Si të shikoni më guxoni kudo në internet


Bazuar në romanin Megan Abbott me të njëjtin emër, shfaqja e Rrjetit USA, Dare Me, del në botën e mprehtë të tifozëve konkurrues të shkollës së mesme. Si dhe rutinat e brohoritjes së vrasësve, drama është e mbushur me luftëra për pushtet, miqësi të paqëndrueshme femra dhe vajza që bëjnë të paimagjinueshme për të përparuar.

Dare Me do jete e mrekullueshme dhe do jete transmetimi në fuboTV, Hulu, Sling TV, AT&T TV TANI, YouTube TV dhe PlayStation Vue, kështu që ju nuk keni nevojë për një pajtim kabllor për të parë dramën me fluturim të lartë.

Sidoqoftë, të gjitha këto shërbime transmetimi janë të kufizuara për shikuesit në SH.B.A.. Po sikur të mos gjendesh në SH.B.A.? Po sikur të udhëtoni jashtë vendit? Si mund ta shikoni Dare Me nga kudo ku jeni?

Me një VPN premium, mundeni kapërcyer kufizimet gjeografike të këtyre shërbimeve streaming. Përdorni një VPN për t’u lidhur me një server në SH.B.A. dhe ju mundeni zhbllokoni Hulu, Sling TV, dhe më shumë për të parë Dare Me nga kudo.

Ju rekomandoj përdorni NordVPN për të zhbllokuar faqet e transmetimit, pasi numri i saj i gjerë i serverëve amerikanë ju prish për zgjedhje dhe shpejtësitë e saj të shpejta të ndezura janë ndër më të shpejtë në dispozicion.

Kliko këtu për të zbuluar se cilat janë sugjerimet e mia kryesore të VPN-ve për të parë Dare Me nga kudo që të jeni.

Udhëzues i shpejtë – Si të shikoni Dare Me në Sling TV

Ekzistojnë një numër shërbimesh streaming me bazë në SH.B.A. që transmetojnë shfaqje TV nga Rrjeti i SHBA, por Sling TV është opsioni më i lirë për të parë Dare Me nga kudo.

Paketa Sling Blue përfshin përmbajtje nga 49 kanale, duke përfshirë USA Network, dhe kushton vetëm 25 dollarë në muaj.

Ndiqni këtë udhëzues të shpejtë dhe do të transmetoni pa asnjë moment Dare Me nga kudo me Sling TV.

 1. Zgjidhni një VPN të besueshëm me një rrjet të gjerë të serverëve me shpejtësi të lartë amerikane. Zgjedhja ime kryesore është NordVPN, pasi ofron shpejtësi të flakërueshme dhe siguri që të përputhen.
 2. Shkarkoni dhe instaloni VPN në pajisjet ose ruterin tuaj, nëse është e mundur.
 3. Përdorni VPN-në tuaj për t’u lidhur me një server në SH.B.A..
 4. Hyni në Sling TV dhe filloni të shikoni Dare Me. Le të fillojë konkursi!

Shikoni Dare Me Tani!

Udhëzues i shpejtë – Si të regjistroheni për TV Sling me PayPal

Ju duhet një kartë krediti amerikane për t’u regjistruar në Sling TV. Kjo mund të jetë një pengesë rrugore nëse jetoni jashtë SH.B.A.-së dhe nuk keni një mik bujar amerikan për t’u regjistruar për ju. Për të mos u shqetësuar, ka një mënyrë të thjeshtë për të kapërcyer këtë pengesë. Përdorni PayPal si metodën tuaj të pagesës për pajtimin tuaj në Sling Blue.

 1. Lidhu me një server amerikan me VPN-në dhe futu në llogarinë tënde PayPal.
 2. Shkoni në dyqanin e kartave të dhuratave PayPal në SHBA.
 3. Nga butoni “Kategoritë”, zgjidhni “Art & Entertainment. ” Nga këtu, ju mund të blini një kartë dhuratë TV Sling. Do të arrijë përmes kutisë së postës elektronike të PayPal.
 4. Hyni në Sling TV, lëvizni në fund të faqes dhe më pas zgjidhni “Shlyerni Kartën e Dhuratës”.
 5. Ndiqni udhëzimet e kartës së dhuratave dhe blini pajtimin tuaj Sling TV.
 6. Filloni transmetimin Dare Me nga kudo.

