Si të shikoni midis dy farave: Filmi Falas Online!

Shfaqja komike por e vështirë e bisedave, Midis Dy Ferns, tani është një film në Netflix. Zach Galifianakis kthehet si mikpritës i emisioneve tronditëse i cili interviston të famshëm si Will Ferrell dhe Peter Dinklage.

Shtë në dispozicion në shumicën e rajoneve në të gjithë botën që mbajnë Netflix. megjithatë, çfarë nëse vendi ku je nuk e ke filmin në Netflix për shkak të kufizimeve gjeografike?

Nuk ka problem. Një VPN i besueshëm është zgjidhja juaj për të zhbllokuar çdo gjeobllokim që ka Netflix.

Udhëzuesi i mëposhtëm ju siguron informacion se si të shikoni në mes dy farave: Filmi në Netflix, pa marrë parasysh se ku jetoni.

Plus, unë do t’ju tregoj timen tre VPN të preferuara për transmetim Midis Dy Ferns: Filmi.

Udhëzues i shpejtë – Si të shikoni midis dy farave: Filmi në Netflix

 1. Zgjidhni një VPN me një sasi të bollshme të serverëve të shpejtë globale për transmetim. Ne rekomandojme NordVPN për performancën më të mirë të përgjithshme.
 2. Shkarkoni dhe instaloni programin tuaj VPN.
 3. Lidhu me një server për rajonin specifik Netflix (p.sh., SH.B.A. ose Mbretëria e Bashkuar) ku midis dy Fernave: Filmi është i disponueshëm.
 4. Identifikohu / regjistrohu në Netflix. Bëhuni gati për të qeshur pakëndshëm!

Filloni të transmetoni mes dy farave: Tani filmi!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë mes dy farave: Filmi

Midis Dy Ferns: Filmi në Netflix është një e qeshur një minutë. Ajo që nuk është qesharake është kjo Netflix ju bllokon të shikoni filmin nëse jeni jashtë rajonit ku po transmeton.

Netflix është një nga kompanitë më të suksesshme në botë, me disponueshmëri në 190+ vende. Me këtë lloj suksesi financiar, Netflix mund të investojë në disa prej programeve më të sofistikuara anti-VPN atje..

Mënyra më e mirë për këtë është me një VPN të fortë. ajo maskon adresën tuaj të vërtetë IP dhe ndryshon adresën në serverin e vendit që ju zgjidhni. Për shembull, nëse përdorni një server amerikan përmes VPN tuaj, Netflix geo-kufizues i SH.BA-së heq dhe zhbllokon të gjithë përmbajtjen e tij në internet për të shijuar. Kjo teknikë njihet si gjeo-spoofing.

Një VPN premium ka një sasi të madhe të serverëve global. Kjo është thelbësore sepse Netflix rregullisht azhurnon softuerin e tij anti-VPN për të gjurmuar adresat e njohura të serverëve VPN. VPN-të më të mira qëndrojnë një hap përpara Netflix duke azhurnuar vazhdimisht dhe shtuar më shumë serverë në të gjithë botën.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Përmbajtja qesharake si midis dy farave: Filmi është një nga shumë arsye për të transmetuar Netflix. Sidoqoftë, çfarë nëse doni të shikoni sitet e tjera të transmetimit që ofrojnë argëtim si Premier League ose Game of Thrones?

Një VPN me gradë të lartë ju jep mundësi të pakufizuara për transmetim, kudo ku jetoni ose udhëtoni në botë. Ai gjithashtu ju siguron shpejtësi optimale të lidhjes dhe bandës së pakufizuar.

Por, një VPN shkon përtej zhbllokimit të faqeve tuaja të preferuara të transmetimit.

Interneti është plot me hakerë, gjurmues të palëve të treta dhe madje edhe sytë e këqij të qeverisë. Një VPN ruan privatësinë tuaj në internet dhe ju mban plotësisht anonim nëse jeni duke transmetuar lojëra, ose duke kontrolluar pasqyrat tuaja në bankë.

Masat e nivelit të lartë të sigurisë si kriptimi i shkallës ushtarake dhe një politikë e rreptë mos-logjikesh janë një nga shumë mënyra një VPN i mban të dhënat tuaja private dhe të sigurta në çdo kohë.

