kennedy Nderon Me NordVPN!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

Shijoni çdo shfaqje tërheqëse të Nderit të Qendrës Kennedy me Bandwidth i pakufizuar dhe shpejtësia e rrufeve të ExpressVPN.

Një rrjet mbresëlënës i 3,000+ servera në mbi 90 vende, përfshirë Kanadanë, SH.B.A dhe Australi, ju mundëson zhbllokoni CBS All Access dhe përmbajtje të tjera globale.

Transmetoni Nderimet Vjetore të Qendrës Kennedy të 42-të për secilën dhe të gjitha pajisjet tuaja me Karakteristikë MediaStreamer. Kjo ju lejon të shikoni përmbajtje në çdo pajisje pa ngadalësuar prurjet tuaja, edhe në ato që nuk mbështesin VPN, të tilla si disa TV të zgjuar dhe tastierë lojrash.

Palët e treta nuk janë në gjendje të ndjekin aktivitetin tuaj në internet ose t’i qasen asaj falë kriptimi i shkallës ushtarake, i cili ofron mbështetje shumë-platformë për OpenVPN. 

Mbrojtja e rrjedhjes DNS siguron anonimitetin tuaj nëse DNS i pakriptuar kërkon udhëtime jashtë tunelit tuaj të sigurt VPN kur ndërroni ndërfaqe.

një ndërprerës automatik vrasës menjëherë ndërpret lidhjen tuaj në internet nëse lidhja juaj me ExpressVPN papritmas bie. Kjo ju jep qetësi të shtuar ndërsa transmetoni CBS gjithë përmbajtjen e Qasjes. Ju merrni mbrojtje nga interneti i pasigurt në çdo kohë.

Siguria nuk ndalet këtu! Ju jeni të mbrojtur më tej me ExpressVPN politikë e rreptë e prerjeve zero. Rrjedhin dhe shfletoni në mënyrë të sigurtë në njohurinë që tuaj regjistrat e aktiviteteve nuk përfundojnë kurrë në duart e qeverisë ose agjencive të tjera.

Vëzhguesit binge vlerësojnë tunele të ndara. Kjo veçori ju lejon transmetoni përmbajtjen globale dhe kontrolloni aplikacionet lokale, si banka mobile, në të njëjtën kohë. E bën këtë duke ju lënë zgjidhni cilat shërbime ose aplikacione i kodoni. Ju keni zgjedhje!

Nëse keni nevojë për ndihmë me ndonjë nga karakteristikat e ExpressVPN, mbështetja e ekspertëve është rreth orës 24/7 chat live.

Eksperimentoni me veçoritë e larmishme të ExpressVPN deri në pesë pajisje të njëkohshme duke përfituar nga garancia e kthimit të parave pa rrezik, 30 ditë. 

Nëse performanca e këtij VPN premium ju bën përshtypje, merrni marrëveshja më e mirë për pajtimin tuaj ExpressVPN.

Mësoni më shumë rreth veçorive të ExpressVPN duke kontrolluar nga tona rishikim gjithëpërfshirës.

Karakteristikat kryesore të ExpressVPN

 • Më shumë se 3000 servera në 94 vende
 • Karakteristikë unike MediaStreamer
 • Shpejtësi flakëruese dhe bandë të pakufizuar
 • Kriptimi i shkallës ushtarake
 • Politika zero-logs
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Pesë pajisje të njëkohshme
 • 24/7 chat live në dispozicion
 • Punon me: CBS All Access, Crunchyroll, Netflix, Amazon Prime Video, iPlayer BBC, Hulu
 • Kombinohet me: Android, iOS, Windows, macOS, Kindle Fire, Apple TV, ruterat

Transmetoni Qendrën e 42-të Vjetore të Kenedit Nderon Me ExpressVPN!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

CyberGhost ka mbi 1.400 serverë të kombinuar në të gjithë Australinë, SH.B.A. dhe Kanada, duke ofruar larmi të madhe për duke kapërcyer geoblocks të CBS All Access nga kudo.

Thuaj lamtumirën e gabimeve dhe prapambetjeve dhe përshëndetje për rrjedhën e qetë, falë serverë të optimizuar të transmetimit, shpejtësi të shpejtë dhe bandë të pakufizuar.

CyberGhost është një VPN i dobishëm për fillestarët. Konfigurimi i thjeshtë që kërkon disa klikime dhe aplikacione intuitive e bëjnë VPN i lehtë për t’u përdorur.

Identiteti dhe aktiviteti juaj në internet qëndrojnë anonimë nga kodimi i fuqishëm i shkallës ushtarake me mbështetje ndër-platformë për OpenVPN. Kjo do të thotë që ju mund të transmetoni Nderimet e Vjetra të Qendrës Kennedy të 42-të pa shqetësime.

Të dhënat tuaja janë të sigurt nga cyberthieves dhe asnjë gjarpër nuk mund të gjurmojë hapat tuaj virtuale ndërsa jeni duke kërkuar apo transmetuar.

Vrasni aplikacionet për mbrojtje të ndërprerës dhe rrjedhje parandaloni që informacionet tuaja private të mos jenë gjithnjë të dukshme në uebin e hapur dhe të pasigurt.

Një politikë mos-prerje siguron që të dhënat tuaja kurrë nuk përfundojnë në duart e qeverive, nëse kërkohet, ose shiten palët e treta.

E di që ndonjëherë teknologjia nuk luan bukur, por mos u shqetëso, mbështetje chat live është atje për të ndihmuar. Stafi mbështetës është i përgjegjshëm dhe miqësor.

Luaj lojëra rreth këtij VPN me zemërgjerësinë Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh. Ju gjithashtu mund të ndizni testin tuaj shtatë pajisje menjëherë.

unëjeni të interesuar të regjistroheni me CyberGhost, shiko zbritjet më të mira në pajtime.

Mësoni më shumë rreth asaj që CyberGhost mund të bëjë për ju në tonë rishikim i hollësishëm i ekspertëve.

Karakteristikat kryesore të CyberGhost

 • 5.700+ serverë në 90 vende
 • Serverë të specializuar për transmetim
 • Nuk ka kufij në gjerësinë e brezit apo shpejtësinë
 • Kriptimi i fuqishëm
 • Politika pa log
 • Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh
 • Shtatë lidhje pajisjesh
 • Mbështetje chat live
 • Punon me: CBS All Access, Shudder, Hulu, Amazon Prime Video, Netflix, iPlayer BBC, Disney+
 • Pajtueshme me: Windows, Android, iOS, macOS, Amazon Fire TV, Chrome, Linux

Transmetoni Qendrën e 42-të Vjetore të Kennedy Nderon Me CyberGhost!

Në fund të fundit

Me një VPN premium, mundeni zhbllokoni CBS All Access dhe transmetoni 42 Nderimet Vjetore të Qendrës Kennedy nga kudo.

Rekomandoj NordVPN për transmetimin e shfaqjes Kennedy Center Honors, pasi ajo ka një rrjet të madh global të serverëve me shpejtësi të lartë, plus Karakteristikat e sigurisë së rafteve të lartë për transmetim të sigurt dhe të qetë.

Nëse përdorni një VPN premium çdo herë që shkoni në internet, kriptimi i shkallës ushtarake dhe veçoritë e tjera të ngurta të sigurisë mbrojnë anonimitetin tuaj në internet dhe të dhënat e ndjeshme nga çdo dhe të gjithë sytë priftërinj.

Nëse dëshironi pak më shumë informacion mbi VPN dhe transmetimin, shikoni artikullin tonë në si të transmetosh CBS jashtë SH.B.A..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me