Udhëzues i shpejtë – Si të Shikoj Dare Me në Hulu

Një tjetër zgjedhje e mirë e shërbimeve të transmetimit për të parë Dare Me nga kudo është Hulu + TV Live. Me përmbajtje nga mbi 50 kanale televizive të drejtpërdrejta, duke përfshirë USA Network, Hulu + Live TV vjen me 44,99 $ në muaj. Shtë më e shtrenjtë se Sling TV, por gjithashtu merrni shërbimin sipas kërkesës së Hulu dhe 50 orë Cloud DVR.

 1. Përdorni VPN-në tuaj për t’u lidhur me një server në SH.B.A. përsëri, Unë rekomandoj NordVPN, falë rrjetit të tij të madh të serverëve në SH.B.A., shpejtësive të mëdha dhe sigurisë së ngurtë.
 2. Drejtohuni te MyGiftCardSUPPLY.com dhe blini një kartë dhuratë Hulu.
 3. Regjistrohu ose futuni tek Hulu dhe ndiqni udhëzimet për të shtuar bilancin e kartës tuaj të dhuratës në llogarinë tuaj.
 4. Filloni transmetimin Dare Me. i thjeshtë!

Stream Dare Me Tani!

Pse keni nevojë për një VPN për të parë Dare Me

Mundohuni të lidheni me Hulu ose Sling TV për të shijuar të gjithë dramën ngacmuese nga jashtë SH.B.A. dhe do të gjeni gjeo-kufizimet në mënyrën tuaj.

Kjo sepse si shumë nga shërbimet e mëdha të transmetimit, Hulu dhe Sling TV përmbajtje geoblock për të parandaluar shikuesit nga jashtë SH.B.A. që të transmetojnë shfaqjet e tyre. Kontratat e licencimit janë prapa kësaj sjelljeje.

Një VPN ju ndihmon të merrni një program të kaluar për geoblocking duke kursyer trafikun tuaj përmes një serveri në një vend tjetër, përpara se të arrijë shërbimin e transmetimit.

Kur përdorni VPN tuaj për t’u lidhur me një server në SH.B.A., ajo mban adresën tuaj të vërtetë IP dhe ju cakton një adresë IP të SH.B.A.-së që të lejon hyrjen në Sling TV ose Hulu.

Tani mund të transmetoni dramën e mërzitur të adoleshencës dhe çdo përmbajtje tjetër të Rrjetit USA.

Jo të gjithë VPN-të mund të kapërcejnë geoblocks të të pëlqyerave të Hulu dhe Sling TV. Ju përmirësoni shanset tuaj nga zgjedhja e një VPN me një rrjet të madh të serverëve amerikanë.

Sa më shumë serverë amerikanë, aq më shumë adresa IP të SH.B.A.-së ju keni akses, dhe sa më mirë shanset tuaja janë që ato të zhbllokojnë gjithashtu shërbimet e transmetimit shkoni të pazbuluar nga programi anti-VPN.

Kjo nuk është e gjitha që një VPN mund të bëjë

Një VPN premium jo vetëm që ju ndihmon të merrni rreth geoblocks, kështu që të mund të përfshiheni në dramën e shkollës së mesme, por edhe mbron të dhënat tuaja të ndjeshme dhe anonimitetin sa herë që përdorni internet.

Kur shfletoni, transmetoni ose përroni pa VPN, ofruesi i shërbimit tuaj të internetit (ISP), faqet e mediave sociale, reklamuesit dhe madje edhe hakerat mund të monitoroni, ruajeni dhe shesni regjistrat tuaj të ndjeshëm dhe të aktiviteteve. Allshtë gjithçka paksa e mërzitur.

Një VPN ju mbron kundër këtyre syve priftërinj, duke lëvizur trafikun tuaj nëpër tunele të koduar. Përdorin VPN Premium siguria e shkallës ushtarake në formën e kodimit AES 256-bit, që edhe më i poshtmi i kriminelëve kibernetikë nuk është në gjendje t’i godasë.

Kur lidhet me internetin – madje edhe në rrjetet publike të pasigurta WiFi – me një VPN, ju jeni intimitetit dhe të dhënat merrni mbrojtje të plotë.

VPN-të e cilësisë gjithashtu vijnë me mbrojtje nga malware si standard, kështu që pajisjet tuaja janë të sigurta nga infeksionet nga viruset dhe kërcënimet e tjera në internet.