3 VPN-të më të mira për shikimin midis dy farave: Filmi

Para se të shikoni se cilat pyetje të çmendura i pyet Zach Galifianakis mysafirët e tij, unë do t’ju jap 3 VPN më të mira për transmetim kjo komedi Netflix.

1. NordVPN

Anashkalimi i geoblock Netflix është një specialitet i NordVPN. Me mbi 5,600 serverë globalë në dispozicion të tij, ky VPN automatikisht ju gjen serverin më të shpejtë me ekskluzivitetin e tij Karakteristikë SmartPlay. Nuk ka konfigurime manuale të nevojshme – klikoni dhe më pas SmartPlay shkon në punë.

Lidhja e NordVPN shpejtësitë janë disa nga më të shpejtë atje. Përdoruesit e NordVPN nuk do të humbasë asnjë sekondë të shfaqjes së tyre të preferuar me Bandwidth i pakufizuar dhe mbrojtje ndaj goditjes së frikshme të ISP-së. Kontrolloni rishikimet e përdoruesve dhe zbuloni se cilat veçori të tjera i duan abonentët.

Kur bëhet fjalë për sigurinë, NordVPN është e juaja mbrojtës kundër çdo sulmi në internet. Karakteristika CyberSec ju pengon të keni akses në ndonjë faqe në internet të dyshimtë.

Të dhënat tuaja në internet nuk janë asnjëherë në rrezik me tiparet e sigurisë në internet si p.sh. kriptimi i shkallës ushtarake, një VPN e dyfishtë, një ndërprerës automatik vrasës, një politikë me shkrime zero dhe anti-DDoS.

Nëse për ndonjë arsye nuk mund të bartni midis dy Ferns: Filmi në Netflix, NordVPN ofron miqësore dhe informuese 24/7 mbështetje chat live.

A 30 ditë garanci për kthimin e parave dhe gjashtë pajisje të njëkohshme për llogari forcoj vetëm arsyen time për vendosjen e numrit 1 NordVPN.

Kurseni në një pajtim NordVPN me kodin tonë kupon.

70% Ulje

Kurseni 70% në planin tuaj NordVPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar NordVPN për 3,49 dollarë në muaj!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

NordVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, iPlayer të BBC, Amazon Prime Video dhe Sling TV.

Mbështet përrua:

 • Po, servers specialiteti P2P janë të disponueshëm.

NordVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Compatibleshtë gjithashtu i pajtueshëm me ruterat.

Rrjedhin mes dy farave: Filmi me NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN - vpnMentor

Fituesi im për të qenë VPN më i shpejtë në treg është ExpressVPN. Zips kalon konkurrentët e tjerë VPN me shpejtësi të shpejtë të lidhjes.

Me 3,000+ serverë global dhe bandë të pakufizuar, ju merrni një mjedis tampon dhe pa lagje kur shikoni mes dy farave: Filmi. Do të thotë gjithashtu se mundesh anashkaloni gjeo-kufizimin e Netflix kudo në botë.

Shtë shumë më tepër sesa thjesht një VPN e shpejtë. ExpressVPN e merr seriozisht sigurinë tuaj me veçorinë TrustedServer, e cila largon rreziqet e hard diskeve në një server duke përdorur RAM. Meqenëse RAM kërkon fuqi për të ruajtur të dhënat tuaja, të gjitha informacionet në një server zhduken sa herë që rindizni.

Spiunët në internet nuk depërtojnë kurrë në pengesën ExpressVPN me veçori të sigurisë si Mbrojtja e rrjedhjeve DNS, encryption AES 256-bit, një politikë e rreptë pa log dhe një ndërprerës automatik vrasës. Përdoruesit janë të lumtur që të dhënat e tyre në internet janë të sigurta dhe madje edhe më të lumtur që kanë lidhjet më të shpejta atje. Shihni vetë se çfarë ExpressVPN përdoruesit duhet të thonë.

ExpressVPN kushton më shumë se VPN-të e tjera, por a 30 ditë garanci për kthimin e parave ju jep kohë të bollshme për të parë nëse kostoja ia vlen. i saj Shërbim 24/7 ndaj klientit dhe pesë pajisje të njëkohshme për llogari e bëjnë të vështirë rezistimin e ExpressVPN.