3 VPN-të më të mira për Watching Dare Me

1. NordVPN

NordVPN

Zgjedhja ime # 1 e VPN për të parë Dare Me nga kudo është NordVPN.

Gjeografia e Sling TV dhe sytë e Hulu nuk janë ndeshje për serviset e 1.500+ në NordVPN. Kjo shumëllojshmëri mbresëlënëse e serverit do të thotë që ju keni siguruar qasje në një adresë IP të SH.B.A.-së zhbllokon shërbimet e transmetimit nga kudo.

Shpejtësitë e saj janë të vështira për tu mposhtur dhe ju mundeni thuaj lamtumirë për të mbetur dhe buffering ndërsa shijoni rutinën më të re të gëzimeve Dare Me ose transmetoni përmbajtje të tjera të Rrjetit USA.

NordVPN ka aplikacione për të gjitha platformat kryesore, me secilën prej tyre teknologji unike SmartPlay si standard.

 teknologjia siguron lidhje të besueshme me përmbajtjen gjeo-të kufizuar kur përdorni shërbime streaming, përfshirë Hulu dhe Sling TV. Plus, ajo mundëson kalimin e shpejtë midis vendeve pa streaming konfigurime manuale. Me NordVPN, ju nuk do të humbni asnjë nga tradhtitë dhe dramat me lëng adoleshencë.

Dare Me mund të jetë plot sekrete, por të gjitha sekretet e tua, si dhe të dhënat e tua të ndjeshme dhe anonimiteti, janë mbyllur larg syve prying me NordVPN.

një muri i padepërtueshëm i kriptimit AES 256-bit i shkallës ushtarake – me mbështetje multi-platformë për OpenVPN – parandalon palët e jashtme të përgjojnë të dhënat tuaja ose duke ju ndjekur në internet.

Farë është më mirë sesa të kriptoni të dhënat tuaja një herë? Kriptimi i tij dy herë! NordVPN e bën këtë për ju me tipari Double VPN, i cili i dërgon të dhënat tuaja përmes dy serverave të sigurt.

Ju merrni siguri se tuajat të dhënat e ndjeshme nuk shfaqen kurrë në ueb të pasigurt, falë një ndërprerës automatik vrasjeje. Ky ndërprerës virtual ndërpret lidhjen tuaj me internetin nëse papritmas do të humbni lidhjen tuaj në NordVPN.

Por prit, ka edhe më shumë. NordVPN funksionon një politikë pa log, dhe për këtë arsye, asnjë nga regjistrat e të dhënave ose aktiviteteve tuaja nuk jeton në server. Kjo do të thotë se NordVPN nuk mbledh asnjë nga të dhënat tuaja për t’i shitur palëve të treta ose t’ia dorëzojë qeverisë.

Intimiteti juaj në internet është i mbrojtur, por çfarë lidhje me pajisjet tuaja? Mos u shqeteso. Ata gjithashtu marrin mbrojtjen më të mirë, falë Suite CyberSec, e cila bllokon malware dhe ato reklama të bezdisshme pop-up.

Mbështetja e bisedës live është gati 24/7 nëse keni ndonjë çështje lidhjeje ose pyetje të tjera.

Vendosni NordVPN në provë deri në gjashtë pajisje njëherësh me garancinë e kthimit të parave 30-ditore. Kaloni një muaj duke eksploruar të gjitha tiparet e tij dhe merrni një rimbursim të plotë nëse është e nevojshme, pa pyetje.

Nëse NordVPN qëndron në sfidë, shikoni tonë oferta të shkëlqyera në pajtimet në NordVPN.

Keni nevojë për më shumë informacion mbi NordVPN? tonë rishikim eksperti i VPN premium duhet të keni gjithçka që duhet të dini.

Karakteristikat kryesore të NordVPN

 • 5.400+ serverë globalë me mbi 1.500 serverë amerikanë
 • Rrjedhje e qetë me teknologji unike SmartPlay dhe pa goditje
 • Shpejtësi flakëruese dhe bandë e pakufizuar
 • Kriptimi AES 256-bit
 • Politikë e rreptë e prerjeve zero
 • Garanci pa pyetje, 30 ditë kthim i parave
 • Gjashtë lidhje të njëkohshme të pajisjes
 • 24/7 Mbështetje e klientit në chat live
 • Punon me: Hulu, Sling TV, iPlayer të BBC-së, Shudder, Netflix, Amazon Prime Video, CBS All Access
 • Kombinohet me: Chrome, Firefox, Windows, macOS, Android, iOS, Linux, ruterat

Stream Dare Me Me NordVPN!

2. ExpressVPN

Pajisjet ExpressVPN

ExpressVPN-së shpejtësi rrufe dhe bandë të pakufizuar janë perfekte për transmetimin e qetë të Dare Me me Sling TV ose Hulu.

Zhbllokimi i Hulu, Sling TV ose ndonjë shërbim tjetër streaming është një detyrë e thjeshtë me ExpressVPN. Një rrjet i gjerë global me 3000 server + me mbi 20 vende në të gjithë SH.B.A., ju lejon juve kapërcej më të vështirat e geoblocks.

Ti mundesh transmetoni Dare Me përmes ndonjë prej pajisjeve tuaja, nëse ato mbështeten nga aplikacionet ExpressVPN apo jo, me veçorinë MediaStreamer. Kjo përfshin disa modele të TV zgjuar dhe tastierë të caktuara të lojërave.

ExpressVPN ka mjaft veçori të përparuara të sigurisë për t’ju dhënë paqen e mendjes kur transmetoni Dare Me.

Unë guxoj që të mos të mahnitesh nga kriptimi i shkallës ushtarake që ndalon palët e treta të përgjojnë të dhënat tuaja në internet ose duke spiunuar atë që bëni në internet. Do të mahniteni, ju garantoj.

I shqetësuar për humbjen e intimitetit tuaj nga pyetjet e DNS kur ndërroni rrjetet? Mos u be ExpressVPN-së mbrojtja e rrjedhjeve parandalon përgjimet në internet të shohin tuajin Pyetje DNS.

Karakteristikat e mëtutjeshme të sigurisë së rafteve përfshijnë mbështetje për OpenVPN në të gjitha platformat dhe pajisjet kryesore, një politikë e rreptë pa log dhe një ndërprerës automatik vrasës.

Përgjegjës, ekspert mbështetja e bisedës live është në dispozicion 24/7 nëse keni nevojë për një rekomandim të serverit ose keni pyetje të tjera.

Merrni ExpressVPN për një rrotullim me një garanci 30-ditore për kthimin e parave. Nëse ju pëlqen udhëtimi, kurseni para me një marrëveshje e madhe në pajtimin tuaj ExpressVPN.

Lërini të gjithë të kapin dramën më të fundit të gëzimeve dhe të ndajnë pajtimin tuaj, pasi lejon ExpressVPN pesë lidhje të njëkohshme.

Mësoni më shumë rreth performancës gjithëpërfshirëse duke lexuar tonë rishikim i detajuar i ExpressVPN.

Karakteristikat kryesore të ExpressVPN

 • Më shumë se 3000 servera në 90+ vende, përfshirë SH.B.A.
 • Transmetoni në të gjitha pajisjet me MediaStreamer
 • Asnjë bandë e gjerë, e pakufizuar dhe shpejtësia e shpejtë
 • Kriptimi i shkallës së ngurtë ushtarake
 • Politika e rreptë e mos-logs
 • 30 ditë garanci për kthimin e parave
 • Pesë lidhje pajisjesh
 • Mbështetje e drejtpërdrejtë e bisedës 24/7
 • Punon me: Sling TV, Hulu, iPlayer të BBC, Netflix, Amazon Prime Video, Crunchyroll, Sky Go
 • Kombinohet me: ruterat, macOS, Windows, iOS, Chrome, Linux, Android, TV të zgjuar, konzolat e lojërave

Shikoni Dare Me With ExpressVPN!

3. CyberGhost

Pajisjet CyberGhost

Merrni kufizimet gjeografike të Hulu dhe Sling TV me lehtësi duke përdorur një nga CyberGhost 1.000+ serverë amerikanë.

Ndërsa nuk janë aq të shpejtë sa NordVPN ose ExpressVPN, serverat e CyberGhost janë mjaft të shpejtë për të marrë një rrjedhë të qetë dhe pa tampon të Dare Me. Plus, me serverat e optimizuar për transmetim dhe pa kufij në brez, CyberGhost është përgjigjja juaj për të shikuar befasuar dramën e tifozëve adoleshentë.