Kurseni në kurriz të ExpressVPN me kodin tonë kupon.

49% Zbritje

Shpejtësitë më të mira në treg me një zbritje të shkëlqyeshme – kurseni deri në 49% me ExpressVPN!

Kurseni 49% në planin tuaj ExpressVPN sot!

Garancia e kthimit të parave: 30 ditë

ExpressVPN mund të zhbllokojë:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN, dhe iPlayer të BBC.

Mbështet përrua:

 • Po, të gjithë serverët mbështesin aktivitetin e P2P.

ExpressVPN punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, iOS, TV Android, Linux, Chrome dhe Firefox. Ajo gjithashtu ofron një aplikacion për t’u përdorur me disa ruterë.

Rrjedhin mes dy farave: Filmi me ExpressVPN!

3. CyberGhost

Nëse jeni duke kërkuar për një VPN me kosto të ulët që është miqësor për përdoruesit së bashku me shpejtësi dhe siguri të shkëlqyera, atëherë CyberGhost është bashkëpunëtori juaj i ri VPN.

Ju mund të lidheni midis dy farave: Filmi në asnjë kohë me këtë VPN Dritarja e rregullave të zgjuara. Me një klik të thjeshtë, tipari unik gjen automatikisht serverin më të mirë për zhbllokimin e geoblocks Netflix.

Plus, e saj 5,900+ serverë globalë t’ju japin qasje jo vetëm në Netflix por edhe në faqet e tjera të transmetimit. Ndërsa nuk është aq i shpejtë sa ExpressVPN ose NordVPN, CyberGhost është akoma mjaft i zippy për t’ju dhënë një bandë të pakufizuar dhe liri nga goditja e ISP.

CyberGhost mban hakerat dhe madje reklamat pushtuese pop-up nga prishja e kohës suaj të transmetimit. Siguria është një përparësi kryesore me CyberGhost, dhe mbron anonimitetin tuaj në internet me veçoritë e sigurisë në internet si p.sh. Kriptimi 256-bit, mbrojtja e adware dhe malware, një ndërprerës vrasës dhe një politikë e log -teve zero.

Një bujar Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh dhe shtatë lidhjet e njëkohshme të pajisjes janë edhe dy arsye të tjera që përdoruesit rrinë me CyberGhost. Shikoni se çfarë duhet të thonë përdoruesit e tjerë në lidhje me përvojën e tyre me CyberGhost në rishikimet e përdoruesve.

Bëni në pazar me një kupon CyberGhost.

79% Zbritje

Kurseni 79% në planin tuaj CyberGhost VPN sot!

Merrni një plan 3-vjeçar CyberGhost për 2,75 $ / muaj!

Garancia e kthimit të parave: 45 ditë

CyberGhost mund të zhbllokojë:

 • Profili i përkushtuar i transmetimit me serverë të optimizuar për: Netflix, iPlayer BBC, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, dhe të tjerët.

Mbështet përrua:

 • Po, profili i dedikuar tregon vendet dhe numrin e përdoruesve.

CyberGhost punon në këto pajisje:

 • Windows, macOS, Android, Android TV, iOS, Amazon Fire Stick, Linux dhe Chrome.

Rrjedhin mes dy farave: Filmi me CyberGhost!

Përmbledhje dhe lexim i mëtejshëm

Një VPN e fortë është një mënyrë e sigurt për të parë mes dy farave: Filmi në Netflix pa shqetësimin e gjeo-kufizimeve, buffering, ose kompromiseve të sigurisë.

Një numër i madh i serverëve globalë në një VPN ju siguron qasje të pakufizuar në transmetim, dhe kurrë nuk shqetësoheni që të dhënat tuaja online të jenë të hapura për të parë Internetin.

Nëse jeni gati për të qeshura të pakufizuara (me disa pengesa gjatë rrugës) provojeni NordVPN sot.

A nuk mund të merrni mjaftueshëm nga të gjitha shfaqjet e Netflix në të gjithë botën? Lexoni këtë udhëzues në 5 VPN më të mira që ende punojnë me Netflix [TESTUAR].

Kuriozë për mundësitë e tjera të transmetimit? Si për iPlayer BBC? Lexoni këtë postim në 5 VPN më të mira të iPlayer të BBC-së për të parë jashtë vendit online.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me