Transmetoni dhe shfletoni pa shqetësime si i fuqishëm i CyberGhost kriptimi i shkallës ushtarake mbroni të dhënat tuaja dhe anonimitetin në internet. kjo Kriptimi i pathyeshëm 256-bit nuk u jep hakerëve mundësinë që të marrin duart e tyre mbi informacionin tuaj të ndjeshëm.

Me këtë kriptim të fortë ju mban të fshehur, ISP-ja, reklamuesit, dhe madje edhe agjensitë qeveritare nuk mund të gjurmojnë atë që po bën në internet. CyberGhost siguron që ju jeni i vetmi që njeh historinë tuaj të shfletimit, transmetimit dhe shkarkimit.

Një ndërprerës automatik i vrasjeve dhe aplikacioneve të provës për rrjedhje plotësoni mbrojtjen tuaj gjithëpërfshirëse, nga duke mos lejuar që të dhënat tuaja të ndjeshme të jenë të dukshme në ueb të hapur dhe të pasigurt.

Plus, me CyberGhost, kurrë nuk duhet të shqetësoheni për të dhënat tuaja që përfundojnë në duar të gabuara. VPN operon një politikë të rreptë të prerjeve zero, kështu që ju keni ngushëllim në njohurinë që asnjë nga shkrimet e shfletimit ose aktivitetit tënd nuk qëndron në server të kalojë tek palët e treta.

Nëse jeni duke përdorur një VPN për të zhbllokuar përmbajtjen globale për herë të parë, CyberGhost është një zgjedhje e zgjuar, falë saj konfigurim i thjeshtë dhe aplikacione miqësore për përdoruesit.

Pavarësisht se çfarë, mbështetje chat live është në dispozicion nëse keni nevojë për ndihmë.

Ju keni shumë kohë për të vendosur nëse CyberGhost është VPN për ju me një zemërgjerë Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh. Një kthim i plotë është i juaji, pa pyetje nëse ndryshoni mendje.

Përfitoni nga kjo ofertë pa rrezik dhe shfrytëzoni gjithashtu deri në shfrytëzimin e tyre shtatë lidhje pajisjesh ne nje kohe!

Nëse CyberGhost punon për ju, kurseni kur të regjistroheni një marrëveshje e shkëlqyer abonimi.

A keni nevojë për informacion më të detajuar në lidhje me CyberGhost para se të merrni një vendim? Lexoni tonë ekspertizë e thelluarw për të zbuluar gjithçka që duhet të dini.

Karakteristikat kryesore të CyberGhost

 • 5.600 servera në 90 vende, mbi 1.000 vende në SH.B.A.
 • Serverë të optimizuar të rrjedhës
 • Shpejtësi të shpejtë dhe bandë të pakufizuar
 • Kriptimi i shkallës së ngurtë ushtarake
 • Politika e rreptë e shkrimeve zero
 • Garanci për kthimin e parave prej 45 ditësh
 • Shtatë lidhje pajisje menjëherë
 • Mbështetje chat live
 • Punon me: Sling TV, Hulu, CBS All Access, Disney +, iPlayer BBC BBC, Netflix, Amazon Prime Video
 • Pajtueshme me: ruterat, konzollat ​​e lojërave, Linux, Android, Chrome, Windows, macOS iOS

Stream Dare Me Me CyberGhost!

Në përfundim

Zhbllokoni Hulu ose Sling TV dhe transmetoni Dare Me nga kudo që të jeni me një VPN premium. Mos harroni një minutë të emocionimit të tifozëve adoleshentë të mbushur me dramë.

im zgjedhja më e mirë e VPN për transmetimin e Dare Me është NordVPN. Me një rrjet të gjerë të serverëve amerikanë, shpejtësitë më të larta në treg dhe siguria për tu përputhur, transmetimi i sigurt dhe i qetë është një gjë e sigurt me këtë shërbim premium.

Unë rekomandoj të përdorni një VPN jo vetëm për transmetim, por sa herë që shkoni në internet. Karakteristikat e sigurisë së rafteve të lartë, përfshirë kriptimin e shkallës ushtarake, mbrojnë të dhënat tuaja të ndjeshme dhe anonimitetin në çdo kohë.

Nëse doni më shumë rekomandime për VPN, shikoni artikullin tonë në VPN të besueshëm, të sigurt dhe të shpejtë.

Jeni të interesuar të përdorni një VPN për të parë TV në shërbime të tjera transmetuese nga kudo? Shikoni këtë përmbledhje të hollësishme të shikuar shfaqje Disney + në një VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map